Sbírka ukončena:

Nákup auta pro Hasičský sport

Vybráno 0 Kč 2 346 Kč
300 000 Kč
 -
5 dárců
Celkem se zapojilo
469 Kč
Průměrná výše daru
1 100 Kč
Nejvyšší dar
39 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Nákup auta pro Hasičský sport

Vybráno 0 Kč 2 346 Kč
300 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
SDH Čelákovy
Datum přidání
14. 9. 2023

Představení sbírky

Jsme parta, která dokáže táhnout za jeden provaz a uskutečnit neobyčejné věci.  Hlavně děláme amatérský sport na špičkové úrovni, což na malých vesnicích nebývá úplně obvyklé. Díky vyváženým tréninkům máme čím dál lepší výsledky a nyní začínáme své síly rovnat s těma nejlepšíma. Vzhledem k našim výsledkům a neustálému se zlepšování, máme rok co rok více soutěží,  jak v celém Plzeňském kraji, tak i mimo něj. Proto bychom potřebovali pořídit starší minibus, abychom mohli jezdit všichni společně na závody. A proč? Protože chceme mít ty nejlepší podmínky pro ještě lepší výsledky. 

Kdo za projektem stojí?

Jsme parta amatérských sportovců, kteří se snaží o co nejlepší výsledky a reprezentaci obce. Naše tréninky probíhají celoročně 2× týdně, kde se zaměřujeme jen na disciplínu – požární sport. Většinu víkendů trávíme na závodech, ať už v létě na hasičském hřišti či v zimě také venku pod názvem ICE CUP. Ale i tak v nabité sezoně si uděláme čas na dětský den či stavění májky. 

Hasičský sport děláme, protože nám umožňuje a poskytuje spoustu zážitků z tréninků, cest a soutěží. Díky tomuto sportu jsme navázali spoustu přátelství a vzájemné spolupráce. A také chceme přiblížit veřejnosti požární sport, protože není v této době tak populární, jako ostatní sporty, hlavně u mladých. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Veškerou vybranou částku použijeme na nákup ojetého minibusu. Pokud by se vybrala větší částka, použijeme ji na dovybavení sportovního nářadí (hadice, rozdělovač, proudnice, savice) 

Tým SDH Čelákovy všem moc děkuje za finanční podporu. 

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Štědrý dárce
46 Kč  •  23. 10. 2023 12:26
Milý dárce
500 Kč  •  29. 9. 2023 16:35
Velkorysý dárce
1 100 Kč  •  25. 9. 2023 17:52
Štědrý dárce
600 Kč  •  18. 9. 2023 13:12
DobroDárce
100 Kč  •  14. 9. 2023 12:20

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat