Kniha: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?

Zakladatel
Strážjistot
Datum přidání
12. 12. 2022
Poslední aktualita

14. 12. 2022 17:21

Máme pokřtěno!

Zobrazit celou aktualitu

Představení knihy „Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?“

Stalo se vám, že byste se zamilovali i do někoho dalšího, ačkoli jste byli třeba i v naprosto naplňujícím partnerství? Už i samotné zakoukání do někoho dalšího, touha jej poznat blíže, zjistit kdo je zač, možná se s ní(m) obejmout… Nezneklidnila vás tato situace? To by se přece dít nemělo, ne? Takže buď jde o důkaz, že vás váš současný partner neuspokojuje nebo že jste nechutně sváděni nějakým kouzlem, anebo jste prostě zvrhle nemorální. Měli byste se za sebe stydět a vroucně se modlit, aby vaše zvrhlost nevyšla na povrch. 

Nebo to je tak, že jako biologičtí tvorové tyto zvířecí touhy prostě máme, ale společnost jim chvála bohu nasazuje náhubek, abychom se neutopili v bezbřehém smilnění? Je v pořádku si ten náhubek občas sundat, rychle se aspoň trochu nažrat i toho „zakázaného“ a pak si jej zase nasadit a tvářit se, že já, svět i náhubek jsme v pořádku?

Kniha „Otevřené vztahy“ se zevrubně zabývá otázkou: „Co když se zamilujete i do někoho dalšího“ než stávajícího partnera. Ukazuje, jaké má úskalí striktní dlouhodobé zakázání si těchto milostných a vztahových potřeb. Popisuje, jak snaha o celoživotní monoamorii vede k epidemii sériové monogamie, kdy lidé každých několik let boří stávající vztahy a navazují partnerské vztahy nové. Tento jev má mnoho nepříjemných efektů jak na lidskou psychiku, erotiku i kontinuitu společenského života včetně většinově neblahého  vlivu na děti. Možná vás již někdy napadlo, že kdyby souběžné lásce k více lidem nebyl daný striktní a nekompromisní zákaz, že by se  mohlo žít lépe, šťastněji a naplněněji, ba i stabilněji. Ano, mohlo, avšak vyžaduje to celkově jiný přístup ke vztahům. Kniha tedy popisuje za jakých podmínek může být souběžná láska k více lidem nejenom etická, ale i krásná, romantická, zábavná a dokonce duchovní.

Recenze na knihu

"Nedokážu si představit, že by těchto více než půl tisíce stran neobohatilo Vaše vztahy, byť by měly zůstat čistě monogamní. Vtipy Vás rozesmějí, básně rozněžní, ilustrace uvnitřní. Text samotný Vám otevře nejen mysl, ale převážně srdce. Těším se, až se kniha stane součástí povinné četby. Taková by totiž podle mě měla být – zábavná, hluboká, praktická. Přesně jako tato kniha."

Lucie Bečková – Průvodkyně tantrou a biohackingem, koučka, dechová terapeutka, spolutvůrkyně knihy

"Michalovi se podařilo napsat napínavou knihu o milostných vztazích. Dokázal mě překvapit komplexností svého pohledu, hloubkou svého přístupu a několika velmi zajímavými analogiemi, které nám lépe umožňují pochopit to, co chce prezentovat. Tato kniha je jistě dalším prvkem, který přispívá ke společnému úsilí některých z nás, aby život na této planetě rostl, proměňoval se a udělal rozhodný krok vpřed."

Elinor Selea – Zakladatel duchovní školy Rezonance v ČR, instruktor nejvyšších ročníků integrální jógy

"Na jedné straně dráždivě subjektivní a na druhé zodpovědně objektivní úhel pohledu vám poskytuje dostatečný prostor pro zaujetí vlastního stanoviska. Jde o dílo, které nahlíží na „kontroverzní téma“ otevřených vztahů velmi netradičně, nově a originálně. Umožní vám získat velmi osvěžující informace a zeširoka porozumět vztahům či fungování sexuality. Kniha má potenciál narušit zaběhané a již nefunkční vztahové vzorce společnosti, přinutit vás být k sobě upřímní a díky tomu udělat v postojích, vztazích a životech malé nebo velké změny. Pro toho, kdo knihu uchopí jako pozvánku k větší zodpovědnosti za svůj život, může být její přečtení osudovým. Jde o velmi zajímavé, dráždivé a neobvyklé čtení, které vás možná párkrát donutí mrsknout knihu do kouta, ale věřte, že se k ní za pár chvil či dní zase vrátíte :-)"

Jana Mašková Zimolová, CSB – Lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů

Kdo stojí za tvorbou knihy?

Knihu napsal Mgr. Michal Gondek. Vystudoval bohemistiku a filozofii na Univerzitě Palackého. Od roku 2007 studuje a praktikuje tantra jógu, v roce 2019 se stal také jejím instruktorem. Živí se jako mentor a poradce pro zdravý životní styl, výživu a sport. S otevřeným přístupem ke vztahům má více než patnáctileté zkušenosti.

Vznik knihy dále podpořily především tři tvůrkyně, které také vnímají, jak potřebné jsou uceleně zformulované principy a hodnoty pro milostné vztahy, které stojí na jiných pilířích, než je celoživotní striktní monoamorie a monogamie.

Téměř 100 ilustrací namalovala na míru Dagmar Angelína Mádrová, která tvoří z touhy zdobit svět. „Naplňuje mě radostí, když vidím, jak prostory, kde se umístí má práce, mění podobu, ožívají a ovlivňují tak nálady ostatních. Věřím, že mým posláním je vnášet krasu a harmonii do světa.“

Jazykovou korektnost, estetiku a eleganci textu měla pod křídly redaktorka Lucie Bečková. Ta se „v běžném životě“ živí jako průvodkyně tantrou a biohackingem a osobní koučka. Téma vztahů je její milované jak v osobním, tak profesním životě, a těch otevřených obzvlášť.

Téma vztahové otevřenosti, svobody a zodpovědnosti podporovala také Lucie Tkočová, tvůrkyně energetického zářiče. Jde o silový obraz, jehož fotka je otištěna v knize a jehož kvalitní kopii na rámu 75 × 45 cm si můžete vybrat jako jednu z odměn.

Další vlnu pozornosti si kniha užívala ze stran korektury, grafiky, sazby, tiskárny, dopravy, skladu,… letmo jsme napočítali přes 20 lidí.

Na co vybrané peníze použijeme?

Vybrané peníze použijeme na kompletaci prvního vydání knihy. 

Cílová částka 333 000 Kč pokryje náklady na editaci, grafické úpravy a tisk. Podaří-li se vybrat finančních prostředků více, využijeme je k propagaci prodeje, případně k navýšení nákladu. Každá vybraná koruna přispěje k tomu,

AŤ LÁSKA NEDÁVÁ POUTA, ALE DÁVÁ KŘÍDLA.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

14. 12. 2022 17:21

Máme pokřtěno!

Chci se rozvíjet ve vztazích a sexualitě. Otevřené vztahy mně ale nelákají, chci jít do hloubky s jedním partnerem. Doporučili byste mi knihu i tak?

URČITĚ ANO. Byť je kniha úžeji zaměřená na partnerské vztahy, ve kterých není možnost romantických či erotických interakcí i s někým dalším (mimo stávajícího partnera) zapovězena, popisuje vlastně otevřený přístup k životu jako takovému. A do něj spadá jak polyamorní partnerství, tak vědomá volba monogamního svazku či bytí single. Věříme, že v knize zmíněné postoje, hodnoty a přístupy mají sílu obohatit a inspirovat vaše vztahy, ať už ty sexuálně exkluzivní či plně otevřené, kolegiální, rodinné či přátelské.

Zabýváte se v knize otázkou „Co když budou děti?“?

Ano. Hned z více úhlů pohledu. V šesté části knihy „Úskalí a podmínky otevřených vztahů“ je dokonce celá kapitola, s příznačným názvem „Ale co když budou děti?“

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Milý přispěvatel
888 Kč  •  19. 1. 2023 11:55
Dobrosrdečný přispěvatel
888 Kč  •  16. 1. 2023 10:16
Dobrosrdečný přispěvatel
888 Kč  •  10. 1. 2023 11:30
Laskavý přispěvatel
888 Kč  •  5. 1. 2023 11:34
Dobrosrdečný přispěvatel
888 Kč  •  3. 1. 2023 6:05
Štědrý přispěvatel
1 777 Kč  •  19. 12. 2022 16:31
Dobrosrdečný přispěvatel
888 Kč  •  19. 12. 2022 14:01
Velkorysý přispěvatel
888 Kč  •  16. 12. 2022 10:58
Milý přispěvatel
1 444 Kč  •  14. 12. 2022 19:34
Štědrý přispěvatel
888 Kč  •  13. 12. 2022 18:31
Milý přispěvatel
888 Kč  •  13. 12. 2022 13:10

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Vyberte si odměnu

Chci podpořit projekt
Přispějte 111 Kč a více

Chci podpořit projekt

Chcete přispět „jen tak“, bez hmotné odměny? Využijte tuto možnost. Částku můžete také libovolně navýšit.

Kniha "Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?"
Přispějte 888 Kč a více

Kniha „Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?“

Kniha popisuje, za jakých podmínek může být souběžná láska k více lidem nejenom etická, ale i krásná, romantická, zábavná a dokonce duchovní. Vtipy Vás rozesmějí, básně rozněžní, ilustrace uvnitřní. Text samotný Vám otevře nejen mysl, ale převážně srdce.

Odměna

Jedenkrát kniha „Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?“

…a v ideálním případě také mnohem šťastnější, pravdivější a osobitější partnerské vztahy :)

Částka odměny se skládá ze 777 Kč za knihu a 111 Kč za poštovné a balné. Do adresy prosím zadejte adresu a ID Vámi zvolené Zásilkovny, nikoliv adresu k Vám domů :)

Kniha s podpisy a věnováním
Přispějte 1 777 Kč a více

Kniha s podpisy a věnováním

Zbývá 42/44

Kniha popisuje, za jakých podmínek může být souběžná láska k více lidem nejenom etická, ale i krásná, romantická, zábavná a dokonce duchovní. Vtipy Vás rozesmějí, básně rozněžní, ilustrace uvnitřní. Text samotný Vám otevře nejen mysl, ale převážně srdce.

Odměna Zbývá 42/44

Jedenkrát kniha „Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?“ s podpisy a věnováním autora, ilustrátorky a redaktorky – tří hlavních tvůrců knihy.

…a v ideálním případě také mnohem šťastnější, pravdivější a osobitější partnerské vztahy :)

Každá kniha obsahuje tři podpisy a jedno autorské věnování. To je sice v tématu knihy, ale pokaždé jiné. Věříme, že Vás pohladí, inspiruje a podpoří na cestě k větší životní otevřenosti.

Částka odměny zahrnuje i poštovné a balné. Do adresy prosím zadejte adresu Vámi zvolené Zásilkovny, nikoliv adresu k Vám domů :) Po předchozí domluvě je možné napsat i věnování přímo na míru, chcete-li např. knihu věnovat jako dárek. Jinak si rádi necháme volnou ruku a napíšeme něco dle vlastní inspirace :)

Kniha + Karty "Otevři se"
Přispějte 1 444 Kč a více

Kniha + Karty „Otevři se“

Karty “Otevři se” slouží k hlubší práci s tématem milostných vztahů mezi více lidmi a krásně doplňují knihu “Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?” Kontemplujte obrázek na kartě, stejně jako její větu.

Co ve Vás evokuje? Co Vám říká? Je pro Vás sdělení aktuální?

Nechť Vám karta i odpovídající kapitola v knize vždy odkryjí poklad, který máte zrovna nyní objevit.

Odměna

1 x Kniha „Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?“

1 x Karty „Otevři se“, které obsahují 77+1 terapeutických ilustrací spolu se silovou větou

Částka odměny zahrnuje poštovné a balné. V dalším kroku vypište prosím adresu preferované Zásilkovny.

Získat tuto odměnu
3ks knihy "Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?"
Přispějte 2 222 Kč a více

3ks knihy „Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?“

Kniha o otevřených vztazích a to hned třikrát. Složte se na tuto odměnu s kamarády, darujte jeden výtisk rodičům, mějte ve vaší polyamory rodince každý tu svou.

Odměna

Kniha popisuje, za jakých podmínek může být souběžná láska k více lidem nejenom etická, ale i krásná, romantická, zábavná a dokonce duchovní. Vtipy Vás rozesmějí, básně rozněžní, ilustrace uvnitřní. Text samotný Vám otevře nejen mysl, ale převážně srdce.

Částka odměny zahrnuje také poštovné a balné. V následujícím kroku prosím zadejte adresu Vámi zvolené Zásilkovny.

Kniha + Dřevěný obraz s gravírem zasvěcující kresby a básně
Přispějte 1 444 Kč a více

Kniha + Dřevěný obraz s gravírem zasvěcující kresby a básně

Podpořte účinky knihy dřevěným obrazem s gravírem zasvěcující kresby a básně. Obraz má rozměr knihy (tedy 16 × 32 cm) a je vhodný pro vystavení na místo, které si přejete prodchnout energiemi svobodné, autentické a přitom zodpovědné erotiky. 

Vyberte si jednu z 15 možností, případně přejděte na odměnu „Kniha + "Rozkošná cesta“ – sada 15ti dřevěných obrazů". Fotka konkrétního obrazu a báseň se zobrazí po zvolení varianty.

Odměna

K duchovní blaženosti je možné se dostat přijetím utrpení, jak ukazuje a učí známá „Křížová cesta“. Druhá cesta duchovního růstu vede skrze vědomě prožívanou rozkoš. Přesně to znázorňuje „Rozkošná cesta“. Obrazy můžete mít ve svém prostoru jako připomínku toho, jak svěží a hlubokou chcete mít v životě erotiku, potažmo život celý. 

Na druhé straně každého obrazu je invokační báseň. Ta vždy vyjadřuje některé nuance vášnivé a zodpovědné lásky, které se nestaví rigidní  zábrany. Uvidíte, jak se Vám stává vlastní nechuť omezit kohokoliv svobodu a zároveň klidná pevnost v tom, že si nenecháte omezit svobodu svou vlastní. Spontánnost a svoboda Vašeho projevu bude v dokonalé harmonii s převzetím plné zodpovědnosti za Váš život a i za erotiku, jakožto jeho podstatné součásti. 

Částka odměny zahrnuje poštovné a balné. V dalším kroku zadejte adresu a ID preferované Zásilkovny.

Získat tuto odměnu
Kniha + "Rozkošná cesta" - sada 15ti dřevěných obrazů
Přispějte 7 777 Kč a více

Kniha + „Rozkošná cesta“ – sada 15ti dřevěných obrazů

Kniha + 15 dřevěných obrazů o formátu 23 × 16 cm … vhodné pro vystavení na místo, které si přejete prodchnout energiemi svobodné, autentické a přitom zodpovědné erotiky. 

Odměna

K duchovní blaženosti je možné se dostat přijetím utrpení, jak ukazuje a učí známá „Křížová cesta“. Druhá cesta duchovního růstu vede skrze vědomě prožívanou rozkoš. Přesně to znázorňuje „Rozkošná cesta“. Obrazy můžete mít ve svém prostoru jako připomínku toho, jak svěží a hlubokou chcete mít v životě erotiku, potažmo život celý. 

Na druhé straně každého obrazu je invokační báseň. Ta vždy vyjadřuje některé nuance vášnivé a zodpovědné lásky, které se nestaví rigidní  zábrany. Uvidíte, jak se Vám stává vlastní nechuť omezit kohokoliv svobodu a zároveň klidná pevnost v tom, že si nenecháte omezit svobodu svou vlastní. Spontánnost a svoboda Vašeho projevu bude v dokonalé harmonii s převzetím plné zodpovědnosti za Váš život a i za erotiku, jakožto jeho podstatné součásti. 

Jednotlivé obrazy si můžete prohlédnout v předchozí odměně po vybrání konkrétní varianty.

Částka odměny zahrnuje poštovné a balné. V dalším kroku zadejte adresu a ID preferované Zásilkovny.

Získat tuto odměnu
Kniha + Individuální jednorázová konzultace na téma "Otevírání se v životě"
Přispějte 3 333 Kč a více

Kniha + Individuální jednorázová konzultace na téma „Otevírání se v životě“

Je pro Vás téma souběžné lásky k více lidem aktuální a cítíte, že potřebujete dostat náhled nezaujaté osoby? Chcete svou situaci navíc konzultovat s někým, kdo nevnímá milostnou lásku i k někomu dalšímu, mimo aktuálního partnera, jako amorální?

Společně nasvítíme, co je v dané situaci Vaše role a jak se dostat do vnitřního souladu a spokojenosti – ať už jste ten, kdo se i do někoho dalšího zamiloval, či ten, jehož partner zaplál láskou i k někomu dalšímu.

Konzultovat můžete s mužem (Michalem Gondkem, autorem knihy) nebo se ženou (Lucií Bečkovou, spolutvůrkyní knihy, její redaktorkou a tantra průvodkyní).

Odměna

Kniha + individuální 90 minutová konzultace. Termín lze objednat přes odkazy níže.

S Michalem Gondkem:

https://calendly.com/oteviram-se/konzultace

S Lucií Bečkovou: 

https://www.luciebeckova.cz/kontakt/

Tato odměna je určena primárně pro jednotlivce. Chcete-li konzultovat v páru, zvolte odměnu „Kniha + Série sedmi konzultací“. Konzultace proběhne přes ZOOM, má 90 minut a je potřeba ji vybrat nejpozději do konce května 2023. 

Částka odměny zahrnuje také knihu a poštovné a balné za ní. V následujícím kroku prosím zadejte adresu Vámi zvolené Zásilkovny.

Získat tuto odměnu
Kniha + Série sedmi konzultací na téma "Otevírání se v životě"
Přispějte 15 555 Kč a více

Kniha + Série sedmi konzultací na téma „Otevírání se v životě“

Zbývá 10/10

Víte-li, že s tématem souběžné lásky k více lidem potřebujete strávit více času, nebo chcete-li konzultace využít jako pár, bude pro Vás série 7 na sebe navazujících konzultací to pravé.

Bude prostor podívat se, jaká přesvědčení vám v daném téma milostných vztahů brání, abyste se mohli životu otevřít a být šťastný, ať se děje cokoliv. Z každé lekce vyplynou individualizované úkoly, na které v dalším setkání navážeme. Po dvou měsících budete o kilometry blíže toleranci, bezpodmínečné lásce, ctěním vlastních hranic i hranic těch druhých, klidu a pravdě vlastního srdce.

Odměna Zbývá 10/10

Kniha + Série sedmi online konzultací.

Konzultovat můžete s mužem (Michalem Gondkem, autorem knihy) nebo se ženou (Lucií Bečkovou, spolutvůrkyní knihy, její redaktorkou a tantra průvodkyní).

Termíny konzultací lze objednat přes odkazy níže.

S Michalem Gondkem:

https://calendly.com/oteviram-se/konzultace

S Lucií Bečkovou: 

https://www.luciebeckova.cz/kontakt/

Konzultace probíhají přes ZOOM, mají 90 minut a je potřeba je všechny využít nejpozději do konce května 2023.

Částka odměny zahrnuje také poštovné a balné za knihu. V dalším kroku prosím zadejte adresu Vámi zvolené Zásilkovny.

Získat tuto odměnu
Kniha + Energetický zářič přechodu do nového vztahového paradigmatu
Přispějte 8 888 Kč a více

Kniha + Energetický zářič přechodu do nového vztahového paradigmatu

Zářič vztahové otevřenosti, svobody a zodpovědnosti Vám dodá odvahu projevit se tím, kým opravdu jste a vystoupit ze starého vztahového paradigmatu do nového a to v lehkosti. 

Povede pozornost od toho, co chcete z ega, k tomu, co se má doopravdy dít. Vztahová otevřenost totiž není pouze o tom, být s více lidmi. Je o otevřenosti a zodpovědnosti sám vůči sobě, vůči vlastnímu srdci, vyššímu vedení i druhým.

A protože: srdce potřebuje uvěřit v lásku, mysl potřebuje chápat a duše potřebuje svobodu žít to, čím je – naplno. Nechejte na sebe zářič působit až do těch nejhlubších struktur. Bude tak ve Vás tuto nekomplikovanou a hlubokou lásku podporovat.

Odměna

Odměnou je kvalitní kopie zářiče, který je k nerozeznání od originálu. Rozměru rámu je 75 × 45 cm. Součástí je také průvodní dopis tvůrkyně Lucie Tkočové.

Součástí částky odměny je také 2 x poštovné a 2 x balné. Kniha k Vám totiž půjde z centrálního skladu, zatímco obraz přímo z tiskárny.

Získat tuto odměnu
Kniha + Energetický zářič + 3 setkání s tvůrkyní obrazu
Přispějte 18 888 Kč a více

Kniha + Energetický zářič + 3 setkání s tvůrkyní obrazu

Zbývá 7/7

Zářič vztahové otevřenosti, svobody a zodpovědnosti Vám dodá odvahu projevit se tím, kým opravdu jste a vystoupit ze starého vztahového paradigmatu do nového a to v lehkosti. 

Povede pozornost od toho, co chcete z ega, k tomu, co se má doopravdy dít. Vztahová otevřenost totiž není pouze o tom, být s více lidmi. Je o otevřenosti a zodpovědnosti sám vůči sobě, vůči vlastnímu srdci, vyššímu vedení i druhým.

A protože: srdce potřebuje uvěřit v lásku, mysl potřebuje chápat a duše potřebuje svobodu žít to, čím je – naplno. Nechejte na sebe zářič působit až do těch nejhlubších struktur. Bude tak ve Vás tuto nekomplikovanou a hlubokou lásku podporovat.

Odměna Zbývá 7/7

Jednotlivé části této odměny:

1 x KNIHA „Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?“

1 x Kvalitní kopie ZÁŘIČe, který je k nerozeznání od originálu. Rozměr: 75 × 45 cm

3 x SETKÁNÍ S TVŮRKYNÍ zářiče Lucií Tkočovou, konkrétně v těchto podobách:

– 1 x online KONZULTACE 

– 1 x živá KONZULTACE v Olomouci

– 1 x předávací RITUÁL

Součástí částky odměny je také poštovné a balné ke knize. Kniha k Vám půjde z centrálního skladu, obraz Vám předá sama Lucie v rámci předávacího rituálu.

Získat tuto odměnu
Patron projektu
Přispějte 77 777 Kč a více

Patron projektu

Užijte si téma otevřených vztahů opravdu v celé jeho šíři – staňte se patronem tohoto projektu. V ceně této odměny jsou kromě knihy také všechny doprovodné produkty a setkání s hlavními tvůrci. 

Odměna

1 x KNIHA Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?

1 x KARTY Otevři se

1 x ROZKOŠNÁ CESTA – 15 dřevěných destiček s gravírem zasvěcující kresby a básně

1 x ENERGETICKÝ ZÁŘIČ přechodu do nového vztahového paradigmatu

1 x OSOBNÍ SETKÁNÍ s tvůrci, detaily na základě domluvy

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Chci podpořit projekt
Přispějte 111 Kč a více

Chci podpořit projekt

Chcete přispět „jen tak“, bez hmotné odměny? Využijte tuto možnost. Částku můžete také libovolně navýšit.

Kniha "Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?"
Přispějte 888 Kč a více

Kniha „Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?“

Kniha popisuje, za jakých podmínek může být souběžná láska k více lidem nejenom etická, ale i krásná, romantická, zábavná a dokonce duchovní. Vtipy Vás rozesmějí, básně rozněžní, ilustrace uvnitřní. Text samotný Vám otevře nejen mysl, ale převážně srdce.

Odměna

Jedenkrát kniha „Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?“

…a v ideálním případě také mnohem šťastnější, pravdivější a osobitější partnerské vztahy :)

Částka odměny se skládá ze 777 Kč za knihu a 111 Kč za poštovné a balné. Do adresy prosím zadejte adresu a ID Vámi zvolené Zásilkovny, nikoliv adresu k Vám domů :)

Kniha s podpisy a věnováním
Přispějte 1 777 Kč a více

Kniha s podpisy a věnováním

Zbývá 42/44

Kniha popisuje, za jakých podmínek může být souběžná láska k více lidem nejenom etická, ale i krásná, romantická, zábavná a dokonce duchovní. Vtipy Vás rozesmějí, básně rozněžní, ilustrace uvnitřní. Text samotný Vám otevře nejen mysl, ale převážně srdce.

Odměna Zbývá 42/44

Jedenkrát kniha „Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?“ s podpisy a věnováním autora, ilustrátorky a redaktorky – tří hlavních tvůrců knihy.

…a v ideálním případě také mnohem šťastnější, pravdivější a osobitější partnerské vztahy :)

Každá kniha obsahuje tři podpisy a jedno autorské věnování. To je sice v tématu knihy, ale pokaždé jiné. Věříme, že Vás pohladí, inspiruje a podpoří na cestě k větší životní otevřenosti.

Částka odměny zahrnuje i poštovné a balné. Do adresy prosím zadejte adresu Vámi zvolené Zásilkovny, nikoliv adresu k Vám domů :) Po předchozí domluvě je možné napsat i věnování přímo na míru, chcete-li např. knihu věnovat jako dárek. Jinak si rádi necháme volnou ruku a napíšeme něco dle vlastní inspirace :)

Kniha + Karty "Otevři se"
Přispějte 1 444 Kč a více

Kniha + Karty „Otevři se“

Karty “Otevři se” slouží k hlubší práci s tématem milostných vztahů mezi více lidmi a krásně doplňují knihu “Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?” Kontemplujte obrázek na kartě, stejně jako její větu.

Co ve Vás evokuje? Co Vám říká? Je pro Vás sdělení aktuální?

Nechť Vám karta i odpovídající kapitola v knize vždy odkryjí poklad, který máte zrovna nyní objevit.

Odměna

1 x Kniha „Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?“

1 x Karty „Otevři se“, které obsahují 77+1 terapeutických ilustrací spolu se silovou větou

Částka odměny zahrnuje poštovné a balné. V dalším kroku vypište prosím adresu preferované Zásilkovny.

Získat tuto odměnu
3ks knihy "Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?"
Přispějte 2 222 Kč a více

3ks knihy „Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?“

Kniha o otevřených vztazích a to hned třikrát. Složte se na tuto odměnu s kamarády, darujte jeden výtisk rodičům, mějte ve vaší polyamory rodince každý tu svou.

Odměna

Kniha popisuje, za jakých podmínek může být souběžná láska k více lidem nejenom etická, ale i krásná, romantická, zábavná a dokonce duchovní. Vtipy Vás rozesmějí, básně rozněžní, ilustrace uvnitřní. Text samotný Vám otevře nejen mysl, ale převážně srdce.

Částka odměny zahrnuje také poštovné a balné. V následujícím kroku prosím zadejte adresu Vámi zvolené Zásilkovny.

Kniha + Dřevěný obraz s gravírem zasvěcující kresby a básně
Přispějte 1 444 Kč a více

Kniha + Dřevěný obraz s gravírem zasvěcující kresby a básně

Podpořte účinky knihy dřevěným obrazem s gravírem zasvěcující kresby a básně. Obraz má rozměr knihy (tedy 16 × 32 cm) a je vhodný pro vystavení na místo, které si přejete prodchnout energiemi svobodné, autentické a přitom zodpovědné erotiky. 

Vyberte si jednu z 15 možností, případně přejděte na odměnu „Kniha + "Rozkošná cesta“ – sada 15ti dřevěných obrazů". Fotka konkrétního obrazu a báseň se zobrazí po zvolení varianty.

Odměna

K duchovní blaženosti je možné se dostat přijetím utrpení, jak ukazuje a učí známá „Křížová cesta“. Druhá cesta duchovního růstu vede skrze vědomě prožívanou rozkoš. Přesně to znázorňuje „Rozkošná cesta“. Obrazy můžete mít ve svém prostoru jako připomínku toho, jak svěží a hlubokou chcete mít v životě erotiku, potažmo život celý. 

Na druhé straně každého obrazu je invokační báseň. Ta vždy vyjadřuje některé nuance vášnivé a zodpovědné lásky, které se nestaví rigidní  zábrany. Uvidíte, jak se Vám stává vlastní nechuť omezit kohokoliv svobodu a zároveň klidná pevnost v tom, že si nenecháte omezit svobodu svou vlastní. Spontánnost a svoboda Vašeho projevu bude v dokonalé harmonii s převzetím plné zodpovědnosti za Váš život a i za erotiku, jakožto jeho podstatné součásti. 

Částka odměny zahrnuje poštovné a balné. V dalším kroku zadejte adresu a ID preferované Zásilkovny.

Získat tuto odměnu
Kniha + "Rozkošná cesta" - sada 15ti dřevěných obrazů
Přispějte 7 777 Kč a více

Kniha + „Rozkošná cesta“ – sada 15ti dřevěných obrazů

Kniha + 15 dřevěných obrazů o formátu 23 × 16 cm … vhodné pro vystavení na místo, které si přejete prodchnout energiemi svobodné, autentické a přitom zodpovědné erotiky. 

Odměna

K duchovní blaženosti je možné se dostat přijetím utrpení, jak ukazuje a učí známá „Křížová cesta“. Druhá cesta duchovního růstu vede skrze vědomě prožívanou rozkoš. Přesně to znázorňuje „Rozkošná cesta“. Obrazy můžete mít ve svém prostoru jako připomínku toho, jak svěží a hlubokou chcete mít v životě erotiku, potažmo život celý. 

Na druhé straně každého obrazu je invokační báseň. Ta vždy vyjadřuje některé nuance vášnivé a zodpovědné lásky, které se nestaví rigidní  zábrany. Uvidíte, jak se Vám stává vlastní nechuť omezit kohokoliv svobodu a zároveň klidná pevnost v tom, že si nenecháte omezit svobodu svou vlastní. Spontánnost a svoboda Vašeho projevu bude v dokonalé harmonii s převzetím plné zodpovědnosti za Váš život a i za erotiku, jakožto jeho podstatné součásti. 

Jednotlivé obrazy si můžete prohlédnout v předchozí odměně po vybrání konkrétní varianty.

Částka odměny zahrnuje poštovné a balné. V dalším kroku zadejte adresu a ID preferované Zásilkovny.

Získat tuto odměnu
Kniha + Individuální jednorázová konzultace na téma "Otevírání se v životě"
Přispějte 3 333 Kč a více

Kniha + Individuální jednorázová konzultace na téma „Otevírání se v životě“

Je pro Vás téma souběžné lásky k více lidem aktuální a cítíte, že potřebujete dostat náhled nezaujaté osoby? Chcete svou situaci navíc konzultovat s někým, kdo nevnímá milostnou lásku i k někomu dalšímu, mimo aktuálního partnera, jako amorální?

Společně nasvítíme, co je v dané situaci Vaše role a jak se dostat do vnitřního souladu a spokojenosti – ať už jste ten, kdo se i do někoho dalšího zamiloval, či ten, jehož partner zaplál láskou i k někomu dalšímu.

Konzultovat můžete s mužem (Michalem Gondkem, autorem knihy) nebo se ženou (Lucií Bečkovou, spolutvůrkyní knihy, její redaktorkou a tantra průvodkyní).

Odměna

Kniha + individuální 90 minutová konzultace. Termín lze objednat přes odkazy níže.

S Michalem Gondkem:

https://calendly.com/oteviram-se/konzultace

S Lucií Bečkovou: 

https://www.luciebeckova.cz/kontakt/

Tato odměna je určena primárně pro jednotlivce. Chcete-li konzultovat v páru, zvolte odměnu „Kniha + Série sedmi konzultací“. Konzultace proběhne přes ZOOM, má 90 minut a je potřeba ji vybrat nejpozději do konce května 2023. 

Částka odměny zahrnuje také knihu a poštovné a balné za ní. V následujícím kroku prosím zadejte adresu Vámi zvolené Zásilkovny.

Získat tuto odměnu
Kniha + Série sedmi konzultací na téma "Otevírání se v životě"
Přispějte 15 555 Kč a více

Kniha + Série sedmi konzultací na téma „Otevírání se v životě“

Zbývá 10/10

Víte-li, že s tématem souběžné lásky k více lidem potřebujete strávit více času, nebo chcete-li konzultace využít jako pár, bude pro Vás série 7 na sebe navazujících konzultací to pravé.

Bude prostor podívat se, jaká přesvědčení vám v daném téma milostných vztahů brání, abyste se mohli životu otevřít a být šťastný, ať se děje cokoliv. Z každé lekce vyplynou individualizované úkoly, na které v dalším setkání navážeme. Po dvou měsících budete o kilometry blíže toleranci, bezpodmínečné lásce, ctěním vlastních hranic i hranic těch druhých, klidu a pravdě vlastního srdce.

Odměna Zbývá 10/10

Kniha + Série sedmi online konzultací.

Konzultovat můžete s mužem (Michalem Gondkem, autorem knihy) nebo se ženou (Lucií Bečkovou, spolutvůrkyní knihy, její redaktorkou a tantra průvodkyní).

Termíny konzultací lze objednat přes odkazy níže.

S Michalem Gondkem:

https://calendly.com/oteviram-se/konzultace

S Lucií Bečkovou: 

https://www.luciebeckova.cz/kontakt/

Konzultace probíhají přes ZOOM, mají 90 minut a je potřeba je všechny využít nejpozději do konce května 2023.

Částka odměny zahrnuje také poštovné a balné za knihu. V dalším kroku prosím zadejte adresu Vámi zvolené Zásilkovny.

Získat tuto odměnu
Kniha + Energetický zářič přechodu do nového vztahového paradigmatu
Přispějte 8 888 Kč a více

Kniha + Energetický zářič přechodu do nového vztahového paradigmatu

Zářič vztahové otevřenosti, svobody a zodpovědnosti Vám dodá odvahu projevit se tím, kým opravdu jste a vystoupit ze starého vztahového paradigmatu do nového a to v lehkosti. 

Povede pozornost od toho, co chcete z ega, k tomu, co se má doopravdy dít. Vztahová otevřenost totiž není pouze o tom, být s více lidmi. Je o otevřenosti a zodpovědnosti sám vůči sobě, vůči vlastnímu srdci, vyššímu vedení i druhým.

A protože: srdce potřebuje uvěřit v lásku, mysl potřebuje chápat a duše potřebuje svobodu žít to, čím je – naplno. Nechejte na sebe zářič působit až do těch nejhlubších struktur. Bude tak ve Vás tuto nekomplikovanou a hlubokou lásku podporovat.

Odměna

Odměnou je kvalitní kopie zářiče, který je k nerozeznání od originálu. Rozměru rámu je 75 × 45 cm. Součástí je také průvodní dopis tvůrkyně Lucie Tkočové.

Součástí částky odměny je také 2 x poštovné a 2 x balné. Kniha k Vám totiž půjde z centrálního skladu, zatímco obraz přímo z tiskárny.

Získat tuto odměnu
Kniha + Energetický zářič + 3 setkání s tvůrkyní obrazu
Přispějte 18 888 Kč a více

Kniha + Energetický zářič + 3 setkání s tvůrkyní obrazu

Zbývá 7/7

Zářič vztahové otevřenosti, svobody a zodpovědnosti Vám dodá odvahu projevit se tím, kým opravdu jste a vystoupit ze starého vztahového paradigmatu do nového a to v lehkosti. 

Povede pozornost od toho, co chcete z ega, k tomu, co se má doopravdy dít. Vztahová otevřenost totiž není pouze o tom, být s více lidmi. Je o otevřenosti a zodpovědnosti sám vůči sobě, vůči vlastnímu srdci, vyššímu vedení i druhým.

A protože: srdce potřebuje uvěřit v lásku, mysl potřebuje chápat a duše potřebuje svobodu žít to, čím je – naplno. Nechejte na sebe zářič působit až do těch nejhlubších struktur. Bude tak ve Vás tuto nekomplikovanou a hlubokou lásku podporovat.

Odměna Zbývá 7/7

Jednotlivé části této odměny:

1 x KNIHA „Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?“

1 x Kvalitní kopie ZÁŘIČe, který je k nerozeznání od originálu. Rozměr: 75 × 45 cm

3 x SETKÁNÍ S TVŮRKYNÍ zářiče Lucií Tkočovou, konkrétně v těchto podobách:

– 1 x online KONZULTACE 

– 1 x živá KONZULTACE v Olomouci

– 1 x předávací RITUÁL

Součástí částky odměny je také poštovné a balné ke knize. Kniha k Vám půjde z centrálního skladu, obraz Vám předá sama Lucie v rámci předávacího rituálu.

Získat tuto odměnu
Patron projektu
Přispějte 77 777 Kč a více

Patron projektu

Užijte si téma otevřených vztahů opravdu v celé jeho šíři – staňte se patronem tohoto projektu. V ceně této odměny jsou kromě knihy také všechny doprovodné produkty a setkání s hlavními tvůrci. 

Odměna

1 x KNIHA Otevřené vztahy: Co když se zamilujete i do někoho dalšího?

1 x KARTY Otevři se

1 x ROZKOŠNÁ CESTA – 15 dřevěných destiček s gravírem zasvěcující kresby a básně

1 x ENERGETICKÝ ZÁŘIČ přechodu do nového vztahového paradigmatu

1 x OSOBNÍ SETKÁNÍ s tvůrci, detaily na základě domluvy