Kartičky pro život od Laskio – Institutu rozvíjení (sebe)laskavosti

Milník 1/4

Hurá, kartičky budou!

Vybráno 0 Kč 2 550 Kč
22 500 Kč
23 dnů
do ukončení

Milník 2/4

Kartičky a principy sebelaskavosti se dostávájí k více lidem!

Vybráno 0 Kč 2 550 Kč
45 000 Kč
23 dnů
do ukončení

Milník 3/4

Hip hip hurá, ještě více lidí!

Vybráno 0 Kč 2 550 Kč
67 500 Kč
23 dnů
do ukončení

Milník 4/4

A další finance pomůžou edukativním aktivitám Institutu rozvíjení (sebe)laskavosti.

Vybráno 0 Kč 2 550 Kč
90 000 Kč
23 dnů
do ukončení
Tvůrce
Laskio – Institut rozvíjení (sebe)laskavosti
Datum přidání
11. 12. 2020

Proč je sebelaskavost důležitá


Chcete si dopřát více radosti do života? Máte pocit, že o sobě někdy příliš pochybujete, kritizujete se nebo se trápíte? Tyto kartičky jsou právě pro vás. Představují totiž nejdůležitější principy sebelaskavosti – dovednosti, jak si být kamarádem do nepohody, podpořit se v náročném období, ale i namotivovat se k plnění si svých snů a cílů.

Cílem Laskio kartiček je stručnou, jasnou a srozumitelnou formou dostat k lidem vědecky podložené způsoby zdravého a podpůrného vztahu k sobě. Kartičky jsou skvělou ochutnávkou nejdůležitějších principů sebelaskavosti, které mají reálný dopad na váš každodenní život.

O kartičkách Laskio a jejich autorce

Laskio kartičky jsou první dítko nově vznikajícího Institutu rozvíjení (sebe)laskavosti pod vedením zkušené vývojové psycholožky, výzkumnice a lektorky sebelaskavosti Kami Dvořákové.

Pod hlavičkou institutu dále probíhají kurzy sebelaskavosti, úvodní
workshopy a další aktivity mířené na osvětu toho nejintimnějšího vztahu, který ve svém životě máme – sami se sebou.

Kami Dvořáková je vývojová psycholožka, výzkumnice a certifikovaná lektorka vědecky ověřeného programu všímavé sebelaskavosti. Za 10 let v USA stihla vystudovat magistra na Kolumbijské univerzitě v New Yorku, pravidelně jezdit na meditační ústraní, pracovat jako rodinná psycholožka pro ohrožené děti v Bostonu a úspěšně dokončit doktorát na Pensylvánské univerzitě v oblasti výzkumu prevence a podpory duševního zdraví.

Aby si uchránila svoji vlastní duševní pohodu, začala se věnovat všímavé sebelaskavosti jako hlubokého zdroje sebedůvěry a vnitřní stability. Nyní je oficiálně certifikovaná učit kurzy všímavé sebelaskavosti (v originále Mindful Self-compassion), v současné době jako jediná lektorka v České republice.

Po návratu do ČR, kdy se věnovala jak výzkumné práci v oblasti duševního zdraví, tak osvětě a kurzům sebelaskavosti, přišel čas na nový počin: Laskio – Institut rozvíjení (sebe)laskavosti. Účelem institutu je podporovat v lidech dobrý vztah sama k sobě. Z upřímného a laskavého vztahu se sebou totiž vychází opravdová laskavost k druhým a ke světu.

Inspirace pro tyto kartičky vychází z dlouholeté vědecké práce dr. Kristin Neff a terapeutické práce dr. Chrise Germera v oblasti všímavé sebelaskavosti. Od roku 2003 bylo vydáno více než 3000 akademických článků prokazujících kladný dopad všímavé sebelaskavosti na psychické zdraví, kvalitu vztahů a pracovní úspěchy. Neff a Germer také vytvořili prakticky orientovaný kurz všímavé sebelaskavosti, kterým prošly od roku 2013 desítky tisíc lidí po celém světě. V České republice tento kurz nabízí Kami Dvořáková a nyní pod její záštitou i Institut rozvíjení (sebe)laskavosti.

Více o kartičkách

Kartičky pro život jsou rozdělené do 4 kategorií pro snadnější orientaci.

Zelené kartičky vás uvedou do základních principů sebelaskavosti, které jsou aplikovatelné v každodenním životě.

Červené kartičky vám představí, co sebelaskavost není, a co vám v ní může bránit.

Žluté kartičky představují konkrétní cvičení, která můžete zkoušet kdykoliv ve svém životě.

Fialové kartičky jsou inspirace, které vám mohou pomoci nastartovat váš den nebo se k nim můžete v průběhu dne vracet a připomínat si je. Vřele doporučujeme vybrat si jednu kartičku a vracet se k ní celý den nebo několik dní, aby se sebelaskavost mohla pomalu, ale jistě stávat vaším přirozeným návykem a dovedností.

Kartičky pro život od Laskio – Institutu rozvíjení (sebe)laskavosti

Na co konkrétně budou peníze použity

Primárně na výrobu a distribuci Laskio karet se záměrem nabídnout je co nejvíce lidem a šířit osvětu zdravé sebelaskavosti.

V případě přesažení požadované částky budou prostředky použity pro další šíření myšlenky Laskio skrze další zamýšlené kanály (stipendia pro kurzy, natočení online kurzu, přeložení knihy od Kristin Neff, terapeutická setkávání, úvodní semináře pro organizace, vytvoření sítě ambasadorů sebelaskavosti skrze tréninkový program).

Více na stránkách:

www.lask.io

Kartičky pro život od Laskio – Institutu rozvíjení (sebe)laskavosti
Velkorysý přispěvatel
800 Kč  •  17. 1. 2021 8:30
Dominika, #laskavec
700 Kč  •  12. 12. 2020 8:57
Kami, to je krása! ❤️
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
350 Kč  •  11. 12. 2020 19:27
Dobrosrdečný přispěvatel
700 Kč  •  11. 12. 2020 18:58

Chcete autorovi projektu něco vzkázat?

Laskio – Kartičky pro život včetně poštovného
Přispějte 350 Kč a více

Laskio – Kartičky pro život včetně poštovného

Zbývá 299/300

Kartičky pro život pomáhají rozvíjet přátelský a laskavý postoj k sobě samotným v každodenních i náročných situacích. Představují totiž nejdůležitější principy sebelaskavosti – dovednosti, jak si být kamarádem do nepohody, podpořit se v náročném období, ale i namotivovat se k plnění si svých snů a cílů. Kartičky nabízejí jednoduchá připomenutí a inspirace pro její rozvíjení v každodenním životě. 

Tímto darem si objednáte kartičky pro vás nebo jako dárek pro blízkou osobu. Stačí uvést kontakt a adresu na danou osobu do poznámky.

Stihneme to do Vánoc? Pokud si objednáte kartičky do 20. 12., pošleme vám sebelaskavý voucher k vytisknutí, který můžete věnovat své blízké osobě k Vánocům. Kartičky budou doručovány v průběhu ledna/února.

Odměna Zbývá 299/300

1 × kartičky včetně poštovného

1 kartičky Laskio pro vás + 1 pro vaši blízkou osobu
Přispějte 700 Kč a více

1 kartičky Laskio pro vás + 1 pro vaši blízkou osobu

Zbývá 297/300

Jedny kartičky pošleme vám, druhé kartičky pošleme jako dárek vaší blízké osobě. Stačí uvést do poznámky kontakt a adresu na danou osobu. 

Stihneme to do Vánoc? Pokud si objednáte kartičky do 20. 12., pošleme vám sebelaskavý voucher k vytisknutí, který můžete věnovat své blízké osobě k Vánocům. Kartičky budou doručovány v průběhu ledna/února.

Odměna Zbývá 297/300

1 × 1+1 Laskio – Kartičky pro život

1 kartičky Laskio pro vás + 1 pro potřebnou organizaci, včetně poštovného
Přispějte 700 Kč a více

1 kartičky Laskio pro vás + 1 pro potřebnou organizaci, včetně poštovného

Zbývá 300/300

Jedny kartičky pošleme vám, druhé kartičky pošleme vaším jménem potřebné organizaci. Sebelaskavost je velice důležitá ve všech pomáhajících profesích a tímto darem podpoříte šíření kartiček do organizací jako jsou dětské domovy, nemocnice a školy. Pokud máte konkrétní místa, kam chcete poslat kartičky, dejte nám adresu a kontakt do poznámky. Pokud ne, nechte to na nás, my předáme kartičky do správných a potřebných rukou.

Stihneme to do Vánoc? Pokud si objednáte kartičky do 20. 12., pošleme vám sebelaskavý voucher k vytisknutí, který můžete věnovat své blízké osobě k Vánocům. Kartičky budou doručovány v průběhu ledna/února.

Odměna Zbývá 300/300

1 × 1+1 Laskio – Kartičky pro život, včetně poštovného

1 kartičky Laskio pro vás + 10 pro potřebné organizace, včetně poštovného
Přispějte 3 850 Kč a více

1 kartičky Laskio pro vás + 10 pro potřebné organizace, včetně poštovného

Zbývá 300/300

Vnímáte, že sebelaskavost je opravdu důležitá a chcete ji s námi šířit co nejvíce? Jeden set pošleme vám, 10 dalších darujeme na potřebná místa jako jsou dětské domovy, nemocnice a školy. Pokud máte konkrétní místa, kam chcete poslat kartičky, napište adresu a kontakt do poznámky. Pokud ne, nechte to na nás, my předáme kartičky do správných a potřebných rukou.

Stihneme to do Vánoc? Pokud si objednáte kartičky do 20. 12., pošleme vám sebelaskavý voucher k vytisknutí, který můžete věnovat své blízké osobě k Vánocům. Kartičky budou doručovány v průběhu ledna/února.

Odměna Zbývá 300/300

1 × 1+10 Laskio – Kartičky pro život, včetně poštovného

Kartičky nestačí? Chcete zkušeného lektora a vědecky ověřená cvičení?
Přispějte 5 000 Kč a více

Kartičky nestačí? Chcete zkušeného lektora a vědecky ověřená cvičení?

Zbývá 3/3

Darujte dvouhodinový workshop sebelaskavosti vaší organizaci!

Odměna Zbývá 3/3

1 × workshop Úvod do sebelaskavosti (workshop trvá 2 hodiny)

Kartičky nestačí? A úvodní workshop také ne? Darujte celodenní kurz sebelaskavosti vaší organizaci!
Přispějte 14 000 Kč a více

Kartičky nestačí? A úvodní workshop také ne? Darujte celodenní kurz sebelaskavosti vaší organizaci!

Zbývá 3/3

Sebelaskavost pro každého – jednodenní workshop (např. 9–16 h) Napište nám na sebe kontakt do poznámky a my se vám ozveme. 

Odměna Zbývá 3/3

1 × celodenní kurz sebelaskavosti vaší organizaci

Sebelaskavost na míru – individuální sezení s psycholožkou a lektorkou sebelaskavosti Kami D.
Přispějte 2 000 Kč a více

Sebelaskavost na míru – individuální sezení s psycholožkou a lektorkou sebelaskavosti Kami D.

Zbývá 3/3

Darujte sobě nebo blízké osobě, která se chce naučit být k sobě laskavější a preferuje individuální přístup, 50 minut sezení.

Odměna Zbývá 3/3

1 × individuální sezení na 50 minut

Přispějte 24 000 Kč a více

Laskavý podporovatel aktivit Institutu rozvíjení (sebe)laskavosti

Zbývá 3/3

Chcete podpořit myšlenku institutu? Patři vám hluboké díky! Peníze budou využity pro stipendia a slevy na kurzech pro potřebné. Také vám zašleme kartičky s osobním věnováním a vaše jméno (pokud budete chtít) uvedeme na našich webových stránkách.

Odměna Zbývá 3/3

1 × partner Institutu rozvíjení (sebe)laskavosti

Donio Plus je určeno autorům zajímavých nápadů, které může finančně podpořit kdokoli. Projekty na Donio Plus nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete požádat svou komunitu o finanční podporu vašeho projektu? Jsme pro každou dobrost.

Napište nám

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Laskio – Kartičky pro život včetně poštovného
Přispějte 350 Kč a více

Laskio – Kartičky pro život včetně poštovného

Zbývá 299/300

Kartičky pro život pomáhají rozvíjet přátelský a laskavý postoj k sobě samotným v každodenních i náročných situacích. Představují totiž nejdůležitější principy sebelaskavosti – dovednosti, jak si být kamarádem do nepohody, podpořit se v náročném období, ale i namotivovat se k plnění si svých snů a cílů. Kartičky nabízejí jednoduchá připomenutí a inspirace pro její rozvíjení v každodenním životě. 

Tímto darem si objednáte kartičky pro vás nebo jako dárek pro blízkou osobu. Stačí uvést kontakt a adresu na danou osobu do poznámky.

Stihneme to do Vánoc? Pokud si objednáte kartičky do 20. 12., pošleme vám sebelaskavý voucher k vytisknutí, který můžete věnovat své blízké osobě k Vánocům. Kartičky budou doručovány v průběhu ledna/února.

Odměna Zbývá 299/300

1 × kartičky včetně poštovného

1 kartičky Laskio pro vás + 1 pro vaši blízkou osobu
Přispějte 700 Kč a více

1 kartičky Laskio pro vás + 1 pro vaši blízkou osobu

Zbývá 297/300

Jedny kartičky pošleme vám, druhé kartičky pošleme jako dárek vaší blízké osobě. Stačí uvést do poznámky kontakt a adresu na danou osobu. 

Stihneme to do Vánoc? Pokud si objednáte kartičky do 20. 12., pošleme vám sebelaskavý voucher k vytisknutí, který můžete věnovat své blízké osobě k Vánocům. Kartičky budou doručovány v průběhu ledna/února.

Odměna Zbývá 297/300

1 × 1+1 Laskio – Kartičky pro život

1 kartičky Laskio pro vás + 1 pro potřebnou organizaci, včetně poštovného
Přispějte 700 Kč a více

1 kartičky Laskio pro vás + 1 pro potřebnou organizaci, včetně poštovného

Zbývá 300/300

Jedny kartičky pošleme vám, druhé kartičky pošleme vaším jménem potřebné organizaci. Sebelaskavost je velice důležitá ve všech pomáhajících profesích a tímto darem podpoříte šíření kartiček do organizací jako jsou dětské domovy, nemocnice a školy. Pokud máte konkrétní místa, kam chcete poslat kartičky, dejte nám adresu a kontakt do poznámky. Pokud ne, nechte to na nás, my předáme kartičky do správných a potřebných rukou.

Stihneme to do Vánoc? Pokud si objednáte kartičky do 20. 12., pošleme vám sebelaskavý voucher k vytisknutí, který můžete věnovat své blízké osobě k Vánocům. Kartičky budou doručovány v průběhu ledna/února.

Odměna Zbývá 300/300

1 × 1+1 Laskio – Kartičky pro život, včetně poštovného

1 kartičky Laskio pro vás + 10 pro potřebné organizace, včetně poštovného
Přispějte 3 850 Kč a více

1 kartičky Laskio pro vás + 10 pro potřebné organizace, včetně poštovného

Zbývá 300/300

Vnímáte, že sebelaskavost je opravdu důležitá a chcete ji s námi šířit co nejvíce? Jeden set pošleme vám, 10 dalších darujeme na potřebná místa jako jsou dětské domovy, nemocnice a školy. Pokud máte konkrétní místa, kam chcete poslat kartičky, napište adresu a kontakt do poznámky. Pokud ne, nechte to na nás, my předáme kartičky do správných a potřebných rukou.

Stihneme to do Vánoc? Pokud si objednáte kartičky do 20. 12., pošleme vám sebelaskavý voucher k vytisknutí, který můžete věnovat své blízké osobě k Vánocům. Kartičky budou doručovány v průběhu ledna/února.

Odměna Zbývá 300/300

1 × 1+10 Laskio – Kartičky pro život, včetně poštovného

Kartičky nestačí? Chcete zkušeného lektora a vědecky ověřená cvičení?
Přispějte 5 000 Kč a více

Kartičky nestačí? Chcete zkušeného lektora a vědecky ověřená cvičení?

Zbývá 3/3

Darujte dvouhodinový workshop sebelaskavosti vaší organizaci!

Odměna Zbývá 3/3

1 × workshop Úvod do sebelaskavosti (workshop trvá 2 hodiny)

Kartičky nestačí? A úvodní workshop také ne? Darujte celodenní kurz sebelaskavosti vaší organizaci!
Přispějte 14 000 Kč a více

Kartičky nestačí? A úvodní workshop také ne? Darujte celodenní kurz sebelaskavosti vaší organizaci!

Zbývá 3/3

Sebelaskavost pro každého – jednodenní workshop (např. 9–16 h) Napište nám na sebe kontakt do poznámky a my se vám ozveme. 

Odměna Zbývá 3/3

1 × celodenní kurz sebelaskavosti vaší organizaci

Sebelaskavost na míru – individuální sezení s psycholožkou a lektorkou sebelaskavosti Kami D.
Přispějte 2 000 Kč a více

Sebelaskavost na míru – individuální sezení s psycholožkou a lektorkou sebelaskavosti Kami D.

Zbývá 3/3

Darujte sobě nebo blízké osobě, která se chce naučit být k sobě laskavější a preferuje individuální přístup, 50 minut sezení.

Odměna Zbývá 3/3

1 × individuální sezení na 50 minut

Přispějte 24 000 Kč a více

Laskavý podporovatel aktivit Institutu rozvíjení (sebe)laskavosti

Zbývá 3/3

Chcete podpořit myšlenku institutu? Patři vám hluboké díky! Peníze budou využity pro stipendia a slevy na kurzech pro potřebné. Také vám zašleme kartičky s osobním věnováním a vaše jméno (pokud budete chtít) uvedeme na našich webových stránkách.

Odměna Zbývá 3/3

1 × partner Institutu rozvíjení (sebe)laskavosti