Sbírka ukončena:

Milánek s leukemií potřebuje Vaši pomoc

Vybráno 0 Kč 128 300 Kč
200 000 Kč
 -
189 dárců
Celkem se zapojilo
679 Kč
Průměrná výše daru
10 000 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Milánek s leukemií potřebuje Vaši pomoc

Vybráno 0 Kč 128 300 Kč
200 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Eva Biedermannová
Datum přidání
20. 6. 2023
Poslední aktualita

10. 8. 2023 10:34

Už jen 9 dní..

Už jen 9 dní zbývá do konce sbírky. Milánkovi chybí cca 85tis. Tyto peníze můžou zachránit život malému bojovníkovi. Prosím, pojďme každý poslat pár korun.

Děkuji všem..

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Rodiče Milánka jsou nyní ve velmi težké a smutné situaci. Jejich syn, Milánek, trpí těžkou nemocí a lékaři už nemají žádnou léčbu, která by jejich synkovi pomohla. Jako každý rodič, zkoušejí různé alternativní směry, ale bohužel jejich finanční rezerva už je téměř vyčerpaná. Proto prosíme, pomozte rodině.. Každý z nám by pro své umírající dítě udělal i nemožné. Podpořme Milánka a jeho rodiče alespoň finančně.

Komu pomůžeme?

Milánek se narodil 30. 8. 2016 v Plzni. Už při porodu nastaly komplikace, kdy porod nemohl proběhnout přirozeně. Krátce po porodu lékaři zjistili, že má Milánek kriticky nízkou hladinu trombocytů, diagnostikovali mu akutní trombocytonii a musel zůstat s maminkou v nemocnici celé 3 měsíce, než se mu hladina destiček spontánně vyrovnala. Během pobytu v nemocnici mu zjistili atypický defekt septa srdce (uzávěr VSD záplatou + platika mitrální chlopně). Operovali ho ve 3,5 měsících a po 8 hodinách komplikované operace, kdy ho museli 3 krát stabilizovat, zůstal několik týdnů na oddělení  ARO s těžkou infekcí ledvin a rotavirovou infekcí. Byl silně závislý na lécích proti bolestem a po propuštění z ARA měl ještě několik dnů abstinenční příznaky. Za necelý měsíc po operaci po těžkých zdravotních komplikací a hospitalizacích v nemocnici mu zjistili vzácný HLH syndrom, je to nemoc, která je v Čechách vzácná s projevy daleko agresivnějšími než leukemie , při leukemii jde o týdny, ale při HLH syndromu jde doslova o dny.

    Nutnost rychlého zásahu léčby byla nutná. I přesto, že Milánek nebyl ještě stabilizovaný, měl vysoké teploty, veliké bolesti, byl zavodněný a měl zvětšenou slezinu a játra, museli okamžitě voporovat centrální žilní kater, aby ho mohli začít léčit kortikoidy a následně chemoterapií. První chemoterapii tedy absolvoval , když mu bylo 4,5 měsíce.Byla to více jak půl roční léčba. 

    Po dalším roce a půl od léčby zjistili Milánkovi akutní myeloidní leukemii CR2 a čekala ho tedy další chemoterapie , tentokrát si poleželi s maminkou v nemocnici déle než 7 měsíců. Chemoterapie i tentokrát byla úspěšná, ale protože se očekává skoro pokaždé relaps nemoci, tedy návrat .Podali  žádost do světového registru dárců kostní dřeně na vhodného dárce pro Milánka.V té době se nenašel  žádný vhodný.

    Po půl roce se Milánkovi akutní leukemie vrátila, a tak ho čekala další chemoterapie. Bohužel nebyla až tak učinná , proto se lékaři rozhodli pro transplantaci kostní dřeně. Nebyl čas, a proto se rychle podávala nová žádost do centrálního registru dárců, kde se opět nenašel vhodný dárce se shodnými body pro Milánka a zároveň v tu dobu mu byla podávána další a ještě silnější chemoterapie. Byla to jedna z nejsilnějších druhů chemoterapií, jako by dostal najednou do těla všechno to, co dostal v chemoterapiích od narození.

  Vzhledem k tomu, že se nenašel stále vhodný dárce, lékaři vyšetřili i jeho mladšího sourozence, kde se ukázala stoprocentní shoda. Lékaři s tím ale měli zezačátku problém, protože i mladší sourozenec Péťa, měl novorozeneckou trombocytopenii, která se mu však za pár měsíců po porodu upravila, ale přesto musel podstoupit rozsáhlé genetické vyšetření, aby lékaři mohli vyloučit, že Péťa nebude mít stejné zdravotní předpoklady jako Milánek a nevyměnili špatnou kostní dřeň za jinou špatnou kostní dřeň. Problém byl i jeho věkem, kdy byly Péťovi teprve dva roky. Výsledky z genetiky u Péti dopadly dobře, ale vyvstala těžká otázka, jak pro rodinu, tak pro lékaře.

   Zda riskovat pro možnou záchranu Milánka život Péti. Rodina měla jasno a naštěstí pro ně se transplantaci přiklonila i etická komise.

  Samotný pobyt na transplantační jednotce byl však pro rodinu peklo.Byli 2 měsíce zavřeni v zasklené buňce, kde se muselo pořád uklízet a dezinfikovat úplně všechno každý den.Do toho Milánek prodělal těžké stavy,plno bolestí a nechutenství.Komplikace po chemoterapii a transplantaci byli veliké , od špatné reakce proti hostiteli,tedy nové kostní dřeni,až po toxicitu kůže,záněty močového měchýře a „rozbitých“ sliznic, kdy měl v puse afty jako krápníky a tento stav měl od pusy ke konečníku.Vyživován byl hadičkou, kterou pokaždé vyzvracel,stejně tak podávání léků,které nesměly být podány žilně a byly životně důležité, vyzvracel.Bylo těžké ho potom všem k něčemu donutit.Přesto, že bral silné opiáty,analgetika,sedativa a morfin proti velkým bolestem, nenechal na sebe už sáhnout.Nakonec musel dostat i antidepresiva, které naštěstí nebyly návykové a několik měsíců po léčbě je mohl ze dne na den vysadit.Tam si rodina sáhla už poněkolikáté na opravdové dno.

    Naštěstí se dostali domů, ale i tak museli být první měsíce pořád na kontrolách v Praze. Bohužel totiž není jisté, že se po transplantaci nemoc nevrátí. Největší riziko návratu nemoci jsou první tři měsíce a nejvíce kritický je 1. rok od transplantace , kdy musí být pacient rok v totální izolaci od lidí z důvodu oslabené imunity a vše v domácnosti se musí denně dezinfikovat,strava musí být nízko-bakteriální a z domova museli zmizet i domácí mazlíčci jako pes,kočka,rybičky i kytky z důvodu plísní apod…..

    Necelé 3roky od transplantace kostní dřeně díky Bohu,kromě pár viróz větší komplikace nemá. Následky po agresivní léčbě ale bohužel má a to dost veliké.Nese si sebou do života opožděný psychomotorický vývoj, a to především v oblasti řeči,těžkou vývojovou dysfázii a ADHD s projevy motorického neklidu.V 5-ti letech mohl konečně nastoupit do školky, i když tedy s asistentkou.Konečně se mohl Milánek pomalu socializovat a zapojit se do kolektivu dětí.Milánek musí neustále dojíždět na kontroly, užívá velké množství léků.Musí také dojíždět na speciální léčby, aby zmírnily následky a dopady agresivní nemoci a její léčby.To vše stojí rodinu neskutečně mnoho času a hlavně peněz.

  V současné době se bohužel zas Milánkovi nemoc vrací při kontrolním odběru kostní dřeně mu bylo zjistěno 4% špatných buněk po dalších 3 týdnech už to bylo 24% .V tu dobu se rodiče dozvěděli také ortel lékařů .A to ten nejhorší co můžou rodiče dítěte slyšet, že pro Milánka už neexistuje žádná vhodná léčba a že léčba je u „konce“.Přes nejhoří ortel co  mohli od lékařů rodiče Milánka slyšet se nevzdávají jako každý rodič dítěte co své dítě miluje celým svým srdcem.A hledají  a zkoušejí  pro něj jinou vhodnou léčbu alternativní medicinu, která je velice nákladná ale doufají a věří že mu zabere a zachrání jim jejich syna Milánka.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze poslouží nejlépe, jak mohou. Dají šanci malému chlapečkovi, který se potýká s těžkou formou leukemie. Rodiče již vyčerpali veškeré lékařské možnosti, nyní mají naději v alternativní léčbě, která je ovšem velmi nákladná. Finance budou využity na léčbu a běžné rodinné výdaje.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

10. 8. 2023 10:34

Už jen 9 dní..

Už jen 9 dní zbývá do konce sbírky. Milánkovi chybí cca 85tis. Tyto peníze můžou zachránit život malému bojovníkovi. Prosím, pojďme každý poslat pár korun.

Děkuji všem..

30. 6. 2023 11:57

Poděkování

Jste úžasní!!

Děkuji všem, kterým není osud malého Milánka lhostejný. Milánek dostane šanci… Šanci na uzdravení a na život.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  19. 8. 2023 11:20
DobroDárce
300 Kč  •  19. 8. 2023 11:10
Štědrý dárce
300 Kč  •  19. 8. 2023 11:07
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  19. 8. 2023 10:51
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  19. 8. 2023 10:47
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  19. 8. 2023 10:42
Laskavý dárce
300 Kč  •  19. 8. 2023 10:37
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  19. 8. 2023 10:35
Martina
192 Kč  •  19. 8. 2023 9:26
💗💗💗💗💪💪💪💪🥰🥰
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  18. 8. 2023 16:45
DobroDárce
150 Kč  •  18. 8. 2023 14:02
DobroDárce
200 Kč  •  18. 8. 2023 13:23
Laskavý dárce
4 000 Kč  •  18. 8. 2023 13:00
Štědrý dárce
300 Kč  •  18. 8. 2023 12:52
Moc držím pěstičky ať se Milánek uzdraví 🍀🍀🍀🍀🍀🙏🙏🙏🙏🙏
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  18. 8. 2023 10:38
Milý dárce
600 Kč  •  18. 8. 2023 10:37
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  15. 8. 2023 14:06
DobroDárce
300 Kč  •  10. 8. 2023 19:55
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  10. 8. 2023 11:51
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  10. 8. 2023 11:43
Dárce, který je pro každou dobrost
10 Kč  •  5. 8. 2023 17:50
Štědrý dárce
500 Kč  •  5. 8. 2023 14:11
Držím pěsti, ať vše dobře dopadne!
Štědrý dárce
300 Kč  •  24. 7. 2023 22:39
DobroDárce
2 000 Kč  •  21. 7. 2023 20:53
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  19. 7. 2023 4:51
Velkorysý dárce
300 Kč  •  18. 7. 2023 9:54
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 7. 2023 18:10
Štědrý dárce
600 Kč  •  16. 7. 2023 19:18
Laskavý dárce
500 Kč  •  15. 7. 2023 19:22
Matěj
90 Kč  •  15. 7. 2023 16:31
Držím palce 🤞
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  12. 7. 2023 3:44
Velkorysý dárce
25 Kč  •  11. 7. 2023 10:29
Štědrý dárce
3 500 Kč  •  11. 7. 2023 8:50
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 7. 2023 20:20
DobroDárce
100 Kč  •  10. 7. 2023 11:29
Velkorysý dárce
600 Kč  •  8. 7. 2023 17:47
Štědrý dárce
300 Kč  •  8. 7. 2023 11:42
Milý dárce
1 000 Kč  •  7. 7. 2023 14:35
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  7. 7. 2023 1:06
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  4. 7. 2023 23:25
Velkorysý dárce
200 Kč  •  4. 7. 2023 12:58
Patrik Raš
300 Kč  •  2. 7. 2023 17:52
Hodně štěstí a sil!
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  30. 6. 2023 16:08
Štědrý dárce
600 Kč  •  30. 6. 2023 12:21
DobroDárce
300 Kč  •  30. 6. 2023 10:33
DobroDárce
300 Kč  •  30. 6. 2023 10:31
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  30. 6. 2023 9:47
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  29. 6. 2023 23:09
Milý dárce
500 Kč  •  29. 6. 2023 20:21
Štědrý dárce
500 Kč  •  29. 6. 2023 15:02
Velkorysý dárce
500 Kč  •  29. 6. 2023 13:51
Velkorysý dárce
600 Kč  •  29. 6. 2023 8:00
Milý dárce
300 Kč  •  29. 6. 2023 7:27
Štědrý dárce
100 Kč  •  28. 6. 2023 23:06
Karolína K.
300 Kč  •  28. 6. 2023 21:43
Myslím na vás! ❤️
Štědrý dárce
500 Kč  •  28. 6. 2023 20:01
Štědrý dárce
600 Kč  •  28. 6. 2023 10:30
DobroDárce
200 Kč  •  28. 6. 2023 6:14
Držíme palce, také s tou potvorou bojujeme✊✊✊
DobroDárce
200 Kč  •  28. 6. 2023 5:01
DobroDárce
200 Kč  •  27. 6. 2023 22:47
DobroDárce
300 Kč  •  26. 6. 2023 20:50
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  26. 6. 2023 20:15
Laskavý dárce
600 Kč  •  26. 6. 2023 14:36
Laskavý dárce
200 Kč  •  26. 6. 2023 11:21
Štědrý dárce
300 Kč  •  26. 6. 2023 10:05
Laskavý dárce
100 Kč  •  26. 6. 2023 8:11
Velkorysý dárce
300 Kč  •  25. 6. 2023 10:06
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  25. 6. 2023 6:21
Štědrý dárce
300 Kč  •  25. 6. 2023 0:04
Štědrý dárce
300 Kč  •  24. 6. 2023 22:32
Štědrý dárce
300 Kč  •  24. 6. 2023 20:45
DobroDárce
150 Kč  •  24. 6. 2023 20:43
Velkorysý dárce
300 Kč  •  24. 6. 2023 20:09
Milý dárce
10 000 Kč  •  23. 6. 2023 20:10
Štědrý dárce
600 Kč  •  23. 6. 2023 18:43
Milý dárce
300 Kč  •  23. 6. 2023 17:04
Irena
500 Kč  •  23. 6. 2023 15:51
Držím palce ať vše dobře dopadne
Velkorysý dárce
600 Kč  •  23. 6. 2023 15:15
Velkorysý dárce
300 Kč  •  23. 6. 2023 14:18
DobroDárce
1 000 Kč  •  23. 6. 2023 14:11
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  23. 6. 2023 13:33
Štědrý dárce
300 Kč  •  23. 6. 2023 12:33
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  23. 6. 2023 11:56
Milý dárce
600 Kč  •  23. 6. 2023 10:43
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  23. 6. 2023 9:07
Milý dárce
200 Kč  •  23. 6. 2023 8:52
Lenka
300 Kč  •  23. 6. 2023 7:40
Hodně štěstí
Marťa a Fíša
2 016 Kč  •  22. 6. 2023 22:37
Držíme palečky...
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  22. 6. 2023 21:47
Markéta
300 Kč  •  22. 6. 2023 21:20
Přeju vám moc a moc zdraví, štěstí a sil ❤️
Štědrý dárce
300 Kč  •  22. 6. 2023 20:54
DobroDárce
600 Kč  •  22. 6. 2023 20:11
Milý dárce
600 Kč  •  22. 6. 2023 20:07
Brožíkovi
600 Kč  •  22. 6. 2023 18:21
Držím palce
Milan D.
2 000 Kč  •  22. 6. 2023 18:04
Milanové drží spolu. Ať ti to pomůže.
Štědrý dárce
500 Kč  •  22. 6. 2023 17:08
Ivana V.
200 Kč  •  22. 6. 2023 16:13
Ať vše dobře dopadne.🌷
Laskavý dárce
200 Kč  •  22. 6. 2023 15:14
Dárce, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  22. 6. 2023 13:47
Hanka
300 Kč  •  22. 6. 2023 13:37
Držím palce ať je líp ♥️🍀
Štědrý dárce
300 Kč  •  22. 6. 2023 13:34
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  22. 6. 2023 13:29
DobroDárce
1 000 Kč  •  22. 6. 2023 13:14
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  22. 6. 2023 13:08
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  22. 6. 2023 12:49
Laskavý dárce
100 Kč  •  22. 6. 2023 12:44
Milý dárce
200 Kč  •  22. 6. 2023 12:40
Lenka
300 Kč  •  22. 6. 2023 12:15
Naděje je vždycky, i když se zdá situace bezvýchodná.
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  22. 6. 2023 12:03
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  22. 6. 2023 12:01
Věra
200 Kč  •  22. 6. 2023 11:55
Držím palce a myslím na vás ❤️
Dárce, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  22. 6. 2023 11:21
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  22. 6. 2023 10:59
Velkorysý dárce
467 Kč  •  22. 6. 2023 10:39
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  22. 6. 2023 10:22
DobroDárce
200 Kč  •  22. 6. 2023 8:47
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  22. 6. 2023 2:15
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  21. 6. 2023 23:54
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  21. 6. 2023 23:10
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  21. 6. 2023 22:02
Milan
1 000 Kč  •  21. 6. 2023 21:36
Držím pak
Dárce, který je pro každou dobrost
3 000 Kč  •  21. 6. 2023 21:17
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  21. 6. 2023 18:40
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  21. 6. 2023 18:09
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  21. 6. 2023 15:47
DobroDárce
100 Kč  •  21. 6. 2023 15:43
Zdeňka
300 Kč  •  21. 6. 2023 14:16
Držím Milánkovi palce, ať se mu daří co nejlépe. Posílám sílu, lásku a energii.
Štědrý dárce
600 Kč  •  21. 6. 2023 14:08
DobroDárce
100 Kč  •  21. 6. 2023 13:10
Laskavý dárce
300 Kč  •  21. 6. 2023 11:59
Velkorysý dárce
500 Kč  •  21. 6. 2023 11:46
Milý dárce
200 Kč  •  21. 6. 2023 11:32
Marcela
600 Kč  •  21. 6. 2023 10:25
Ať to vyjde!
Milý dárce
600 Kč  •  21. 6. 2023 9:43
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  21. 6. 2023 9:31
Vendula Dubova
300 Kč  •  21. 6. 2023 9:29
Držím palečky , hodně štěstí
Petra
600 Kč  •  21. 6. 2023 8:25
Naděje umírá poslední. Držíme všechny palce a přejeme hoooodně štěstí. Myslíme na vás.
Milý dárce
600 Kč  •  21. 6. 2023 8:18
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  21. 6. 2023 8:06
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  21. 6. 2023 8:05
Velkorysý dárce
300 Kč  •  21. 6. 2023 8:04
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  21. 6. 2023 8:03
Milý dárce
600 Kč  •  21. 6. 2023 7:50
Velkorysý dárce
5 000 Kč  •  21. 6. 2023 7:44
Milý dárce
300 Kč  •  21. 6. 2023 7:29
Štědrý dárce
300 Kč  •  21. 6. 2023 7:19
Štědrý dárce
150 Kč  •  21. 6. 2023 6:53
Milý dárce
350 Kč  •  21. 6. 2023 6:23
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  21. 6. 2023 5:59
Milý dárce
600 Kč  •  21. 6. 2023 4:46
Štědrý dárce
200 Kč  •  21. 6. 2023 4:14
Milý dárce
200 Kč  •  21. 6. 2023 2:20
Dobrosrdečný dárce
3 000 Kč  •  20. 6. 2023 22:48
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  20. 6. 2023 22:46
Tereza Švecová
300 Kč  •  20. 6. 2023 22:35
Hodně štěstí a sil
Velkorysý dárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 22:34
Jsi neuvěřitelně silný, bojuj, myslíme na Tebe ❤️
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 22:23
Velkorysý dárce
100 Kč  •  20. 6. 2023 22:20
Štědrý dárce
600 Kč  •  20. 6. 2023 22:14
Držíme palce!!!!
Velkorysý dárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 22:10
Štědrý dárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 22:10
Velkorysý dárce
200 Kč  •  20. 6. 2023 22:08
Dárce, který je pro každou dobrost
700 Kč  •  20. 6. 2023 22:06
Laskavý dárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 21:56
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  20. 6. 2023 21:56
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  20. 6. 2023 21:55
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  20. 6. 2023 21:47
DobroDárce
500 Kč  •  20. 6. 2023 21:47
DobroDárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 21:37
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  20. 6. 2023 21:35
Laskavý dárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 21:29
Laskavý dárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 21:27
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 21:20
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  20. 6. 2023 20:59
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  20. 6. 2023 20:54
Milý dárce
1 000 Kč  •  20. 6. 2023 18:43
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  20. 6. 2023 18:34
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  20. 6. 2023 18:08
Velkorysý dárce
200 Kč  •  20. 6. 2023 17:52
Dárce
600 Kč  •  20. 6. 2023 16:39
Bojuj zlatíčko
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  20. 6. 2023 16:36
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  20. 6. 2023 15:24
Laskavý dárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 15:17
Laskavý dárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 14:35
Milý dárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 13:54
Velkorysý dárce
200 Kč  •  20. 6. 2023 13:30
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 13:24
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 12:47
Velkorysý dárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 11:57

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat