Úspěšně vybráno:

Knížka U tebe je mi teď nejlíp

Vybráno 0 Kč 271 280 Kč
180 000 Kč
 -
546 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
497 Kč
Průměrná výše příspěvku
2 222 Kč
Nejvyšší příspěvek
31 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Knížka U tebe je mi teď nejlíp

Zakladatel
Tereza Mynářová
Datum přidání
14. 7. 2023
Poslední aktualita

12. 8. 2023 6:51

2 bonusové odměny a den do konce sbírky

Dobré ráno! Do konce sbírky zbývá něco málo přes 24 hodin a já jako poděkování za vaši podporu přidala dvě bonusové odměny:

1. Sadu pohlednic s ilustracemi z knížky U tebe je mi teď nejlíp

2. Setkání, procházku a kafe se mnou – spolu s předáním jednoho výtisku knihy U tebe je mi teď nejlíp

Pokud vám kterákoliv z nich udělá ještě radost, budu ráda.

Zároveň bych se ráda podělila o milý nápad, se kterým přišly některé mé kolegyně – pořídit knížku jako budoucí dárek pro své dcery. Věřím, že jim jednou v přípravě na mateřství a následně i v začátcích s miminkem pomůže, a přijde mi to jako skvělá myšlenka :)

Tereza 

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení projektu

U tebe je mi teď nejlíp

Tak se jmenuje nová knížka od laktační poradkyně Terezy Mynářové (@najitsicestu), která má posloužit jako podpora pro všechny kojící ženy.

Má vás ujistit, že kontaktem, kojením a nošením své děti nerozmazlíte. Že se jedná o péči, kterou malé děti bytostně potřebují, a každá žena si za ni zaslouží ocenění.

A v této knize ho najdete dostatek.Texty jsou krátké, vždy na několik stran. Vycházejí ze starších – nejčtenějších a nejukládanějších článků na instagramovém účtu @najitsicestu. Všechny z nich jsem ale rozpracovala, stylisticky upravila a zkonzultovala je s odborníky (zkušenější laktační poradkyní a psycholožkou).

Zároveň jsem je poskládala tak, aby na sebe navazovaly a mohly jste si snadno najít ty, které právě potřebujete. Některé se budou hodit už před porodem, jiné si můžete znovu přečíst, i když je vašemu dítku rok nebo dva.

Kromě toho tu najdete celou řadu zkušeností jiných žen, které sdílejí, jak vnímaly různá období svého mateřství nebo co jim nejvíce pomohlo v náročných situacích.


Knížka by měla pomoct ženám, které miminko teprve čekají, aby se na kojení a kontaktní péči lépe připravily i po psychické stránce, nejen po té technické. A ještě víc je pro ženy, které už kojené dítko mají a zmítají se v nejistotách, pochybách, zda různá období skutečně přejdou… Nebo zkrátka od nikoho dalšího neslyší, že to dělají úžasně.

Měla by to být vaše podpora do batohu nebo nočního stolku, ke které se můžete vracet, když se vám jí zrovna nebude dostávat jinde.

Proč právě podpůrná kniha o kojení?

Tu a tam mám na svém Instagramu potřebu zveřejnit nějaký podpůrný a „motivační“ příspěvek – obvykle když začínám mít pocit, že to jde okolo mě s podporou kojení a kontaktní výchovy od deseti pěti a chtělo by to nějakou „nálož“ pozitivních slov.

Pokaždé mě znovu zaskočí ohlas, který podobné texty mají. Velké množství poděkování, sdílení, ukládání, přečtení. Komentáře, že přesně toto jste zrovna potřebovaly číst…

A právě z toho se postupně zrodila motivace vydat zmíněné texty pohromadě.

U zrodu knížky stály vaše zprávy, jak se k těmto příspěvkům vracíte, když vás přepadají pochyby nebo válcuje nepodpora okolí. Stejně tak zpětná vazba od mých klientek, kterým – často ještě víc než odborné postupy a praktické tipy – pomohlo právě uklidnění, že dělají věci skvěle, že kontaktem, nošením ani kojením miminko nezkazí.

A tak vznikla knížka, které teď chybí jediné – vydat ji.

A k tomu potřebuji vaši podporu

Ráda bych nechala vytisknout 500 knih. Důležité přitom je, že většinu nákladu bych ráda prodala právě zde, prostřednictvím crowdfundingu. Pro osobní prodej, marketingové účely nebo zaslání povinných výtisků do knihoven plánuji nechat vytisknout jen malé množství knih – půjde tedy o limitovanou edici.

V případě, že se vybere méně než cílová částka (a tím pádem bude o knihu nakonec menší zájem) a zároveň bude projekt úspěšný (přispějete alespoň 45 tisíc Kč), bude náklad logicky o to nižší.

Kdo za projektem stojí?

Tereza Mynářová je ekonomka, novinářka a certifikovaná laktační poradkyně MAMILY.

O kojení se začala více zajímat po narození svého prvního miminka – když zjistila, že nejde jen o jídlo a pití, ale o plnohodnotnou a důležitou péči, kterou dítě potřebuje v řádu let. Během rodičovské dovolené tedy absolvovala kurz laktační poradkyně a následně několik pokračujících kurzů a supervizí, aby mohla ženy v kojení konkrétně a účinně podporovat a měla k tomu co nejvíce odborných znalostí.

V posledních čtyřech letech pomohla osobně stovkám a prostřednictvím svého Instagramu tisícům žen k tomu, aby kojily bez komplikací, tak dlouho, jak si přejí, byly u toho co nejodpočatější a zvládaly tuto péči spojovat se svými vlastními aktivitami.

V roce 2021 vydala vlastním nákladem knihu Naše cesta ke kojení, ve které se 21 různých žen dělí o své zkušenosti, a e-book Kojení je norma. V roce 2023 napsala e-booky Kojení dětí po jednom roce a 24 věcí, díky kterým je kojení jednodušší. V roce 2022 se jí také povedlo vybrat v crowdfundingu peníze na nákup 750 knížek Praktický návod na kojení, které následně zaslala do 38 porodnic po celé ČR.

Na co vybrané peníze použijeme?

Největší „porci“ vybrané částky spolkne právě tisk.

Kromě toho bude potřeba zaplatit:

 • fotografku Karolínu Cermanovou, díky níž je v knize více než 50 nádherných snímků,
 • grafiku a sazbu od Ilony Kohlové, 
 • ilustrace Kristýny Meiszárové,
 • odbornou korekturu,
 • nákup některých odměn, byť za zvýhodněnou cenu (Praktické návody na kojení, magnetky)
 • pořízení obálek a knižních přířezů
 • odeslání knih a odměn

V případě, že se prodá odhadovaný náklad (nebo o něco nižší), tak budu mít z knihy naprosto minimální zisk. Naopak (kromě času spojeného s vypořádáním sbírky, který budu kombinovat s péčí o své tři malé děti) věnuji do odměn výtisky své knihy Naše cesta ke kojení, plechové hrnky a telefonické konzultace.

Věřím, že společně to během následujícího měsíce dáme dohromady a společně se nám podaří pomoct na svět něčemu hezkému, co řadě žen pomůže.

Co o knížce napsaly další ženy

„Nejen slova, která by nám řeklo naše miminko, kdyby umělo mluvit, teď už i kniha, která jako by všem miminkům dávala hlas. Miminkům a jejich maminkám, které jsou možná v přemíře protichůdných informací ztracené. Rády by dělaly všechno správně, snaží se možná dbát na svou intuici a zároveň je znejišťují tisíce dobře míněných rad všech okolo. Měla jsem to kdysi stejně a U tebe je mi teď nejlíp je přesně ta kniha, kterou bych si tehdy potřebovala přečíst.

Tereza dokáže vyhmátnout právě ta témata, která se většiny novopečených prvorozených maminek dotýkají, a s pomocí zkušeností jiných zasloužilých matek a citátů různých odborníků pomáhá poskládat obraz přirozeného mateřství. Mateřství, ve kterém záleží především na matce a dítěti. Plného respektu, přijetí, porozumění. Nehodnotí, nesoudí, nevytváří přílišný tlak, ale poukazuje na vše to, co je běžné a normální, ať už jsou to naše pocity, strachy, nejistoty, a nebo různé přirozené, leč mnohdy náročné vývojové fáze dětí.

Knížku bych doporučila všem maminkám, které jsou v očekávání a rády by si dodaly trochu přirozeného mateřského sebevědomí. Všem, kdo by chtěl být na mateřství připraven a dokázat se vypořádat s věcmi, které s ním souvisejí. Všem mámám, které potřebují v začátcích mateřství podporu. Všem, kteří by rádi na téhle úžasné a náročné kapitole života pomohli a neví jak.“

Ester Bezděk, autorka knihy Rituály šťastné rodiny

„Terezy druhá kniha je stejně skvělá jako její předchozí. Mám moc ráda její styl psaní, který je jasný, stručný, ale krásně čtivý. Knihu U tebe je mi teď nejlíp jsem zhltla během pár hodin. Vnímám ji jako pohlazení po duši pro každou nejistou mámu. Každou mámu, která začne v průběhu své cesty (nejen) pod tlakem okolí pochybovat o své výchově a cestě kontaktním rodičovstvím. Kniha dokáže podpořit a ujistit, že všechno to mazlení a kojení, které miminku dáváte, je v naprostém pořádku a je normální. Miminko není „rozbité“, rozbité jsou bohužel zvyky v naší společnosti a je moc fajn, když si to v krizích můžete přečíst. Za mě to bude další kniha, kterou bych dala jako dárek těhotné ženě nebo ženě po porodu. Věřím, že každá máma se v průběhu náročných období ke knize ráda vrátí pro podporu.“

Monika Campodonico, majitelka prodejny Šátkománie

„Moja staršia dcéra ´kojí´ bábiku, zatiaľ čo ja jej mladšiu sestru. Začala bežne používať vety typu ´Mami, ty teď kojíš?´ alebo ´Píďalka pláče, asi chce mlíčko!´ Vtedy som si uvedomila, ako vidí svet jej očami. Svet, v ktorom je kojenie úplne normálna vec, nie je potreba ho haniť, ani prehnane uctievať. V duchu tejto normality sa nesie i celá kniha a prináša dôležité posolstvo: Kojenie nemôže za starosti spojené s materstvom, ale naopak ich môže mnoho uľahčiť. To by si mala spoločnosť uvedomiť. Tereza zahrnula aj praktické rady a tipy, ako môžeme pomôcť samy sebe, kamarátke či partnerke, a zdieľanie skúseností ďalších kojacich žien. Táto kniha prináša ženám nádej a pomerne veľkú úľavu.“

Michaela Zavadil Tallová, autorka podcastu Mlíko v hlavě

„Ve společnosti stále panuje názor, že je kojení pro miminko primárně krmením – jídlem. Kojení však ve skutečnosti sytí nejen žaludek tím nejlepším, co si pro naše děti můžeme přát, ale sytí zejména lásku, pouto, bezpečí, vztah. Kojení je komplexní péčí o fyzické i duševní tělo jak dítěte, tak mámy.

O tom, co kojení ve skutečnosti je, pojednává tato úžasná kniha. Odpovídá na reálné, nevyslovené i palčivé otázky, které zná většina kojících žen. Bourá pochybnosti, mýty a dodává sebejistotu a sebedůvěru. Kniha je doplněna osobními zkušenostmi žen s podporou kojení jak v partnerství, tak v přátelství či širší rodině, zdravotnictví. Popisuje, jak ženy potřebují a praktikují psychohygienu. Co kojící žena (ne)potřebuje slyšet a mnoho dalšího. Ze srdce doporučuji."

Adéla Šnýdlová, dula a laktační poradkyně

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

12. 8. 2023 6:51

2 bonusové odměny a den do konce sbírky

Dobré ráno! Do konce sbírky zbývá něco málo přes 24 hodin a já jako poděkování za vaši podporu přidala dvě bonusové odměny:

1. Sadu pohlednic s ilustracemi z knížky U tebe je mi teď nejlíp

2. Setkání, procházku a kafe se mnou – spolu s předáním jednoho výtisku knihy U tebe je mi teď nejlíp

Pokud vám kterákoliv z nich udělá ještě radost, budu ráda.

Zároveň bych se ráda podělila o milý nápad, se kterým přišly některé mé kolegyně – pořídit knížku jako budoucí dárek pro své dcery. Věřím, že jim jednou v přípravě na mateřství a následně i v začátcích s miminkem pomůže, a přijde mi to jako skvělá myšlenka :)

Tereza 

9. 8. 2023 8:23

Poslední možnost objednat si knížku

Už jsme tam!

Díky vám jsme vybrali cílovou částku a vypadá to, že ještě nekončíme. Zároveň bude náklad podle všeho nižší než původně očekávaných 800 kusů – díky tomu můžeme dát knížce kvalitnější a dražší papír, tak aby nebylo radost jen čtení, ale i samotné listování.

Zároveň bych ráda připomněla, že po skončení sbírky bude v prodeji naprosté minimum knížek (nanejvýš nízké desítky). Pokud jste si tedy pořídili jinou odměnu a nad knížkou stále váháte, teď jen ten správný čas. Stejně tak budu ráda, pokud sbírku a knížku ve zbylých čtyřech dnech ještě doporučíte všem ženám, kterým by podle vás mohla pomoct nebo udělat radost.

Jsem vděčná za vaši podporu,

Tereza

1. 8. 2023 17:20

Poslední várka odměn

Vybrat chybí už sotva třetina cílové částky a ve sbírce naposledy přibyly nové odměny.

Jsou to plakáty od slovenské značky Linen Zoya s nádhernými autorskými ilustracemi.

V rámci Světového týdne kojení jsem také ještě jednou přidala možnost předplatit si knížku spolu s e-bookem ke kojení dětí po jednom roce zadarmo.

Znovu vám velmi děkuji za podporu i za to, že sbírku a knížku dál doporučujete – právě díky vám se o ní dozví ještě více lidí, než které jsem sama schopna oslovit. Bez vás by to nešlo!

Tereza

27. 7. 2023 14:54

Jsme za polovinou! Čas na pár dalších odměn…

Už více než 200 z vás přispělo na vydání mé nové knížky. Díky tomu máme vybranou krásnou polovinu cílové částky a já za to velice děkuji!

Malou ochutnávku z knížky najdete v tomto videu – přesně v podobném duchu se jednotlivé texty nesou.

Rádi byste sbírku nasdíleli, ale ve vašem okolí není nikdo, pro koho by byla přímo knížka o kojení aktuální?

Přidala jsem pár nových odměn – konkrétně:

 • Kuchařky od autorky blogu „Neplecha na plechu“. Recepty v ní jsou opravdu jednoduché a srozumitelné.
 • Pratelné odličovací tampony od slovenské Sestrice, pokud chcete šetřit přírodu a dlouhodobě i peněženku. Tyto tamponky jsou navíc i designové, protože na výrobu jedné z jejich stran používá Sestrice barevnou šátkovinu…
 • Šátek na nošení dětí, také od Sestrice. Sama na něj nedám dopustit a pohodlně v něm unosím jak měsíční miminko, tak šestnáctikilového tříleťáka.
 • Focení s Kateřinou Čadovou. V popisku odměn najdete odkaz na její web – a nejen krásné fotky, ale i cena focení podle mne za výlet do Jihočeského nebo Středočeského kraje, kde Katka focení nabízí, rozhodně stojí.

Kromě toho připomínám:

Poslední dárkový kupón do Šátkománie, plecháček „Kojit je stejně přirozené jako dýchat“, několik málo výtisků knihy „Naše cesta ke kojení“, která už jinak v prodeji není, nebo kurz první pomoci zaměřený na úrazy hlavy a celkově náš mozek.

Užívejte si letní dny!

Tereza

21. 7. 2023 20:27

Nové odměny a poděkování za podporu

Srdečně vás zdravím

a moc děkuji za to, že jste podpořili můj projekt. Jen díky vám už je vybraná třetina potřebné částky, kterou potřebuji pro vydání knihy U tebe je mi teď nejlíp. Věřím, že se podaří vybrat i zbytek!

Aby to šlo lépe, přidala jsem do nabídky několik nových odměn, například:

· účast na křtu knížky, který by se měl konat v Praze během října,

· dárkové poukazy do prodejen Šátkománie a BarefootMánie

· on-line kurz první pomoci zaměřený na mozek a úrazy hlavy

· množstevní slevu na nákup 5 knih – pro ty z vás, které budete chtít pořídit pro klientky nebo jimi obdarovat kamarádky

Ještě jednou děkuji za veškerou podporu i za pomoc se sdílením sbírky a za vaši důvěru.

Přeji vám krásné letní dny,

Tereza

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Laskavý přispěvatel
499 Kč  •  14. 8. 2023 10:17
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  14. 8. 2023 10:13
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  14. 8. 2023 10:13
Štědrý přispěvatel
1 000 Kč  •  14. 8. 2023 9:18
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 500 Kč  •  14. 8. 2023 9:00
Velkorysý přispěvatel
250 Kč  •  14. 8. 2023 8:35
Štědrý přispěvatel
404 Kč  •  14. 8. 2023 7:30
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  14. 8. 2023 7:25
Dobrosrdečný přispěvatel
250 Kč  •  14. 8. 2023 7:14
Dobrosrdečný přispěvatel
420 Kč  •  14. 8. 2023 7:08
Tereza S.
400 Kč  •  14. 8. 2023 7:01
Moc děkuji, Terko, za tvou IG práci. Na skupince jsem byla jen trikrat, ale pokazde take super. Diky tobe kojim tandem a mam argumenty pro okolí. Ať se ti dari.
Iveta K.
400 Kč  •  14. 8. 2023 6:54
Moc děkuji za osvětu, kterou děláte s velkou laskavostí. :)
Laskavý přispěvatel
499 Kč  •  13. 8. 2023 22:46
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  13. 8. 2023 22:34
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  13. 8. 2023 22:29
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  13. 8. 2023 22:16
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  13. 8. 2023 22:04
Milý přispěvatel
399 Kč  •  13. 8. 2023 21:51
Štědrý přispěvatel
250 Kč  •  13. 8. 2023 21:50
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
999 Kč  •  13. 8. 2023 21:16
Milý přispěvatel
777 Kč  •  13. 8. 2023 21:06
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  13. 8. 2023 20:27
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  13. 8. 2023 20:10
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  13. 8. 2023 19:52
Štědrý přispěvatel
250 Kč  •  13. 8. 2023 18:14
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  13. 8. 2023 18:01
Laskavý přispěvatel
444 Kč  •  13. 8. 2023 16:17
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
696 Kč  •  13. 8. 2023 15:28
Katka H.
399 Kč  •  13. 8. 2023 14:53
Strašně moc se těším na knížku a přeji jí ať má spousty nadšených čtenářek a kdo ví třeba i čtenářů
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  13. 8. 2023 14:27
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  13. 8. 2023 13:59
Milý přispěvatel
150 Kč  •  13. 8. 2023 13:23
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  13. 8. 2023 12:48
Milý přispěvatel
399 Kč  •  13. 8. 2023 12:32
Velkorysý přispěvatel
1 111 Kč  •  13. 8. 2023 12:25
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  13. 8. 2023 11:55
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  13. 8. 2023 11:06
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  13. 8. 2023 10:53
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  13. 8. 2023 9:38
Laskavý přispěvatel
696 Kč  •  13. 8. 2023 9:26
Dobrosrdečný přispěvatel
696 Kč  •  13. 8. 2023 8:45
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  13. 8. 2023 7:23
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  13. 8. 2023 7:06
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  13. 8. 2023 3:43
Štědrý přispěvatel
410 Kč  •  13. 8. 2023 1:41
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  13. 8. 2023 1:16
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  13. 8. 2023 0:35
Štědrý přispěvatel
700 Kč  •  13. 8. 2023 0:26
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  13. 8. 2023 0:16
Laskavý přispěvatel
1 400 Kč  •  13. 8. 2023 0:07
Štědrý přispěvatel
450 Kč  •  12. 8. 2023 23:45
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  12. 8. 2023 23:38
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 23:24
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 23:15
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  12. 8. 2023 22:29
Milý přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 22:25
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  12. 8. 2023 22:25
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 22:18
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 22:01
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 21:53
Laskavý přispěvatel
696 Kč  •  12. 8. 2023 21:48
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 21:40
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 21:29
Velkorysý přispěvatel
100 Kč  •  12. 8. 2023 21:23
Milý přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 21:19
Dobrosrdečný přispěvatel
555 Kč  •  12. 8. 2023 21:15
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  12. 8. 2023 21:05
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  12. 8. 2023 20:47
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 20:19
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  12. 8. 2023 20:10
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 18:33
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 17:27
Velkorysý přispěvatel
250 Kč  •  12. 8. 2023 16:51
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
696 Kč  •  12. 8. 2023 16:47
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 15:35
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 15:21
Milý přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 14:36
Laskavý přispěvatel
1 400 Kč  •  12. 8. 2023 14:03
Milý přispěvatel
250 Kč  •  12. 8. 2023 14:02
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 13:06
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 12:36
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 12:02
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  12. 8. 2023 11:37
Dobrosrdečný přispěvatel
700 Kč  •  12. 8. 2023 11:31
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 11:24
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 10:28
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 10:23
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 10:21
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 9:53
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 9:41
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  12. 8. 2023 9:10
Velkorysý přispěvatel
2 000 Kč  •  12. 8. 2023 9:04
Milý přispěvatel
100 Kč  •  12. 8. 2023 8:52
Milý přispěvatel
444 Kč  •  12. 8. 2023 8:10
Velkorysý přispěvatel
999 Kč  •  11. 8. 2023 23:29
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 111 Kč  •  11. 8. 2023 23:04
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  11. 8. 2023 22:06
Milý přispěvatel
399 Kč  •  11. 8. 2023 22:00
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  11. 8. 2023 21:41
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
696 Kč  •  11. 8. 2023 21:37
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  11. 8. 2023 21:29
Štědrý přispěvatel
400 Kč  •  11. 8. 2023 20:54
Štědrý přispěvatel
555 Kč  •  11. 8. 2023 20:00
Milý přispěvatel
399 Kč  •  11. 8. 2023 19:32
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  11. 8. 2023 19:27
Milý přispěvatel
399 Kč  •  11. 8. 2023 19:19
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
450 Kč  •  11. 8. 2023 16:06
Velkorysý přispěvatel
400 Kč  •  11. 8. 2023 15:43
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  11. 8. 2023 15:20
Laskavý přispěvatel
400 Kč  •  11. 8. 2023 14:27
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  11. 8. 2023 13:10
Laskavý přispěvatel
420 Kč  •  11. 8. 2023 13:07
Štědrý přispěvatel
2 000 Kč  •  11. 8. 2023 12:04
Milý přispěvatel
399 Kč  •  11. 8. 2023 10:36
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  11. 8. 2023 10:26
Štědrý přispěvatel
696 Kč  •  11. 8. 2023 10:13
Dobrosrdečný přispěvatel
400 Kč  •  11. 8. 2023 9:39
Milý přispěvatel
696 Kč  •  11. 8. 2023 9:29
Laskavý přispěvatel
400 Kč  •  11. 8. 2023 6:45
Barbora P.
500 Kč  •  11. 8. 2023 1:15
Dekuji mnohokrat, za to co delate!!! Bylo by uzasne kdyby se osveta o kojeni s pristupem a znalostmi jako mate vy dala sirit i za hranice CR!! Mnoho stesti!
Milý přispěvatel
696 Kč  •  10. 8. 2023 22:44
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  10. 8. 2023 22:40
Velkorysý přispěvatel
555 Kč  •  10. 8. 2023 22:34
Velkorysý přispěvatel
700 Kč  •  10. 8. 2023 22:28
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  10. 8. 2023 21:50
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  10. 8. 2023 20:51
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  10. 8. 2023 20:15
Katarina H.
399 Kč  •  10. 8. 2023 18:36
Uz sa tesim ako to raz venujem svojej dcere 😍
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  10. 8. 2023 18:21
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  10. 8. 2023 18:01
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  10. 8. 2023 15:39
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  10. 8. 2023 14:14
Dobrosrdečný přispěvatel
450 Kč  •  10. 8. 2023 12:55
Milý přispěvatel
399 Kč  •  10. 8. 2023 11:52
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  10. 8. 2023 10:30
Laskavý přispěvatel
999 Kč  •  10. 8. 2023 9:41
Dobrosrdečný přispěvatel
696 Kč  •  10. 8. 2023 8:35
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  10. 8. 2023 7:50
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  10. 8. 2023 2:29
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
696 Kč  •  10. 8. 2023 0:31
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  10. 8. 2023 0:04
Laskavý přispěvatel
696 Kč  •  9. 8. 2023 23:47
Laskavý přispěvatel
696 Kč  •  9. 8. 2023 23:41
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  9. 8. 2023 23:40
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  9. 8. 2023 23:12
Dobrosrdečný přispěvatel
555 Kč  •  9. 8. 2023 22:59
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  9. 8. 2023 22:42
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  9. 8. 2023 21:57
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  9. 8. 2023 21:47
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  9. 8. 2023 21:12
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  9. 8. 2023 21:04
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  9. 8. 2023 18:37
Velkorysý přispěvatel
1 111 Kč  •  9. 8. 2023 15:49
Milý přispěvatel
399 Kč  •  9. 8. 2023 13:26
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  9. 8. 2023 12:42
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  9. 8. 2023 12:02
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  9. 8. 2023 11:47
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
696 Kč  •  9. 8. 2023 11:06
Milý přispěvatel
399 Kč  •  9. 8. 2023 10:41
Dobrosrdečný přispěvatel
700 Kč  •  9. 8. 2023 10:22
Laskavý přispěvatel
696 Kč  •  9. 8. 2023 10:07
Dobrosrdečný přispěvatel
666 Kč  •  9. 8. 2023 9:56
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  9. 8. 2023 9:18
Milý přispěvatel
399 Kč  •  9. 8. 2023 8:49
Milý přispěvatel
399 Kč  •  9. 8. 2023 8:44
Velkorysý přispěvatel
666 Kč  •  9. 8. 2023 8:39
Laskavý přispěvatel
580 Kč  •  9. 8. 2023 8:23
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  9. 8. 2023 8:18
Štědrý přispěvatel
696 Kč  •  9. 8. 2023 8:15
Laskavý přispěvatel
1 400 Kč  •  9. 8. 2023 7:30
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  9. 8. 2023 6:55
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 400 Kč  •  9. 8. 2023 3:07
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  8. 8. 2023 22:40
Dobrosrdečný přispěvatel
666 Kč  •  8. 8. 2023 22:34
Dobrosrdečný přispěvatel
999 Kč  •  8. 8. 2023 22:25
Dobrosrdečný přispěvatel
250 Kč  •  8. 8. 2023 22:13
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  8. 8. 2023 21:49
Milý přispěvatel
696 Kč  •  8. 8. 2023 21:46
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
750 Kč  •  8. 8. 2023 21:23
Štědrý přispěvatel
150 Kč  •  8. 8. 2023 21:20
Dobrosrdečný přispěvatel
666 Kč  •  8. 8. 2023 21:00
Milý přispěvatel
399 Kč  •  8. 8. 2023 20:56
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  8. 8. 2023 20:50
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  8. 8. 2023 17:58
Velkorysý přispěvatel
250 Kč  •  8. 8. 2023 15:32
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  8. 8. 2023 14:58
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  8. 8. 2023 14:42
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  8. 8. 2023 14:26
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  8. 8. 2023 13:49
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  8. 8. 2023 11:03
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  8. 8. 2023 9:15
Velkorysý přispěvatel
399 Kč  •  8. 8. 2023 6:55
Milý přispěvatel
399 Kč  •  8. 8. 2023 6:41
Štědrý přispěvatel
1 111 Kč  •  7. 8. 2023 23:03
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  7. 8. 2023 22:18
Dobrosrdečný přispěvatel
399 Kč  •  7. 8. 2023 22:04
Laskavý přispěvatel
399 Kč  •  7. 8. 2023 21:20
Štědrý přispěvatel
399 Kč  •  7. 8. 2023 21:19
Laskavý přispěvatel
150 Kč  •  7. 8. 2023 21:17
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
399 Kč  •  7. 8. 2023 19:25
Mia
399 Kč  •  5. 8. 2023 17:04
Držim palce a moc se na knihu tesim!
Jana V.
399 Kč  •  5. 8. 2023 9:53
❤️
Aneta B.
666 Kč  •  5. 8. 2023 9:41
Terezo, děkuji za osvětu o kojení, kterou děláte. 🌼
Lenka L.
250 Kč  •  4. 8. 2023 14:32
Drzim palce a je krasne, co delate 😊
Natália P.
250 Kč  •  3. 8. 2023 14:52
Milá knižka, želám ti nech úspešne letíš do sveta a podarí sa ti otvárať oči a srdcia.
Eliška S.
450 Kč  •  2. 8. 2023 6:19
Držím moc palce a děkuji za úžasnou osvětu ❤️❤️
Karolína K.
500 Kč  •  31. 7. 2023 15:39
Děkuji za Vaši osvětu a pomoc!
Dula Bára E.
777 Kč  •  31. 7. 2023 11:19
Už se moc těším:)
Kateřina S.
1 000 Kč  •  30. 7. 2023 23:06
Od Terky jsem cetla jeji prvotinu "Nase cesta ke kojeni", tak se tesim i na tuto druhou, tesim se, az si zase poctu :)
Břeťa Smysl
500 Kč  •  27. 7. 2023 21:36
Hodně štěstí přeji!
Dagmar V.
399 Kč  •  27. 7. 2023 20:50
Je to potřeba!
Johana K.
250 Kč  •  26. 7. 2023 16:49
Díky, za to, co děláte! ♥️
Kateřina M.
399 Kč  •  23. 7. 2023 20:27
Moc se těším na knížku a děkuji za ni❤
Michaela Č.
399 Kč  •  23. 7. 2023 0:11
Na knížku se moc těším a přeji ji úspěch!
Anastasia R.
777 Kč  •  21. 7. 2023 21:46
Už se moc těším až si ji přečtu a rada to s tebou oslavím na křtu. Gratuluji Teri!
Jitka Mynářová
500 Kč  •  19. 7. 2023 19:33
Ať se kniha nejen maminkám líbí a najdou v ní spoustu odpovědí na otázky, které přináší každý den s miminkem .
Pavla H.
450 Kč  •  17. 7. 2023 22:46
Moc se na knížku těším, sice už rok kojím tandem, takže nejsem čerstvá máma, ale ráda jsem podpořila projekt, který mi dává smysl ❤️
Aneta
717 Kč  •  16. 7. 2023 14:38
Ať se daří ❤️ a díky za vás a za to, co děláte! S pozdravem Aneta, kojící máma, dula studentka
Michaela Váňová
399 Kč  •  16. 7. 2023 14:30
Držím palce v dalších projektech, Míša 💕
Monika Karlikova
200 Kč  •  15. 7. 2023 10:28
Tak at je uspesna ;)
Vendelína S.
400 Kč  •  15. 7. 2023 8:17
Moc se na knihu těším.
Anna Mandincová
399 Kč  •  14. 7. 2023 20:07
Hodně štěstí Terezko! Už se na knihu moc těším!
Marie
399 Kč  •  14. 7. 2023 19:47
Moc díky za Vaši práci!
Veronika H.
399 Kč  •  14. 7. 2023 19:03
Terko, moc díky za to, co děláte ❤️
Karolina Č.
399 Kč  •  14. 7. 2023 18:08
Terezko, díky za vše, co děláte! Těším se na knihu. ❤️
Martina M.
555 Kč  •  14. 7. 2023 17:53
Terezo děkuji za to, co děláte!
Maminka
399 Kč  •  14. 7. 2023 17:17
Děkuji za to co děláte. :)
Aneta P.
410 Kč  •  14. 7. 2023 17:13
Dekuju za to, co děláte ❤️
Taťána
450 Kč  •  14. 7. 2023 17:12
Diky! Na knizku se tesim :)
Kristina
399 Kč  •  14. 7. 2023 14:11
Děkuju za tvou práci, Terezo!
Marie R.
399 Kč  •  14. 7. 2023 12:08
Moc se těším na knížku! :-)
Ilona T.
399 Kč  •  14. 7. 2023 11:10
Moc si cením toho, co Tereza dělá, mě velmi pomohla a na knížku se těším. Ta první knížka byla hodně inspirující a podporující

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

 1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
 2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
 3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu