Úspěšně vybráno:

Jedna ruka na dvojčata nestačí

Vybráno 0 Kč 2 491 126 Kč
297 067 Kč
 -
13 008 dárců
Celkem se zapojilo
192 Kč
Průměrná výše daru
10 000 Kč
Nejvyšší dar
70 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Jedna ruka na dvojčata nestačí

Vybráno 0 Kč 2 491 126 Kč
297 067 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Blanka Krouzová
Datum přidání
29. 8. 2023
Poslední aktualita

15. 9. 2023 22:57

15. 9. mezinárodní den povědomí o vzácném progresivním nervosvalovém onemocnění – Myotonické dystrofii

15. 9. je mezinárodní den Myotonické dystrofie – vzácného progresivního nervosvalového onemocnění, kdy mizí jak kosterní, tak hladké svaly + všechny orgány v těle mají potíže s myotonickými křečemi a postupně selhávají. V současné době není žádný lék, který by pomohl „pozastavit“ čas. Pacientské organizace aktivně pomáhající a podporující rodiny dětí s touto dg. působí v 57 zemích, u nás v ČR tato org. není, což je škoda. Proto jsme velmi vděční za zkušenosti rodin ze zahraničí, moc to pro nás znamená. Naše dvojčata Johan a Florimon mají nejtěžší formu tohoto onemocnění tzv. kongenitální = vrozenou.

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Jsem Blanka (49), maminka úžasných kluků – dvojčat Johana a Florimona (17), kteří se od narození potýkají se svalovou dystrofií. Aby těch „bojů“ v našem životě nebylo málo… aktuálně jsem si „zabojovala“ i já. Jsem po těžkém úrazu ruky a nezbývá jiná varianta, než ji dát pomocí dlouhodobého intenzivního cvičení s ramenní motodlahou ARTROMOT®-S4 co nejlépe zpět do formy, protože dvojčata potřebují moji nepřetržitou péči a k tomu jsou obě ruce potřeba.

Více o nás si můžete přečíst zde - 
https://www.facebook.com/jfkkbojovnici

Komu pomůžeme?

Jsem maminkou dvojčat Johana & Florimona, kteří skrz své nervosvalové onemocnění – progresivní svalové dystrofii vyžadují 24h péči a tato nemoc je limituje ve všech běžných denních činnostech. Na onemocnění není žádný lék a v současné době od r. 2016 ani na světě neprobíhají studie případné léčby, což nám bere naději v lepší vyhlídky. Flori je z důvodu respiračního selhání již 4 roky závislý na neinvazivní tlakově řízené plicní ventilaci na spánek a Johana to samé čeká v nejbližších měsících, protože mu letos dopadly opakovaně špatně výsledky vyšetření plicních funkcí. Oba kluci jsou v trvalé podpoře týmu dětské paliativní péče.

Pro děti s nepřetržitou potřebou zdravotní péče v domácím prostředí je velmi těžké (úkol vhodný spíše pro kouzelníka) najít na pomoc šikovné zdravotní sestřičky. Nelze využívat terénní pečovatelky, protože nemají zdravotnické vzdělání + praxi na JIP/ARO. Sestřičky mě v péči o dvojčata zastupují v době, kdy je nezbytné cokoliv zařídit mimo domov, ať už jde o úplně obyčejné aktivity (nákup, návštěva úřadu/lékaře,…) nebo v mnohem náročnějších situacích (nemoc hlavní pečující osoby), což jsme si vyzkoušeli nedávno, když mi byl zjištěn nádor v místě 1.krčního obratle uvnitř zasahující do míchy i mozkového kmenu. Přestože se ho podařilo odstranit celý, zůstaly následky… vysoký krevní tlak, porušená termoregulace i spánek a hodně omezující jsou limity v otáčení hlavou ve stoje do levé strany, což způsobuje občasné pády… a jeden takový nečekaný pád mi byl osudný. 

Při pádu došlo k těžkému poranění v oblasti podpaží, ke komplikované zlomenině, k úplnému přetnutí 4 nervů v paži včetně přetnutí tepny a žíly. Bylo to zlé, ztratila jsem hodně krve, nejprve hrozila amputace v rameni kvůli oběhovému i respiračnímu selhání, aby zachránili aspoň mě, ale nakonec se povedlo přerušenou tepnu spojit pomocí štěpu tepny z třísla. Následovalo 5 dní na ARO v umělém spánku a mé mamince, která v té době o dvojčata pečovala sdělili, že jsem to málem nepřežila. Naštěstí můj anděl strážný nade mnou v tu dobu stál opravdu intenzivně, ruku se povedlo zachovat a zvládla jsem to být tu pro mé syny.
Ruka však zůstala od ramene dolů zcela ochrnutá (úplná plegie), na EMG vyšetření nula aktivity.
Díky shodám náhod mě 2 měsíce po úrazu má lékařka poslala do specializovaného centra, kde se poranění periferních nervů věnují a mají s tím největší zkušenosti. Aktuálně jsem měsíc po náročné rekonstrukci ruky, kdy odebrali 14 šesticentimetrových úseků nervů z lýtek i chodidel a přenesli je do paže jako štěpy pro sešití přerušených nervů. Díky tomuto zákroku bych přibližně za 1,5 roku měla moct ohýbat ruku v lokti + ohýbat ji v zápěstí, a když vše dobře půjde a sešité nervy „dorostou“ tam kam mají, tak budu moct i rotovat zápěstím… a to vše i díky intenzivní pooperační min. 1,5 roku trvající rehabilitaci probíhající 3× týdně, která je po rekonstrukční operaci nezbytná pro obnovu funkcí ruky. Za elektroléčbou dojíždím 3× týdně a tato jediná reha péče je hrazena zdrav. pojišťovnou. Za fyzioterapií a lymfodrenážemi docházím 3× týdně. Na domů mi bylo doporučeno pořídit si na každodenní pasivní cvičení ramenní motodlahu, díky které bude rekonvalescence účinná, protože klouby i šlachy rychle zatuhávají a celá ruka otéká a bolí. Motodlaha postupně navyšuje rozsah pohybu kloubu po operaci, vytváří pasivní pohyb a cvičení je méně bolestivé. Ruku mám kontrakturami v lokti i rameni zkroucenou už nyní a zatuhlost/ i bolest při pohybu kloubu ramene je tak velká, že by bez motodlahy zabraňovala potřebnému rozsahu pohybu ruky při fyzioterapiích. 
V kombinaci s mými dvojčaty je to velká výzva, dojít až do cíle podle plánů neurochirurgů, aby se funkční schopnosti ruky díky rehabilitaci co nejvíce obnovily.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze ze sbírky budou použity na pořízení rehabilitačního přístroje – ramenní motodlahy ARTROMOT®-S4, jejíž speciální funkci nelze žádným cvičením nahradit. Kvůli plegii není moje pravá ruka zatím schopna žádného aktivního pohybu, motodlahu budu moct používat několikrát denně, bez nutnosti odcházet mimo domov a řešit v té době zajištění + financování zdravotních sestřiček k dvojčatům, což je v našem případě obrovské plus a úleva.
https://www.proormedent.cz/ramenni-motodlaha-artromot/ramenni-motodlaha-artromot-s4/

Pokud by se podařilo vybrat více, využila bych možnost rehabilitačních pobytů na Klinice na Košíku v Praze (cena 3.tis./1 den) nebo bychom mohli zaplatit asistenci zdravotních sestřiček k dvojčatům v době mých fyzioterapií.

Po ukončení terapie bych ráda motodlahu věnovala na pracoviště, kde mě rekonstrukci ruky dělali a bude tak využita dalšími pacienty po poranění periferních nervů.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

15. 9. 2023 22:57

15. 9. mezinárodní den povědomí o vzácném progresivním nervosvalovém onemocnění – Myotonické dystrofii

15. 9. je mezinárodní den Myotonické dystrofie – vzácného progresivního nervosvalového onemocnění, kdy mizí jak kosterní, tak hladké svaly + všechny orgány v těle mají potíže s myotonickými křečemi a postupně selhávají. V současné době není žádný lék, který by pomohl „pozastavit“ čas. Pacientské organizace aktivně pomáhající a podporující rodiny dětí s touto dg. působí v 57 zemích, u nás v ČR tato org. není, což je škoda. Proto jsme velmi vděční za zkušenosti rodin ze zahraničí, moc to pro nás znamená. Naše dvojčata Johan a Florimon mají nejtěžší formu tohoto onemocnění tzv. kongenitální = vrozenou.

5. 9. 2023 0:10

Nemůžeme uvěřit, že se nám to nezdá jako sen…

Obrovsky moc já i dvojčata děkujeme všem dárcům, kterých je právě nyní už neuvěřitelných 11.489
Včerejší štěstí, kdy nás Nikol Štíbrová vylosovala ve své „Nedělní sbírce“ se nám zdá jako sen, ze kterého se probudíme,… ale sen to není 🍀
Jsme vám všem neskutečně vděční, díky vám budeme mít život na dlouho mnohem jednodušší. Moc si toho vážíme, jsme dojatí a vůbec nenacházíme slova, jak co nejlépe za vaši pomoc poděkovat. 

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Laskavý dárce
1 000 Kč  •  31. 10. 2023 17:56
Laskavý dárce
100 Kč  •  16. 10. 2023 2:47
prosím přispívejte dále, pomůžete klukům koupit si rehabilitace, které jim moc prospívají, děkuji
Štědrý dárce
100 Kč  •  15. 10. 2023 3:37
Olga
150 Kč  •  11. 10. 2023 22:13
prosím přispívejte dále, děkuji
Štědrý dárce
100 Kč  •  7. 10. 2023 1:23
přeji hodně síly Johánkovi , Florimu a mamince
Štědrý dárce
100 Kč  •  3. 10. 2023 22:37
Laskavý dárce
100 Kč  •  2. 10. 2023 14:58
Milý dárce
200 Kč  •  30. 9. 2023 18:38
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  29. 9. 2023 14:51
Velkorysý dárce
300 Kč  •  29. 9. 2023 9:12
DobroDárce
600 Kč  •  27. 9. 2023 7:07
Veronika M.
300 Kč  •  26. 9. 2023 23:32
Drzime vam vsechny palce, co mame!
Milý dárce
300 Kč  •  26. 9. 2023 20:18
Velkorysý dárce
50 Kč  •  26. 9. 2023 20:11
Štědrý dárce
50 Kč  •  26. 9. 2023 19:47
DobroDárce
100 Kč  •  26. 9. 2023 18:54
Milý dárce
10 Kč  •  26. 9. 2023 13:51
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  26. 9. 2023 11:38
Milý dárce
2 000 Kč  •  26. 9. 2023 11:03
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  25. 9. 2023 23:52
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  25. 9. 2023 20:52
Milý dárce
100 Kč  •  25. 9. 2023 20:26
Milý dárce
350 Kč  •  25. 9. 2023 13:46
Ola
600 Kč  •  25. 9. 2023 8:39
Velmi přeji, aby vám život připravil už jen příjemné chvíle.
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  24. 9. 2023 8:06
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  24. 9. 2023 7:12
Štědrý dárce
200 Kč  •  23. 9. 2023 16:50
prosím přispěvatele nepřestávejte přispívat i malou částku děkuji
DobroDárce
333 Kč  •  21. 9. 2023 22:30
DobroDárce
600 Kč  •  21. 9. 2023 11:33
Štědrý dárce
300 Kč  •  20. 9. 2023 13:47
Milý dárce
50 Kč  •  19. 9. 2023 8:00
Štědrý dárce
200 Kč  •  18. 9. 2023 14:50
Milý dárce
300 Kč  •  18. 9. 2023 8:00
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  14. 9. 2023 18:30
DobroDárce
300 Kč  •  13. 9. 2023 20:33
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  13. 9. 2023 10:52
Pet.
100 Kč  •  13. 9. 2023 10:07
Držte se!
Olga
100 Kč  •  12. 9. 2023 15:16
prosím přispívejte dále ,umožní to této rodině dlouhodobě zaplatit si tolik potřebné rehabilitace
Laskavý dárce
100 Kč  •  11. 9. 2023 16:50
Velkorysý dárce
300 Kč  •  11. 9. 2023 16:32
vitulenka
100 Kč  •  11. 9. 2023 15:26
Kapka štěstí v moři 🍀
DobroDárce
100 Kč  •  11. 9. 2023 9:30
Velkorysý dárce
333 Kč  •  11. 9. 2023 4:10
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  10. 9. 2023 21:30
Laskavý dárce
298 Kč  •  10. 9. 2023 18:13
Velkorysý dárce
200 Kč  •  10. 9. 2023 12:25
Laskavý dárce
300 Kč  •  9. 9. 2023 17:23
DobroDárce
100 Kč  •  9. 9. 2023 13:43
Laskavý dárce
600 Kč  •  8. 9. 2023 22:34
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  8. 9. 2023 22:15
Ani+Bibi
354 Kč  •  8. 9. 2023 21:18
Dárek od našich dvojčat
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  8. 9. 2023 15:07
Laskavý dárce
600 Kč  •  8. 9. 2023 15:05
DobroDárce
300 Kč  •  8. 9. 2023 11:43
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  8. 9. 2023 7:01
Laskavý dárce
333 Kč  •  8. 9. 2023 2:00
Velkorysý dárce
100 Kč  •  7. 9. 2023 13:20
Milý dárce
50 Kč  •  7. 9. 2023 10:53
Milý dárce
200 Kč  •  7. 9. 2023 10:45
Štědrý dárce
300 Kč  •  7. 9. 2023 10:12
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  7. 9. 2023 9:57
Laskavý dárce
100 Kč  •  7. 9. 2023 8:41
Štědrý dárce
300 Kč  •  7. 9. 2023 8:29
Velkorysý dárce
200 Kč  •  7. 9. 2023 8:10
Velkorysý dárce
150 Kč  •  6. 9. 2023 22:20
Laskavý dárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 19:54
Velkorysý dárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 15:27
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 14:45
Velkorysý dárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 14:00
Velkorysý dárce
200 Kč  •  6. 9. 2023 14:00
Štědrý dárce
210 Kč  •  6. 9. 2023 14:00
Milý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 14:00
Laskavý dárce
133 Kč  •  6. 9. 2023 14:00
Dárce, který je pro každou dobrost
59 Kč  •  6. 9. 2023 14:00
Laskavý dárce
300 Kč  •  6. 9. 2023 13:35
Laskavý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 13:24
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  6. 9. 2023 12:13
Štědrý dárce
600 Kč  •  6. 9. 2023 11:50
Velkorysý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 5:29
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dárce, který je pro každou dobrost
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Štědrý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Velkorysý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Laskavý dárce
200 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Laskavý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Štědrý dárce
150 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
DobroDárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dárce, který je pro každou dobrost
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Velkorysý dárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
DobroDárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Štědrý dárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Štědrý dárce
30 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Velkorysý dárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Milý dárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dárce, který je pro každou dobrost
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Velkorysý dárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Milý dárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Velkorysý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dárce, který je pro každou dobrost
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Milý dárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Velkorysý dárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
DobroDárce
15 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Milý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Laskavý dárce
200 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dobrosrdečný dárce
125 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Laskavý dárce
200 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
DobroDárce
198 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Milý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Laskavý dárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dobrosrdečný dárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dobrosrdečný dárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dobrosrdečný dárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Velkorysý dárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Velkorysý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Velkorysý dárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Milý dárce
200 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Štědrý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
DobroDárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
DobroDárce
70 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Milý dárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Milý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Laskavý dárce
150 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Štědrý dárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Laskavý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Velkorysý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Štědrý dárce
150 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
DobroDárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
DobroDárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Milý dárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
DobroDárce
20 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Laskavý dárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
DobroDárce
111 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Laskavý dárce
200 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Štědrý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Velkorysý dárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
DobroDárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Štědrý dárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Laskavý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Štědrý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Laskavý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Milý dárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
DobroDárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Velkorysý dárce
150 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Laskavý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
DobroDárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Velkorysý dárce
200 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Velkorysý dárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Štědrý dárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
DobroDárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Velkorysý dárce
10 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Štědrý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Milý dárce
300 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Milý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dárce, který je pro každou dobrost
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Laskavý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dárce, který je pro každou dobrost
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Laskavý dárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dárce, který je pro každou dobrost
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Velkorysý dárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Laskavý dárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Štědrý dárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Milý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
DobroDárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
DobroDárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Laskavý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Laskavý dárce
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Laskavý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Štědrý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Štědrý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Laskavý dárce
200 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Štědrý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Velkorysý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Velkorysý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dobrosrdečný dárce
25 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dobrosrdečný dárce
350 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Štědrý dárce
100 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Štědrý dárce
50 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Štědrý dárce
200 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Dárce, který je pro každou dobrost
333 Kč  •  6. 9. 2023 3:00
Nikol Václavková
100 Kč  •  5. 9. 2023 14:11
Omlouvám se za nízkou částku..Ať je lépe 🤍
Pro statečnou ženu Blanku
300 Kč  •  5. 9. 2023 13:40
Jste statečná Blanko. Přeji Vám co nejvíce hezkých, běžných chvil a co nejvíce lidi, kteří Vám pomáhají ty hezké, životní chvíle vytvářet v tom denním boji.
Markéta
300 Kč  •  5. 9. 2023 12:37
Jste neuvěřitelná! Přeji celé rodině jen to nejlepší.
Lucie
600 Kč  •  5. 9. 2023 8:33
At vam penize trochu ulehci zivot, vsem 3 ❤️
Petra
600 Kč  •  4. 9. 2023 22:45
Drzim palce ❤️
Klára B.
200 Kč  •  4. 9. 2023 22:31
🤍
Katka
100 Kč  •  4. 9. 2023 21:50
Držím Vám pěsti!
Cernousci
100 Kč  •  4. 9. 2023 21:37
Drzime vsem palecky k uzdraveni 🍀, doma taky mame dvojcata kluky a jsme vdecni ze jsou zdravi a chapem ze to musi byt velmi, velmi narocne, mate nas obdiv ♥️🍀
Bara
50 Kč  •  4. 9. 2023 21:21
To dáte
Michaela D.
111 Kč  •  4. 9. 2023 15:52
🍀
Irča L.
100 Kč  •  4. 9. 2023 15:48
Dobrodárce
50 Kč  •  4. 9. 2023 15:06
hodně energie a sil
Petra
40 Kč  •  4. 9. 2023 14:57
Držím palce
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  4. 9. 2023 13:49
Hodně sil! Zvládnete to! ❤️
Renata
200 Kč  •  4. 9. 2023 13:35
Opatrujte se 🙏❤️
Hana S.
300 Kč  •  4. 9. 2023 12:59
Děkuji za IG účet paní Nicol Leitgeb, že jsem se o příběhu dozvěděla a mohla alespoň trochu přispět.
Bára
150 Kč  •  4. 9. 2023 12:24
Držím palce a brzske zotavení.
Taky máma
50 Kč  •  4. 9. 2023 11:53
Hodně sil
Veru
100 Kč  •  4. 9. 2023 11:43
♥️♥️♥️☘️
Kristina A.
50 Kč  •  4. 9. 2023 11:05
Přeji brzké udraveni 😍
Patrik
100 Kč  •  4. 9. 2023 11:02
🍀
Natálka
100 Kč  •  4. 9. 2023 9:43
💜
Laskavý dárce
100 Kč  •  4. 9. 2023 9:33
Buďte silní!
Eva Važíková
600 Kč  •  4. 9. 2023 9:23
Hodně síly celé rodině
Michaela
50 Kč  •  4. 9. 2023 9:19
Držím pěsti🍀
DobroDárce
100 Kč  •  4. 9. 2023 9:16
🍀🙏
Míša
60 Kč  •  4. 9. 2023 9:10
Ať se daří, zvládnete to!❤️
Anna J.
50 Kč  •  4. 9. 2023 8:44
Karolína
100 Kč  •  4. 9. 2023 8:42
Hodně sil ❤️🍀
Tisoňovi
600 Kč  •  4. 9. 2023 2:09
Přejeme hodně sil a co nejrychlejší uzdravení, jste velmi statečná!
Weru
200 Kč  •  3. 9. 2023 22:35
Držím palce a přeji mnoho sil ❤️ 🍀🙏
Kateřina Kortusová
300 Kč  •  3. 9. 2023 22:32
Hodně štěstí!
Markéta K.
1 000 Kč  •  3. 9. 2023 22:19
Držím palce, ať je jen a jen lépe <3 Jste silná žena!
Luskovi
300 Kč  •  3. 9. 2023 21:40
Posíláme moc moc moc síly.
Milý dárce
200 Kč  •  3. 9. 2023 20:52
Držte se!
Tereza B.
1 000 Kč  •  3. 9. 2023 20:23
Všem vám moc držím palce, ať už je jenom dobře!
L.V.
100 Kč  •  3. 9. 2023 19:51
Drzim palce!
Veronika
300 Kč  •  3. 9. 2023 19:36
Držte se! ❤️
Tomáš P.
300 Kč  •  3. 9. 2023 19:20
Ať je lépe ;)
Veronika Novotná
1 000 Kč  •  3. 9. 2023 19:17
Milá Blani, sleduji tvůj příběh již dlouho. Nechápu, jak může mít tolik naloženo jeden člověk. Snad už je tahle nesnáz poslední, co tě potkala. Držím pěsti, ať už je konečně líp! 🙏
Velkorysý dárce
20 Kč  •  3. 9. 2023 19:16
❤️
Štědrý dárce
100 Kč  •  3. 9. 2023 18:50
🤍
Dárce, který je pro každou dobrost
64 Kč  •  3. 9. 2023 18:23
Korunka ke korunce🍀 přeji vám jen to nejlepší 💚
Andy
100 Kč  •  3. 9. 2023 18:20
💕
Kristýna K.
300 Kč  •  3. 9. 2023 17:23
Hodně sil, energie a lepších dní. Jste neskutečná🤍
Petra S.
300 Kč  •  3. 9. 2023 17:17
Držte se, ať vám i klukům vybrané korunky co nejvíce usnadní všední dny. Jste bojovnice!
Kristýna
200 Kč  •  3. 9. 2023 16:37
Hodně štěstí klukům i mamince!
Lenka
600 Kč  •  3. 9. 2023 16:34
preji brzke uzdraveni
Lucie
200 Kč  •  3. 9. 2023 16:13
🍀🍀🍀
Dominika
100 Kč  •  3. 9. 2023 16:00
Moc držím palce❤️

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat