Jazyková Revoluce s pozemštinou

Milník 1/4

Dám do pořádku s.r.o.. Odblokuje se bankovní účet pro podnikání a doplní formuláře do Obchodního rejstříku.

Vybráno 0 Kč 240 Kč
30 000 Kč
65 dnů
do ukončení

Milník 2/4

Začínáme makat na marketingu s profíky. Sladíme vizuál, začneme vymýšlet celkovou marketingovou strategii.

Vybráno 0 Kč 240 Kč
90 000 Kč
65 dnů
do ukončení

Milník 3/4

Máme zajištěn kapitál na komplexní marketingový plán s konkrétní výstupy. Chybí nám ale ještě napojení externích služeb.

Vybráno 0 Kč 240 Kč
130 000 Kč
65 dnů
do ukončení

Milník 4/4

Dosažení cílové částky nám umožní další úroveň propagace. Formou afilových prostředníků můžeme oslovit stovky tisíc lidí.

Vybráno 0 Kč 240 Kč
155 000 Kč
65 dnů
do ukončení
Zakladatel
ZILVAR SYSTEMS s.r.o.
Datum přidání
6. 2. 2024
Poslední aktualita

10. 2. 2024 7:14

Jazyková Revoluce s pozemštinou je na portálu Donio.cz

Trvalo několik let, dostat se od prvního nápadu, prvního textu na webu, do fáze představení projektu veřejnosti. Nakonec, vzhledem k okolnostem, prostřednictvím Donio.cz. Můžu jenom doufat, že u veřejnosti pozitivní dopady prosazení Jazykové Revoluce s pozemštinou, převáží pochyby nad mými předchozími podnikatelskými neúspěchy. Určitou pojistkou je i to, že je nutná alespoň 85% podpora projektu vyjádřená zakoupenými poukazy na kurz pozemštiny za 1/12 jeho pozdější ceny. Když ani takovou podporu projekt nezíská, všechny peníze budou jeho podporovatelům vráceny, projekt pozastaven, a lidé neznalí cizích jazyků budou nadále diskriminováni v možnosti cestovat, najít si lepší práci, a jinak se seberealizovat. Lidé jako já budou vděční za vaši podporu, a já osobně udělám vše pro úspěch projektu.

 

Zobrazit celou aktualitu

Představení projektu

Projekt Jazyková Revoluce si klade za cíl masové rozšíření pozemštiny. Prostřednictvím ročního onlajnového kurzu pozemštiny, který studenta plnícího učební plán dovede za jediný rok na výbornou úroveň C1. To při standardní ceně 2 880 Kč za celý kurz, pomůcky a služby.

Pozemština je nový, seriózní a ambiciózní název pro ​nejrozšířenější umělý mezinárodní jazyk esperanto, které je tu s ​námi už více než 130 let. Ve všech ohledech je to přesný opak angličtiny. Existuje jediný světový standard, 100% shoda v psané i mluvené formě a volný slovosled. Díky geniálnímu systému kořenů slov, předpon, přípon a koncovek se student může méně učit, a přitom více umět. Protože téměř s každým novým slovíčkem okamžitě, automaticky bez učení, umí dalších deset i více slov. Podívejte se na ukázku:

Více informací o jazyce a jeho využití naleznete na webu: www.jazykova-revoluce.cz.

Bez Vaší podpory to nedokážu

Jsem v situaci, kdy mám opravdu smysluplný projekt s potenciálem změnit svět. Potřebuju ale nejen tento potenciál ověřit ochotou části veřejnosti si službu předplatit, ale taky získat prvotní kapitál na posunutí projektu na další úroveň. Jako zakladatel jsem dosáhl bodu, kdy se bez pomoci profesionálních marketérů nedokážu posunout dál. Udělat z pozemštiny něco, co nedává smysl ignorovat. Proto vás žádám třeba o tu nejnižší možnou finanční podporu.

Všichni nemusí Jazykovou Revoluci s pozemštinou podpořit finančně. Pokud sami nejste ochotni v této fázi projektu riskovat 240 Kč, pomozte mi najít ty, kteří to rádi udělají. Stačí pouhá zmínka mezi přáteli. Pokud máte tu možnost, zkuste dostat Jazykovou Revoluci s pozemštinou do blogů, médií, na sociální sítě. Zatím to není pro každého, přesto v Česku jsou přinejmenším statisíce lidí, kteří už jinou šanci než pozemštinu, nikdy mít nebudou. Pouhá zmínka pomůže oběma stranám. Stačí pouhých 646 předplatných.

Co z toho budete mít?

Ať už finančně, nebo sdílením projektu, přinejmenším pomůžete lidem, kteří jsou diskriminováni a ponižováni na základě neznalosti angličtiny. Mnozí z vás se s tím možná sami potýkají. Za minimální částku 240 Kč získáte poukaz na celý roční kurz pozemštiny. Ten využijete buď přímo pro sebe, nebo jako dárek. Případně za účelem pozdějšího prodeje se ziskem. Tato extrémně nízká cena je výhradně přes Donio.cz. Později to bude za jiné peníze (viz. tabulka z webu):

Pokud pomůžete zmínkou, můžete získat vděk svých přátel a fanoušků, které by jinak tato příležitost minula.

Proč ještě podpořit Jazykovou Revoluci s pozemštinou?

Protože je to možná poslední šance zvrátit stav, kdy se považuje za normální, aby občané chudých a nejchudších států světa museli vynakládat spoustu času a peněz na to, aby občané těch nejbohatších států světa nemuseli tratit jediný dolar a jedinou minutu svého času, studiem cizího jazyka. Jazyková Revoluce s pozemštinou tuto globální diskriminaci může odstranit už tím, že pomůže rozšířit alternativní mezinárodní jazyk. Dostupný každému, kdo na angličtinu nemá věk, buňky, čas, peníze, odhodlání, nebo cokoli jiného.

Protože za pouhých 5 let může být v Česku výrazně více lidí se znalostí pozemštiny na úrovni C1, než kolik lidí v té době bude mít tuto úroveň v angličtině. To je obrovská příležitost pro ¾ světové populace, které neumí anglicky. Vzhledem k tomuto 6 miliardovému, angličtinou nedotčenému trhu, je pozemština jedinou příležitostí i pro rodilé mluvčí angličtiny, jak se tomuto trhu přiblížit. Ať už jako turisté, nebo jako podnikatelé.

Kdo za projektem stojí?

Petr Zilvar, obyčejný chlápek na prahu 48 roku života. S pouhým učňovským vzděláním, bez znalosti angličtiny. I s takovým vybavením jsem se před lety rozhodl podnikat. Nejdříve jako živnostník tesař a pokrývač, později na internetu v kynologii. Ani jedno nebylo úspěšné. Byla to velice drahá zkušenost, za kterou dodnes platím. V těchto dnech mi naštěstí bylo soudem umožněno oddlužení, takže mám volnější ruce ve snaze vše napravit a změnit svůj život. A nejen svůj. K tomu ale dojde pouze v případě, že Jazyková Revoluce s pozemštinou zaujme dostatečný počet lidí, které neodradí moje otevřenost.

Mrkněte pod pokličku

Začal jsem velmi amatérsky natáčet krátká videa o svých úspěších a neúspěších při úsilí rozjet Jazykovou Revoluci. Kompletní deníček můžete sledovat na Herohero a podpořit tak tvorbu kvalitnějších a delších videí. 

Děkuju za jakoukoli formu podpory JRsP.

Na co vybrané peníze použijeme?

Z cílové částky 155 000 Kč, bude 128 000 Kč spojeno s marketingem a zbývajících 27 000 Kč na oživení spícího s.r.o., jediné cesty k mému podnikání.

 • 17 000 Kč – na aktivaci firemního účtu je třeba zbavit s.r.o. dluhu vůči finančnímu úřadu, který vznikl současně s mým osobním zadlužením a nebyl jsem už schopen se ho zbavit. Tato částka bude zablokována na firemním účtu, aby mohl být účet nadále používán k podnikání.
 • 10 000 Kč – účetní služby, včetně doplnění chybějících dokumentů do rejstříku.
 • 10 000 Kč – na proplacení dosavadních prací na tvorbě videí.
 • 90 000 Kč – najmutí marketingové agentury pro doladění webu a propojení na externí služby. Vytvoření a nastavení marketingové strategie, mejlování a další marketingové služby.
 • 25 000 Kč – partnerský program Affilbox.cz, s povinnou roční platbou. Částka je uvedena, přestože není jisté její okamžité využití.
 • 3 000 Kč – mejlový nástroj Ecomail na 3 měsíce.

Prostředky nad rámec cílové částky budou podle objemu použity především na vytvoření nezbytných právních dokumentů, které mi zatím chybí. Například obchodní podmínky a smlouvy o spolupráci. Když i tak zbyde, použije se to na kvalitnější tvorbu video obsahu. Kampaň bude ukončena v jednom z těchto případů:

 1. Dosažením limitu pro zveřejnění (90 dní), pokud JRsP necháte padnout.
 2. Při prodeji všech dostupných poukazů, když bude opravdu velký zájem.
 3. V okamžiku spuštění předprodejů přes web JR, za už standardní ceny, při středním zájmu.

Chcete-li tu nejnižší cenu, neváhejte.

https://jazykova-revoluce.cz

https://herohero.co/jazykovarevoluce

https://www.youtube.com/channel

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

10. 2. 2024 7:14

Jazyková Revoluce s pozemštinou je na portálu Donio.cz

Trvalo několik let, dostat se od prvního nápadu, prvního textu na webu, do fáze představení projektu veřejnosti. Nakonec, vzhledem k okolnostem, prostřednictvím Donio.cz. Můžu jenom doufat, že u veřejnosti pozitivní dopady prosazení Jazykové Revoluce s pozemštinou, převáží pochyby nad mými předchozími podnikatelskými neúspěchy. Určitou pojistkou je i to, že je nutná alespoň 85% podpora projektu vyjádřená zakoupenými poukazy na kurz pozemštiny za 1/12 jeho pozdější ceny. Když ani takovou podporu projekt nezíská, všechny peníze budou jeho podporovatelům vráceny, projekt pozastaven, a lidé neznalí cizích jazyků budou nadále diskriminováni v možnosti cestovat, najít si lepší práci, a jinak se seberealizovat. Lidé jako já budou vděční za vaši podporu, a já osobně udělám vše pro úspěch projektu.

 

Jenom 240 Kč za úroveň C1? To zní podezřele!

Je to několika důvodů. Protože v této fázi je podpora Jazykové Revoluce nejrizikovější. Není to kampaň na vytvoření kurzu, ale na marketing pro získání většího množství předplatitelů. Zároveň podporovatelé budou čekat nejdéle na dokončení a zveřejnění kurzu. A taky je to z důvodu minimalizace ztrát v případě neúspěchu.

Jak dlouho budu čekat na spuštění kurzu pozemštiny?

Bude to nejméně 6 měsíců od ukončení kampaně na Donio.cz. To pouze v případě, že bude kampaň úspěšná a dosáhne se cílové částky, nebo se jí alespoň výrazněji přiblíží. V opačném případě s velkou pravděpodobností nebudu schopen ani vytvoření kurzu, ani vrácení poskytnutých prostředků.

Proč budu čekat tak dlouho?

Protože je potřeba získat nejen dostatečný kapitál, ale taky ho následně dobře utratit. Zajistit odborníky na výuku jazyků. Sestavit osnovu celého kurzu, vytvořit seznamy slovíček pro jednotlivé lekce a materiály pro jejich procvičování. Zároveň musí existovat alespoň jednoduchá aplikace, která vás studiem povede. Je to velice komplexní problematika. Slibovat rychlý postup by bylo nečestné. Spíše se dají očekávat nečekané překážky.

Jak si můžu být jist/a, že moje podpora bude využitá podle plánu?

Za tím účelem už nějaký čas cvičím amatérské natáčení video deníčku, ve kterém osobně popisuju aktivity předcházející kampani na Donio.cz. V této tvorbě budu pokračovat nadále a vy tak uvidíte přinejmenším sestřih z většiny aktivit. Kompletní deníček, s možností komunikovat se mnou, budou mít pouze členové uzavřené komunity na Herohero. Tato komunita bude přístupná komukoliv za příspěvek na tvorbu ve výši 5 euro měsíčně.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Laskavý přispěvatel
240 Kč  •  7. 2. 2024 5:24

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

 1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
 2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
 3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Vyberte si odměnu

Fandím revoluci a nic za to nechci
Přispějte 100 Kč a více

Fandím revoluci a nic za to nechci

Učit se nepotřebujete, ale cítíte potřebu pomoci umožnit to ostatním.

1 až 10 poukazů na kurz pozemštiny pro veřejnost
Přispějte 240 Kč a více

1 až 10 poukazů na kurz pozemštiny pro veřejnost

Zbývá 778/779

Zvolte si počet požadovaných poukazů podle toho, pro jak početný okruh lidí okolo sebe chcete zajistit tuto jedinečnou cenu kurzu pozemštiny. Dodržujte prosím přednastavené částky. KURZ BUDE K DISPOZICI NEJDŘÍVE ZA 6 MĚSÍCŮ!!! Poukazy budou převoditelné.

Odměna Zbývá 778/779

Pro každého studenta, bez rozdílu:

 1. Roční kurz na úroveň C1.
 2. Pomůcky pro studium.
 3. Certifikát o dosažené úrovni.
 4. Různé formy obsahu ke cvičení.
 5. Propojení se studenty.
 6. Kontakty na zaměstnavatele.
Získat tuto odměnu
1 až 10 poukazů na kurz pozemštiny pro malé firmy
Přispějte 581 Kč a více

1 až 10 poukazů na kurz pozemštiny pro malé firmy

Zbývá 260/260

Kurz vám umožní zapojení do komunity firem poskytujících služby mluvčím pozemštiny. Někomu bude stačit jeden telefonní operátor. Jinému parťák na stavbě + zahraniční dělníci. Restaurace bude potřebovat kurz pro všechny v kontaktu se zákazníky atd. Dodržujte prosím přednastavené částky. KURZ BUDE K DISPOZICI NEJDŘÍVE ZA 6 MĚSÍCŮ!!! Poukazy budou převoditelné.

Odměna Zbývá 260/260

Pro firmy:

 1. Katalog firem s pozemštinou pro zákazníky.
 2. Katalog firem s pozemštinou pro zájemce o práci.
 3. Rychlá integrace zahraničních pracovníků.
 4. 1/12 ceny kurzu oproti pomalejší konkurenci.

Pro každého studenta, bez rozdílu: 

 1. Roční kurz na úroveň C1.
 2. Pomůcky pro studium.
 3. Certifikát o dosažené úrovni.
 4. Různé formy obsahu ke cvičení.
 5. Propojení se studenty.
 6. Kontakty na zaměstnavatele.
Získat tuto odměnu
42 poukazů pro internetové obchody
Přispějte 24 402 Kč a více

42 poukazů pro internetové obchody

Zbývá 15/15

Zakoupením odměny získáte 42 poukazů na kurz pozemštiny pro své zaměstnance a zároveň podpoříte úspěšný start projektu, který v další fázi můžete nabízet svým zákazníkům jako afilový partner a pomáhat jim překonávat jazykové bariéry.

Odměna Zbývá 15/15

Pro firmy:

 1. Katalog firem s pozemštinou pro zákazníky.
 2. Katalog firem s pozemštinou pro zájemce o práci.
 3. Rychlá integrace zahraničních pracovníků.
 4. 1/12 ceny kurzu oproti pomalejší konkurenci.

Pro každého studenta, bez rozdílu: 

 1. Roční kurz na úroveň C1.
 2. Pomůcky pro studium.
 3. Certifikát o dosažené úrovni.
 4. Různé formy obsahu ke cvičení.
 5. Propojení se studenty.
 6. Kontakty na zaměstnavatele.
100 poukazů pro české firmy hledající příležitosti
Přispějte 58 100 Kč a více

100 poukazů pro české firmy hledající příležitosti

Zbývá 10/10

Na českém trhu se vám daří vzdorovat konkurenci. Vidíte ale další potenciál růstu v oslovení cizinců na území Česka právě prostřednictvím nového jazyka. Cítíte, že podporou Jazykové Revoluce s pozemštinou můžete postavit základy pro nový pilíř svého podnikání nejen v Česku. KURZ BUDE K DISPOZICI NEJDŘÍVE ZA 6 MĚSÍCŮ!!!

Odměna Zbývá 10/10

Pro firmy:

 1. Katalog firem s pozemštinou pro zákazníky.
 2. Katalog firem s pozemštinou pro zájemce o práci.
 3. Rychlá integrace zahraničních pracovníků.
 4. 1/12 ceny kurzu oproti pomalejší konkurenci.

Pro každého studenta, bez rozdílu:

 1. Roční kurz na úroveň C1.
 2. Pomůcky pro studium.
 3. Certifikát o dosažené úrovni.
 4. Různé formy obsahu ke cvičení.
 5. Propojení se studenty.
 6. Kontakty na zaměstnavatele.
172 poukazů pro vstup na zahraniční trhy
Přispějte 100 000 Kč a více

172 poukazů pro vstup na zahraniční trhy

Zbývá 5/5

Jste někde na pomezí malé a střední firmy. Vidíte potenciálů růstu v zahraničí, ale jazyková bariéra je neúprosná. 172 poukazů vám pomůže tuto bariéru velice rychle obejít a najít zaměstnance pro zahraniční pobočky, bez ohledu na jejich znalosti angličtiny. Nikdo ji nebude potřebovat. KURZ BUDE K DISPOZICI NEJDŘÍVE ZA 6 MĚSÍCŮ!!!

Odměna Zbývá 5/5

Pro firmy:

 1. Katalog firem s pozemštinou pro zákazníky.
 2. Katalog firem s pozemštinou pro zájemce o práci.
 3. Rychlá integrace zahraničních pracovníků.
 4. 1/12 ceny kurzu oproti pomalejší konkurenci.

Pro každého studenta, bez rozdílu:

 1. Roční kurz na úroveň C1.
 2. Pomůcky pro studium.
 3. Certifikát o dosažené úrovni.
 4. Různé formy obsahu ke cvičení.
 5. Propojení se studenty.
 6. Kontakty na zaměstnavatele.
430 poukazů pro 2 středně velké firmy
Přispějte 250 000 Kč a více

430 poukazů pro 2 středně velké firmy

Zbývá 2/2

430 poukazů pro pouze dvě vizionářské firmy z oboru stavebnictví, služeb, cestovního ruchu…, to už je skutečně citelná úspora za jazykové kurzy, které navíc nakopnou vaše podnikání novým směrem, s novými lidmi, na nových trzích. S tím už uděláte hodně muziky. KURZ BUDE K DISPOZICI NEJDŘÍVE ZA 6 MĚSÍCŮ!!!

Odměna Zbývá 2/2

Pro firmy:

 1. Katalog firem s pozemštinou pro zákazníky.
 2. Katalog firem s pozemštinou pro zájemce o práci.
 3. Rychlá integrace zahraničních pracovníků.
 4. Trvalé uvedení mezi důležitými partnery.
 5. 1/12 ceny kurzu oproti pomalejší konkurenci.

Pro každého studenta, bez rozdílu:

 1. Roční kurz na úroveň C1.
 2. Pomůcky pro studium.
 3. Certifikát o dosažené úrovni.
 4. Různé formy obsahu ke cvičení.
 5. Propojení se studenty.
 6. Kontakty na zaměstnavatele.
Strategické partnerství s Jazykovou Revolucí
Přispějte 500 000 Kč a více

Strategické partnerství s Jazykovou Revolucí

Zbývá 1/1

Spojíte svoji značku s úspěšným startem Jazykové Revoluce. Budete viditelným příkladem tisícům dalších firem ve využívání pozemštiny, a ještě necháte ostatní závidět vám milionové úspory za 861 poukazů na kurzy pozemštiny pro stávající i nové zaměstnance. Budete se podílet na úspěchu záštitou při hledání manažera pro řízení projektu. KURZ BUDE K DISPOZICI NEJDŘÍVE ZA 6 MĚSÍCŮ!!!

Odměna Zbývá 1/1

Pro firmy:

 1. Katalog firem s pozemštinou pro zákazníky.
 2. Katalog firem s pozemštinou pro zájemce o práci.
 3. Rychlá integrace zahraničních pracovníků.
 4. Trvalé uvedení mezi důležitými partnery.
 5. 1/12 ceny kurzu oproti pomalejší konkurenci.

Pro každého studenta, bez rozdílu:

 1. Roční kurz na úroveň C1.
 2. Pomůcky pro studium.
 3. Certifikát o dosažené úrovni.
 4. Různé formy obsahu ke cvičení.
 5. Propojení se studenty.
 6. Kontakty na zaměstnavatele.

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Fandím revoluci a nic za to nechci
Přispějte 100 Kč a více

Fandím revoluci a nic za to nechci

Učit se nepotřebujete, ale cítíte potřebu pomoci umožnit to ostatním.

1 až 10 poukazů na kurz pozemštiny pro veřejnost
Přispějte 240 Kč a více

1 až 10 poukazů na kurz pozemštiny pro veřejnost

Zbývá 778/779

Zvolte si počet požadovaných poukazů podle toho, pro jak početný okruh lidí okolo sebe chcete zajistit tuto jedinečnou cenu kurzu pozemštiny. Dodržujte prosím přednastavené částky. KURZ BUDE K DISPOZICI NEJDŘÍVE ZA 6 MĚSÍCŮ!!! Poukazy budou převoditelné.

Odměna Zbývá 778/779

Pro každého studenta, bez rozdílu:

 1. Roční kurz na úroveň C1.
 2. Pomůcky pro studium.
 3. Certifikát o dosažené úrovni.
 4. Různé formy obsahu ke cvičení.
 5. Propojení se studenty.
 6. Kontakty na zaměstnavatele.
Získat tuto odměnu
1 až 10 poukazů na kurz pozemštiny pro malé firmy
Přispějte 581 Kč a více

1 až 10 poukazů na kurz pozemštiny pro malé firmy

Zbývá 260/260

Kurz vám umožní zapojení do komunity firem poskytujících služby mluvčím pozemštiny. Někomu bude stačit jeden telefonní operátor. Jinému parťák na stavbě + zahraniční dělníci. Restaurace bude potřebovat kurz pro všechny v kontaktu se zákazníky atd. Dodržujte prosím přednastavené částky. KURZ BUDE K DISPOZICI NEJDŘÍVE ZA 6 MĚSÍCŮ!!! Poukazy budou převoditelné.

Odměna Zbývá 260/260

Pro firmy:

 1. Katalog firem s pozemštinou pro zákazníky.
 2. Katalog firem s pozemštinou pro zájemce o práci.
 3. Rychlá integrace zahraničních pracovníků.
 4. 1/12 ceny kurzu oproti pomalejší konkurenci.

Pro každého studenta, bez rozdílu: 

 1. Roční kurz na úroveň C1.
 2. Pomůcky pro studium.
 3. Certifikát o dosažené úrovni.
 4. Různé formy obsahu ke cvičení.
 5. Propojení se studenty.
 6. Kontakty na zaměstnavatele.
Získat tuto odměnu
42 poukazů pro internetové obchody
Přispějte 24 402 Kč a více

42 poukazů pro internetové obchody

Zbývá 15/15

Zakoupením odměny získáte 42 poukazů na kurz pozemštiny pro své zaměstnance a zároveň podpoříte úspěšný start projektu, který v další fázi můžete nabízet svým zákazníkům jako afilový partner a pomáhat jim překonávat jazykové bariéry.

Odměna Zbývá 15/15

Pro firmy:

 1. Katalog firem s pozemštinou pro zákazníky.
 2. Katalog firem s pozemštinou pro zájemce o práci.
 3. Rychlá integrace zahraničních pracovníků.
 4. 1/12 ceny kurzu oproti pomalejší konkurenci.

Pro každého studenta, bez rozdílu: 

 1. Roční kurz na úroveň C1.
 2. Pomůcky pro studium.
 3. Certifikát o dosažené úrovni.
 4. Různé formy obsahu ke cvičení.
 5. Propojení se studenty.
 6. Kontakty na zaměstnavatele.
100 poukazů pro české firmy hledající příležitosti
Přispějte 58 100 Kč a více

100 poukazů pro české firmy hledající příležitosti

Zbývá 10/10

Na českém trhu se vám daří vzdorovat konkurenci. Vidíte ale další potenciál růstu v oslovení cizinců na území Česka právě prostřednictvím nového jazyka. Cítíte, že podporou Jazykové Revoluce s pozemštinou můžete postavit základy pro nový pilíř svého podnikání nejen v Česku. KURZ BUDE K DISPOZICI NEJDŘÍVE ZA 6 MĚSÍCŮ!!!

Odměna Zbývá 10/10

Pro firmy:

 1. Katalog firem s pozemštinou pro zákazníky.
 2. Katalog firem s pozemštinou pro zájemce o práci.
 3. Rychlá integrace zahraničních pracovníků.
 4. 1/12 ceny kurzu oproti pomalejší konkurenci.

Pro každého studenta, bez rozdílu:

 1. Roční kurz na úroveň C1.
 2. Pomůcky pro studium.
 3. Certifikát o dosažené úrovni.
 4. Různé formy obsahu ke cvičení.
 5. Propojení se studenty.
 6. Kontakty na zaměstnavatele.
172 poukazů pro vstup na zahraniční trhy
Přispějte 100 000 Kč a více

172 poukazů pro vstup na zahraniční trhy

Zbývá 5/5

Jste někde na pomezí malé a střední firmy. Vidíte potenciálů růstu v zahraničí, ale jazyková bariéra je neúprosná. 172 poukazů vám pomůže tuto bariéru velice rychle obejít a najít zaměstnance pro zahraniční pobočky, bez ohledu na jejich znalosti angličtiny. Nikdo ji nebude potřebovat. KURZ BUDE K DISPOZICI NEJDŘÍVE ZA 6 MĚSÍCŮ!!!

Odměna Zbývá 5/5

Pro firmy:

 1. Katalog firem s pozemštinou pro zákazníky.
 2. Katalog firem s pozemštinou pro zájemce o práci.
 3. Rychlá integrace zahraničních pracovníků.
 4. 1/12 ceny kurzu oproti pomalejší konkurenci.

Pro každého studenta, bez rozdílu:

 1. Roční kurz na úroveň C1.
 2. Pomůcky pro studium.
 3. Certifikát o dosažené úrovni.
 4. Různé formy obsahu ke cvičení.
 5. Propojení se studenty.
 6. Kontakty na zaměstnavatele.
430 poukazů pro 2 středně velké firmy
Přispějte 250 000 Kč a více

430 poukazů pro 2 středně velké firmy

Zbývá 2/2

430 poukazů pro pouze dvě vizionářské firmy z oboru stavebnictví, služeb, cestovního ruchu…, to už je skutečně citelná úspora za jazykové kurzy, které navíc nakopnou vaše podnikání novým směrem, s novými lidmi, na nových trzích. S tím už uděláte hodně muziky. KURZ BUDE K DISPOZICI NEJDŘÍVE ZA 6 MĚSÍCŮ!!!

Odměna Zbývá 2/2

Pro firmy:

 1. Katalog firem s pozemštinou pro zákazníky.
 2. Katalog firem s pozemštinou pro zájemce o práci.
 3. Rychlá integrace zahraničních pracovníků.
 4. Trvalé uvedení mezi důležitými partnery.
 5. 1/12 ceny kurzu oproti pomalejší konkurenci.

Pro každého studenta, bez rozdílu:

 1. Roční kurz na úroveň C1.
 2. Pomůcky pro studium.
 3. Certifikát o dosažené úrovni.
 4. Různé formy obsahu ke cvičení.
 5. Propojení se studenty.
 6. Kontakty na zaměstnavatele.
Strategické partnerství s Jazykovou Revolucí
Přispějte 500 000 Kč a více

Strategické partnerství s Jazykovou Revolucí

Zbývá 1/1

Spojíte svoji značku s úspěšným startem Jazykové Revoluce. Budete viditelným příkladem tisícům dalších firem ve využívání pozemštiny, a ještě necháte ostatní závidět vám milionové úspory za 861 poukazů na kurzy pozemštiny pro stávající i nové zaměstnance. Budete se podílet na úspěchu záštitou při hledání manažera pro řízení projektu. KURZ BUDE K DISPOZICI NEJDŘÍVE ZA 6 MĚSÍCŮ!!!

Odměna Zbývá 1/1

Pro firmy:

 1. Katalog firem s pozemštinou pro zákazníky.
 2. Katalog firem s pozemštinou pro zájemce o práci.
 3. Rychlá integrace zahraničních pracovníků.
 4. Trvalé uvedení mezi důležitými partnery.
 5. 1/12 ceny kurzu oproti pomalejší konkurenci.

Pro každého studenta, bez rozdílu:

 1. Roční kurz na úroveň C1.
 2. Pomůcky pro studium.
 3. Certifikát o dosažené úrovni.
 4. Různé formy obsahu ke cvičení.
 5. Propojení se studenty.
 6. Kontakty na zaměstnavatele.