Sbírka ukončena:

Pomoc pro Filipa

Vybráno 0 Kč 5 860 Kč
30 000 Kč
 -
22 dárců
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše daru
0 Kč
Nejvyšší dar
7 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomoc pro Filipa

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Monika Matuskovicova
Datum přidání
19. 4. 2023

Představení sbírky

Tohle je Filípek cca 1 roční Kocourek, který se dostal k nam od majitelů které nemají dostatek financí na jeho léčbu. Začali se mu na hlavě dělat stroupky, až to dosáhlo velkého rozsahu hlavy hned jeli na veterinu kde nevěděli co kocourovi může být dostal antibiotika a masticky na hlavu bohužel léčba pomohla na pouhý měsíc a vrátilo se to zpět. Majitelé, jsou zoufalý a chtějí pro svého kocourka to nejlepší ale protože majitelka má postiženou dceru a manžela pro mrtvici. Korunky ji nevyzbyvaji na další náklady vyšetření a dietní krmivo pro Filipa a je z toho nešťastná Filípek už to má po celém těle a stále se neví co mu vlastně je prosíme vás o pomoc 

Komu pomůžeme?

Filipkovi ročnímu kocourovi, aby se netrápil a měl svou dietní stravu (hypoalergenní krmivo) a hlavně na jeho léčbu, která bude dlouhá ale on je to bojovník a zvládá to na jedničku i přesto že ho to bolí on to nevzdava a chce bojovat 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Penízky z této sbírky budou použity pouze na potřeby pro Filipa krmivo, veterinární náklady, uklidňující hračky, spec.stelivo které v tuto chvily je třeba nikdo stále neví co filipkovi je a musí se vyzkoušet všechno 

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Omlouváme se, ale přehled dárců je kvůli vysoké zátěži na našem webu dočasně nedostupný. Na nápravě pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat