Bezbariérová koupelna a auto pro onkologicky nemocného tatínka, našeho bojovníka

Milník 1/1

Tato částka je cena vybudování bezbariérové koupelny. Trochu jsme se teď zasekli, ale věřím, že to zvládneme. Děkujeme.

Vybráno 0 Kč 53 038 Kč
250 000 Kč
15 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet

Všechny sbírky ověřujeme

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Aneta Formánková
Datum přidání
1. 3. 2024
Poslední aktualita

12. 3. 2024 12:03

Co se u nás děje..

Ahoj všem.

Včera jsme byli na onkologii v Liberci, kde taťkovi udělali masku na ozařování. Jelikož jsme tam byli celé dopoledne, únava na něm byla znát, ale zvládli jsme to.

Sbírka se nám teď trochu zastavila, nepodařilo se mi úspěšně oslovit známé osobnosti.. Mimo tedy dvou dobrých duší, které náš příběh sdíleli. Každopádně pořád pevně věřím, že to zvládneme. Za každý příspěvek děkujeme. Vážím si každé korunky a hlavně vlny podpory.

Jste úžasní. 

Aneta, dcera

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Jmenuji se Aneta a ráda bych Vám představila Milana, mého tátu… 

Člověka, který pro mě byl inspirací a provázal mne životem, jak nejlépe mohl. Náš táta, pro mě hrdina. Někdo, kdo vše vyřešil, opravil, druhým pomohl a bohužel život mu toho nadělil tolik, že obdivuji tu vůli a statečnost. Nemoc tatínka změnila, duševně, fyzicky a každý den je takovým malým osobním bojem o čas. 

– Mým cílem je umožnit tatínkovi bojovat s touto situací co nejlépe, aby pro něj byl ten čas, který mu zbývá co nejhezčí. Zároveň chci ulehčit svojí mamince, protože se o tatínka intenzivně stará, probdí s ním noci a ráno jde unavená do práce. Všichni se pak každý den střídáme v péči o tatínka. Mamka má na bedrech dům, který vždy opravoval tatínek svépomocí a poslední roky by opravu velmi potřeboval. Stará se skvěle o mého bratra, kterému je 16 let, psa a obstarání topení. Přitom všem ještě velmi časté návštěvy lékařů, vyšetření a nebo to, že tatínka musí oblékat, provádět hygienu, dávat léky, připravovat jídlo a mnoho dalšího. 

– Ráda bych tatínkovi a mamince ulehčila jejich nelehký boj s tatínka rakovinou.

Komu pomůžeme?

Naší rodině se život změnil v březnu 2021, kdy tatínek prodělal Covid  s oboustranným zápalem plic.. Ležel měsíc a půl na ARO v umělém spánku, měl otravu krve a během té doby ho 5× oživovali.. Naděje nám lékaři nedávali veliké. Přes to všechno, to tatínek zvládl. Po probuzení, mu trčely hadičky snad z celého těla a my jsme byli vděční, když se jich konečně mohl trochu zbavit a za každé polknutí čaje nebo, když snědl trochu kaše. Každý den jsme za ním jezdili, učili ho znovu držet hrnek, chodit a navrátit ho do života. Byl to náročný čas pro celou rodinu, psychicky, fyzicky a i finančně. Ale podařilo se nám to, tatínek chodil alespoň o holích. Za nějaký čas nám ho pustili domů.

Ani ne rok na to, dostal cévní mozkovou příhodu a vše se opakovalo, nemocnice, každý den jezdit necelou hodinu za ním, ale i tohle jsme společně vybojovali a tatínek opět po příjezdu domů se rozchodil, napřed s chodítkem, poté opět jen s holemi. Nevzdal to, i když ho to bolelo, snažil se. Hnala ho neuvěřitelné vůle, že mě odvede k oltáři. A odvedl..

Během doby, kdy byl doma, u nás sanitka byla vícekrát.. Loni na jaře tatínkovi selhaly ledviny, byl na dialýze.. Po čase přišla další mozková příhoda, tentokrát s anafylaktickým šokem a následným oživováním.. Situace u kterých jsme s maminkou a bratrem byli, byly tak traumatizující, že se mi dělá zle, když slyším houkat sanitku. Avšak v porovnání s tím, co tatínek prožil je to nic..

Nejhorší rána pro nás po tom všem, kdy už jsme doufali, že naše rodina si to „zlé“ už vybrala, přišla v lednu letošního roku. Tatínkovi našli v hlavě nádor o velikosti mandarinky. Dlouho lékaři řešili, zda ho budou operovat či nikoli. Komory srdíčka pracovaly na 30%-40% a vzhledem ke všem předchozím nemocem byla operace velký risk a výsledek byl s velmi špatnou prognózou. Nicméně nechat tam toho „bubáka“ , jak mu říkáme bylo horší. Operace trvala něco přes 5 hodin. To čekání bych nepřála ani nejhoršímu nepříteli. Strach, bezmoc..Není horší pocit než bezmoc. Pořád jsem si opakovala, musíme věřit, když bude věřit spousty lidí v jeden čas, musí se stát zázrak. Operace dopadla v rámci možností úspěšně, čekali jsme, jestli se tatínek probere. Po dvou hodinách se vzbudil, ležel na JIP. Návštěvy byly dovoleny a nám opět začal maraton návštěv. Dva týdny zpět jsme tatínka vezli za panem primářem do Ústí nad Labem, kde ho operovali na vyndání stehů a výsledky histologie. Byl to high grade gliom.. Nejenže má tedy ischemickou chorobu srdeční, chronickou obstrukční nemoc, hyperurikémii, chronické obstrukční plicní onemocnění, cukrovku, epilepsii… Tak má rakovinu.. To jedno slovo, při jehož vyslovení se Vám chce zvracet a chvěje se Vám tělo..První reakce je šok, popření.. Pak to přijde… Můj táta, můj ochránce, má rakovinu… Někdy pak člověk potřebuje někoho, kdo tu stojí připravený poslouchat a dá vám pocit, že na to nejste sám.  Takové životní situace člověka mění, mnohdy i k lepšímu, ale málokdo z nás o to stál. 

Tímto dnem začala cesta na onkologii Liberec, kde tatínka čeká ozařování a nejspíše přidají i chemoterapii..

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze ze sbírky budou použity na rekonstrukci koupelny, jelikož tatínek potřebuje bezbariérovou. Mají pouze vanu a i ve třech je těžké tatínka z vany dostat. 

Část peněz by byla použita na pořízení auta, kterým by maminka přepravovala tatínka do nemocnice a k lékařům. 

Za zbylé peníze by se tatínkovi pořídila čistička vzduchu, kyslíkový koncentrátor na jeho záchvaty kašle. Hygienické potřeby.. 

Dále se finance využijí na nákup tuhých paliv, kterými se v domě topí.

Na závěr bych chtěla říct, že během tohoto náročného období jsem sama sledovala příběhy zde na Doniu a posílala příspěvky v rámci možností. I v té nejvíce náročné situaci mi přišlo nevhodné o pomoct požádat. Stále jsem si říkala, jiní to potřebují také, možná i více. A teď je tu situace, kdy jde všechen stud stranou a s veškerou pokorou žádám o pomoc pro lidi, kteří mi dali život a udělala bych pro ně cokoliv.

Děkujeme za každou pomoc!

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

12. 3. 2024 12:03

Co se u nás děje..

Ahoj všem.

Včera jsme byli na onkologii v Liberci, kde taťkovi udělali masku na ozařování. Jelikož jsme tam byli celé dopoledne, únava na něm byla znát, ale zvládli jsme to.

Sbírka se nám teď trochu zastavila, nepodařilo se mi úspěšně oslovit známé osobnosti.. Mimo tedy dvou dobrých duší, které náš příběh sdíleli. Každopádně pořád pevně věřím, že to zvládneme. Za každý příspěvek děkujeme. Vážím si každé korunky a hlavně vlny podpory.

Jste úžasní. 

Aneta, dcera

1. 3. 2024 17:32

Poděkování

Ahoj všem..

Sbírka byla spuštěna před pár hodinami a já s úžasem sleduji, jak úžasní lidé se najdou. Během toho krátkého času se vybralo skoro 10 000,-.. Sedím tu, píšu tohle poděkování a bulím u toho. Zároveň jsem si uvědomila jednu věc. Není silný ten, co vše dokáže zvládnout sám.. Moje síla přišla v uvědomění si, že není ostuda požádat o pomoc. 

Všem moc ze srdce děkujeme.

Aneta, dcera

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Honzíkova
300 Kč  •  10. 4. 2024 22:28
Přeji hodně sil
Laskavý dárce
500 Kč  •  10. 4. 2024 18:17
Milý dárce
200 Kč  •  10. 4. 2024 16:44
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 4. 2024 16:20
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 4. 2024 15:59
Velkorysý dárce
50 Kč  •  10. 4. 2024 12:29
Lucie
200 Kč  •  30. 3. 2024 19:33
Ja o tatinka prisla, takze vy bojujte! ♥️
DobroDárce
300 Kč  •  29. 3. 2024 23:04
Štědrý dárce
100 Kč  •  24. 3. 2024 1:19
Milý dárce
300 Kč  •  21. 3. 2024 16:06
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  21. 3. 2024 12:41
DobroDárce
1 000 Kč  •  20. 3. 2024 15:14
Velkorysý dárce
35 Kč  •  17. 3. 2024 13:51
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  9. 3. 2024 22:31
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  8. 3. 2024 14:32
Barbora S.
70 Kč  •  7. 3. 2024 23:09
🙏
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  7. 3. 2024 6:33
Velkorysý dárce
300 Kč  •  6. 3. 2024 7:53
Dobrosrdečný dárce
333 Kč  •  5. 3. 2024 23:52
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  5. 3. 2024 22:13
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  5. 3. 2024 22:05
Milý dárce
300 Kč  •  5. 3. 2024 19:45
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  5. 3. 2024 19:34
DobroDárce
100 Kč  •  5. 3. 2024 19:24
Irena Kepková
1 000 Kč  •  5. 3. 2024 18:25
Hodně sil přejí Kepkovi 🍀
Velkorysý dárce
300 Kč  •  5. 3. 2024 16:07
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  5. 3. 2024 15:50
kéž by každý přispěl korunku a malinko Vám to ulehčil..
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  5. 3. 2024 14:35
Barbora Billá
1 000 Kč  •  5. 3. 2024 14:30
Držím pěsti!🙏🤍
DobroDárce
100 Kč  •  5. 3. 2024 14:23
Milý dárce
200 Kč  •  5. 3. 2024 14:21
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  5. 3. 2024 13:05
Dárce, který je pro každou dobrost
60 Kč  •  5. 3. 2024 11:28
Štědrý dárce
300 Kč  •  4. 3. 2024 18:17
Ondřej Š.
500 Kč  •  4. 3. 2024 14:01
Držím všechny palce!
DobroDárce
200 Kč  •  4. 3. 2024 8:51
Milý dárce
200 Kč  •  3. 3. 2024 23:05
Blanka
1 000 Kč  •  3. 3. 2024 15:39
Ať vše dobře dopadne.
Laskavý dárce
200 Kč  •  3. 3. 2024 12:11
DobroDárce
111 Kč  •  3. 3. 2024 11:39
Milý dárce
150 Kč  •  3. 3. 2024 10:41
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  3. 3. 2024 9:50
Milý dárce
100 Kč  •  3. 3. 2024 9:10
Velkorysý dárce
50 Kč  •  3. 3. 2024 9:00
Štědrý dárce
300 Kč  •  3. 3. 2024 7:43
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  3. 3. 2024 6:58
Štědrý dárce
50 Kč  •  3. 3. 2024 6:42
Lenka
300 Kč  •  3. 3. 2024 3:50
Prajem veľa veľa síl
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  2. 3. 2024 23:48
Tomáš B.
100 Kč  •  2. 3. 2024 23:46
Snad ta trocha pomůže!!!
DobroDárce
50 Kč  •  2. 3. 2024 22:56
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  2. 3. 2024 22:37
Kamila
200 Kč  •  2. 3. 2024 22:31
Přeji tatínkovi brzké uzdravení a všem mnoho sil!
Milý dárce
300 Kč  •  2. 3. 2024 20:44
Velkorysý dárce
300 Kč  •  2. 3. 2024 15:53
Štědrý dárce
100 Kč  •  2. 3. 2024 15:14
Velkorysý dárce
100 Kč  •  2. 3. 2024 13:59
Milý dárce
300 Kč  •  2. 3. 2024 13:42
Štědrý dárce
300 Kč  •  2. 3. 2024 13:25
Velkorysý dárce
600 Kč  •  2. 3. 2024 13:15
Katka Vintrichova
1 000 Kč  •  2. 3. 2024 12:56
Ali,držte se
Štědrý dárce
300 Kč  •  2. 3. 2024 10:40
Milý dárce
100 Kč  •  2. 3. 2024 10:01
DobroDárce
300 Kč  •  2. 3. 2024 9:48
Milý dárce
50 Kč  •  2. 3. 2024 8:41
DobroDárce
50 Kč  •  2. 3. 2024 8:04
Štědrý dárce
600 Kč  •  2. 3. 2024 7:44
Milý dárce
50 Kč  •  2. 3. 2024 7:40
Milý dárce
100 Kč  •  2. 3. 2024 7:29
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  2. 3. 2024 7:26
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  2. 3. 2024 6:57
Velkorysý dárce
100 Kč  •  2. 3. 2024 6:16
DobroDárce
100 Kč  •  2. 3. 2024 2:42
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  2. 3. 2024 2:23
Laskavý dárce
200 Kč  •  2. 3. 2024 1:44
Laskavý dárce
100 Kč  •  2. 3. 2024 1:04
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  1. 3. 2024 23:52
Barbora
300 Kč  •  1. 3. 2024 23:46
Hodně sil!
DobroDárce
200 Kč  •  1. 3. 2024 22:52
Velkorysý dárce
200 Kč  •  1. 3. 2024 22:47
Milý dárce
100 Kč  •  1. 3. 2024 22:41
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  1. 3. 2024 22:21
Milý dárce
2 000 Kč  •  1. 3. 2024 22:00
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  1. 3. 2024 21:58
Dobrosrdečný dárce
135 Kč  •  1. 3. 2024 21:54
Milý dárce
100 Kč  •  1. 3. 2024 21:40
Štědrý dárce
600 Kč  •  1. 3. 2024 21:28
Laskavý dárce
100 Kč  •  1. 3. 2024 21:24
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  1. 3. 2024 21:23
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  1. 3. 2024 21:13
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  1. 3. 2024 21:12
Štědrý dárce
121 Kč  •  1. 3. 2024 20:55
Štědrý dárce
100 Kč  •  1. 3. 2024 20:52
Milý dárce
150 Kč  •  1. 3. 2024 20:52
Držím palce a posílám sílu.
DobroDárce
200 Kč  •  1. 3. 2024 20:52
DobroDárce
30 Kč  •  1. 3. 2024 20:47
Velkorysý dárce
200 Kč  •  1. 3. 2024 20:37
Velkorysý dárce
150 Kč  •  1. 3. 2024 20:35
Milý dárce
100 Kč  •  1. 3. 2024 20:32
Velkorysý dárce
100 Kč  •  1. 3. 2024 20:28
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  1. 3. 2024 20:25
Velkorysý dárce
222 Kč  •  1. 3. 2024 20:20
Milý dárce
100 Kč  •  1. 3. 2024 20:10
Milý dárce
200 Kč  •  1. 3. 2024 20:03
Laskavý dárce
50 Kč  •  1. 3. 2024 20:03
Laskavý dárce
500 Kč  •  1. 3. 2024 19:59
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  1. 3. 2024 19:56
Laskavý dárce
200 Kč  •  1. 3. 2024 19:56
Velkorysý dárce
400 Kč  •  1. 3. 2024 19:55
Štědrý dárce
100 Kč  •  1. 3. 2024 19:39
Laskavý dárce
200 Kč  •  1. 3. 2024 19:31
Velkorysý dárce
300 Kč  •  1. 3. 2024 19:25
DobroDárce
300 Kč  •  1. 3. 2024 19:22
Velkorysý dárce
300 Kč  •  1. 3. 2024 19:12
Štědrý dárce
600 Kč  •  1. 3. 2024 19:07
Milý dárce
300 Kč  •  1. 3. 2024 19:04
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  1. 3. 2024 19:04
DobroDárce
111 Kč  •  1. 3. 2024 19:01
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  1. 3. 2024 18:54
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  1. 3. 2024 18:54
Milý dárce
100 Kč  •  1. 3. 2024 18:53
Milý dárce
200 Kč  •  1. 3. 2024 18:48
Laskavý dárce
300 Kč  •  1. 3. 2024 18:40
DobroDárce
20 Kč  •  1. 3. 2024 18:35
Laskavý dárce
150 Kč  •  1. 3. 2024 18:33
DobroDárce
600 Kč  •  1. 3. 2024 18:19
DobroDárce
50 Kč  •  1. 3. 2024 18:18
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  1. 3. 2024 18:17
DobroDárce
200 Kč  •  1. 3. 2024 18:16
DobroDárce
200 Kč  •  1. 3. 2024 18:11
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  1. 3. 2024 18:10
Štědrý dárce
300 Kč  •  1. 3. 2024 18:08
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  1. 3. 2024 18:07
Štědrý dárce
100 Kč  •  1. 3. 2024 18:06
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  1. 3. 2024 18:01
Laskavý dárce
300 Kč  •  1. 3. 2024 17:59
Laskavý dárce
300 Kč  •  1. 3. 2024 17:59
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  1. 3. 2024 17:58
Velkorysý dárce
100 Kč  •  1. 3. 2024 17:54
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  1. 3. 2024 17:52
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  1. 3. 2024 17:51
DobroDárce
200 Kč  •  1. 3. 2024 17:47
Laskavý dárce
100 Kč  •  1. 3. 2024 17:46
Milý dárce
120 Kč  •  1. 3. 2024 17:46
Velkorysý dárce
300 Kč  •  1. 3. 2024 17:44
Milý dárce
100 Kč  •  1. 3. 2024 17:36
Velkorysý dárce
1 500 Kč  •  1. 3. 2024 17:36
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  1. 3. 2024 17:35
Milý dárce
20 Kč  •  1. 3. 2024 17:34
Laskavý dárce
200 Kč  •  1. 3. 2024 17:34
Štědrý dárce
150 Kč  •  1. 3. 2024 17:29
Velkorysý dárce
500 Kč  •  1. 3. 2024 17:27
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  1. 3. 2024 17:26
Kristýna D.
2 000 Kč  •  1. 3. 2024 17:20
Držím pěsti 🙏🏽
Anička s Rendou Š.
2 000 Kč  •  1. 3. 2024 16:50
Hodně štěstí a pusu Vám všem
DobroDárce
300 Kč  •  1. 3. 2024 16:44
Laskavý dárce
300 Kč  •  1. 3. 2024 16:38
Velkorysý dárce
200 Kč  •  1. 3. 2024 16:36
Milý dárce
100 Kč  •  1. 3. 2024 16:35
Velkorysý dárce
200 Kč  •  1. 3. 2024 16:17
DobroDárce
1 000 Kč  •  1. 3. 2024 15:58
Laskavý dárce
300 Kč  •  1. 3. 2024 15:56

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Honzíkova
300 Kč  •  10. 4. 2024 22:28
Přeji hodně sil
Lucie
200 Kč  •  30. 3. 2024 19:33
Ja o tatinka prisla, takze vy bojujte! ♥️
Barbora S.
70 Kč  •  7. 3. 2024 23:09
🙏
Irena Kepková
1 000 Kč  •  5. 3. 2024 18:25
Hodně sil přejí Kepkovi 🍀
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  5. 3. 2024 15:50
kéž by každý přispěl korunku a malinko Vám to ulehčil..
Barbora Billá
1 000 Kč  •  5. 3. 2024 14:30
Držím pěsti!🙏🤍
Ondřej Š.
500 Kč  •  4. 3. 2024 14:01
Držím všechny palce!
Blanka
1 000 Kč  •  3. 3. 2024 15:39
Ať vše dobře dopadne.

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat