Projekt ukončen:

Nabízej & Poptávej – online obchodní portál

Vybráno 0 Kč 0 Kč
1 100 000 Kč
 -
0 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše příspěvku
0 Kč
Nejvyšší příspěvek
5 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Nabízej & Poptávej – online obchodní portál

Vybráno 0 Kč 0 Kč
1 100 000 Kč
Zakladatel
Ing. Michal Vlček
Datum přidání
22. 11. 2023
Poslední aktualita

26. 11. 2023 15:44

První výkop! – pojďme vyzrát nad drahotou!!

Zdravíme všechny z vás, kdo máte už plné zuby navyšujících se cen a sporadické kvality produktů! Pojďte nám pomoci zrealizovat náš sen, zkrátka ukažme všem, že si poradíme v každé době a situaci! Pomáhejme si vzájemně – to je Nabízej&Poptávej s námi ušetříš – s námi vyděláš :)

Zobrazit celou aktualitu

Představení projektu

Nabízej & Poptávej – od lidí pro lidi

Hlavní myšlenka tohoto projektu vznikla na základě doby a situace, kterou v naší zemi zažíváme. Vše kolem nás se enormně zdražuje a co kvalita? Stoupá? Je alespoň stejná? Bohužel čím dál častěji se setkáváme s jevem, že cena letí vzhůru a proti tomu kvalita upadá. Spotřebitel to snese. Stejně mu ve spoustě situací nic jiného nezbývá…

A co kdyby měl možnost jít jinam? Sami bychom takové možnosti rádi využívali. Dokonce jsme našli i pár webových stránek, které na principu poptávek fungují. Často je to však dost nepřehledné a někdy i s nejistým výsledkem. Rádi bychom využívali místo, které jasně definuje, co od něj uživatel může očekávat a zaměřuje se na více oblastí. Zároveň na tom místě fungují mechanismy, které zajistí férový obchod.

A tak se takové místo snažíme vytvořit my, a to pod značkou Nabízej & Poptávej.

Nabízej & Poptávej bude online obchodní portál, který sdružuje nabízející a poptávající a tím je zároveň i sociální sítí.

Férovost obchodu je zajištěna tím, že kupující zasílá peníze ihned při objednávce. Nabízejícímu jsou tyto peníze však uvolněny až po 48 h od doručení zboží kupujícímu nebo ihned poté co kupující potvrdí, že je vše v pořádku. V případě služeb nabízející po vykonaní služby zaklikne, že služba byla provedena. Po uplynutí 48 h mu jsou peníze automaticky připsány nebo ihned poté co kupující potvrdí, že je vše v pořádku. Lhůta 48 hodin dává možnost vznést reklamaci na kvalitu obdrženého zboží nebo kvalitu provedení služby. V případě reklamace jsou peníze pozdrženy mezi kupujícím a prodávajícím. Reklamaci si řeší oba účastníci obchodu spolu a po vzájemné shodě jsou peníze uvolněny.

Kdo za projektem stojí?

Jsme pár mladých absolventů vysokých škol, kteří mají ambici zrealizovat projekt, který by měl utvořit nový online trh pro širokou veřejnost.

Nabízej & Poptávej bude vytvářet prostor, který umožní vzájemnou interakci mezi lidmi a bude to právě o lidech, aby využili této příležitosti si prostřednictvím našeho portálu vytvořit místo, kde si budou moci produkty nebo služby pořídit za lidové ceny. Toto místo bude sloužit jako útočiště pro lidi, kteří jsou šikovní, ale neví jak nebo nemají mnoho příležitostí se realizovat. Na našem portálu si může přivydělat každý a ty šikovné poptávající jistě ocení. A to je to o co nám jde, rádi bychom na našem portálu viděli slušné, poctivé nabízející a veselé, spokojené poptávající.

Pomozte nám naplnit naši vizi a podpořte náš projekt Nabízej & Poptávej.

Ze srdce Vám děkujeme!!!

Na co vybrané peníze použijeme?

Peníze od Vás, milí přispěvatelé, budou využité na vznik našeho online portálu. Budeme spolupracovat s profesionálními IT specialisty, kteří nám pomohou náš vysněný portál přivést k životu. Portál nebude vycházet z žádných šablon, s kterými se můžeme běžně setkávat. Ty mohou dobře fungovat u základních webových stránek nebo e-shopů nikoliv však u online portálu, který je oproti zmíněným daleko složitější a pracuje s daleko větším počtem možných funkcí. Velké množství funkcí uvidí uživatel přímo na portálu, který chceme mít velmi přehledný a uživatelsky příjemný. Další řada funkcí bude na pozadí, které budou sloužit k tomu, aby všechny procesy byly rychlé, stabilní a zároveň jsme měli možnost se dále rozvíjet. Chceme vystavět kvalitní základ, na kterém není problém dále pracovat a rozvíjet dle potřeby. To by se základem nízké kvality nebylo možné. Při růstu by se rychle narazilo na strop a jeho posunutí by bylo velmi komplikované a změny by mohli pocítit i uživatelé a to určitě nechceme.

Část peněz chceme vložit do reklamy. Uvědomujeme si její sílu a určitě ji nechceme podcenit. Jako samozřejmost bereme online reklamu, na kterou opět využijeme specialisty na ní se zaměřující. Chceme zajistit, aby náš portál byl viditelný, a to jak pro lidi pohybující se na internetu, tak pro online vyhledavače, které lidem v online světě pomáhají hledat, co potřebují. Nechtěli bychom však skončit u online verze. Rádi bychom zacílili i na širokou veřejnost v reálném prostoru. K tomu bychom rádi využili dopravní prostředky MHD ve velkých českých městech.

Obě části by dohromady měly vytvořit funkční celek, který se bude uživatelům líbit a zpříjemní mu a jeho okolí život.

Děkujeme, že podpoříte vznik tohoto unikátního projektu Nabízej & Poptávej.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

26. 11. 2023 15:44

První výkop! – pojďme vyzrát nad drahotou!!

Zdravíme všechny z vás, kdo máte už plné zuby navyšujících se cen a sporadické kvality produktů! Pojďte nám pomoci zrealizovat náš sen, zkrátka ukažme všem, že si poradíme v každé době a situaci! Pomáhejme si vzájemně – to je Nabízej&Poptávej s námi ušetříš – s námi vyděláš :)

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Omlouváme se, ale přehled dárců je dočasně nedostupný. Na nápravě pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu