Mladý sportovec vyžaduje podporu na cestě ke zlatým medailím

Vybráno 0 Kč 0 Kč
28 500 Kč
33 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet

Všechny sbírky ověřujeme

Všechny sbírky ověřujeme

Datum přidání
6. 2. 2024
Poslední aktualita

29. 2. 2024 11:01

Závody v Českých Budějovicích 24.-25. 02. 2024

V pátek 23. února se oddíl vydal do Českých Budějovic na první letošní soutěž v 50metrovém bazénu. Hlavní událostí byl závod jednotlivců, který vedl až do finále. Konkurence byla velká a sjely se zde týmy z celé republiky. Vítězem kategorie 2012–2013 se stal Yehor Tkachenko, který získal 6× bronz a 2× stříbro.

Zobrazit celou aktualitu

Představení sbírky

Můj syn plave od svých 6 let. Nyní je mu 11. Na své sportovní cestě Yehor vykazuje dobré sportovní výsledky. Podstupuji rehabilitaci po složité operaci hlavy. Nemám žádný příjem, abych mohl platit sportovní aktivity mého syna. Prosím o podporu rodiny v těžkém životním období a pomoc při placení povinných plateb.

Komu pomůžeme?

Kromě tréninku získávají sportovci zkušenosti na mítincích a soutěžích. Každá sportovní akce dává sportovci možnost získat zkušenosti s realizací svých silných stránek a znalostí ve sportu. Každá účast zahrnuje platbu sportovce. Budeme vděčni všem za možnost, že se Yegor mohl zúčastnit plavání.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Tréninkový proces v plaveckém klubu se skládá z každodenních tréninků (6× týdně) a sportovních tréninků/závodů. Program sportovních akcí na příští měsíce roku 2024 je již sestaven. Žádám Vás, abyste povzbudili svého syna k účasti na sportovních soutěžích s ostatními plavci.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

29. 2. 2024 11:01

Závody v Českých Budějovicích 24.-25. 02. 2024

V pátek 23. února se oddíl vydal do Českých Budějovic na první letošní soutěž v 50metrovém bazénu. Hlavní událostí byl závod jednotlivců, který vedl až do finále. Konkurence byla velká a sjely se zde týmy z celé republiky. Vítězem kategorie 2012–2013 se stal Yehor Tkachenko, který získal 6× bronz a 2× stříbro.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Omlouváme se, ale přehled dárců je dočasně nedostupný. Na nápravě pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat