Úspěšně vybráno:

Pomohli jste Péťovi při peritoneální dialýze

Vybráno 0 Kč 236 567 Kč
od 460 dárců
 -
460 dárců
Celkem se zapojilo
514 Kč
Průměrná výše daru
15 000 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste Péťovi při peritoneální dialýze

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Markéta Herynková
Datum přidání
4. 12. 2023
Poslední aktualita

2. 2. 2024 22:06

Obrovské díky 🙏🏻

Neskutečně všem děkujeme. Vybrala se neskutečná částka 236 567 korun přesně od 460 dárců. 
Nemůžeme uvěřit kolik dobrých duší chodí po tomto světě. 

Děkujeme všem, kteří se zapojili nejen finančním obnosem, ale také sdílením a obrovskou podporou od vás všech. 
Věříme, že tento obnos postačí na léčbu Péti a zajištění kvalitního života. 

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Ahoj jsem Péťa a po narození mi jedna ledvina zanikla a druhá fungovala jen na pár procent. Od 3. měsíce se potýkám s chronickým selháním mé jediné ledviny a bylo nutné začít s dialýzou, která mě drží při životě.
Bohužel většina léků, které potřebuju jsou nehrazeny pojišťovnou a jsou nezbytné pro správnou funkci a příbytek váhy, tak abych nabral 10kg a bylo možné zařazení na seznam čekatelů o darování ledviny a já mohl začít normálně žít a zařadit se do kolektivu dětí, se kterými bych si mohl hrát. 

Komu pomůžeme?

Je mi aktuálně 5 měsíců a konečně jsem se po několika operacích a dlouhé hospitalizaci dostal domů za tatínkem a prarodiči.
Každý večer se musím připojit na dialýzu, která je pro mě nezbytná. Bohužel se aktuálně potýkám s nechutenstvím a maminka s tatínkem dělá maximum, abych začal papat. Často u toho já i moje maminka pláčeme, protože já nechci a maminku to trápí, že nechci a stejně to do mě musí dostat. 

Vzhledem k nefunkčnosti ledvin mám omezený přísun tekutin a je potřeba doplňovat mléko speciálními přípravky, které nahrazují chybějící kalorie, které jsou nezbytné ke správnému vývoji. Maminka zkouší s lékaři různé alternativy. Od nutridrinků až po přidávání kašiček do mléka. Některé mi chutnají více a některé méně. 
Největším strašákem je infekce, která by časem mohla znamenat znemožnění dialýzy a tím i ztrátu mého života. Proto je velice důležité, abych dosáhl požadované váhy co nejdříve.  Do doby než budu mít 10kg jsem na hraně života a je nezbytné udržet sterilitu celé domácnosti. Proto by rodiče potřebovali upravit celý byt, aby zabránili jakémukoli ohrožení a vzniku infekce, která by mohla ohrozit můj život. 

Rodiče založili tuto sbírku aby mi mohli dopřát čisté prostředí a nakoupili z financí čističku vzduchu, kvalitnější vysavač, který zachycuje bakterie a také zajistit pravidelné hloubkové čištění ploch, na kterých se pohybuji. Ale primárně peníze využijí na prostředky udržující čistotu, léky a suplementaci do mé výživy, která je pro mě nezbytná. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Vybrané peníze by byli využité na infúzní roztoky přidávané do dialyzátu a výživu, která musí být přidávaná do stravy. Případně pro kontaktování společnosti, která chronicky nemocným dětem pomáhá s alternativním přístupem ke stravě, tak aby dítě opět získalo chuť k jídlu. 

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

2. 2. 2024 22:06

Obrovské díky 🙏🏻

Neskutečně všem děkujeme. Vybrala se neskutečná částka 236 567 korun přesně od 460 dárců. 
Nemůžeme uvěřit kolik dobrých duší chodí po tomto světě. 

Děkujeme všem, kteří se zapojili nejen finančním obnosem, ale také sdílením a obrovskou podporou od vás všech. 
Věříme, že tento obnos postačí na léčbu Péti a zajištění kvalitního života. 

2. 2. 2024 20:00

Konec v dohlednu

Milý dárci, přátelé a podporovatelé. Čas dobročinné sbírky se pomalu chýlí ke konci. A nám se zrovna dnes porouchal přístroj na dialýzu. Jsem vděčná, že stroje máme dva a nemuseli jsme tak řešit, jak tuto situaci vyřešit. 

Během toho jsem si uvědomila, jak moc pro mě znamená každá podpora od rodiny, přátel a od všech, kteří se zde podíleli. Díky vám se totiž nebudeme muset bát, když po čerstvě zakoupeném léku se lékař rozhodne pro jinou léčbu nebo třeba dokonce odstavení od mateřského mléka a kupovat umělé mléko renastar, které neobsahuje draslík, protože děti na dialýze mají problém s množstvím draslíku v těle. Naštěstí Péťa tento problém zatím nemá a tak je stále možnost krmit mateřským mlékem. 

Díky vám se můžeme soustředit více na péči o Péťu než řešení, kde sehnat finance na prostředky, které Péťa bude potřebovat. 

Mnohokrát všem z celého srdce děkujeme 🙏🏻❤️

2. 2. 2024 12:48

9 hodin do konce

Všem, kteří nás podporují a přispívají,

s vaší pomocí jsme dosáhli úžasného čísla 228 tisíc během 2 měsíců s pomocí 446 dárců, kteří se podíleli na naší dobročinné sbírce.  To je něco, co nás naplňuje neskutečnou vděčností. Stále věříme v dobré lidi a váš příspěvek je pro nás neocenitelný. 

Ještě zbývá 9 hodin do konce sbírky. Každý váš dar má obrovský význam, a jsme nesmírně vděční za každého, kdo se jakkoliv podílí na této sbírce, ať již sdílením nebo přispěním. Z celého srdce děkujeme, moc si toho vážíme ❤️

1. 2. 2024 21:15

Den do konce

Tímto bych chtěla ještě jednou z celého srdce poděkovat všem, kteří nás podporují 🙏🏻

Dnes máme za sebou kontrolu v Motole, kdy Péťovi změnili kompletně režim a stále nás trápí jeho nechutenství a je již v roli zavedení PEGu. Než do této fáze, ale přistoupíme, chtěli bychom zkusit ještě změnu režimu stravování, kdy se pokusíme dopoledne do něj dostat příkrmy a až následně odpoledne mateřské mléko. 
Také postupně snižujeme sílu dialyzátu, protože ten co používáme doposud je velice silný a mnohem více ničí podbřišnicí. Bohužel poslední pokud o změnu způsobil, že Péťa odmítal jíst ještě více a proto jsme se vrátili zpět k silnějším. 
Doufáme, že tentokrát změna bude pozitivní a podaří se nám do Péti dostat větší množství kalorií, které jsou nezbytné k nárůstu jeho váhy, která sice stoupá, ale ne dostatečně. 
Naším cílem je, aby týdně přibral 50g a tak jsme zajistili brzkou možnost našeho cíle, kterým je transplantace. 

29. 1. 2024 15:50

Krásný den všem ❤️

Krásné pondělní ráno všem , všem kteří jste se podíleli na naší sbírce , všem dárcům a všem dobrým lidem , i těm kteří nám držíte palce 🙏🏻

 
Péťovi se daří dobře. Stále bojuje a je plný dobré nálady. Na kontrolách v Motole jsou lékaři spokojený s pokroky, které dělá a že stále čůrá, což pro nás znamená značné navýšení množství tekutin, které jsou pro něj důležité z hlediska kalorií. 
Povedlo se nám, aby přibíral a má už krásných 6250g, což je sice ještě daleko k potřebné váze 10kg, ale je to naděje, která nás drží v dobré náladě, že již jeho váha neklesá, ale ani nestagnuje. 
Jeho chuť k jídlu sice není veliká, přesto se ho snažíme motivovat a navyšovat kalorickou hodnotu každého jídla, které mu dáváme. 
Již máme naplánovanou operaci močové trubice, která by měla zajistit průchodnost, aby Péťa mohl konečně čůrat přirozenou cestou bez speciálního vývodu.

MOCKRÁT DĚKUJEME ZA VEŠKEROU PŘÍZEŇ A PODPORU, KTEROU OD VÁS MÁME. DRŽÍTE NÁS V NADĚJI, ŽE VŠE BUDE ZASE DOBRÉ A PÉŤA SE BUDE BRZO TĚŠIT Z KVALITNÍHO ŽIVOTA. ❤️

15. 1. 2024 16:42

Jste úžasný

Nemůžeme ani vyjádřit, jak moc jsme vděčný za každou přispěnou částku pro našeho syna. ❤️

Aktuálně jsme přečkali první fázi Péti nechutenství, kdy jsme ho museli krmit na sílu. V nemocnici bylo v řešení zavedení PEGu, ale bylo nám řečeno, že by se kvůli operaci musela na pár dní zastavit dialýza a tím by byla nejisté, zda to celé zvládne. Proto jsme se rozhodli, že než absolvovat riziko operace, zkusíme ho donutit jíst na sílu. Toto období se nám podařilo přečkat a Péťa zas jí krásně. Snažíme se zavést příkrmy, aby bylo možné co nejdříve kontaktovat společnost na papání a tím snad zajistit lepší příjem stravování. 

26. 12. 2023 11:22

Přaní

Přejeme krásné prožití Vánočních svátků a chtěli bychom poděkovat všem, kteří pomáhají. Za každý příspěvek či sdílení jsme velice vděčný. 

Péťa tento týden zkusil první příkrmy a zatím to vypadá, že mu chutná. Doufáme, že to takto půjde dál. Aktuálně váží 5870g a doufáme, že díky příkrmům půjde konečně pomalu nahoru. Přestože to znamená horší filtrování tekutin, vzhledem k tomu, že z pevné stravy se hůře tekutiny odfiltrovávají. Také postupně zvyšujeme objemy i dialyzátu do bříška, které by měli zajistit lepší filtraci. 

V Lednu měl mít Péťa operaci na zprůchodnění močové trubice, tato operace se ale odložila na Květen, kdy by měla být větší pravděpodobnost, že se tento zákrok povede. 

Díky vám všem věříme, že budeme moci Péťovi umožnit tu nejlepší péči a odpadl nám strach z finanční nejistoty zajistit léky pro našeho syna.

Děkujeme z celého srdce ❤️

15. 12. 2023 23:44

Poděkování

Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří se podílejí na této sbírce. Neskutečně si toho vážíme ❤️ 

Péťa má za sebou další kontroly a nové léky, přesto věříme, že díky vám všem situaci zvládneme. 

Děkujeme moc ❤️

Co budeme dělat s penězi nad rámec léků?

Bylo nám doporučeno využít služeb fyzioterapeutky vzhledem k opožděnému vývoji, a tak by jsme rádi tyto peníze využili na tyto náklady a zbytek nevyčerpané částky na péči o Péťu.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Velkorysý dárce
1 563 Kč  •  2. 2. 2024 21:51
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  2. 2. 2024 21:51
Laskavý dárce
550 Kč  •  2. 2. 2024 21:48
Štědrý dárce
222 Kč  •  2. 2. 2024 21:44
Laskavý dárce
57 Kč  •  2. 2. 2024 20:58
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  2. 2. 2024 20:49
Dorina
1 000 Kč  •  2. 2. 2024 20:35
Přeji hodně štěstí a zdraví 🍀🍀♥️
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  2. 2. 2024 19:52
DobroDárce
10 Kč  •  2. 2. 2024 19:49
Vřelí dárce ❤️
222 Kč  •  2. 2. 2024 19:45
Hlavně mnoho zdraví přeji
DobroDárce
300 Kč  •  2. 2. 2024 18:43
Dobro dárce
200 Kč  •  2. 2. 2024 16:44
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  2. 2. 2024 15:47
Dobro dárce
200 Kč  •  2. 2. 2024 12:32
Štědrý dárce
500 Kč  •  2. 2. 2024 10:17
Štědrý dárce
222 Kč  •  2. 2. 2024 10:14
Dobro dárce ❤️
300 Kč  •  2. 2. 2024 5:17
Štědrý dárce
200 Kč  •  1. 2. 2024 23:13
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  1. 2. 2024 19:46
Milý dárce
1 000 Kč  •  1. 2. 2024 19:23
Milý dárce
188 Kč  •  1. 2. 2024 17:02
Vřelí dárce
200 Kč  •  1. 2. 2024 14:21
Dobro dárce
300 Kč  •  31. 1. 2024 20:38
Vřelí dárce
300 Kč  •  31. 1. 2024 16:05
Štědrý dárce
178 Kč  •  31. 1. 2024 10:44
Milý dárce
600 Kč  •  31. 1. 2024 9:21
Dobro dárce ❤️
444 Kč  •  30. 1. 2024 22:47
Velkorysý dárce
200 Kč  •  30. 1. 2024 21:58
Štědrý dárce
323 Kč  •  29. 1. 2024 13:36
Markéta B.
600 Kč  •  29. 1. 2024 12:13
Dobroden
Milý dárce
600 Kč  •  28. 1. 2024 11:20
Štědrý dárce
300 Kč  •  28. 1. 2024 6:28
Štědrý dárce
200 Kč  •  27. 1. 2024 17:49
Ať už je jenom lépe 🍀
M
300 Kč  •  26. 1. 2024 21:34
Bojuj miminečko. Vím, že to dokážeš ❤️
Vřelí dárce
300 Kč  •  26. 1. 2024 15:06
Dobro dárce ❤️
300 Kč  •  25. 1. 2024 23:40
Dobrosrdečný dárce
84 Kč  •  25. 1. 2024 16:17
Štědrý dárce
150 Kč  •  25. 1. 2024 14:44
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  25. 1. 2024 12:08
Vřelí dárce
200 Kč  •  25. 1. 2024 9:42
Vřelí dárce ❤️
200 Kč  •  25. 1. 2024 9:40
Velkorysý dárce
200 Kč  •  25. 1. 2024 8:55
Štědrý dárce
400 Kč  •  24. 1. 2024 21:18
Milý dárce
68 Kč  •  24. 1. 2024 20:27
Dobro dárce
250 Kč  •  24. 1. 2024 16:11
Dárce, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  24. 1. 2024 14:16
Štědrý dárce
200 Kč  •  23. 1. 2024 23:25
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  23. 1. 2024 23:00
DobroDárce
300 Kč  •  23. 1. 2024 22:44
Štědrý dárce
600 Kč  •  23. 1. 2024 21:43
Vřelí dárce ❤️
70 Kč  •  23. 1. 2024 20:23
Štědrý dárce
100 Kč  •  23. 1. 2024 15:15
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  23. 1. 2024 11:00
Dobro dárce
200 Kč  •  23. 1. 2024 9:41
DobroDárce
200 Kč  •  23. 1. 2024 8:45
Milý dárce
200 Kč  •  23. 1. 2024 6:09
Štědrý dárce
67 Kč  •  23. 1. 2024 5:45
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  22. 1. 2024 22:38
Štědrý dárce
100 Kč  •  22. 1. 2024 22:36
DobroDárce
300 Kč  •  22. 1. 2024 21:47
Velkorysý dárce
333 Kč  •  22. 1. 2024 20:52
Laskavý dárce
600 Kč  •  22. 1. 2024 20:03
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  22. 1. 2024 0:03
Dobro dárce
223 Kč  •  21. 1. 2024 22:34
Štědrý dárce
227 Kč  •  21. 1. 2024 19:32
Vřelí dárce ❤️
73 Kč  •  21. 1. 2024 16:07
Hodně štěstíčka a zdravíčka 🍀
DobroDárce
200 Kč  •  21. 1. 2024 15:21
jerychovam@seznam.cz
3 500 Kč  •  21. 1. 2024 13:51
Držíme palce přejeme hodně zdraví a síly
Dobrosrdečný dárce
177 Kč  •  21. 1. 2024 12:14
Štědrý dárce
300 Kč  •  21. 1. 2024 0:15
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  20. 1. 2024 21:58
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  20. 1. 2024 19:05
DobroDárce
600 Kč  •  20. 1. 2024 13:38
Katka
1 000 Kč  •  20. 1. 2024 11:12
Držím Vám moc palce.
Dobro dárce
156 Kč  •  19. 1. 2024 23:52
Velkorysý dárce
44 Kč  •  19. 1. 2024 22:48
Teta Naďa
200 Kč  •  19. 1. 2024 19:25
Odesláno malému Péťovi za rodinu mé tety Nadi
Lucie
200 Kč  •  19. 1. 2024 9:11
Pro statečného andílka
Dobro dárce ❤️
350 Kč  •  19. 1. 2024 1:48
Ať už je jenom lépe 🍀
Milý dárce
100 Kč  •  18. 1. 2024 23:18
Marek P.
5 000 Kč  •  18. 1. 2024 18:48
Ať malému Petříkovi Bůh mocně požehná a uzdravuje ho. 🙏🥰
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  18. 1. 2024 8:15
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  17. 1. 2024 13:13
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  17. 1. 2024 9:45
Laskavý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2024 18:36
Dobro dárce
434 Kč  •  16. 1. 2024 18:34
Drž se Peťulko ❤️❤️❤️
Dárce, který je pro každou dobrost
194 Kč  •  15. 1. 2024 19:31
Dobrosrdečný dárce
666 Kč  •  15. 1. 2024 12:00
Velkorysý dárce
400 Kč  •  15. 1. 2024 9:16
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  15. 1. 2024 0:23
Milý dárce
100 Kč  •  14. 1. 2024 22:43
Velkorysý dárce
200 Kč  •  14. 1. 2024 22:38
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  14. 1. 2024 21:48
Pro bojovníčka ❤
Dobro dárce ❤️
200 Kč  •  14. 1. 2024 14:24
Hodně štěstí a zdraví .
DobroDárce
111 Kč  •  14. 1. 2024 12:39
Štědrý dárce
150 Kč  •  14. 1. 2024 0:29
Velkorysý dárce
300 Kč  •  13. 1. 2024 23:36
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  13. 1. 2024 22:43
Velkorysý dárce
300 Kč  •  13. 1. 2024 21:42
Štědrý dárce
600 Kč  •  13. 1. 2024 21:29
Máma od dvou dětí
300 Kč  •  13. 1. 2024 21:29
Hodně štěstíčka...ať je miláček co nejdříve v pořádku
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  13. 1. 2024 21:19
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  13. 1. 2024 21:17
Laskavý dárce
200 Kč  •  13. 1. 2024 21:08
Velkorysý dárce
411 Kč  •  13. 1. 2024 20:56
Laskavý dárce
412 Kč  •  13. 1. 2024 20:55
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 1. 2024 20:30
DobroDárce
400 Kč  •  13. 1. 2024 20:28
Štědrý dárce
77 Kč  •  13. 1. 2024 20:27
osmičky jsou taky dobrýýý
Lucie
200 Kč  •  13. 1. 2024 20:21
Drž se maličkéj❤️
Štědrý dárce
150 Kč  •  13. 1. 2024 20:18
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  13. 1. 2024 20:18
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  13. 1. 2024 20:17
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  13. 1. 2024 20:03
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  13. 1. 2024 19:57
Milý dárce
300 Kč  •  13. 1. 2024 19:37
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  13. 1. 2024 19:20
Ivana T.
300 Kč  •  13. 1. 2024 19:11
Držím Ti palce Péťo.
Laskavý dárce
200 Kč  •  13. 1. 2024 17:35
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  13. 1. 2024 17:19
DobroDárce
600 Kč  •  13. 1. 2024 16:53
Milý dárce
100 Kč  •  13. 1. 2024 16:51
DobroDárce
200 Kč  •  13. 1. 2024 16:43
Štědrý dárce
200 Kč  •  13. 1. 2024 15:55
DobroDárce
100 Kč  •  13. 1. 2024 15:48
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  13. 1. 2024 15:39
Laskavý dárce
600 Kč  •  13. 1. 2024 15:26
Laskavý dárce
100 Kč  •  13. 1. 2024 15:09
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  13. 1. 2024 15:08
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  13. 1. 2024 14:57
Velkorysý dárce
600 Kč  •  13. 1. 2024 14:44
Laskavý dárce
500 Kč  •  13. 1. 2024 14:38
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  13. 1. 2024 13:06
Markéta
200 Kč  •  13. 1. 2024 13:01
Péťo, držíme ti palce.
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  13. 1. 2024 12:56
DobroDárce
300 Kč  •  13. 1. 2024 11:25
Dárce, který je pro každou dobrost
111 Kč  •  13. 1. 2024 11:22
Laskavý dárce
600 Kč  •  13. 1. 2024 10:03
Velkorysý dárce
300 Kč  •  13. 1. 2024 9:02
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  13. 1. 2024 9:01
✊🍀🍀🍀
DobroDárce
100 Kč  •  13. 1. 2024 7:33
DobroDárce
150 Kč  •  13. 1. 2024 7:12
Dobro dárce ❤️
801 Kč  •  13. 1. 2024 1:07
Hodně štěstíčka a zdravíčka 🍀
Milý dárce
111 Kč  •  13. 1. 2024 0:55
Martina H.
200 Kč  •  12. 1. 2024 23:33
Přeji Péťovi, ať se vše podaří a rodičům hodně sil, ať Péťa přibývá.
Laskavý dárce
300 Kč  •  12. 1. 2024 22:14
Štědrý dárce
111 Kč  •  12. 1. 2024 22:06
Milý dárce
600 Kč  •  12. 1. 2024 21:51
Dárce, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  12. 1. 2024 21:23
sedm přináší štěstí Péťo
Velkorysý dárce
600 Kč  •  12. 1. 2024 20:57
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  12. 1. 2024 20:31
ať ty sedmičky přinesou štěstí
Raduza
300 Kč  •  11. 1. 2024 11:21
Držím pěsti, Peťo ❤️seš krásný chlapeček ❤️
Štědrý dárce
3 500 Kč  •  10. 1. 2024 20:43
Laskavý dárce
600 Kč  •  9. 1. 2024 19:21
DobroDárce
300 Kč  •  9. 1. 2024 18:48
Velkorysý dárce
100 Kč  •  9. 1. 2024 14:35
Velkorysý dárce
300 Kč  •  9. 1. 2024 11:10
Milý dárce
300 Kč  •  9. 1. 2024 10:09
Velkorysý dárce
100 Kč  •  9. 1. 2024 8:10
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  9. 1. 2024 6:26
Dárce, který je pro každou dobrost
127 Kč  •  9. 1. 2024 4:52
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  8. 1. 2024 23:59
DobroDárce
100 Kč  •  8. 1. 2024 22:38
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  8. 1. 2024 22:09
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  8. 1. 2024 20:45
Vřelí dárce ❤️
150 Kč  •  8. 1. 2024 1:43
Hlavně hodně zdraví a štěstí
Daniel s Rodinou
190 Kč  •  7. 1. 2024 11:17
Alespoň něco malého. Ať se malému daří.
Terezka a Ondra
300 Kč  •  6. 1. 2024 22:46
Držte se!! Péťo zvládneš to!!
Dobro dárce
200 Kč  •  6. 1. 2024 22:00
DobroDárce
200 Kč  •  6. 1. 2024 21:50
Dobro dárce ❤️
222 Kč  •  5. 1. 2024 13:20
Hodně štěstíčka a zdravíčka drobečku 😘
Milý dárce
277 Kč  •  5. 1. 2024 12:49
hodně štěstí
Velkorysý dárce
500 Kč  •  5. 1. 2024 7:53
Zdraví, láska, štěstí, spokojenost
1 111 Kč  •  4. 1. 2024 1:32
Zlatíčku ze srdíčka pro štěstíčko a zdravíčko 1111
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  3. 1. 2024 18:19
P
444 Kč  •  2. 1. 2024 23:25
Vždy tu pro tebe budeme ❤️🍀
Štědrý dárce
600 Kč  •  1. 1. 2024 20:27
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  1. 1. 2024 7:13
DobroDárce
100 Kč  •  31. 12. 2023 22:27
Štědrý dárce
100 Kč  •  30. 12. 2023 23:26
Milý dárce
134 Kč  •  30. 12. 2023 22:12
hrátky s číslem
DobroDárce
300 Kč  •  30. 12. 2023 21:43
Milý dárce
300 Kč  •  30. 12. 2023 21:12
Milý dárce
500 Kč  •  30. 12. 2023 21:11
Štědrý dárce
1 022 Kč  •  30. 12. 2023 19:24
Píďa si rád hraje s čísly :-)
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  29. 12. 2023 20:26
Velkorysý dárce
200 Kč  •  28. 12. 2023 14:59
Velkorysý dárce
100 Kč  •  28. 12. 2023 8:06
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  26. 12. 2023 17:31
DobroDárce
200 Kč  •  26. 12. 2023 11:51
Velkorysý dárce
300 Kč  •  25. 12. 2023 22:55
Milý dárce
300 Kč  •  25. 12. 2023 20:36
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  25. 12. 2023 19:15
Štědrý dárce
600 Kč  •  25. 12. 2023 18:15
Milý dárce
350 Kč  •  25. 12. 2023 17:40
DobroDárce
1 000 Kč  •  25. 12. 2023 16:31
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  24. 12. 2023 6:41
Iva a Míša
500 Kč  •  23. 12. 2023 20:46
Prejeme hodně sil ❤️
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2023 20:39
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  23. 12. 2023 17:50
Davčovi
200 Kč  •  23. 12. 2023 12:54
Hodně štěstí
František a Jana Pirovi
500 Kč  •  21. 12. 2023 20:35
Přejeme hodně štěstí v léčbě ❤️
Adéla
200 Kč  •  21. 12. 2023 14:04
💙💚 hodně štěstí
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  20. 12. 2023 22:29
Hodně štěstí ❤️
Laskavý dárce
500 Kč  •  20. 12. 2023 21:01
❤️ držím palce!
Eva
300 Kč  •  20. 12. 2023 12:58
Držím pěsti a myslím na Tebe.
Milý dárce
250 Kč  •  18. 12. 2023 12:49
FB Lindex baby bazar pomáhá
Krásovi
2 000 Kč  •  18. 12. 2023 10:31
Držte se <3
Peťule
200 Kč  •  17. 12. 2023 12:14
Snad ti má symbolická částka pomůže broučku.
Ondřej Jelínek
300 Kč  •  16. 12. 2023 19:21
Ať poslouží:*
Iva a Standa UO
2 809 Kč  •  15. 12. 2023 9:41
zarovnáváme
Mirek
400 Kč  •  14. 12. 2023 21:20
Držím palce Péťo
Píďa
116 Kč  •  14. 12. 2023 12:11
zarovnávám na 113333
Alice B.
150 Kč  •  13. 12. 2023 16:55
Držím palečky moc moc 🤍
Váňovi a Hovorkovi
1 000 Kč  •  13. 12. 2023 16:32
Držíme palečky! A hodně zdraví!!!
K.H.E.P.H.
200 Kč  •  13. 12. 2023 15:23
Bude dobře 🫶🏻
Kamarád
600 Kč  •  12. 12. 2023 12:31
Rodinka B
1 000 Kč  •  12. 12. 2023 11:14
Péťo papej a koukej dělat jen radost
Zuzana Š.
111 Kč  •  11. 12. 2023 20:02
Bude líp 💙
Pavel trenér
600 Kč  •  11. 12. 2023 11:33
Koukej papat Peťo a růst ať tě za pár let potkám někde na závodech jako tvého tátu
Nikol a Stella
300 Kč  •  11. 12. 2023 8:42
Ať je brzy dobře!!! 🫶
Jiří M.
200 Kč  •  11. 12. 2023 8:15
Doufám, že se Péťovi bude jenom dařit
Petra
300 Kč  •  10. 12. 2023 12:34
Bude líp 🤍
Natália K.
1 000 Kč  •  9. 12. 2023 23:14
Držíme palečky! Zvládni to broučku. N&V&T&T
Iva K.
300 Kč  •  9. 12. 2023 9:46
Bude líp ❤️
Adéla
150 Kč  •  9. 12. 2023 7:39
Veru
200 Kč  •  8. 12. 2023 22:46
Držte se! Malý je nádherný 🥹❤️ Už bude jen lépe
R.
2 000 Kč  •  8. 12. 2023 20:21
Držíme palce, nech všetko dobre dopadne!
Pavel F.
300 Kč  •  8. 12. 2023 17:47
Držím palce
Káťa Honza a děti
300 Kč  •  8. 12. 2023 16:00
Držte se ❤️ všechno dobře dopadne ❤️
Tereza
500 Kč  •  8. 12. 2023 14:33
Hodně sil a krásně papej :-)
Nikola P.
300 Kč  •  8. 12. 2023 8:59
Držím palce a přeju moc sil malému i rodičům🙏
Natálie H.
300 Kč  •  7. 12. 2023 21:36
Držte se❤️
Adéla Ž.
300 Kč  •  7. 12. 2023 20:12
Hodně štěstí!
Soňa
500 Kč  •  7. 12. 2023 19:38
Moc držím Péťovi i rodičům palečky a věřím,že vše dobře dopadne.
Petr
600 Kč  •  7. 12. 2023 10:25
Hodně štěstí a hodně sil kamaráde!!! Všechno dobře dopadne!🙏🏽
JK
300 Kč  •  7. 12. 2023 9:11
Hodně štěstí :-)
Jan K
500 Kč  •  6. 12. 2023 19:42
❤️
Anonýmeček
3 500 Kč  •  6. 12. 2023 18:47
Danča, Páťa a Radim
5 000 Kč  •  6. 12. 2023 18:09
Péťo koukej hezky papat!

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Dokončené Dobrovýzvy

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat