Sbírka ukončena:

Nežít v tichém světě

Vybráno 0 Kč 0 Kč
25 800 Kč
 -
0 dárců
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše daru
0 Kč
Nejvyšší dar
0 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Nežít v tichém světě

Vybráno 0 Kč 0 Kč
25 800 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Pavel Triebe
Datum přidání
26. 7. 2023

Kdo sbírku organizuje?

Dobrý jen jmenuji se Pavel, je mi 35 let a už dlouho se potýkám se ztrátou sluchu na levé straně nosím naslouchátko, které jsem mohl získat díky pojišťovně, která na první přispívá, těšil jsem se že se konečně začlením zpátky do běžného života, na který je většina lidi zvykla, kdo nezažil ztrátu sluchu ze dne na den neumí si představit jaká změna to je pro člověka ne jen po psychické stránce ale hlavně odmítání v práci, lidi kteří na to neberou ohled bohužel hodně i ze stran úřadu či jiných orgánu. Zároveň mi není umožněno jít do běžné práce kde by kvůli sluchu hrozilo nebezpečí. Jenže bohužel to nebyl konec a začali problémy i na druhem uchu, bylo zjištěno ze sluchátko toho typu co mám mi moc nepomáhá, je potřeba speciální na obě uši ale bohužel je to momentálně nad rámec našich možnosti jako otec od rodiny 3 děti je to velký výdaj, už ztráta běžné práce způsobila o dost menší příjem pro rodinu a tak sen na běžný život je opět vzdálen jen díky financím kolik stojí, proto bych chtěl z moji rodinou poprosit o finanční pomoc v teto těžké situaci abych mohl opět fungovat jako slyšící člověk co uslyší první Slovíčka svého malého syna tak slova též starších děti, rad bych zas mluvil normálně z moji přítelkyni a rodinou a mohl zase zajistit příjem pro moji rodinu a žít život bez omezení toho ze nemohu ani telefonovat. A předem bych chtěl poděkovat každému kdo by se rozhodl mi v tom trosku podpořit a pomoci 

Komu pomůžeme?

Otci od rodiny, který neslyší ( takže se doma musí mluvit tak nahlas ze si lidé mysli ze se u nás furt křičí a nebo si stále dopisovat se svou rodinou ) žít život kde by mohl slyšet jak se syn učí mluvit, zas chodit do normální práce.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze ze sbírky budou použity na nákup Sluchadel v celkové hodnoty 25800Kč. Kdyby se náhodou povedlo vybrat více za zbytek bych chtěl pomoci dále, kdo bude potřebovat.

Děkuji za každý příspěvek. :-))

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat