Úspěšně vybráno:

Složili jste se na speciální vozík pro Johanku

Milník 1/1

1.meta z 1

Vybráno 0 Kč 1 019 231 Kč
1 000 000 Kč
 -
809 dárců
Celkem se zapojilo
1 260 Kč
Průměrná výše daru
50 000 Kč
Nejvyšší dar
134 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Složili jste se na speciální vozík pro Johanku

 -

Milník 1/1

1.meta z 1

Vybráno 0 Kč 1 019 231 Kč
1 000 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Johana Humplíková
Datum přidání
17. 10. 2022
Poslední aktualita

4. 5. 2023 18:11

Ahoj všem 1

Ahoj všem, podáváme hlášení po dalším náročném a krásném dni. 27. 4. 2023 jsme doladili detaily, které byly třeba pro objednání vozíku pro Johy. Většina proběhla hladce a co nešlo, to se dopilovalo:) Celý den jsme zakončili podpisem smlouvy a vytvořením objednávky pro Johančin vozík. Nyní už nás čeká cesta jediná, a to vyzvednutí vozíku, se kterým už pojede Johanka domů, jako nový a v republice druhý vlastník tohoto vozíku. Co vám budu povídat, smáli jsme se, přemýšleli jsme, zkoušeli, schod tam, schod zpět. Dnešní den byl dalším úspěchem před naším cílem. Děkujeme ❤️Adam, Marki a Johy

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Tuto sbírku pořádají Adam a Markéta pro svojí kamarádku Johanku

Johanka od narození trpí nemocí zvanou Dětská mozková obrna. DMO je termín jenž představuje skupinu chronických onemocnění, které jsou charakteristické poruchou centrální kontroly hybnosti. Pojem dětská představuje období, ve kterém se nemoc začne projevovat, označení mozková, určuje místo, kde dochází k poruše. Termín obrna vyjadřuje, že tato nemoc působí problémy s hybnosti těla. Spastická kvadruparéza je ze všech forem DMO tou nejtěžší. Předpona –kvadru nám napovídá, že se jedná o postižení všech čtyř končetin. Výše popsané  postižení jí brání v samostatném pohybu upoutává ji na invalidní vozík. Kvůli své nemoci postrádá pocit soběstačnosti.

Komu pomůžeme?

Jak se popisuje Johanka:

Jmenuji se Johana, ale většina lidí mi říká buď Johanka nebo Johy. Je mi 30 let, takže doufám, že podle mého oblíbeného filmu moje Záruční lhůta" ještě nevypršela.

Na přání svých rodičů( Ivany a Milana) napíšu jednu vše říkající větu. Jsou prostě úžasný, skvělý nesměrně si jich vážím. Mojí blízkou rodinu dále tvoří bratr Štěpán, jeho přítelkyně Katka, přítel Jirka, babička Marie a asistenční pes Elsa.

Elsa je milá psí osobnost, která je mi obrovským pomocníkem a oporou. Kvůli Else si připadám jako miniaturní trenér . Mezi mé další záliby patří četba, ve které je můj srdeční záležitosti Harry Potter a Sherlock Holmes z hudby jsou to i jiné kapely, ale především Mňága a Žďorp, na kterou se snažím chodit pravidelně, Pokud je to pro mě přístupné.

Mám ráda také procházky a cestování s kamarády, srdcem jsem velký dobrodruh, snažím se jím být i v životě. Cestování bych si přála mít jednodušší, abych se na svých cestách stala samostatnější. Ačkoliv to nebude nikdy stoprocentní. Moc bych si přála zažít pocit svobody.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Vybrané peníze budou použity na vozík, který Johance umožní překonávat překážky všedního života jako např. schody, obrubníky atd.

Vozík má cenu přibližně 930.000. Pokud by se podařilo vybrat peníze navíc, budou použity k úhradě cesty, ubytování, a převozu vozíku z Rakouska

https://www.scewo.com/en/

V případě že se nevybere kompletní cílová částka budou peníze použity na vyškolenou asistenční službu.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

4. 5. 2023 18:11

Ahoj všem 1

Ahoj všem, podáváme hlášení po dalším náročném a krásném dni. 27. 4. 2023 jsme doladili detaily, které byly třeba pro objednání vozíku pro Johy. Většina proběhla hladce a co nešlo, to se dopilovalo:) Celý den jsme zakončili podpisem smlouvy a vytvořením objednávky pro Johančin vozík. Nyní už nás čeká cesta jediná, a to vyzvednutí vozíku, se kterým už pojede Johanka domů, jako nový a v republice druhý vlastník tohoto vozíku. Co vám budu povídat, smáli jsme se, přemýšleli jsme, zkoušeli, schod tam, schod zpět. Dnešní den byl dalším úspěchem před naším cílem. Děkujeme ❤️Adam, Marki a Johy

26. 2. 2023 11:27

Máme ho!

Úžasňáci,

po dlouhé cestě jsme se dnes probudili do překrásného rána, které pro nás bylo plné příjemných, nečekaných emocí, slz dojetí, pocitu obrovské solidarity a radosti. 

Chtěli bychom vám vyjádřit obrovský dík! Naše cesta tímto pro nás nekončí. Teď musíme naplnit to, co nám umožňujete uskutečnit. Nyní se budeme ubírat k tomu, abychom přivezli domů vozík, který Johance napomůže k soběstačnému životu.

I nadále si podle nás zasloužíte být informováni o naší cestě, což budeme rádi plnit. Ještě jedno obrovské díky a držte nám palce.

Adam, Johanka, Marki <3

8. 2. 2023 12:10

Hrdinové

Moc vám všem děkuji /děkujeme ,že jste s námi ušli tak velký kus cesty. Teď ještě kousíček a náš v uvozovkách bláznivý nápad/ sen se stane realitou– k tomu potřebujeme vás! Jestli ti největší hrdinové ze všech. Jsem nadšená ,že mohu být, mezi samými hrdiny!!

Přispět k vysněnému cíli

26. 1. 2023 12:38

Něco málo o zimě

Roční období, zima, moc ráda nemám. Ale od té doby, co mám Elsu se to trošku změnilo. Elektrický vozík, co mám teď, ne sněhu a ledu moc neujede jen trošku a pak jsem v pasti. Mechanickým vozíkem to jde v hlubokém sněhu opravdu ztuha a je to spíše pro rodinné příslušníky nebo kulturisti kamarády, kteří tak mají fitness centrum zdarma či hasiče :). Může se to trochu změnit k lepšímu Ale k tomu potřebuji Vás Moc vám děkuji/ děkujeme jste skvělí Velmi si toho vážíme jen tak dál už jenom chvilku.

12. 1. 2023 20:15

Music bar Lira

Benefice pro Johanku, konaná 7. Ledna v Lyra Music Bar Valašské Meziříčí 10000kč Akorát jsem to tam zapomněla dopsat za což se omlouvám všem zúčastněním celého srdce děkujeme! Zůstaňte s námi i nadále!

3. 1. 2023 8:50

Šťastný nový rok

Nazdááárza minulý rok se nám podařilo vybrat úplně neuvěřitelná částka. Ano, možná to zní vtipně ale sbírku jsme pustili minulý rok. Všem vám přejeme štěstí, zdraví, pohodu, úspěchy v roce 2023. Přispívat můžete i opakovaně a to do 28 února 2023. Děkujeme za podporu velmi si ji vážíme. PS. Už jenom kousek a budu se moct učit řídit nový stroj přinese mi zážitků nový zdroj.

28. 12. 2022 17:40

Dražba fotografie pana Jindřicha Oplta

NAZDÁÁÁR... mě docela baví na sbírce to, že se stávají i věci vtipné. Jedna taková se stala od 8. 12. 2022 do 17. 12. 2022 kdy mohli lidé přispívat a vydražit tak fotografii Johnyho Deppa. Nikdo fotografii nechtěl ale všichni co přihazovali chtěli pomoci. Celková částka dražby nedražby činí 9900 Kč. Moc si to ho vážím ale vždy když si na to vzpomenu musím se smát. Chtěla bych vás poprosit tou to cestou abyste s námi zůstali i na dále. Jedině s vámi dojdeme do zdárného cíle.

5. 12. 2022 21:39

Mikulášská sbírka a INTOFEST

Kouzelná mikulášská sbírka vynesla 3.190 Kč, mooc děkujeme. Společně se Zdenek Minarčík či Mira Šipula si Vás dovolujeme pozvat na další, benefiční akci, tentokrát jednodenní festival INTOFEST, který proběhne dne 30. 12. 2022 v Kulturním domě Brumov – Bylnice start v 18:00 , vstupné 250 Kč na místě. Pořadatelé nám věnují výtěžek s každé 10. vstupenky, také bude na baru kasička. Vystoupí- Decide- thrash metalová kapela, Rocková kapela Šamat, heavy power/metalová skupina Donor a rocková kapela Intolerance.

Kdo chce a může, může mne sledovat na stránce https://www.facebook.com/ojohynakolech365

28. 11. 2022 23:38

Giving Tuesday 2022

Oznamujeme že se nám podařilo dostat sbírku do akce názvem Giving Tuesday tuto akci v České republice zaštiťuje Asociace společenské odpovědnosti od roku 2016. Nyní naši sbírku naleznete také pod tímto odkazem:https://www.givingtuesday.cz/specialni-vozik-pro-johanku a to do 29. 11. 2022 do 23: 59 naše sbírka ale po tomto datu ani hodině nekončí přispívat můžete vesele dál až do 16. Ledna 2023 zde:https://www.donio.cz/na-dvou-kolech-po-schodech-1 na všechny dárce jsme nesmírně hrdí že si vybrali Na dvou kolech po schodech– speciální vozík pro Johanku.

Děkujeme za stálou podporu!

24. 11. 2022 14:16

BENEFIČNÍ VEČER CHVAL

Českobratrská církev evangelická v Růžďce zve všechny lidi dobrého srdce NA BENEFIČNÍ VEČER CHVAL, výtěžek s tohoto večera půjde ve prospěch naší sbírky.

18. 11. 2022 11:18

Je to neuvěřitelné!

Jste všichni opravdu famózní! Den před mými kulatými narozeninami jsme v polovině cesty.

Všichni jsme moc rádi a neskutečně si toho vážíme.

Chtěli bychom Vás poprosit, zůstaňte s námi i nadále. Jedině tak bude vyšší samostatnost realita a ne sci-fi.

Nejen schody by vozík ulehčil ale i taková obyčejná věc jako je sezení u stolu by se stala mnohem pohodlnější a neklouzala bych ze židle! 

13. 11. 2022 21:06

pání 500 dárců

Velice děkujeme jste famózní a moc děkuji za přenádherné vzkazy chybí nám jen 3%a budeme v polovině naší „klikaté“ cesty :)

6. 11. 2022 12:20

úžas

To opravdu nelze napsat jinak než že jste všichni ÚŽASNÍ, Že pomáháte činit dobro, a že jste si vybrali nás. Vy teda skvěle zametáte, kdo neví oč se jedná doporučujeme přečíst záložku ČASTÉ OTÁZKY. ZAMETEJTE, PROSÍME, DÁL:)

2. 11. 2022 22:34

Čirá radost

Málem ani nedokážeme najít slova jak jsme rádi 440 dárců vybralo skoro 400000. Jste opravdu skvělí. Jsme na 38 procentech sbírky nemůžeme se dočkat až padne 40% to je pořád lepší než mít 40 horečku :)

27. 10. 2022 11:38

Hvězdy

Nevím jak to má Adam a Markéta, ale osobně ráda se dívám na hvězdnou oblohu. Nikdy nespočítám všechny hvězdy na obloze. A nejsem si jistá jak tohle všechno skončí ale jedno vím Všichni dárci jsou hvězdy! Za chvilku snad budeme nad 400 dárci a nad 35%. Velmi si toho vážíme, ani nevíte co to pro nás vše znamená. Pokračujme dále ještě nic nekončí jedině s vámi bude sbírka úspěšná

24. 10. 2022 21:10

Milí stávající i budoucí dárci

Jak říkala moje kamarádka, není malých darů, ale když se všechny sečtou je to obrovská pomoc. No my úplně nefalšovaně koukáme Jak jste skvělí. Chtěli bychom vás poprosit o sdílení této sbírky. Pomozte nám dostat sbírku do povědomí co nejvíce lidí. Pomoc sdílením sbírky je obrovským přínosem a pomáhá nám zvýšit šanci na vybrání cílové částky. Pokud se rozhodnete přispět i finančně, budete naprosto úžasní a moc si toho budeme vážit, vrátím vám to můžeme pouze dobrým pocitem. Nevzdávejme se!

21. 10. 2022 14:27

Psala Markéta 1

Tak dnes v hodině mi malá holčička řekla paní učitelko já si všimla, že děláte sbírku pro Johanku já taky přispěju. A pak další hadička já viděla video, mám připravené penízky.

20. 10. 2022 21:02

300 dárců

Vy všichni dárci jste největší ozdobou této sbírky bez vás to nejde ale naše velké úsilí by nestálo za nic! Nesmírně si všech dárců( přispěli nebo přispějí vážíme! Hrajete nesmírně důležitou roli v tomto příběhu a není malých rolí! Držme se.

20. 10. 2022 13:38

Víc jak 250.000 Kč

Máme VELKOU RADOST, TY VZKAZY,ČÁSTKY, PODPORA = Jedna báseň, jen pokračujte, mne osobně baví nestíhat děkovat :)

19. 10. 2022 18:49

Víc jak 200.000 Kč

Jsem napjatá jak kšandy. A na návštěvu k někomu z vás určitě přijdu!!!!!! Moc děkujeme.

19. 10. 2022 13:19

Víc jak 160.000 Kč

při 150.000 jsme vám nestihli poděkovat. Osobně jsem v rozpacích jak MR. Bean :) a jede se dál...  PŘEDCHOZÍM I BUDOUCÍM DÁRCŮM MOC DĚKUJEME A FANDÍME DO TOHO , DO TOHO, DO TOHO!!!!!!

19. 10. 2022 6:15

Víc jak 200 dárců

Každé podpory si nesmírně vážíme. Málem ani nestíhám psát tyto aktuality, jak moc jste skvělí, skvělí. Buďte i nadále s námi!!!!!

18. 10. 2022 18:56

Víc jak 100000 Kč

Byla jsem na procházce, když bylo tak hezky. Koukám na tu částku. Pro mě je to neuvěřitelné síla spojené skupiny je dechberoucí. Vydržíme spolu jsme silnější!!!

18. 10. 2022 7:26

Přes sto dárců

Moc vám ze srdce všem děkujeme i mávnutí motýlích křídel může způsobit zemětřesení. Můžeme to dokázat Ale jedině společně, jen tak dál!!

17. 10. 2022 22:15

50000kč

Prvních 50000kč moc děkujeme jste skvělí, a všichni získáváte Zlatého bludišťáka jen tak dál, společně to zvládneme!

Proč jsem se rozhodla udělat milník a nazvat jej meta?

I přes svůj handicap se snažím být kreativní člověk. Nyní máte možnost takzvaně ‚zamést‘ sbírku.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dan a Týna z Plzně
3 000 Kč  •  28. 2. 2023 16:38
Milý dárce
500 Kč  •  27. 2. 2023 13:31
Laskavý dárce
100 Kč  •  26. 2. 2023 13:32
Eliška
300 Kč  •  26. 2. 2023 9:09
❤️
Kemp Ranč Bystřička
10 000 Kč  •  26. 2. 2023 8:41
Ať to jezdí!
Milý dárce
100 Kč  •  25. 2. 2023 17:18
Laskavý dárce
300 Kč  •  25. 2. 2023 15:26
Velkorysý dárce
200 Kč  •  25. 2. 2023 14:49
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  25. 2. 2023 13:39
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  25. 2. 2023 11:01
DobroDárce
100 Kč  •  25. 2. 2023 10:07
Velkorysý dárce
300 Kč  •  25. 2. 2023 9:39
Dobrosrdečný dárce
48 Kč  •  25. 2. 2023 8:49
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  25. 2. 2023 8:45
Štědrý dárce
100 Kč  •  25. 2. 2023 8:37
Štědrý dárce
100 Kč  •  25. 2. 2023 8:29
Štědrý dárce
50 Kč  •  25. 2. 2023 8:24
Milý dárce
100 Kč  •  25. 2. 2023 8:16
Štědrý dárce
200 Kč  •  25. 2. 2023 8:15
Velkorysý dárce
200 Kč  •  25. 2. 2023 7:58
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  25. 2. 2023 7:39
DobroDárce
200 Kč  •  25. 2. 2023 7:22
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  25. 2. 2023 6:58
Dobrosrdečný dárce
15 000 Kč  •  24. 2. 2023 22:14
Milý dárce
300 Kč  •  24. 2. 2023 20:32
Milý dárce
300 Kč  •  24. 2. 2023 20:15
Velkorysý dárce
200 Kč  •  24. 2. 2023 20:01
Laskavý dárce
600 Kč  •  24. 2. 2023 19:27
DobroDárce
300 Kč  •  24. 2. 2023 16:33
DobroDárce
100 Kč  •  24. 2. 2023 16:00
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  24. 2. 2023 14:41
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  24. 2. 2023 8:10
Velkorysý dárce
500 Kč  •  24. 2. 2023 6:49
Laskavý dárce
300 Kč  •  23. 2. 2023 22:30
Štědrý dárce
300 Kč  •  23. 2. 2023 21:30
DobroDárce
150 Kč  •  23. 2. 2023 21:17
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  23. 2. 2023 21:16
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  23. 2. 2023 20:54
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  23. 2. 2023 20:31
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  23. 2. 2023 20:00
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  23. 2. 2023 19:38
Velkorysý dárce
300 Kč  •  23. 2. 2023 19:00
Adam H.
1 000 Kč  •  23. 2. 2023 13:14
I cesta může být cíl! Hodně zdaru ;)
DobroDárce
300 Kč  •  23. 2. 2023 11:17
Laskavý dárce
333 Kč  •  22. 2. 2023 22:30
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  22. 2. 2023 22:24
Paja
300 Kč  •  22. 2. 2023 20:02
Milá Johy, držím palce
Milý dárce
300 Kč  •  22. 2. 2023 16:48
Laskavý dárce
200 Kč  •  22. 2. 2023 16:18
Karel
7 000 Kč  •  22. 2. 2023 15:03
Na dobrou věc
Milý dárce
1 000 Kč  •  21. 2. 2023 22:36
Laskavý dárce
50 Kč  •  21. 2. 2023 20:40
Iva
200 Kč  •  21. 2. 2023 10:41
Johny, enjoy!
Štědrý dárce
200 Kč  •  21. 2. 2023 10:16
DobroDárce
300 Kč  •  20. 2. 2023 21:49
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  20. 2. 2023 18:48
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  20. 2. 2023 10:51
Laskavý dárce
300 Kč  •  20. 2. 2023 8:50
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  20. 2. 2023 8:32
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  20. 2. 2023 8:26
DobroDárce
300 Kč  •  20. 2. 2023 7:21
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 2. 2023 13:14
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 2. 2023 10:24
DobroDárce
2 000 Kč  •  18. 2. 2023 13:30
Štědrý dárce
600 Kč  •  18. 2. 2023 13:14
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  18. 2. 2023 12:38
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 2. 2023 19:14
Milý dárce
500 Kč  •  17. 2. 2023 16:42
Štědrý dárce
300 Kč  •  17. 2. 2023 13:48
Milý dárce
915 Kč  •  17. 2. 2023 11:41
Laskavý dárce
20 000 Kč  •  16. 2. 2023 20:53
Jan J.
10 000 Kč  •  16. 2. 2023 7:55
Ať vozík dobře slouží
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  15. 2. 2023 21:45
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  15. 2. 2023 21:43
Milý dárce
400 Kč  •  15. 2. 2023 15:50
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  13. 2. 2023 15:26
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  13. 2. 2023 8:11
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  13. 2. 2023 5:59
Velkorysý dárce
300 Kč  •  13. 2. 2023 0:57
DobroDárce
200 Kč  •  12. 2. 2023 22:58
Batlovi Rožnov
500 Kč  •  12. 2. 2023 21:32
Ať vše vyjde 👍.
Velkorysý dárce
300 Kč  •  12. 2. 2023 20:42
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  10. 2. 2023 16:31
Milý dárce
100 Kč  •  10. 2. 2023 12:26
Milena V.
2 000 Kč  •  10. 2. 2023 11:39
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  10. 2. 2023 10:08
DobroDárce
300 Kč  •  10. 2. 2023 7:55
Laskavý dárce
300 Kč  •  10. 2. 2023 7:37
DobroDárce
300 Kč  •  9. 2. 2023 20:56
Velkorysý dárce
300 Kč  •  9. 2. 2023 12:26
Laskavý dárce
600 Kč  •  8. 2. 2023 22:46
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  8. 2. 2023 20:23
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  8. 2. 2023 15:38
OK PYRUS s.r.o.
10 000 Kč  •  8. 2. 2023 15:35
Ať to frčí :)
Laskavý dárce
500 Kč  •  7. 2. 2023 16:39
Bára Tesar
1 000 Kč  •  7. 2. 2023 13:46
Hodně štěstí
Velkorysý dárce
600 Kč  •  7. 2. 2023 13:29
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  7. 2. 2023 11:02
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  7. 2. 2023 10:21
Laskavý dárce
300 Kč  •  7. 2. 2023 9:44
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  7. 2. 2023 9:15
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  6. 2. 2023 14:58
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  6. 2. 2023 14:28
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  6. 2. 2023 13:50
Milý dárce
100 Kč  •  5. 2. 2023 22:11
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  5. 2. 2023 20:26
Milý dárce
100 Kč  •  4. 2. 2023 12:32
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  3. 2. 2023 16:03
DobroDárce
600 Kč  •  30. 1. 2023 20:50
Milý dárce
600 Kč  •  30. 1. 2023 19:12
Milý dárce
100 Kč  •  30. 1. 2023 7:16
Velkorysý dárce
100 Kč  •  27. 1. 2023 10:46
Laskavý dárce
100 Kč  •  26. 1. 2023 20:31
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  25. 1. 2023 18:02
Laskavý dárce
600 Kč  •  24. 1. 2023 20:47
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  24. 1. 2023 12:23
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  24. 1. 2023 8:38
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  23. 1. 2023 19:13
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  23. 1. 2023 12:24
Štědrý dárce
70 Kč  •  23. 1. 2023 12:16
Ester Gerson
200 Kč  •  23. 1. 2023 9:57
držím palce 🤍
brett@
1 000 Kč  •  22. 1. 2023 18:53
Ty a Elsinka vypadáte jako super dvojka. Přeji Ti, ať se Ti sny vyplní... PS: takto už budeš moct na Mńágu pokaždé ;)
Laskavý dárce
600 Kč  •  22. 1. 2023 18:39
Laskavý dárce
100 Kč  •  21. 1. 2023 21:19
Elza
777 Kč  •  21. 1. 2023 1:34
Vzhůru do nekonečna a ještě dál!
Straki
600 Kč  •  20. 1. 2023 15:16
Moje milá, statečná, chytrá Johy,
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  20. 1. 2023 10:29
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  20. 1. 2023 5:48
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 1. 2023 21:22
Milý dárce
16 000 Kč  •  19. 1. 2023 10:38
L1.A a celá Střední škola Kostka přejí hodně štěstí.
Milý dárce
200 Kč  •  19. 1. 2023 8:04
Dárce, který je pro každou dobrost
2 340 Kč  •  17. 1. 2023 12:17
Velkorysý dárce
30 000 Kč  •  17. 1. 2023 12:13
DobroDárce
7 792 Kč  •  17. 1. 2023 12:05
Laskavý dárce
20 000 Kč  •  17. 1. 2023 8:16
Milý dárce
500 Kč  •  16. 1. 2023 18:32
Milý dárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 7:22
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  15. 1. 2023 21:20
Milý dárce
50 Kč  •  15. 1. 2023 19:47
DobroDárce
100 Kč  •  15. 1. 2023 8:59
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  14. 1. 2023 12:49
Laskavý dárce
630 Kč  •  14. 1. 2023 0:25
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  13. 1. 2023 13:46
Laskavý dárce
100 Kč  •  13. 1. 2023 8:56
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  12. 1. 2023 21:54
Štědrý dárce
10 000 Kč  •  12. 1. 2023 15:20
František Hromada, Podlesí
700 Kč  •  10. 1. 2023 12:41
Hodně štěstí
Zazvonilovi
1 000 Kč  •  9. 1. 2023 9:26
Johanko drž se a ať se ti daří
DobroDárce
500 Kč  •  8. 1. 2023 23:01
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  6. 1. 2023 18:50
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  5. 1. 2023 19:17
Výtěžek z festivalu Intofest
13 800 Kč  •  3. 1. 2023 14:06
Vzkazujeme Johance mnoho štěstí při zbývajícím průběhu sbírky a přejeme jí ať je stále tak usměvavá, jako doposud.
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  2. 1. 2023 19:03
Velkorysý dárce
250 Kč  •  2. 1. 2023 17:08
Milý dárce
500 Kč  •  2. 1. 2023 7:25
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  1. 1. 2023 14:05
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  31. 12. 2022 22:12
Milý dárce
1 000 Kč  •  31. 12. 2022 20:45
Kristyna M.
1 000 Kč  •  31. 12. 2022 12:39
Ahoj Johanko, držím moc palce, ať to klapne!
Laskavý dárce
100 Kč  •  31. 12. 2022 0:51
Štědrý dárce
600 Kč  •  30. 12. 2022 13:55
Laskavý dárce
500 Kč  •  30. 12. 2022 11:50
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  29. 12. 2022 22:22
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  29. 12. 2022 20:18
Milý dárce
200 Kč  •  29. 12. 2022 20:05
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  29. 12. 2022 14:43
Milý dárce
500 Kč  •  29. 12. 2022 12:57
Laskavý dárce
100 Kč  •  29. 12. 2022 12:22
Milý dárce
50 000 Kč  •  29. 12. 2022 10:49
Velkorysý dárce
200 Kč  •  29. 12. 2022 9:18
Štědrý dárce
1 700 Kč  •  29. 12. 2022 9:01
Štědrý dárce
300 Kč  •  29. 12. 2022 8:11
Velkorysý dárce
100 Kč  •  29. 12. 2022 7:10
Milý dárce
300 Kč  •  28. 12. 2022 23:37
DobroDárce
600 Kč  •  28. 12. 2022 21:42
DobroDárce
300 Kč  •  28. 12. 2022 20:42
Velkorysý dárce
600 Kč  •  28. 12. 2022 20:37
Laskavý dárce
3 000 Kč  •  28. 12. 2022 19:36
DobroDárce
1 000 Kč  •  28. 12. 2022 18:57
DobroDárce
500 Kč  •  28. 12. 2022 17:54
Velkorysý dárce
600 Kč  •  28. 12. 2022 17:10
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  28. 12. 2022 17:02
Dárce, který je pro každou dobrost
9 900 Kč  •  28. 12. 2022 16:51
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  28. 12. 2022 16:46
Mikulášská sbírka Bystřička
3 190 Kč  •  28. 12. 2022 16:40
Ať Ti to dobře frčí.
Štědrý dárce
100 Kč  •  28. 12. 2022 16:11
Velkorysý dárce
100 Kč  •  28. 12. 2022 16:03
Štědrý dárce
64 Kč  •  28. 12. 2022 15:50
Dobrosrdečný dárce
1 100 Kč  •  28. 12. 2022 12:30
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  28. 12. 2022 11:18
Štědrý dárce
300 Kč  •  28. 12. 2022 11:17
Štědrý dárce
300 Kč  •  28. 12. 2022 10:12
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  28. 12. 2022 8:52
DobroDárce
100 Kč  •  28. 12. 2022 6:12
Laskavý dárce
600 Kč  •  27. 12. 2022 23:52
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  27. 12. 2022 23:34
Štědrý dárce
200 Kč  •  27. 12. 2022 22:04
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  27. 12. 2022 21:58
Štědrý dárce
555 Kč  •  27. 12. 2022 21:57
Velkorysý dárce
500 Kč  •  27. 12. 2022 21:47
Veronika
300 Kč  •  27. 12. 2022 20:04
Hezké Vánoce ❤️
Filipovi z Bystřičky
1 000 Kč  •  27. 12. 2022 11:48
♥️
Lenka+Šimon Vsetín
1 000 Kč  •  25. 12. 2022 11:08
;)
222 Kč  •  24. 12. 2022 2:26
od Ježíška
Milý dárce
300 Kč  •  23. 12. 2022 22:09
Hodně štěstí, Johy!
Věra a Roman z Růžďky
5 000 Kč  •  21. 12. 2022 5:00
Johanko hodně štěstí a krásné Vánoce!
Pavel Hruška
500 Kč  •  19. 12. 2022 21:39
♥️
Vítězslav Kocur
5 000 Kč  •  18. 12. 2022 18:44
Ať to vyjde ❤️
L&V&D&I
800 Kč  •  18. 12. 2022 7:13
🍀🌷
Jan
1 000 Kč  •  14. 12. 2022 15:08
Posílám pozdrav Tvé rodině a Tvým kamarádům, kteří Tě podporují.
Utajený ctitel ;)
1 000 Kč  •  8. 12. 2022 19:19
Austin Detonator s.r.o.
5 000 Kč  •  8. 12. 2022 18:40
Ať to Johance jezdí i do schodů!
Ivan & Míša
1 000 Kč  •  3. 12. 2022 14:37
Bystřička při sobě
2 000 Kč  •  2. 12. 2022 20:23
Hodně štěstí ❤️
Pan B.
2 000 Kč  •  29. 11. 2022 12:00
Ať vše klapne!!!✊✊😉
Farní sbor ČCE v Růžďce
17 700 Kč  •  27. 11. 2022 20:41
sbírka z Benefičního večeru chval
Jitka
500 Kč  •  25. 11. 2022 15:07
Držím palečky.
DobroDárce
300 Kč  •  23. 11. 2022 17:55
Hodně štěstí!! :)
Ondřej, Iva, Zuzanka
5 000 Kč  •  23. 11. 2022 8:25
Hodně štěstí ! :-)
Justýna, Jarek, Eva
5 000 Kč  •  20. 11. 2022 9:26
Hodně štěstí
Beáta a Matyáš
600 Kč  •  17. 11. 2022 15:16
Hodně štěstí
Lukáš Z.
100 Kč  •  15. 11. 2022 6:08
Hodně štěstí!
bráchové David a Pavel
1 000 Kč  •  14. 11. 2022 10:35
Hodně štěstí 👍
Jana R.
5 000 Kč  •  14. 11. 2022 9:13
Wingardium leviosa :-)
Marta
600 Kč  •  12. 11. 2022 17:04
Johanko přeji ze srdce jen to nejlepší
Aneta
100 Kč  •  12. 11. 2022 10:01
Johanko, držím palce!
Novosadovi z Bystřičky
1 000 Kč  •  12. 11. 2022 8:48
Ať pro Tebe schody už nejsou překážkou.
Frydrychovi z Karlovic
3 500 Kč  •  12. 11. 2022 8:38
Moc ti, Johanko, přejeme, ať se ti tvůj sen splní! :-)
Vendula T.
1 000 Kč  •  9. 11. 2022 9:59
Milá Johanko, pevně věřím, že budeš mít nový vozík!
Randýskovi
1 000 Kč  •  8. 11. 2022 17:55
Ať se Tvůj sen splní, Johanko.
Markéta M.
300 Kč  •  7. 11. 2022 20:04
Držím palce
Monika Kopecká
2 000 Kč  •  6. 11. 2022 22:16
Hodně štěstí Johanko, přeji ať to s nákupem vozíku vyjde. ;).
Petr a Yveta Marinovovi ,Odry
1 000 Kč  •  6. 11. 2022 11:40
At se ti daří sluníčko
Jana D.
2 500 Kč  •  4. 11. 2022 19:09
Hodně štěstí
Jola
200 Kč  •  4. 11. 2022 11:34
Johanko, držím palce a ať se penízky vyberou, měj se krásně ❤️
matej
900 Kč  •  2. 11. 2022 19:48
držím palce <3
Katerina K.
500 Kč  •  2. 11. 2022 16:56
Starala jsem se o jednoho stareho pana a vim, jakou neskutecnou prekazkou dokazi byt schody, prahy apod. O to vic doufam, te se vybere dost penez a Johanka si vozik radne uzije :-)
Sokol Bystřička
10 000 Kč  •  2. 11. 2022 16:33
PK
2 000 Kč  •  30. 10. 2022 3:27
Snad to vyjde. ;-)
Micha Ela
1 000 Kč  •  26. 10. 2022 15:32
Ahoj Johi, doufám že se ti vozíček podaří získat!
Lada chata
400 Kč  •  26. 10. 2022 13:44
Johanko, držíme palce!
Renáta
2 500 Kč  •  26. 10. 2022 8:54
Johanko, hodně štěstí!
Aleš
600 Kč  •  25. 10. 2022 18:04
Johanko, držím palce, ať se už brzy proháníš na novém vozíku!
Petr 🥁
5 000 Kč  •  25. 10. 2022 16:37
Držím palce a věřím, že se potřebná částka vybere! 🙂👍🏻
Tereza
100 Kč  •  24. 10. 2022 20:04
Ať to jezdí❤️ držíme palce
Milý dárce
200 Kč  •  24. 10. 2022 5:45
od Pepy
Pavel
1 000 Kč  •  22. 10. 2022 10:42
...hodne štěstí a sily !
Silvie a Alexandra
2 000 Kč  •  21. 10. 2022 9:27
Přejeme Ti Johanko báječný každý den <3
Brejchy
1 501 Kč  •  20. 10. 2022 18:41
Snad to klapne, držim palce! Drž se, Johanko.
Helena Bláhová
1 000 Kč  •  20. 10. 2022 13:10
Doufám, že už se brzy potkáme na koncertě Mňágy a ty budeš mít Johanko už nové šatičky 🙏, děkuji tvým přátelům za uspořádání sbírky a držím palce k dosažení cíle 🙋🏼‍♀️🦼

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat