Úspěšně vybráno:

Pomohli jste zakoupit kočárek pro Lukáška

Vybráno 0 Kč 173 700 Kč
129 000 Kč
 -
264 dárců
Celkem se zapojilo
658 Kč
Průměrná výše daru
23 498 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste zakoupit kočárek pro Lukáška

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Hana Krejčí
Datum přidání
23. 11. 2023
Poslední aktualita

19. 1. 2024 12:44

Děkujeme !!!

Úžasní dárci,

již za dva dny nám končí sbírka a my bychom Vám chtěli z celého srdce poděkovat za Vaši obrovskou podporu, laskavost, vstřícnost a pomoc, díky které můžeme Lukáškovi pořídit nový větší kočárek. Na každé jeho cestě nám bude připomínat právě Vás! 

Zároveň Vám moc děkujeme, že jste nám pomohli se přiblížit možnosti pořídit i prostornější postel, kterou Lukášek potřebuje, ale ve kterou jsme už nedoufali… Věříme, že i ji se nám podaří obstarat.

Nelze ani slovy vyjádřit, jak si Vaší pomoci vážíme. Jste neskutečně úžasní! Ze srdce děkujeme!!!

S úctou a láskou Krejčí

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky: Lukášek

Dobrý den, dovolte mi, abych Vám představila našeho Lukáška.

Lukášek v červnu oslavil jedenácté narozeniny. Ve svém věku neudrží déle hlavičku, nesedí, neplazí se, nemluví, nechodí, je odkázán na pleny, sám se neobleče, neumyje, nenapije, nenají: pije jen ze stříkačky, jí pouze čtyři druhy jídel a celý svůj život žije jenom ve tmě a tichu. Kvůli špatnému zdravotnímu stavu a výčtu několika závažných diagnóz vyžaduje 24 hodinovou péči a pomoc rodičů. Vzhledem k jeho oslabené imunitě a časté nemocnosti (po jedné až dvou návštěvách kolektivu dětí) nemůže Lukášek plnit školní docházku. Z tohoto důvodu jsme zvolili cestu domácího vzdělávání.

Lukášek během poslední doby hodně vyrostl a přibral. Měří přes 140 cm a jeho váha se blíží 40 kg. Speciální kočárek, který máme již 10 let, se tak stal malým, a jen stěží a na velmi krátkou dobu, Lukáška do něho dostaneme. Nemůžeme na procházku, na výlet, protože kočárek Lukáška tlačí ve všech partiích a on pláče, dlouhýma rukama stále chytá kolečka, přepadává, je neklidný, nespokojený a jediné na co se těší je, až ho z kočárku vyděláme. Veškeré aktivity mimo domov jsme tedy museli omezit jen na důležité a neodkladné návštěvy lékařů a rehabilitací. Moc bychom si přáli, aby se nám podařilo Lukáškovi pořídit nový velký speciální kočárek, ve kterém se bude zase rád vozit a užívat si chvíle strávené i mimo čtyř stěn domova.

Péče o Lukáška je velmi náročná, a to nejen fyzicky a psychicky, ale i finančně. Snažíme se mu zajistit spoustu věcí z vlastních zdrojů, ale ty žel nejsou neomezené. Proto si Vás dovolujeme z celého srdce požádat o pomoc…

Příběh Lukáška …

Lukášek po narození krásně prospíval. V období dvou měsíců však přestal reagovat na zvuky a pohledy jeho očí vedly do neznáma. Po kolotoči mnoha vyšetření mu byly stanoveny diagnózy: slepota, hluchota, encefalopatie nervového systému, závažná psycho-motorická retardace, stridor, anemie, orofaciální dysfunkce. O něco později se k nim přidává epilepsie – Westův syndrom, syndrom MEN I (zvýšený výskyt nádorových onemocnění), axiální hypotonie, končetinová hypertonie – spasticita, kvadruspastický a kvadrupyramidový sy. a neurogenní skolióza. Příčina jeho postižení není však do dnešního dne známa. Těhotenství i porod proběhl bez problémů. Lukášek od svých tří měsíců cvičí Vojtovu metodu prokládanou Bobathem. 

Z prvních Lukáškových zjištěných diagnóz byly slepota  a hluchota, v devíti měsících se přidává epilepsie. Westův syndrom mu vzal vše, co se do této chvíle naučil a na čem každodenně tak pilně dřel. Zapomněl pít z lahvičky, držet hlavu, přitahovat se do sedu, … Lékaři mu naordinovali několik velmi silných antiepileptik, „díky“ kterým se ale z Lukáška stala v postýlce bezvládná, hadrová panenka. Záchvaty však neustaly a brzy se ukázaly v plné své síle.

Pravidelné cvičení Vojtovy metody na chvíli nahradila Bobathova metoda, prováděné cílené, relaxační i dechové cvičení, stimulace „zbytku“ zraku (světlo, tma) i sluchu, běžné denní úkony, ale i boj se závažnými zdravotními komplikacemi, především těžké zápaly plic, neustálé zvracení, náhlé horečky, silné zahlenění, záchvaty, při kterých upadal do bezvědomí a časté hospitalizace, vyplňují naše další dny. Lukášek opět stojí na startovací čáře a snaží se naučit vše od začátku. Záchvaty jsou však příliš silné a pořád se opakující, doprovází ho celý den i noc, a berou mu šanci na úspěch.  V tomto období neudržel hlavičku ani na chvilku, měl ji pořád v záklonu, neobracel se na bříško, neseděl. Byl pořád velmi unavený, ale odhodlání čelit všem, mnohdy i zdánlivě nepřekonatelným překážkám, ho neopouští. Většího bojovníka skutečně neznám.

Trpělivost a vytrvalost přinesla dlouho očekávané ovoce. Asi ve dvou a půl letech dostal Lukášek na neurologii nového lékaře, který mu některá antiepileptika odebral, jiná vyměnil a konečně poprvé od té doby, co dostal epilepsii, mu začaly záchvaty ubývat. Během pár měsíců se eliminovaly jen na krátké „záškuby“ a Lukášek jako by se probral ze zlého snu, začal opět „žít“. Jeho tělíčku se ulevilo od té zátěže a jako když mávnutím kouzelného proutku se vývoj náhle posunul vpřed. Jeho první pokroky spočívaly v krátkodobém udržení hlavičky, začal se sám obracet nejprve na bok, a pak na bříško, a zase zpět na záda. Zamiloval si skotačení a „divočení“ na bříšku. Celou tu dobu, co cvičil, si to tělíčko pamatovalo, ale až teď to dokázalo „udělat“. Ze všech svých pokroků má velkou radost a procvičuje si je pořád dokola, aby je náhodou nezapomněl. Jsou jeho nadějí, že jednou díky vytrvalosti a píli, se posune zase o kousek dál… Pravidelné užívání dvojkombinace antiepileptik, tak jako i stálý režim dne, vedou k současné dobré kompenzaci epilepsie. Jediné, co se nedalo získat zpět, je ztráta sacího reflexu. Ta Lukáškovi brání k pití z lahvičky nebo hrníčku. Pije pouze ze stříkačky, neumí kousat, stravu přijímá výhradně rozmixovanou.

Díky náročnému cvičení, plavání, hipoterapii a Lukáškově obrovské vůli a snaze, se dokáže z polohy „lehu“ dostat až do „sedu“ na patách. V této poloze si rád hraje, „poskakuje“, manipuluje s hračkami a nejrůznějšími předměty. Tento neuvěřitelný pokrok v jeho vývoji mu přináší neskutečnou radost. 

Nyní však vzhledem k těžké skolióze páteře využívá tuto polohu méně, protože je pro něho velmi náročná a dlouho se v ní neudrží. Nejraději a nejčastěji skotačí na bříšku, když leží na zádech má nožky vyvěšené přes mantinely postýlky a kope na všechny strany. Má rád volnost. Připoutaný v sedačce (když se nejezdí a stojí na místě) moc dlouho nevydrží.

Lukáškovou největší vášní je plavání. V letních měsících se snažíme co nejvíce chodit do bazénu, který mu pomáhá nejen povolit svalové napětí a uvolnit tělo od křečí, ale především si dokáže tady užít pocit svobody a nespoutanosti. Rehabilitujeme a procvičujeme zde především nožičky, které mívá velmi strnuté a v křeči. Přesto, že je to pro Lukáška náročné, není pro něho většího štěstí než být ve své milované vodě.

K uvolnění svalového napětí nožiček a lepšímu držení hlavičky přispívala i hipoterapie. Kromě těchto pozitiv byla pro Lukáška i silným emotivním zážitkem.

Má rád taky procházky přírodou, dělání blbostí, miluje pusinkování, „třepání“ s hračkami a pořád něco cumlá nebo kouše.

Lukášek se postupně zlepšuje i v „komunikaci“, a i když nemůže nic říct, většinou poznáme a vycítíme jeho potřeby, je šikovnější v manipulaci s předměty, s velkou přesností si umí předělat předmět z jedné ruky do druhé. Při názorných ukázkách, co se po něm pro zlepšení motoriky vyžaduje, aby dělal, brzy této činnosti porozumí a je schopen ji opakovat samostatně.

Obrovským přínosem v jeho rozvoji a dovednosti jsou rehabilitace.

U Lukáška se střídají období, kdy je naprosto spokojený a šťastný s obdobími, kdy přestane jíst, pít, pořád pláče, chytá záchvaty paniky, nechce se oblékat, je smutný. Toto nejde však ničím ovlivnit ani tomu předejít.

Lukášek to má ve svém životě daleko těžší něž mnohé jiné děti. Přesto si myslíme, že dokáže být s námi šťastný, plný elánu a pozitivní energie. Dovede vše kolem sebe velmi intenzivně a citlivě vnímat. Nikdy se nevzdává, je obrovský bojovník a váží si každého svého pokroku. Pokud ho netrápí žádné akutní zdravotní problémy, rozdává své nádherné úsměvy a hlasitý smích, který každého pohladí na srdci i na duši …..

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Ke svému životu potřebuje Lukášek mnoho rehabilitačních, kompenzačních a zdravotních pomůcek. Jsou důležité nejen k jeho samotnému vývoji, zapojení se do „normálního“ života, ale taky proto, abychom se mohli o něho plnohodnotně postarat.

Za vybrané peníze z této sbírky bychom Lukáškovi pořídili speciální Reha-kočárek JOSI-pro (viz. foto), který mu poskytne potřebnou oporu a stabilizaci polohy při sezení. Kočárek je opatřen i tolik potřebnou a nezbytnou stříškou, bez které Lukášek nezvládá pobyt venku, především na sluníčku. Lukášek je zcela odkázán na kočárek, aby mohl pravidelně navštěvovat lékaře, rehabilitace, plavání a taky, aby nebyl celý den zavřený v postýlce a měl možnost jet na procházku, výlet nebo na návštěvu k rodině a přátelům.

Kočárek není hrazen ze zdravotního pojištění.

V případě, že se nepovede částka vybrat v plné výši, budeme se snažit získat finanční prostředky pomocí nadací.

Pokud by se podařila vybrat větší finanční částka, prostředky by byly použity na pořízení větší zdravotní postele s příslušenstvím, pořízení nájezdové rampy místo schodů do zahrady, na dovybavení kočárku, senzorické hračky, na náklady spojené s rehabilitací ve vodě, na výdaje za léky, potravinové doplňky, zdravotnické a kompenzační pomůcky a potřeby.

Z celého srdce jsme Vám vděčni za jakoukoliv finanční pomoc pro našeho syna Lukáška. Moc si jí vážíme a děkujeme …

S láskou a úctou Lukášek a jeho maminka  s tatínkem

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

19. 1. 2024 12:44

Děkujeme !!!

Úžasní dárci,

již za dva dny nám končí sbírka a my bychom Vám chtěli z celého srdce poděkovat za Vaši obrovskou podporu, laskavost, vstřícnost a pomoc, díky které můžeme Lukáškovi pořídit nový větší kočárek. Na každé jeho cestě nám bude připomínat právě Vás! 

Zároveň Vám moc děkujeme, že jste nám pomohli se přiblížit možnosti pořídit i prostornější postel, kterou Lukášek potřebuje, ale ve kterou jsme už nedoufali… Věříme, že i ji se nám podaří obstarat.

Nelze ani slovy vyjádřit, jak si Vaší pomoci vážíme. Jste neskutečně úžasní! Ze srdce děkujeme!!!

S úctou a láskou Krejčí

31. 12. 2023 22:07

PF 2024

20. 12. 2023 7:07

Vánoce

Drahá rodino, přátelé, známí i neznámí,

jste neuvěřitelní!!! Díky Vám jsme vybrali peníze na kočárek!!! Vám všem patří náš nesmírný obdiv, uznání, vděk. Jsme dojati, kolik dobrých Andělů nám pomohlo. Nesmírně si toho vážíme, moc to pro nás znamená. Máme obrovskou radost a ze srdce děkujeme za úžasný Vánoční dárek. Vzhledem k tomu, že kočárek potřebujeme co nejdříve a příští rok se navíc zdražuje, tak už jsme ho i objednali. Měl by dorazit v průběhu měsíce března. Těšíme se, jak do něho Lukáška dáme a po dlouhé době vyrazíme na procházku. Myslí budeme přitom vždy s Vámi.

Děkujeme Vám za podporu naší sbírky a za každou zaslanou korunu, kterou bychom využili na pořízení zdravotní postele, ve které Lukášek stráví většinu dne. Je to jedna z mnoha dalších věcí, kterou ještě potřebuje. Stávající dětská postel je už taky malá. Lukáškovi se v ní při otáčení mnohdy propadne ruka nebo noha do „díry“, on se zasekne a nemůže tam ani zpět. Je třeba ho rychle uvolnit, aby si neublížil. To by s větší postelí odpadlo. Navíc by byla delší, současná užitná délka 150 cm mu již mnoho prostoru, při jeho výšce 140 cm, nedává. Cena postele se pohybuje okolo 70 tisíc korun. Kdyby náhodou něco ještě z peněz zůstalo, tak bychom zainvestovali do rampy místo schodů na zahradu. Dostala bych se tam s Lukáškem i bez pomoci manžela, jež ho musí přenášet tam i zpět, protože je to na daleko a navíc zdolat s ním schody je pro mě už nereálné. Manžel dělá na směny, a tak se stane, že se ven nedostaneme i téměř 14 dní. Svoboda pohybu by byla naprosto úžasná.

Přejeme Vám všem krásné Vánoce, užijte si rodiny, přátel a všech, které máte rádi, kteří Vás činí šťastnými a přináší do Vašich životů světlo, naději a víru. Tak jako Vy nám. Mějte se rádi, opatrujte se a především hodně zdraví!! Zdraví a láska je to nejdůležitější co máme. Vždyť díky Vaší přízni se nám splnilo jedno velké přání… Ze srdce děkujeme. Máme Vás moc rádi ❤.

13. 12. 2023 9:53

Poděkování

Moc děkujeme všem, kteří nám pomohli vybrat přes polovinu částky na pořízení kočárku pro Lukáška. Nesmírně si toho vážíme! Jste úžasní! Zároveň Vám děkujeme za každou zaslanou korunu, která nás ve sbírce posune ještě blíže k cíli a my bychom mohli na jaře vyrazit s Lukáškem na procházku v novém kočárku. Ze srdce děkujeme za to, že Vás máme ❤

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Štědrý dárce
500 Kč  •  21. 1. 2024 19:53
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  21. 1. 2024 19:04
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  20. 1. 2024 10:49
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  20. 1. 2024 7:13
Dárce, který je pro každou dobrost
545 Kč  •  20. 1. 2024 0:47
Milý dárce
300 Kč  •  19. 1. 2024 22:45
Velkorysý dárce
600 Kč  •  19. 1. 2024 21:20
Dobrosrdečný dárce
3 500 Kč  •  19. 1. 2024 19:42
DobroDárce
500 Kč  •  19. 1. 2024 19:14
DobroDárce
500 Kč  •  19. 1. 2024 16:20
DobroDárce
1 000 Kč  •  19. 1. 2024 15:47
Štědrý dárce
600 Kč  •  19. 1. 2024 14:37
DobroDárce
100 Kč  •  19. 1. 2024 14:11
Velkorysý dárce
300 Kč  •  19. 1. 2024 14:00
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  19. 1. 2024 13:48
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 1. 2024 13:39
DobroDárce
100 Kč  •  19. 1. 2024 13:25
Velkorysý dárce
250 Kč  •  19. 1. 2024 13:21
Velkorysý dárce
300 Kč  •  19. 1. 2024 13:14
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  19. 1. 2024 13:13
Štědrý dárce
300 Kč  •  19. 1. 2024 13:08
Milý dárce
300 Kč  •  19. 1. 2024 13:04
Laskavý dárce
300 Kč  •  19. 1. 2024 13:04
Štědrý dárce
150 Kč  •  19. 1. 2024 12:51
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  19. 1. 2024 12:30
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  18. 1. 2024 21:37
Štědrý dárce
500 Kč  •  18. 1. 2024 20:58
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  17. 1. 2024 12:44
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  17. 1. 2024 12:36
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2024 12:19
Štědrý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2024 8:56
DobroDárce
100 Kč  •  17. 1. 2024 8:36
Velkorysý dárce
222 Kč  •  17. 1. 2024 8:19
Laskavý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2024 23:36
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  16. 1. 2024 23:20
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  16. 1. 2024 23:07
Štědrý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2024 22:55
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  16. 1. 2024 22:43
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  16. 1. 2024 22:05
Milý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2024 22:02
Laskavý dárce
200 Kč  •  16. 1. 2024 21:57
Velkorysý dárce
200 Kč  •  16. 1. 2024 21:41
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  16. 1. 2024 21:28
Štědrý dárce
100 Kč  •  16. 1. 2024 21:11
Velkorysý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2024 20:59
Laskavý dárce
100 Kč  •  16. 1. 2024 20:05
Štědrý dárce
50 Kč  •  16. 1. 2024 20:02
Štědrý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2024 17:17
Laskavý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2024 17:10
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  16. 1. 2024 16:45
T&R
3 000 Kč  •  16. 1. 2024 16:40
Aby bylo i na novou postýlku. Zdravíme Vás všechny tři!
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  16. 1. 2024 15:05
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  16. 1. 2024 14:42
Milý dárce
250 Kč  •  16. 1. 2024 14:34
Milý dárce
100 Kč  •  16. 1. 2024 14:30
Laskavý dárce
100 Kč  •  16. 1. 2024 14:26
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  16. 1. 2024 14:26
Milý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2024 14:26
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  16. 1. 2024 14:02
DobroDárce
150 Kč  •  16. 1. 2024 14:01
Velkorysý dárce
200 Kč  •  16. 1. 2024 13:54
Milý dárce
100 Kč  •  16. 1. 2024 13:53
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  16. 1. 2024 13:40
Štědrý dárce
3 500 Kč  •  16. 1. 2024 13:09
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  12. 1. 2024 12:23
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  12. 1. 2024 9:39
DobroDárce
1 000 Kč  •  24. 12. 2023 23:26
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  23. 12. 2023 21:16
Laskavý dárce
50 Kč  •  23. 12. 2023 20:59
Dobrosrdečný dárce
333 Kč  •  21. 12. 2023 16:23
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  20. 12. 2023 9:24
Milý dárce
300 Kč  •  20. 12. 2023 8:34
Milý dárce
600 Kč  •  20. 12. 2023 6:56
Dárce, který je pro každou dobrost
1 171 Kč  •  19. 12. 2023 8:28
Dobrosrdečný dárce
800 Kč  •  18. 12. 2023 22:03
Velkorysý dárce
600 Kč  •  18. 12. 2023 21:29
Milý dárce
600 Kč  •  18. 12. 2023 13:36
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  18. 12. 2023 11:59
Milý dárce
600 Kč  •  17. 12. 2023 21:16
DobroDárce
1 000 Kč  •  17. 12. 2023 12:57
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  16. 12. 2023 22:43
Velkorysý dárce
300 Kč  •  16. 12. 2023 19:06
💓
1 000 Kč  •  16. 12. 2023 18:59
Hodně sil a pěkných výletů ! Lukáškovi i celé rodině 💗
Laskavý dárce
300 Kč  •  16. 12. 2023 18:57
Velkorysý dárce
300 Kč  •  16. 12. 2023 18:49
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  16. 12. 2023 14:24
Jindřiška P.
1 000 Kč  •  16. 12. 2023 9:15
Máte můj velký obdiv a úctu. Lukáškovi přeji štěstí.
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  15. 12. 2023 17:20
Štědrý dárce
300 Kč  •  15. 12. 2023 16:53
Milý dárce
30 Kč  •  15. 12. 2023 14:23
Základní škola Kvasice
23 498 Kč  •  15. 12. 2023 13:25
Lukášku, přejeme Ti hodně štěstí a Tvým rodičům hodně sil. Ať se Ti v novém kočárku líbí.
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  14. 12. 2023 19:12
Štědrý dárce
3 000 Kč  •  14. 12. 2023 18:43
Milý dárce
300 Kč  •  14. 12. 2023 10:58
Štědrý dárce
200 Kč  •  14. 12. 2023 10:55
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  13. 12. 2023 20:10
Laskavý dárce
300 Kč  •  13. 12. 2023 18:29
Velkorysý dárce
300 Kč  •  13. 12. 2023 14:26
DobroDárce
200 Kč  •  13. 12. 2023 14:03
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  13. 12. 2023 13:33
DobroDárce
1 000 Kč  •  13. 12. 2023 11:49
Milý dárce
1 000 Kč  •  13. 12. 2023 11:01
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 12. 2023 10:06
Velkorysý dárce
300 Kč  •  13. 12. 2023 9:57
Milý dárce
300 Kč  •  13. 12. 2023 9:11
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  12. 12. 2023 16:30
Hani, moc vám držím palce a pohlaď za mě Lukáška! Anička K. :-)
Dagmar B., Kvasice
2 000 Kč  •  12. 12. 2023 10:10
Milý dárce
5 000 Kč  •  7. 12. 2023 18:38
DobroDárce
600 Kč  •  6. 12. 2023 22:22
Markéta S.
1 000 Kč  •  5. 12. 2023 21:55
Držím pěsti, aby se Lukášek brzy projel v novém kočárku.
Laskavý dárce
77 Kč  •  5. 12. 2023 19:57
Milý dárce
100 Kč  •  5. 12. 2023 19:51
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  5. 12. 2023 18:58
Dobrosrdečný dárce
30 Kč  •  5. 12. 2023 16:58
Milý dárce
600 Kč  •  5. 12. 2023 16:57
Laskavý dárce
100 Kč  •  5. 12. 2023 15:54
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  5. 12. 2023 14:52
Štědrý dárce
100 Kč  •  5. 12. 2023 13:05
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  5. 12. 2023 13:02
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  5. 12. 2023 12:33
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  5. 12. 2023 12:29
Milý dárce
200 Kč  •  5. 12. 2023 10:33
Velkorysý dárce
100 Kč  •  5. 12. 2023 10:12
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  5. 12. 2023 10:09
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  5. 12. 2023 10:03
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  5. 12. 2023 9:58
DobroDárce
100 Kč  •  5. 12. 2023 9:43
Milý dárce
100 Kč  •  5. 12. 2023 9:39
Laskavý dárce
100 Kč  •  5. 12. 2023 9:36
Velkorysý dárce
200 Kč  •  5. 12. 2023 8:54
DobroDárce
100 Kč  •  5. 12. 2023 8:42
Štědrý dárce
100 Kč  •  5. 12. 2023 8:27
Velkorysý dárce
100 Kč  •  5. 12. 2023 8:21
Velkorysý dárce
100 Kč  •  5. 12. 2023 8:19
Štědrý dárce
100 Kč  •  5. 12. 2023 8:14
Štědrý dárce
300 Kč  •  5. 12. 2023 8:11
Laskavý dárce
100 Kč  •  5. 12. 2023 8:10
Laskavý dárce
100 Kč  •  5. 12. 2023 7:53
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  5. 12. 2023 7:46
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  5. 12. 2023 7:46
Veronika Z
500 Kč  •  5. 12. 2023 7:45
Po letech opět posílám pár korun a také mnoho síly do dalších let. Ať se vám daří ❤
Milý dárce
300 Kč  •  5. 12. 2023 7:42
Velkorysý dárce
100 Kč  •  5. 12. 2023 7:41
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  5. 12. 2023 7:39
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  5. 12. 2023 7:17
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  5. 12. 2023 7:02
Milý dárce
200 Kč  •  5. 12. 2023 6:50
Milý dárce
100 Kč  •  5. 12. 2023 6:41
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  5. 12. 2023 6:06
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  5. 12. 2023 6:02
Velkorysý dárce
600 Kč  •  5. 12. 2023 5:35
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  5. 12. 2023 1:31
Milý dárce
200 Kč  •  5. 12. 2023 0:15
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  5. 12. 2023 0:10
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  5. 12. 2023 0:03
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  4. 12. 2023 23:38
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  4. 12. 2023 23:37
DobroDárce
300 Kč  •  4. 12. 2023 23:29
Milý dárce
150 Kč  •  4. 12. 2023 23:17
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  4. 12. 2023 23:13
DobroDárce
200 Kč  •  4. 12. 2023 23:07
Štědrý dárce
600 Kč  •  4. 12. 2023 23:04
DobroDárce
100 Kč  •  4. 12. 2023 23:01
DobroDárce
150 Kč  •  4. 12. 2023 22:57
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  4. 12. 2023 22:57
Laskavý dárce
100 Kč  •  4. 12. 2023 22:49
DobroDárce
100 Kč  •  4. 12. 2023 22:42
Laskavý dárce
300 Kč  •  4. 12. 2023 22:42
Laskavý dárce
50 Kč  •  4. 12. 2023 22:40
DobroDárce
300 Kč  •  4. 12. 2023 22:40
Laskavý dárce
100 Kč  •  4. 12. 2023 22:37
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  4. 12. 2023 22:37
Dárce, který je pro každou dobrost
122 Kč  •  4. 12. 2023 22:36
Laskavý dárce
100 Kč  •  4. 12. 2023 22:35
DobroDárce
100 Kč  •  4. 12. 2023 22:34
Velkorysý dárce
200 Kč  •  4. 12. 2023 22:31
Milý dárce
200 Kč  •  4. 12. 2023 22:30
Štědrý dárce
100 Kč  •  4. 12. 2023 22:28
Velkorysý dárce
300 Kč  •  4. 12. 2023 22:28
Velkorysý dárce
100 Kč  •  4. 12. 2023 22:26
Velkorysý dárce
300 Kč  •  4. 12. 2023 22:22
Milý dárce
200 Kč  •  4. 12. 2023 22:19
Milý dárce
111 Kč  •  4. 12. 2023 22:15
DobroDárce
600 Kč  •  4. 12. 2023 10:40
Laskavý dárce
100 Kč  •  4. 12. 2023 4:00
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  3. 12. 2023 19:12
DobroDárce
100 Kč  •  2. 12. 2023 15:31
DobroDárce
300 Kč  •  2. 12. 2023 12:36
Milý dárce
300 Kč  •  2. 12. 2023 11:24
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  2. 12. 2023 7:24
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  2. 12. 2023 0:41
Štědrý dárce
100 Kč  •  1. 12. 2023 23:16
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  1. 12. 2023 23:04
DobroDárce
1 000 Kč  •  1. 12. 2023 22:18
Milý dárce
100 Kč  •  1. 12. 2023 21:59
Milý dárce
600 Kč  •  1. 12. 2023 21:59
Štědrý dárce
200 Kč  •  1. 12. 2023 21:53
Milý dárce
300 Kč  •  1. 12. 2023 20:30
Milý dárce
200 Kč  •  1. 12. 2023 19:54
Velkorysý dárce
111 Kč  •  1. 12. 2023 19:22
Evina
300 Kč  •  1. 12. 2023 17:09
❤️
Ales H.
2 000 Kč  •  24. 11. 2023 23:07
Milý dárce
5 000 Kč  •  24. 11. 2023 19:38
Milému Lukáškovi Radmila a Tom
Věra Stratilova
2 000 Kč  •  24. 11. 2023 17:09
Božena Brazdilova Strizovice
2 000 Kč  •  24. 11. 2023 17:05
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  24. 11. 2023 16:05
Přejeme plno zdraví a krásných úsměvů Vašeho syna Lukáška :-)
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  24. 11. 2023 9:42
Pro tebe Lukášku ❤️🍀
Kateřina S.
3 500 Kč  •  24. 11. 2023 0:09
Držíme palečky.
Dárkyně
300 Kč  •  23. 11. 2023 21:20
❤️ hodně štěstí
Pavel S.
1 000 Kč  •  23. 11. 2023 19:41
Držte se
Jarda
2 000 Kč  •  23. 11. 2023 15:43
Držím palce, ať se podaří.
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  23. 11. 2023 14:56
Držíme palečky
František Látal
3 000 Kč  •  23. 11. 2023 13:51
Hodně sil!

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat