Dotisk knížky, ke které se budete chtít vracet

Milník 1/2

Necháme vytisknout alespoň 200 knížek

Vybráno 0 Kč 128 803 Kč
90 000 Kč
10 dnů
do ukončení

Milník 2/2

Necháme vytisknout 400 knížek!

Vybráno 0 Kč 128 803 Kč
135 000 Kč
10 dnů
do ukončení
Zakladatel
Tereza Mynářová
Datum přidání
15. 12. 2023
Poslední aktualita

16. 2. 2024 12:50

Dotisk bude!

Krásný den přeji,

vybrali jsme peníze na dotisk 200 kusů knih. Ale ještě nekončíme – ráda bych, aby se knížka U tebe je mi teď nejlíp dostala k daleko více ženám…

A matematika je naprosto jednoduchá. Čím více vybereme, tím víc kusů mohu objednat.

Pro orientaci: Na dotisk 400 kusů je i s odesíláním či obaly potřeba vybrat 135 000 Kč.

Podaří se nám to?

Věřím, že ano!

Budu ráda, když mi ve zbylém čase pomůžete například tím, že sbírku znovu nasdílíte a doporučíte.

Děkuji moc za podporu,

Tereza 

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení projektu

U tebe je mi teď nejlíp je knížka pro každou mámu, která si přeje kojit, vychovávat s respektem a naplňovat miminku jeho potřeby kontaktem.

Podle žen, které už ji mají, jde o knížku

… která by se měla rozdávat už v těhotenství

… na kterou by řada z nás ráda narazila už mnohem dřív

… kterou byste si měly přečíst, kdykoliv někdo vaši péči o miminko zpochybňuje

… a ke které se budete vracet, i když bude mít vaše děťátko půl roku, rok nebo dva

Autorkou je laktační poradkyně Tereza Mynářová (@najitsicestu).

Foto knihy: Aki Votrubová

Kniha vás má ujistit, že kontaktem, kojením a nošením své děti nerozmazlíte. Že se jedná o péči, kterou malé děti bytostně potřebují, a každá žena si za ni zaslouží ocenění. A zde ho najdete dostatek.


Texty jsou krátké, vždy na několik stran. Jsou srozumitelné, plné laskavosti a pochopení. Knihu editovala mj. psycholožka, tak, aby byla „správně“ ve všech ohledech. Některé kapitoly se vám budou hodit už před porodem, jiné později. A spousta z nich průběžně!

Kromě toho tu najdete celou řadu zkušeností jiných žen, které sdílejí, jak vnímaly různá období svého mateřství nebo co jim nejvíce pomohlo v náročných situacích.

Knížka by měla pomoct ženám, které miminko teprve čekají, aby se na kojení a kontaktní péči lépe připravily i po psychické stránce, nejen po té technické. A ještě víc je pro ženy, které už dítko mají a zmítají se v nejistotách, zda různá období skutečně přejdou… Nebo zkrátka od nikoho dalšího neslyší, že to dělají úžasně.

A proč dotisk?

Kniha vyšla na podzim 2023 v nákladu 800 kusů, které byly během měsíce pryč.

Přestože jsem dotisk původně neplánovala, rozhodla jsem se k němu jednak právě díky rychlosti, s jakou knihy zmizely, ale hlavně díky úžasným zpětným vazbám od žen, ke kterým se kniha už dostala.

Kniha není krásná jen obsahově, ale i po všech ostatních stránkách. Najdete tu nádherné ilustrace od Kristýny Meiszárové a více než 50 fotografií od Karolíny Cermanové, které ukazují mateřství a péči o děti jinak… Kontakt, kojení a to, že jsou i větší děti pospolu s rodiči, je tu zachyceno jako něco přirozeného.

Knížka je kompaktní, krásně voní, krémový Munken papír je moc příjemný na listování a sáhnout na heboučkou obálku je vyloženě potěšení. Kromě milého čtení jde zkrátka zároveň o designový kousek, který si rády někde vystavíte.

Dotisk knihy se vyplatí od 200 kusů výše. Základní cílová částka 90 000 Kč je potřebná právě na toto množství. Kromě samotného tisku zahrnuje i náklady na doručení a obaly.

Pokud vybereme více, nechám natisknout větší množství knih – to už bude záviset na vašem zájmu. Jinými slovy, příliš tisknout „do zásoby“ a „na sklad“ (který ani nemám, první várku knih jsme měli vyskládanou v ložnici) v plánu nemám.

Hlavní možnost, jak knížku pořídit – ať už sobě, kamarádce, na půjčování klientkám nebo pro svou dceru, je tedy v tomto předprodeji.

Kdy knížka bude?

Dotisk plánuji na březen 2024, takže na přelomu března a dubna.

Pokud by už například začátkem roku 2024 bylo jasné, že sbírka pokryje dotisk 400 nebo třeba 700 kusů, pošlu data do tiskárny dříve a dostatečně velký počet knih objednám :) Knížka jako taková je hotová (potřebujeme změnit pouze pár drobností v tiráži), zde tedy není na co čekat.

Kdo za projektem stojí?

Tereza Mynářová je ekonomka, novinářka  certifikovaná laktační poradkyně MAMILY a máma tří dětí.

O kojení se začala více zajímat po narození svého prvního miminka – když zjistila, že nejde jen o jídlo a pití, ale o plnohodnotnou a důležitou péči, kterou dítě potřebuje v řádu let. Během rodičovské dovolené tedy absolvovala kurz laktační poradkyně a následně několik pokračujících kurzů a supervizí, aby mohla ženy v kojení konkrétně a účinně podporovat a měla k tomu co nejvíce odborných znalostí.

V posledních čtyřech letech pomohla osobně stovkám a prostřednictvím svého Instagramu tisícům žen k tomu, aby kojily bez komplikací, tak dlouho, jak si přejí, byly u toho co nejodpočatější a zvládaly tuto péči spojovat se svými vlastními aktivitami.

V roce 2021 vydala vlastním nákladem knihu Naše cesta ke kojení, ve které se 21 různých žen dělí o své zkušenosti, a e-book Kojení je norma. V roce 2023 napsala e-booky Kojení dětí po jednom roce a 24 věcí, díky kterým je kojení jednodušší. V roce 2022 se jí také povedlo vybrat v crowdfundingu peníze na nákup 750 knížek Praktický návod na kojení, které následně zaslala do 38 porodnic po celé ČR.

Na co vybrané peníze použijeme?

Největší „porci“ vybrané částky spolkne právě tisk.

Kromě toho bude potřeba zaplatit:

 • pořízení obálek a knižních přířezů
 • odeslání knih a odměn

V případě, že se prodá odhadovaný náklad (nebo o něco nižší), tak budu mít z knihy naprosto minimální zisk.

Věřím, že společně se nám podaří pomoct na svět něčemu hezkému, co řadě žen pomůže. Předem děkuji za vaši podporu!

Co o knížce napsaly další ženy

„Nejen slova, která by nám řeklo naše miminko, kdyby umělo mluvit, teď už i kniha, která jako by všem miminkům dávala hlas. Miminkům a jejich maminkám, které jsou možná v přemíře protichůdných informací ztracené. Rády by dělaly všechno správně, snaží se možná dbát na svou intuici a zároveň je znejišťují tisíce dobře míněných rad všech okolo. Měla jsem to kdysi stejně a U tebe je mi teď nejlíp je přesně ta kniha, kterou bych si tehdy potřebovala přečíst.

Tereza dokáže vyhmátnout právě ta témata, která se většiny novopečených prvorozených maminek dotýkají, a s pomocí zkušeností jiných zasloužilých matek a citátů různých odborníků pomáhá poskládat obraz přirozeného mateřství. Mateřství, ve kterém záleží především na matce a dítěti. Plného respektu, přijetí, porozumění. Nehodnotí, nesoudí, nevytváří přílišný tlak, ale poukazuje na vše to, co je běžné a normální, ať už jsou to naše pocity, strachy, nejistoty, a nebo různé přirozené, leč mnohdy náročné vývojové fáze dětí.

Knížku bych doporučila všem maminkám, které jsou v očekávání a rády by si dodaly trochu přirozeného mateřského sebevědomí. Všem, kdo by chtěl být na mateřství připraven a dokázat se vypořádat s věcmi, které s ním souvisejí. Všem mámám, které potřebují v začátcích mateřství podporu. Všem, kteří by rádi na téhle úžasné a náročné kapitole života pomohli a neví jak.“

Ester Bezděk, autorka knihy Rituály šťastné rodiny

„Terezy druhá kniha je stejně skvělá jako její předchozí. Mám moc ráda její styl psaní, který je jasný, stručný, ale krásně čtivý. Knihu U tebe je mi teď nejlíp jsem zhltla během pár hodin. Vnímám ji jako pohlazení po duši pro každou nejistou mámu. Každou mámu, která začne v průběhu své cesty (nejen) pod tlakem okolí pochybovat o své výchově a cestě kontaktním rodičovstvím. Kniha dokáže podpořit a ujistit, že všechno to mazlení a kojení, které miminku dáváte, je v naprostém pořádku a je normální. Miminko není „rozbité“, rozbité jsou bohužel zvyky v naší společnosti a je moc fajn, když si to v krizích můžete přečíst. Za mě to bude další kniha, kterou bych dala jako dárek těhotné ženě nebo ženě po porodu. Věřím, že každá máma se v průběhu náročných období ke knize ráda vrátí pro podporu.“

Monika Campodonico, majitelka firmy Šátkománie

„Moja staršia dcéra ´kojí´ bábiku, zatiaľ čo ja jej mladšiu sestru. Začala bežne používať vety typu ´Mami, ty teď kojíš?´ alebo ´Píďalka pláče, asi chce mlíčko!´ Vtedy som si uvedomila, ako vidí svet jej očami. Svet, v ktorom je kojenie úplne normálna vec, nie je potreba ho haniť, ani prehnane uctievať. V duchu tejto normality sa nesie i celá kniha a prináša dôležité posolstvo: Kojenie nemôže za starosti spojené s materstvom, ale naopak ich môže mnoho uľahčiť. To by si mala spoločnosť uvedomiť. Tereza zahrnula aj praktické rady a tipy, ako môžeme pomôcť samy sebe, kamarátke či partnerke, a zdieľanie skúseností ďalších kojacich žien. Táto kniha prináša ženám nádej a pomerne veľkú úľavu.“

Michaela Zavadil Tallová, autorka podcastu Mlíko v hlavě

„Ve společnosti stále panuje názor, že je kojení pro miminko primárně krmením – jídlem. Kojení však ve skutečnosti sytí nejen žaludek tím nejlepším, co si pro naše děti můžeme přát, ale sytí zejména lásku, pouto, bezpečí, vztah. Kojení je komplexní péčí o fyzické i duševní tělo jak dítěte, tak mámy.

O tom, co kojení ve skutečnosti je, pojednává tato úžasná kniha. Odpovídá na reálné, nevyslovené i palčivé otázky, které zná většina kojících žen. Bourá pochybnosti, mýty a dodává sebejistotu a sebedůvěru. Kniha je doplněna osobními zkušenostmi žen s podporou kojení jak v partnerství, tak v přátelství či širší rodině, zdravotnictví. Popisuje, jak ženy potřebují a praktikují psychohygienu. Co kojící žena (ne)potřebuje slyšet a mnoho dalšího. Ze srdce doporučuji."

Adéla Šnýdlová, dula a laktační poradkyně

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

16. 2. 2024 12:50

Dotisk bude!

Krásný den přeji,

vybrali jsme peníze na dotisk 200 kusů knih. Ale ještě nekončíme – ráda bych, aby se knížka U tebe je mi teď nejlíp dostala k daleko více ženám…

A matematika je naprosto jednoduchá. Čím více vybereme, tím víc kusů mohu objednat.

Pro orientaci: Na dotisk 400 kusů je i s odesíláním či obaly potřeba vybrat 135 000 Kč.

Podaří se nám to?

Věřím, že ano!

Budu ráda, když mi ve zbylém čase pomůžete například tím, že sbírku znovu nasdílíte a doporučíte.

Děkuji moc za podporu,

Tereza 

3. 2. 2024 10:15

Už máme půlku…

… potřebné částky, od které se vyplatí něco tisknout. A za námi je už i polovina času trvání sbírky na dotisk knížky U tebe je mi teď nejlíp.

Do sbírky jsem během ledna přidala ještě pár dalších zajímavých odměn

– úplně poslední výtisky mé první knihy Naše cesta ke kojení

– video kurzy dětské jógy

– plakáty Linen Zoya

– předplatné podcastu Počítám do tří, ve kterém psychoterapeutka Vlaďka Bartáková vysvětluje, jak lépe zvládat bouřlivé emoce našich dětí

– vstup na festival mini

– velmi výhodný roční vstup na podpůrnou skupinku

– slevový poukaz do prodejny Šátkománie

– odličovací tampony od Sestrice

– afirmační nebo milníkové kartičky

– slevu na nákup kojicího oblečení 

Moc vám děkuji za vaši podporu, důvěru a že jste do toho šli, přestože ještě zbývá „tolik“ času. 

Stejně tak děkuji za veškeré sdílení a doporučování sbírky! Právě díky vám je šance, že se o knížce dozví ještě pár dalších žen, kterým může pomoct.

Tereza 

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  3. 3. 2024 8:54
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  2. 3. 2024 19:59
Velkorysý přispěvatel
1 555 Kč  •  1. 3. 2024 7:40
Milý přispěvatel
500 Kč  •  29. 2. 2024 21:38
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  29. 2. 2024 21:22
Dobrosrdečný přispěvatel
999 Kč  •  29. 2. 2024 21:21
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  29. 2. 2024 8:01
Laskavý přispěvatel
725 Kč  •  28. 2. 2024 17:43
Velkorysý přispěvatel
3 110 Kč  •  28. 2. 2024 13:38
Jitka Klímová
3 000 Kč  •  28. 2. 2024 13:33
Díky moc a těšíme se na spolupráci
Štědrý přispěvatel
400 Kč  •  28. 2. 2024 11:49
Štědrý přispěvatel
1 000 Kč  •  27. 2. 2024 19:25
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  27. 2. 2024 13:20
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  27. 2. 2024 11:03
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  27. 2. 2024 1:04
Velkorysý přispěvatel
699 Kč  •  25. 2. 2024 17:42
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  25. 2. 2024 17:11
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  25. 2. 2024 16:30
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  25. 2. 2024 14:43
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  25. 2. 2024 14:11
Milý přispěvatel
699 Kč  •  25. 2. 2024 14:00
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  25. 2. 2024 13:52
Laskavý přispěvatel
6 000 Kč  •  25. 2. 2024 13:09
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  25. 2. 2024 12:16
Laskavý přispěvatel
450 Kč  •  25. 2. 2024 10:18
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  25. 2. 2024 8:51
Milý přispěvatel
250 Kč  •  24. 2. 2024 7:59
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
250 Kč  •  24. 2. 2024 7:56
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  24. 2. 2024 2:27
Štědrý přispěvatel
400 Kč  •  22. 2. 2024 23:37
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  22. 2. 2024 21:27
Milý přispěvatel
133 Kč  •  22. 2. 2024 14:03
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  22. 2. 2024 12:55
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  21. 2. 2024 12:14
Milý přispěvatel
400 Kč  •  21. 2. 2024 6:46
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  20. 2. 2024 21:02
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  20. 2. 2024 19:00
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  20. 2. 2024 13:38
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  20. 2. 2024 11:03
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  20. 2. 2024 9:31
Štědrý přispěvatel
699 Kč  •  19. 2. 2024 14:43
Milý přispěvatel
399 Kč  •  19. 2. 2024 13:11
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  19. 2. 2024 8:41
Dobrosrdečný přispěvatel
699 Kč  •  19. 2. 2024 7:59
Milý přispěvatel
399 Kč  •  18. 2. 2024 19:39
Milý přispěvatel
399 Kč  •  17. 2. 2024 22:04
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  16. 2. 2024 19:08
Milý přispěvatel
399 Kč  •  16. 2. 2024 16:34
Velkorysý přispěvatel
6 000 Kč  •  16. 2. 2024 12:04
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  16. 2. 2024 0:21
Milý přispěvatel
1 500 Kč  •  15. 2. 2024 17:22
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  15. 2. 2024 15:45
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  15. 2. 2024 15:25
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  15. 2. 2024 2:08
Laskavý přispěvatel
250 Kč  •  14. 2. 2024 22:25
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  14. 2. 2024 22:08
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  14. 2. 2024 21:40
Laskavý přispěvatel
699 Kč  •  14. 2. 2024 19:32
Milý přispěvatel
399 Kč  •  14. 2. 2024 18:17
Milý přispěvatel
250 Kč  •  14. 2. 2024 15:37
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  14. 2. 2024 14:47
Dobrosrdečný přispěvatel
400 Kč  •  14. 2. 2024 13:43
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  14. 2. 2024 13:25
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  14. 2. 2024 12:04
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  14. 2. 2024 11:35
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  13. 2. 2024 23:01
Velkorysý přispěvatel
597 Kč  •  13. 2. 2024 22:51
Milý přispěvatel
399 Kč  •  13. 2. 2024 21:28
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  13. 2. 2024 18:38
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  13. 2. 2024 17:39
Dobrosrdečný přispěvatel
3 000 Kč  •  13. 2. 2024 14:06
Milý přispěvatel
400 Kč  •  13. 2. 2024 10:31
Štědrý přispěvatel
140 Kč  •  13. 2. 2024 10:29
Romana
650 Kč  •  13. 2. 2024 8:00
Ďakujem za všetku prácu na instagrame, osvetu ktorú šírite a aj podporu. Vďaka vám je 2 ročný syn stále kojený a za pár mesiacov sa snáď prekojí k súrodencovi ❤️ nech máte silu a chuť pokračovať ďalej
Laskavý přispěvatel
597 Kč  •  13. 2. 2024 7:51
Velkorysý přispěvatel
600 Kč  •  12. 2. 2024 15:01
Milý přispěvatel
3 000 Kč  •  12. 2. 2024 14:28
Milý přispěvatel
399 Kč  •  11. 2. 2024 20:39
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  11. 2. 2024 20:20
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  11. 2. 2024 17:50
Milý přispěvatel
399 Kč  •  11. 2. 2024 16:56
Štědrý přispěvatel
400 Kč  •  11. 2. 2024 16:26
Velkorysý přispěvatel
699 Kč  •  11. 2. 2024 16:16
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  11. 2. 2024 13:30
Laskavý přispěvatel
150 Kč  •  11. 2. 2024 10:43
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  10. 2. 2024 21:42
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  10. 2. 2024 21:13
Milý přispěvatel
133 Kč  •  10. 2. 2024 7:46
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  9. 2. 2024 22:26
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  9. 2. 2024 20:05
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  9. 2. 2024 19:59
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  9. 2. 2024 10:18
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  8. 2. 2024 23:11
Milý přispěvatel
399 Kč  •  8. 2. 2024 22:14
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
423 Kč  •  8. 2. 2024 21:58
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  8. 2. 2024 19:03
Milý přispěvatel
399 Kč  •  8. 2. 2024 15:19
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  8. 2. 2024 14:45
Laskavý přispěvatel
400 Kč  •  8. 2. 2024 13:35
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  8. 2. 2024 13:30
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  8. 2. 2024 12:13
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  8. 2. 2024 10:35
Velkorysý přispěvatel
350 Kč  •  8. 2. 2024 0:00
Milý přispěvatel
700 Kč  •  7. 2. 2024 21:50
Štědrý přispěvatel
150 Kč  •  7. 2. 2024 21:21
Laskavý přispěvatel
250 Kč  •  7. 2. 2024 21:20
Lucie P.
450 Kč  •  7. 2. 2024 21:18
Nechť se kniha dostane k dalším ženám, mohu jen a jen doporučit
Velkorysý přispěvatel
250 Kč  •  7. 2. 2024 21:16
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  7. 2. 2024 17:00
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  7. 2. 2024 16:30
Velkorysý přispěvatel
800 Kč  •  7. 2. 2024 13:44
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  7. 2. 2024 13:22
Štědrý přispěvatel
700 Kč  •  7. 2. 2024 13:07
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  7. 2. 2024 10:22
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  7. 2. 2024 9:34
Velkorysý přispěvatel
700 Kč  •  6. 2. 2024 22:56
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  6. 2. 2024 22:54
Laskavý přispěvatel
699 Kč  •  6. 2. 2024 22:20
Štědrý přispěvatel
699 Kč  •  6. 2. 2024 16:29
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  6. 2. 2024 11:52
Milý přispěvatel
399 Kč  •  5. 2. 2024 21:47
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  5. 2. 2024 9:14
Milý přispěvatel
399 Kč  •  5. 2. 2024 8:54
Laskavý přispěvatel
150 Kč  •  4. 2. 2024 13:48
Dobrosrdečný přispěvatel
699 Kč  •  4. 2. 2024 10:10
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  4. 2. 2024 9:57
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  4. 2. 2024 9:14
Velkorysý přispěvatel
400 Kč  •  3. 2. 2024 13:27
Milý přispěvatel
250 Kč  •  2. 2. 2024 15:04
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  1. 2. 2024 22:45
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  31. 1. 2024 21:40
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
250 Kč  •  30. 1. 2024 21:58
Milý přispěvatel
399 Kč  •  30. 1. 2024 21:19
Milý přispěvatel
399 Kč  •  30. 1. 2024 15:09
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
800 Kč  •  30. 1. 2024 0:27
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  29. 1. 2024 15:08
Štědrý přispěvatel
250 Kč  •  29. 1. 2024 12:48
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  29. 1. 2024 11:32
Laskavý přispěvatel
450 Kč  •  29. 1. 2024 7:38
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  28. 1. 2024 22:55
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  28. 1. 2024 22:43
Dobrosrdečný přispěvatel
699 Kč  •  28. 1. 2024 13:20
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  27. 1. 2024 20:07
Milý přispěvatel
597 Kč  •  27. 1. 2024 14:59
Milý přispěvatel
399 Kč  •  26. 1. 2024 20:09
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  26. 1. 2024 17:29
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  26. 1. 2024 8:22
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  25. 1. 2024 21:00
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  25. 1. 2024 15:10
Štědrý přispěvatel
700 Kč  •  24. 1. 2024 21:28
Laskavý přispěvatel
2 500 Kč  •  24. 1. 2024 20:54
Milý přispěvatel
399 Kč  •  23. 1. 2024 15:05
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  22. 1. 2024 21:22
Helča B.
399 Kč  •  22. 1. 2024 3:44
Pevně věřím, že knížka vyjde a moc se na ni těším. Díky za to!
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  21. 1. 2024 17:58
Laskavý přispěvatel
2 500 Kč  •  18. 1. 2024 12:25
Laskavý přispěvatel
2 500 Kč  •  18. 1. 2024 10:28
Olga Richterová
450 Kč  •  17. 1. 2024 14:19
Držím palce!!
Lucie U.
450 Kč  •  16. 1. 2024 14:38
Po knížce jsem pokukovala už před Vánoci, díky Monice ze @satkomanie. Projekt se mi lmoc íbí a možná taky potřebuju trochu podpory v tom, jak bych ráda vychovávala své dítě. Ať se daří ❤️
Šárka
600 Kč  •  16. 1. 2024 13:22
Knížka je skvělá, už ji mám a přála bych více lidem, aby se k nim také dostala :)
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  16. 1. 2024 12:36
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  15. 1. 2024 22:42
Dobrosrdečný přispěvatel
430 Kč  •  15. 1. 2024 16:36
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  15. 1. 2024 6:04
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  15. 1. 2024 4:30
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
999 Kč  •  14. 1. 2024 22:38
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  14. 1. 2024 22:35
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  14. 1. 2024 22:32
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  14. 1. 2024 19:59
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  14. 1. 2024 16:29
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  14. 1. 2024 16:16
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  14. 1. 2024 15:16
Milý přispěvatel
399 Kč  •  14. 1. 2024 14:05
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  14. 1. 2024 13:55
Milý přispěvatel
500 Kč  •  14. 1. 2024 12:20
Dobrosrdečný přispěvatel
400 Kč  •  14. 1. 2024 12:20
Milý přispěvatel
399 Kč  •  14. 1. 2024 12:01
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  14. 1. 2024 11:49
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  13. 1. 2024 19:27
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  13. 1. 2024 11:42
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  12. 1. 2024 15:03
Velkorysý přispěvatel
400 Kč  •  11. 1. 2024 23:49
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  11. 1. 2024 11:44
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  11. 1. 2024 11:42
Milý přispěvatel
399 Kč  •  11. 1. 2024 8:18
Laskavý přispěvatel
450 Kč  •  11. 1. 2024 8:17
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  11. 1. 2024 8:12
Laskavý přispěvatel
250 Kč  •  11. 1. 2024 5:56
Štědrý přispěvatel
1 000 Kč  •  10. 1. 2024 11:18
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  9. 1. 2024 11:21
Olga Lounová
399 Kč  •  9. 1. 2024 4:24
Kéž se kniha dostane k těm, kteří ji potřebují 🙏🏻🤱🏻
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  7. 1. 2024 11:39
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  6. 1. 2024 10:04
Velkorysý přispěvatel
250 Kč  •  5. 1. 2024 20:43
Štědrý přispěvatel
350 Kč  •  4. 1. 2024 20:37
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  4. 1. 2024 18:05
Dobrosrdečný přispěvatel
400 Kč  •  4. 1. 2024 15:55
Milý přispěvatel
299 Kč  •  4. 1. 2024 10:14
Štědrý přispěvatel
250 Kč  •  3. 1. 2024 22:03
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  3. 1. 2024 10:23
P.
399 Kč  •  20. 12. 2023 1:42
Držím palce a těším se. :)

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

 1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
 2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
 3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Vyberte si odměnu

Kniha U tebe je mi teď nejlíp – s podpisem a doručením
Přispějte 399 Kč a více

Kniha U tebe je mi teď nejlíp – s podpisem a doručením

Zbývá 237/300

Za výhodnou cenu, s podpisem a doručením v rámci ČR a Slovenska.

Podpůrná knížka pro kojící vyjde v omezeném nákladu a po skončení sbírky bude v prodeji jen malý počet kusů. Pořiďte si ji proto zavčas a buďte mezi prvními, komu po vydání dorazí.

Odměna Zbývá 237/300
 • kniha U tebe je mi teď nejlíp
 • pohlednice s ilustrací z knihy
 • doručení
Dvě knihy U tebe je mi teď nejlíp výhodně – s podpisem a doručením
Přispějte 699 Kč a více

Dvě knihy U tebe je mi teď nejlíp výhodně – s podpisem a doručením

Zbývá 85/100

Za výhodnou cenu, s podpisem a doručením v rámci ČR a Slovenska.

Podpůrná knížka pro kojící vyjde v omezeném nákladu a po skončení sbírky bude v prodeji jen malý počet kusů.

Odměna Zbývá 85/100
 • 2 knihy U tebe je mi teď nejlíp
 • 2 pohlednice s ilustrací z knihy
 • doručení
Tři knihy U tebe je mi teď nejlíp výhodně – s podpisem a doručením
Přispějte 999 Kč a více

Tři knihy U tebe je mi teď nejlíp výhodně – s podpisem a doručením

Zbývá 44/50

Za výhodnou cenu, s podpisem a doručením v rámci ČR a Slovenska.

Podpůrná knížka pro kojící vyjde v omezeném nákladu a po skončení sbírky bude v prodeji jen malý počet kusů.

Odměna Zbývá 44/50
 • 3 knihy U tebe je mi teď nejlíp
 • 3 pohlednice s ilustrací z knihy
 • doručení
Chci podpořit dobrou myšlenku
Přispějte 133 Kč a více

Chci podpořit dobrou myšlenku

Kojení se mě netýká, případně už o něm všechno potřebné vím.

Tento projekt se mi ale líbí a pro dobrý pocit na něj přispěju.

Poslat je možné i více – částka se dá libovolně navýšit v dalším kroku.

Vstupné na podpůrnou skupinku v Praze na rok
Přispějte 2 500 Kč a více

Vstupné na podpůrnou skupinku v Praze na rok

Zbývá 7/10

Čekáte nebo už máme miminko a chcete se potkávat s dalšími kojícími ženami? Předplaťte se roční účast na podpůrné skupince, kterou laktační poradkyně Tereza Mynářová pořádá v Praze v areálu Habrovky každý čtvrtek dopoledne. Více podrobností zde.

Běžné vstupné činí od ledna 150 Kč za setkání (a slouží především k zaplacení pronájmu místa). Plánujete-li chodit pravidelně, tak za skupinku ušetříte a navíc nebudete muset každý týden přemýšlet, zda máte po kapsách dost peněz.

Vstupné budete mít předplacené od začátku dubna 2024 do konce března 2025.

Zbývá 7/10
5 knih výhodně – s podpisem a doručením
Přispějte 1 555 Kč a více

5 knih výhodně – s podpisem a doručením

Zbývá 8/10

Za výhodnou cenu, s podpisem a doručením v rámci ČR a Slovenska.

Podpůrná knížka pro kojící vyjde v omezeném nákladu a po skončení sbírky bude v prodeji jen malý počet kusů. Pořiďte si ji proto nejen pro sebe, ale i pro své kamarádky, kolegyně či klientky zavčas a buďte mezi prvními, komu po vydání dorazí.

Odměna Zbývá 8/10
 • 5 knih U tebe je mi teď nejlíp
 • 5 pohlednic s ilustrací z knihy
 • doručení
20 knih U tebe je mi teď nejlíp - s podpisem a doručením
Přispějte 6 000 Kč a více

20 knih U tebe je mi teď nejlíp – s podpisem a doručením

Zbývá 3/5

Za výhodnou cenu, s podpisem a doručením v rámci ČR a Slovenska.

Podpůrná knížka pro kojící vyjde v omezeném nákladu a po skončení sbírky bude v prodeji jen malý počet kusů. Pořiďte si ji proto nejen pro sebe, ale i pro své kamarádky, kolegyně či klientky zavčas a buďte mezi prvními, komu po vydání dorazí.

Odměna Zbývá 3/5

– 20 knih U tebe je mi teď nejlíp

– 20 pohlednic s ilustracemi z knihy

– doručení 

30 knih za výhodnou cenu - s doručením
Přispějte 7 777 Kč a více

30 knih za výhodnou cenu – s doručením

Zbývá 5/5

Za výhodnou cenu (po odečtení nákladů na doručení činí 250 Kč za kus), s podpisem a doručením v rámci ČR a Slovenska.

Podpůrná knížka pro kojící vyjde v omezeném nákladu a po skončení sbírky bude v prodeji jen malý počet kusů. Pořiďte si ji proto nejen pro sebe, ale i pro své kamarádky, klientky nebo do e-shopu.

Odměna Zbývá 5/5

– 30 knih U tebe je mi teď nejlíp za výhodnou cenu

– 30 pohlednic s ilustracemi z knihy

– doručení 

Sada pohlednic U tebe je mi teď nejlíp – s doručením
Přispějte 150 Kč a více

Sada pohlednic U tebe je mi teď nejlíp – s doručením

Jako poděkování za podporu vám pošlu sadu 4 pohlednic s ilustracemi z knížky U tebe je mi teď nejlíp.

Doručení je součástí ceny odměny v rámci ČR / Slovenska.

Knížka a vstup na festival mini
Přispějte 599 Kč a více

Knížka a vstup na festival mini

Zbývá 5/5

Kromě knihy U tebe je mi teď nejlíp získáte i festival pass, tedy vstupenku na oba dny festivalu mini, který se koná 26. až 27. dubna 2024.

Už 16. edice známého dětského prodejního festivalu se koná v Praze v Holešovické tržnici v hale 13.

Odměna Zbývá 5/5

– kniha U tebe je mi teď nejlíp

– doručení knihy po ČR nebo na Slovensko

– vstup na festival mini 

Procházka a kafe v Praze se mnou
Přispějte 1 500 Kč a více

Procházka a kafe v Praze se mnou

Zbývá 5/5

Chcete si popovídat o čemkoliv?

Potkáme se spolu v Praze (čas domluvíme tak, aby nám všem vyhovoval, totéž platí pro konkrétní trasu) a vyrazíme na procházku, během které vás pozvu na kafe a něco malého dobrého.

Přítomnost dětí nechám na vás. Já budu mít miminko v šátku :)

Součástí ceny odměny je: setkání v délce cca 1,5–2 hodiny, pozvání na kávu a občerstvení a jeden výtisk knížky U tebe je mi teď nejlíp.

Zbývá 5/5
Linen Zoya - plakát (různé verze)
Přispějte 250 Kč a více

Linen Zoya – plakát (různé verze)

Originální autorský obrázek od slovenské značky Linen Zoya, který vznikl ve spolupráci s grafikem Samuelem Stašíkem.

Plakát je ve formátu A4, vytištěný na krémovém papíru s mramorovým efektem.

Vybrat si můžete jeden z pěti motivů zde a nebo ve fotogalerii sbírky:

– Gorila

– Mama

– Velryba

– Leopard

– Žirafa

Odměna

– plakát

– doručení po ČR nebo na Slovensko 

Získat tuto odměnu
Focení s Kateřinou Čadovou (v Jihočeském nebo Středočeském kraji)
Přispějte 3 000 Kč a více

Focení s Kateřinou Čadovou (v Jihočeském nebo Středočeském kraji)

Zbývá 3/3

Rodinná fotografka Kateřina Čadová nabízí těhotenské, novorozenecké, rodinné nebo sezónní portrétní focení nebo přímo focení porodu. Stejně tak lze věnovat odměnu jako dárkovou poukázku pro někoho, komu chcete udělat radost.

Focení bude možné od dubna 2024 podle domluvy s fotografkou. Setkat se lze buď kdekoliv v Jihočeském kraji nebo ve Středočeském – zde však s doplatkem za cestovné (dle domluvy s fotografkou), který není součástí ceny odměny.

Zbývá 3/3
Z lásky ke vzpomínkám: milníkové kartičky – s doručením
Přispějte 299 Kč a více

Z lásky ke vzpomínkám: milníkové kartičky – s doručením

Zbývá 4/5

Sada kartiček s ilustracemi mývalů vám pomůže zaznamenávat, jaké životní milníky se vašemu miminku podařilo překonat. 

Více informací naleznete zde.

Najdete tu tradiční kartičky typu věk miminka, první úsměv nebo první kroky, tak řadu originálních, například s nápisy:

Mám takový období, „Samo se to“, První hlídání, Každý občas způsobí nějakou tu katastrofu, Moje umění, Když můžu tak pomůžu, Jsem k sežrání apod.

Doručení je součástí ceny odměny.

Odměna Zbývá 4/5

– milníkové kartičky

– doručení po ČR nebo na Slovensko 

Afirmační karty pro porod a šestinedělí
Přispějte 650 Kč a více

Afirmační karty pro porod a šestinedělí

Zbývá 5/5

Součástí balíčku od Allureé je sada 40 karet s afirmacemi = 20 afirmací pro porod a 20 afirmací pro šestinedělí, které vám pomůžou si uvědomit vaši sílu a víru v sebe sama a vaše miminko, dodají vám klid a sebedůvěru.

Více informací naleznete zde.

Materiál karet: křídový papír

Jazyk: čeština 

Vyrobeno v České republice

Doručení po ČR a na Slovensko je součástí odměny.

Odměna Zbývá 5/5

– balíček afirmačních karet

– doručení po ČR nebo na Slovensko 

Sada pratelných odličovacích tamponů
Přispějte 299 Kč a více

Sada pratelných odličovacích tamponů

Zbývá 29/30

Součástí balení od Sestrice je 10 odličovacích tamponů, které mají z jedné strany šátkovinu ze 100% česané bavlny a z druhé froté (bambus a bavlna). Tampony je samozřejmě možné prát v pračce.

Doručení odměny je součástí ceny.

Odměna Zbývá 29/30

– sada pratelných odličovacích tamponů

– doručení po ČR nebo na Slovensko 

Knížka a slevový kód na e-shop KOJO
Přispějte 599 Kč a více

Knížka a slevový kód na e-shop KOJO

Zbývá 25/25

Kromě knihy U tebe je mi teď nejlíp získáte kód na slevu 8 eur na e-shopu KOJO.

Obchod KOJO nabízí funkční oblečení na kojení – trička s krátkým i dlouhým rukávem, roláky, tílka, topy, mikiny, dále například legíny nebo dětské oblečení.

Sleva platí na nezlevněné zboží a při nákupu nad 70 eur. Kód obdržíte po skončení sbírky.

Odměna Zbývá 25/25

– kniha U tebe je mi teď nejlíp

– doručení knihy po ČR nebo na Slovensko

– kód na slevu 8 eur na e-shopu KOJO

On-line kurz jógy pro mámy s miminky
Přispějte 1 500 Kč a více

On-line kurz jógy pro mámy s miminky

Zbývá 5/5

Získejte přístup k on-line kurzu „Jóga pro mami a mimi" od Kristýny Roller za zvýhodněnou cenu.

Kurz je určen maminkám a jejich děťátkům ve věku od 6 týdnů do 1 až 1,5 roku. Najdete zde videa s hravým cvičením pro miminka, která jsou rozdělená podle věku. Pro ženy tu jsou v 9 videích ukázané cviky na posílení pánevního dna, středu těla nebo paží.

Kurz bude k dispozici po skončení kampaně a dostanete k němu přístup na neurčito. Přihlašovací údaje vám přijdou e-mailem.

Zbývá 5/5
On-line kurz dětské jógy
Přispějte 2 000 Kč a více

On-line kurz dětské jógy

Zbývá 5/5

Získejte přístup k on-line kurzu „Kouzlení s dětskou jógou“ od Kristýny Roller za zvýhodněnou cenu.

Kurz je určen dětem od 3 do 6 až 8 let. Najdete zde 27 krátkých videí s jógovými pozicemi přizpůsobenými dětem, dechová cvičení, relaxační hry a 2 e-booky s 10 celými jógovými lekcemi. Kurz je vhodný pro rodiče i učitele ve školkách a na základních školách.

Kurz dětské jógy bude k dispozici po skončení kampaně a dostanete k němu přístup na neurčito. Přihlašovací údaje vám přijdou e-mailem.

Zbývá 5/5
Propagace na mém Instagramu
Přispějte 3 000 Kč a více

Propagace na mém Instagramu

Zbývá 3/5

Výměnou za podporu vám nabízím propagaci vašich produktů / služeb na mém IG účtu @najitsicestu (aktuálně 15,3 tis. sledujících).

Spolupráce jinak dlouhodobě žádné nemám, nemusíte mít tedy strach, že by obsah zapadl mezi jinými reklamami.

V rámci reklamy nabízím

– 4× trojici stories s otagováním vaší značky 

– 1× post

Příspěvek může zahrnovat soutěž, která vám přinese nové relevantní sledující – na konkrétní formě spolupráce se domluvíme.

Poznámka:

Prosím o spolupráci pouze firmy, které dodržují Mezinárodní kodex marketingu náhrad mateřského mléka.

V případě, že tomu tak není nebo kampaň nebude v souladu se zaměřením mého profilu (podpora kojení a kontaktní výchovy, mateřství, life style s tím spojený, respektující přístup k dětem, ostatním dospělým i sobě…), poskytnutou podporu vám vrátím a od spolupráce odstoupím.

Pokud se chcete na cokoliv zeptat, kontaktujte mě prosím na tereza@najitsicestu.cz.

Zbývá 3/5
Kniha U tebe je mi teď nejlíp s podpisem a doručením + ebook zdarma
Vyprodáno

Kniha U tebe je mi teď nejlíp s podpisem a doručením + ebook zdarma

Zbývá 0/100

Kromě knížky za výhodnou cenu s podpisem a doručením v rámci ČR / Slovenska vám po skončení kampaně dorazí na e-mail také ebook Terezy Mynářové Kojení dětí po jednom roce.

Odměna Zbývá 0/100
 • kniha U tebe je mi teď nejlíp
 • ebook Kojení dětí po jednom roce
 • pohlednice s ilustrací z knihy
 • doručení
Kniha Naše cesta ke kojení – poslední kusy
Vyprodáno

Kniha Naše cesta ke kojení – poslední kusy

Zbývá 0/5

Jedná se o knihu Terezy Mynářové, která už jinak v prodeji není.

Naše cesta ke kojení obsahuje příběhy 21 žen – každá z nich se dělí o svoji zkušenost s kojením, o své pochyby, pokusy a úspěchy. Dočtete se tu například o kojení dvojčat, o překonávání poporodních úzkostí, o respektujícím odstavení, o tom, jak skloubit kojení a kariéru, nebo vzpomínky ženy, které do mateřství zasáhla rakovina.

Doručení po ČR nebo na Slovensko je zahrnuto v ceně odměny.

Odměna Zbývá 0/5

– kniha Naše cesta ke kojení

– doručení po ČR nebo na Slovensko 

Poukaz do Šátkománie
Vyprodáno

Poukaz do Šátkománie

Zbývá 0/3

Při nákupu šátku, nosítka, ring slingu, dětského nebo nosicího oblečení můžete uplatnit slevu – poukaz v hodnotě 500 Kč platí na všechno zboží v prodejně Šátkománie.

Dárkový kupón vám přijde e-mailem po skončení sbírky a bude platný do 31. 3. 2025.

Odměna Zbývá 0/3

– poukaz v hodnotě 500 Kč 

Počítám do tří - předplatné na Herohero na čtvrt roku
Vyprodáno

Počítám do tří – předplatné na Herohero na čtvrt roku

Zbývá 0/5

Zakoupením odměny získáte tříměsíční předplatné terapeutického podcastu o výchově Počítám do tří, ve kterém si povídá Míša Zavadil Tallová (@mlikovhlave) s psycholožkou a terapeutkou Vlaďkou Bartákovou (@jak.vychovavat.kluky.a.holky).

Obsah na Herohero zahrnuje rozšířené verze rozhovorů například o respektu, emocích nebo sebehodnotě.

Nová epizoda vychází každých 14 dní vždy v audio i video verzi.

Přístup k obsahu získáte po skončení sbírky a bude platit od dubna 2024.

Zbývá 0/5

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Kniha U tebe je mi teď nejlíp – s podpisem a doručením
Přispějte 399 Kč a více

Kniha U tebe je mi teď nejlíp – s podpisem a doručením

Zbývá 237/300

Za výhodnou cenu, s podpisem a doručením v rámci ČR a Slovenska.

Podpůrná knížka pro kojící vyjde v omezeném nákladu a po skončení sbírky bude v prodeji jen malý počet kusů. Pořiďte si ji proto zavčas a buďte mezi prvními, komu po vydání dorazí.

Odměna Zbývá 237/300
 • kniha U tebe je mi teď nejlíp
 • pohlednice s ilustrací z knihy
 • doručení
Dvě knihy U tebe je mi teď nejlíp výhodně – s podpisem a doručením
Přispějte 699 Kč a více

Dvě knihy U tebe je mi teď nejlíp výhodně – s podpisem a doručením

Zbývá 85/100

Za výhodnou cenu, s podpisem a doručením v rámci ČR a Slovenska.

Podpůrná knížka pro kojící vyjde v omezeném nákladu a po skončení sbírky bude v prodeji jen malý počet kusů.

Odměna Zbývá 85/100
 • 2 knihy U tebe je mi teď nejlíp
 • 2 pohlednice s ilustrací z knihy
 • doručení
Tři knihy U tebe je mi teď nejlíp výhodně – s podpisem a doručením
Přispějte 999 Kč a více

Tři knihy U tebe je mi teď nejlíp výhodně – s podpisem a doručením

Zbývá 44/50

Za výhodnou cenu, s podpisem a doručením v rámci ČR a Slovenska.

Podpůrná knížka pro kojící vyjde v omezeném nákladu a po skončení sbírky bude v prodeji jen malý počet kusů.

Odměna Zbývá 44/50
 • 3 knihy U tebe je mi teď nejlíp
 • 3 pohlednice s ilustrací z knihy
 • doručení
Chci podpořit dobrou myšlenku
Přispějte 133 Kč a více

Chci podpořit dobrou myšlenku

Kojení se mě netýká, případně už o něm všechno potřebné vím.

Tento projekt se mi ale líbí a pro dobrý pocit na něj přispěju.

Poslat je možné i více – částka se dá libovolně navýšit v dalším kroku.

Vstupné na podpůrnou skupinku v Praze na rok
Přispějte 2 500 Kč a více

Vstupné na podpůrnou skupinku v Praze na rok

Zbývá 7/10

Čekáte nebo už máme miminko a chcete se potkávat s dalšími kojícími ženami? Předplaťte se roční účast na podpůrné skupince, kterou laktační poradkyně Tereza Mynářová pořádá v Praze v areálu Habrovky každý čtvrtek dopoledne. Více podrobností zde.

Běžné vstupné činí od ledna 150 Kč za setkání (a slouží především k zaplacení pronájmu místa). Plánujete-li chodit pravidelně, tak za skupinku ušetříte a navíc nebudete muset každý týden přemýšlet, zda máte po kapsách dost peněz.

Vstupné budete mít předplacené od začátku dubna 2024 do konce března 2025.

Zbývá 7/10
5 knih výhodně – s podpisem a doručením
Přispějte 1 555 Kč a více

5 knih výhodně – s podpisem a doručením

Zbývá 8/10

Za výhodnou cenu, s podpisem a doručením v rámci ČR a Slovenska.

Podpůrná knížka pro kojící vyjde v omezeném nákladu a po skončení sbírky bude v prodeji jen malý počet kusů. Pořiďte si ji proto nejen pro sebe, ale i pro své kamarádky, kolegyně či klientky zavčas a buďte mezi prvními, komu po vydání dorazí.

Odměna Zbývá 8/10
 • 5 knih U tebe je mi teď nejlíp
 • 5 pohlednic s ilustrací z knihy
 • doručení
20 knih U tebe je mi teď nejlíp - s podpisem a doručením
Přispějte 6 000 Kč a více

20 knih U tebe je mi teď nejlíp – s podpisem a doručením

Zbývá 3/5

Za výhodnou cenu, s podpisem a doručením v rámci ČR a Slovenska.

Podpůrná knížka pro kojící vyjde v omezeném nákladu a po skončení sbírky bude v prodeji jen malý počet kusů. Pořiďte si ji proto nejen pro sebe, ale i pro své kamarádky, kolegyně či klientky zavčas a buďte mezi prvními, komu po vydání dorazí.

Odměna Zbývá 3/5

– 20 knih U tebe je mi teď nejlíp

– 20 pohlednic s ilustracemi z knihy

– doručení 

30 knih za výhodnou cenu - s doručením
Přispějte 7 777 Kč a více

30 knih za výhodnou cenu – s doručením

Zbývá 5/5

Za výhodnou cenu (po odečtení nákladů na doručení činí 250 Kč za kus), s podpisem a doručením v rámci ČR a Slovenska.

Podpůrná knížka pro kojící vyjde v omezeném nákladu a po skončení sbírky bude v prodeji jen malý počet kusů. Pořiďte si ji proto nejen pro sebe, ale i pro své kamarádky, klientky nebo do e-shopu.

Odměna Zbývá 5/5

– 30 knih U tebe je mi teď nejlíp za výhodnou cenu

– 30 pohlednic s ilustracemi z knihy

– doručení 

Sada pohlednic U tebe je mi teď nejlíp – s doručením
Přispějte 150 Kč a více

Sada pohlednic U tebe je mi teď nejlíp – s doručením

Jako poděkování za podporu vám pošlu sadu 4 pohlednic s ilustracemi z knížky U tebe je mi teď nejlíp.

Doručení je součástí ceny odměny v rámci ČR / Slovenska.

Knížka a vstup na festival mini
Přispějte 599 Kč a více

Knížka a vstup na festival mini

Zbývá 5/5

Kromě knihy U tebe je mi teď nejlíp získáte i festival pass, tedy vstupenku na oba dny festivalu mini, který se koná 26. až 27. dubna 2024.

Už 16. edice známého dětského prodejního festivalu se koná v Praze v Holešovické tržnici v hale 13.

Odměna Zbývá 5/5

– kniha U tebe je mi teď nejlíp

– doručení knihy po ČR nebo na Slovensko

– vstup na festival mini 

Procházka a kafe v Praze se mnou
Přispějte 1 500 Kč a více

Procházka a kafe v Praze se mnou

Zbývá 5/5

Chcete si popovídat o čemkoliv?

Potkáme se spolu v Praze (čas domluvíme tak, aby nám všem vyhovoval, totéž platí pro konkrétní trasu) a vyrazíme na procházku, během které vás pozvu na kafe a něco malého dobrého.

Přítomnost dětí nechám na vás. Já budu mít miminko v šátku :)

Součástí ceny odměny je: setkání v délce cca 1,5–2 hodiny, pozvání na kávu a občerstvení a jeden výtisk knížky U tebe je mi teď nejlíp.

Zbývá 5/5
Linen Zoya - plakát (různé verze)
Přispějte 250 Kč a více

Linen Zoya – plakát (různé verze)

Originální autorský obrázek od slovenské značky Linen Zoya, který vznikl ve spolupráci s grafikem Samuelem Stašíkem.

Plakát je ve formátu A4, vytištěný na krémovém papíru s mramorovým efektem.

Vybrat si můžete jeden z pěti motivů zde a nebo ve fotogalerii sbírky:

– Gorila

– Mama

– Velryba

– Leopard

– Žirafa

Odměna

– plakát

– doručení po ČR nebo na Slovensko 

Získat tuto odměnu
Focení s Kateřinou Čadovou (v Jihočeském nebo Středočeském kraji)
Přispějte 3 000 Kč a více

Focení s Kateřinou Čadovou (v Jihočeském nebo Středočeském kraji)

Zbývá 3/3

Rodinná fotografka Kateřina Čadová nabízí těhotenské, novorozenecké, rodinné nebo sezónní portrétní focení nebo přímo focení porodu. Stejně tak lze věnovat odměnu jako dárkovou poukázku pro někoho, komu chcete udělat radost.

Focení bude možné od dubna 2024 podle domluvy s fotografkou. Setkat se lze buď kdekoliv v Jihočeském kraji nebo ve Středočeském – zde však s doplatkem za cestovné (dle domluvy s fotografkou), který není součástí ceny odměny.

Zbývá 3/3
Z lásky ke vzpomínkám: milníkové kartičky – s doručením
Přispějte 299 Kč a více

Z lásky ke vzpomínkám: milníkové kartičky – s doručením

Zbývá 4/5

Sada kartiček s ilustracemi mývalů vám pomůže zaznamenávat, jaké životní milníky se vašemu miminku podařilo překonat. 

Více informací naleznete zde.

Najdete tu tradiční kartičky typu věk miminka, první úsměv nebo první kroky, tak řadu originálních, například s nápisy:

Mám takový období, „Samo se to“, První hlídání, Každý občas způsobí nějakou tu katastrofu, Moje umění, Když můžu tak pomůžu, Jsem k sežrání apod.

Doručení je součástí ceny odměny.

Odměna Zbývá 4/5

– milníkové kartičky

– doručení po ČR nebo na Slovensko 

Afirmační karty pro porod a šestinedělí
Přispějte 650 Kč a více

Afirmační karty pro porod a šestinedělí

Zbývá 5/5

Součástí balíčku od Allureé je sada 40 karet s afirmacemi = 20 afirmací pro porod a 20 afirmací pro šestinedělí, které vám pomůžou si uvědomit vaši sílu a víru v sebe sama a vaše miminko, dodají vám klid a sebedůvěru.

Více informací naleznete zde.

Materiál karet: křídový papír

Jazyk: čeština 

Vyrobeno v České republice

Doručení po ČR a na Slovensko je součástí odměny.

Odměna Zbývá 5/5

– balíček afirmačních karet

– doručení po ČR nebo na Slovensko 

Sada pratelných odličovacích tamponů
Přispějte 299 Kč a více

Sada pratelných odličovacích tamponů

Zbývá 29/30

Součástí balení od Sestrice je 10 odličovacích tamponů, které mají z jedné strany šátkovinu ze 100% česané bavlny a z druhé froté (bambus a bavlna). Tampony je samozřejmě možné prát v pračce.

Doručení odměny je součástí ceny.

Odměna Zbývá 29/30

– sada pratelných odličovacích tamponů

– doručení po ČR nebo na Slovensko 

Knížka a slevový kód na e-shop KOJO
Přispějte 599 Kč a více

Knížka a slevový kód na e-shop KOJO

Zbývá 25/25

Kromě knihy U tebe je mi teď nejlíp získáte kód na slevu 8 eur na e-shopu KOJO.

Obchod KOJO nabízí funkční oblečení na kojení – trička s krátkým i dlouhým rukávem, roláky, tílka, topy, mikiny, dále například legíny nebo dětské oblečení.

Sleva platí na nezlevněné zboží a při nákupu nad 70 eur. Kód obdržíte po skončení sbírky.

Odměna Zbývá 25/25

– kniha U tebe je mi teď nejlíp

– doručení knihy po ČR nebo na Slovensko

– kód na slevu 8 eur na e-shopu KOJO

On-line kurz jógy pro mámy s miminky
Přispějte 1 500 Kč a více

On-line kurz jógy pro mámy s miminky

Zbývá 5/5

Získejte přístup k on-line kurzu „Jóga pro mami a mimi" od Kristýny Roller za zvýhodněnou cenu.

Kurz je určen maminkám a jejich děťátkům ve věku od 6 týdnů do 1 až 1,5 roku. Najdete zde videa s hravým cvičením pro miminka, která jsou rozdělená podle věku. Pro ženy tu jsou v 9 videích ukázané cviky na posílení pánevního dna, středu těla nebo paží.

Kurz bude k dispozici po skončení kampaně a dostanete k němu přístup na neurčito. Přihlašovací údaje vám přijdou e-mailem.

Zbývá 5/5
On-line kurz dětské jógy
Přispějte 2 000 Kč a více

On-line kurz dětské jógy

Zbývá 5/5

Získejte přístup k on-line kurzu „Kouzlení s dětskou jógou“ od Kristýny Roller za zvýhodněnou cenu.

Kurz je určen dětem od 3 do 6 až 8 let. Najdete zde 27 krátkých videí s jógovými pozicemi přizpůsobenými dětem, dechová cvičení, relaxační hry a 2 e-booky s 10 celými jógovými lekcemi. Kurz je vhodný pro rodiče i učitele ve školkách a na základních školách.

Kurz dětské jógy bude k dispozici po skončení kampaně a dostanete k němu přístup na neurčito. Přihlašovací údaje vám přijdou e-mailem.

Zbývá 5/5
Propagace na mém Instagramu
Přispějte 3 000 Kč a více

Propagace na mém Instagramu

Zbývá 3/5

Výměnou za podporu vám nabízím propagaci vašich produktů / služeb na mém IG účtu @najitsicestu (aktuálně 15,3 tis. sledujících).

Spolupráce jinak dlouhodobě žádné nemám, nemusíte mít tedy strach, že by obsah zapadl mezi jinými reklamami.

V rámci reklamy nabízím

– 4× trojici stories s otagováním vaší značky 

– 1× post

Příspěvek může zahrnovat soutěž, která vám přinese nové relevantní sledující – na konkrétní formě spolupráce se domluvíme.

Poznámka:

Prosím o spolupráci pouze firmy, které dodržují Mezinárodní kodex marketingu náhrad mateřského mléka.

V případě, že tomu tak není nebo kampaň nebude v souladu se zaměřením mého profilu (podpora kojení a kontaktní výchovy, mateřství, life style s tím spojený, respektující přístup k dětem, ostatním dospělým i sobě…), poskytnutou podporu vám vrátím a od spolupráce odstoupím.

Pokud se chcete na cokoliv zeptat, kontaktujte mě prosím na tereza@najitsicestu.cz.

Zbývá 3/5
Kniha U tebe je mi teď nejlíp s podpisem a doručením + ebook zdarma
Vyprodáno

Kniha U tebe je mi teď nejlíp s podpisem a doručením + ebook zdarma

Zbývá 0/100

Kromě knížky za výhodnou cenu s podpisem a doručením v rámci ČR / Slovenska vám po skončení kampaně dorazí na e-mail také ebook Terezy Mynářové Kojení dětí po jednom roce.

Odměna Zbývá 0/100
 • kniha U tebe je mi teď nejlíp
 • ebook Kojení dětí po jednom roce
 • pohlednice s ilustrací z knihy
 • doručení
Kniha Naše cesta ke kojení – poslední kusy
Vyprodáno

Kniha Naše cesta ke kojení – poslední kusy

Zbývá 0/5

Jedná se o knihu Terezy Mynářové, která už jinak v prodeji není.

Naše cesta ke kojení obsahuje příběhy 21 žen – každá z nich se dělí o svoji zkušenost s kojením, o své pochyby, pokusy a úspěchy. Dočtete se tu například o kojení dvojčat, o překonávání poporodních úzkostí, o respektujícím odstavení, o tom, jak skloubit kojení a kariéru, nebo vzpomínky ženy, které do mateřství zasáhla rakovina.

Doručení po ČR nebo na Slovensko je zahrnuto v ceně odměny.

Odměna Zbývá 0/5

– kniha Naše cesta ke kojení

– doručení po ČR nebo na Slovensko 

Poukaz do Šátkománie
Vyprodáno

Poukaz do Šátkománie

Zbývá 0/3

Při nákupu šátku, nosítka, ring slingu, dětského nebo nosicího oblečení můžete uplatnit slevu – poukaz v hodnotě 500 Kč platí na všechno zboží v prodejně Šátkománie.

Dárkový kupón vám přijde e-mailem po skončení sbírky a bude platný do 31. 3. 2025.

Odměna Zbývá 0/3

– poukaz v hodnotě 500 Kč 

Počítám do tří - předplatné na Herohero na čtvrt roku
Vyprodáno

Počítám do tří – předplatné na Herohero na čtvrt roku

Zbývá 0/5

Zakoupením odměny získáte tříměsíční předplatné terapeutického podcastu o výchově Počítám do tří, ve kterém si povídá Míša Zavadil Tallová (@mlikovhlave) s psycholožkou a terapeutkou Vlaďkou Bartákovou (@jak.vychovavat.kluky.a.holky).

Obsah na Herohero zahrnuje rozšířené verze rozhovorů například o respektu, emocích nebo sebehodnotě.

Nová epizoda vychází každých 14 dní vždy v audio i video verzi.

Přístup k obsahu získáte po skončení sbírky a bude platit od dubna 2024.

Zbývá 0/5