Sbírka ukončena:

Bezbariérové dokončení rodinného domu pro nepohyblivou Martinku

Vybráno 0 Kč 429 901 Kč
620 000 Kč
 -
308 dárců
Celkem se zapojilo
1 396 Kč
Průměrná výše daru
50 000 Kč
Nejvyšší dar
120 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Bezbariérové dokončení rodinného domu pro nepohyblivou Martinku

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Ota Šafránek
Datum přidání
10. 11. 2023
Poslední aktualita

14. 3. 2024 20:42

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ

Hezký večer.

Sbírka pro Martinku je u konce. Díky VAŠÍ vlně solidarity se podařilo vybrat neuvěřitelných 429. 901 ,- Kč.

Tímto bychom VÁM VŠEM, známým i neznámým dárcům, chtěli poděkovat za VAŠI úžasnou podporu této sbírky. Zakusili jsme vaši konkrétní pomoc, dostávalo se nám od VÁS pozornosti, podpory a kus vašich srdcí. Naši nesmírnou vděčnost nelze ani slovy vyjádřit.

S hlubokým respektem, úctou a pokorou VÁM děkujeme, že VÁS, známé i neznámé, máme ve své blízkosti a že díky VÁM, můžeme začít s realizací záměru sbírky, odstraňování bariér v našem domě. 

Manželé Šafránkovi, rodiče Martinky.

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Mými přáteli jsou Maruška a Ota Šafránkovi. Jsou rodiči dnes již čtyřicetileté Martinky, která je velmi těžce postižená. Její zdravotní stav vyžaduje celodenní intenzivní péči, která zahrnuje hlídání, krmení, odsávání, polohování a pokud zbydou síly, tak ještě cvičení. Jelikož maminka Maruška již 40 roků takto pečuje o Martinku, její manžel Ota pracoval v sociálních službách a od jara 2023 jsou oba v důchodu, je jasné, že finanční prostředky na opravu jejich 200 let starého domu nemají z čeho ušetřit. Aby mohli o Martinku pečovat, rozhodli se žít skromným životem. 

Bohužel, jejich stařičký dům se začíná dovolávat nutné rekonstrukce. Obývají ho totiž nikoli v přízemí, ale v patře. Potřebovali by tedy vybudovat bezbariérový přístup do obytné části a přáli by si postavit pro svou dceru terasu, na níž by ji mohli jednoduše vyvézt a nemuseli by složitě řešit, jak dostat poměrně těžké masivní lůžko i s Martinkou na čerstvý vzduch. Navíc již oba dosáhli důchodového věku a jejich síly jim začínají den ode dne ubývat.

Komu pomůžeme?

Martinčiny problémy začaly být zjevné zhruba ve 2 letech. Martinka od 4 let dokázala sedět s oporou, jakéhokoli jiného pohybu nebyla schopná. A aby toho nebylo málo, přihodilo se, že v roce 2019 vdechla kousek stravy a začala se dusit. Musela být resuscitovaná a od té doby je ležáčkem, napojeným 24 hodin na umělou plicní ventilaci, krmená pouze nutriční výživou (umělá strava) do bříška pomocí PEGu.

Maruška s Otou jsou v mých očích vzornými rodiči. Navzdory velmi špatnému zdravotnímu stavu Martinky nikdy ani na chvíli nezauvažovali o tom, že by péči o svou milovanou dceru svěřili do cizích rukou, byť odborných a erudovaných. Naskakuje mi husí kůže, když si představím, že bych v jejich situaci stála já sama. Neumím si představit, jak bych takovou situaci ustála. A ruku na srdce – udělali byste pro své dítě to samé? Pokud ano, určitě rozumíte jejich situaci. Ke starému domu je váže silné citové pouto. Ota se v něm narodil, Maruška se do něj přistěhovala pře 45 lety a společně v něm vychovali své 4 děti.

Velmi mne rozesmutnilo, když jsem zjistila, že Marušce a Otovi chybí ještě tak velká část z částky, kterou by potřebovali ve sbírce získat. Proto moc prosím ty, kdo v předvánočním spěchu pozapomněli na svůj vánoční projekt, který chtěli podpořit.

VYBERTE SI SPOLU SE MNOU TENTO!

MOC SE TÍMTO ZA NĚJ PŘIMLOUVÁM.

Prosím jménem svým i tím jejich, abyste otevřeli nejen svá srdce, ale i své peněženky a přispěli  jim tak svou „troškou do mlýna“ a společně jsme tak dokázali usnadnit Martince přístup na čerstvý vzduch a jejím rodičům sňali z beder velkou tíhu, způsobenou starostmi o to, jak zvládnou jejich složitou situaci v budoucnu.

MOCKRÁT DĚKUJI JMÉNEM SVÝM I TÍM JEJICH !!!

ZA SDÍLENÍ ČI JAKÉKOLI ŠÍŘENÍ BUDU VELMI VDĚČNÁ.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Jelikož se dům nachází ve velmi špatném technickém stavu, je možné, že předpokládaná částka 620 000 korun ani nebude stačit. Vybrané prostředky budou použity na bourací práce, projektovou dokumentaci, vyřízení stavebního povolení, a konečně na vlastní vybudování terasy. Bez pomoci přátel a lidí, kterým srdce bije dobročinně, by tuto rekonstrukci rozhodně zrealizovat nedokázali.
Tak MOC MOC MOC díky vám všem za jakoukoli, byť nepatrnou částku, kterou pošlete a která Marušce, Otovi a především jejich Martince pomůže splnit sen.                               

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

14. 3. 2024 20:42

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ

Hezký večer.

Sbírka pro Martinku je u konce. Díky VAŠÍ vlně solidarity se podařilo vybrat neuvěřitelných 429. 901 ,- Kč.

Tímto bychom VÁM VŠEM, známým i neznámým dárcům, chtěli poděkovat za VAŠI úžasnou podporu této sbírky. Zakusili jsme vaši konkrétní pomoc, dostávalo se nám od VÁS pozornosti, podpory a kus vašich srdcí. Naši nesmírnou vděčnost nelze ani slovy vyjádřit.

S hlubokým respektem, úctou a pokorou VÁM děkujeme, že VÁS, známé i neznámé, máme ve své blízkosti a že díky VÁM, můžeme začít s realizací záměru sbírky, odstraňování bariér v našem domě. 

Manželé Šafránkovi, rodiče Martinky.

31. 12. 2023 21:29

PF2024

Dnes loučíme se s tímto rokem,

ze staré chaloupky za potokem.

Ať štěstí Vás následuje každým krokem!

Zde na Donio se koncentruje dobro a dnes především! Jsme proto vděční za to, že čtete příběhy každého dočasně či trvale, fyzicky, nebo mentálně slabšího, který bojuje, osudy pozůstalých po předčasně zmařených životech jejich blízkých, při nehodách a násilných činech.

Ať Vám vaše vzácná vlastnost štědrosti a pokory zahalené mnohdy do anonymní, pokorné pomoci odkrývá zcela konkrétní krásy Vašeho života, které až do Tří králů zůstanou nasvíceny krásnými tóny vánočních stromků.

Děkujeme, že jste si udělali čas na dobrý skutek, a jako poselství pro dnešní den Vám posíláme verš z naší oblíbené knihy:

Matouš, kapitola 25, verš 40.

Martina + Ota + Marie Šafránkovi.

28. 11. 2023 18:40

Adventní příprava na jaro

Díky vašemu neuvěřitelnému zapojení do sbírky pro Martinku se bezbariérové přebudování blíží reálnějším obrysům.
Připravujeme se na rekonstrukci a momentálně řešíme dispozici prostor, aby byla co nejpraktičtější. 

Momentálně řešíme to nejduležitější – vybudování co nejkratší cesty k plošině pro vozíček na schodišti a s tím související srovnání výšek podlah, zrušení několika schodů, dodatečné zabudování širokých posuvných dveří, díky kterým se vytočíme s těžkým vozíkem.

Dále také přímý přístup do bezbariérové koupelny a hygienického zázemí co nejblíže imobilnímu lůžku, přebudování dveří, elektoinstalace, ošetření hrubé stavby,  prodloužení střechy a řešení vytápění.

Děkujeme všem anonymním i konkrétním dobrodincům, kteří i v dnešní ekonomicky napjaté době konají dobré skutky.

Z naší sněhem pokryté spící krajiny Vám posíláme mnoho poděkování, lásky a klidu do adventní doby.

Až v neděli budeme zapalovat první svíci na našem adventním věnci bude každou, i tuto neděli svítit za každého z vás.

17. 11. 2023 19:21

Pozdrav od Šafránků <3

Milí dárci, děkujeme, že jste přispěli do sbírky na bezbariérovou úpravu našeho domu. 

Neobyčejně nás potěšilo, že sbírku sdíleli naši přátelé na sociálních sítích a zmínily se o nich i facebookové stránky Městečko Chřibská. Podařilo se nám tak vybrat už přes 68 tisíc. 

Budeme Vám velmi vděčni, když nám dál budete pomáhat šířit informace o naší sbírce. 

Ota, Marie a Martina Šafrákovi

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dobrosrdečný dárce
1 500 Kč  •  9. 3. 2024 23:11
Laskavý dárce
50 Kč  •  9. 3. 2024 21:00
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  9. 3. 2024 19:10
Laskavý dárce
600 Kč  •  9. 3. 2024 9:18
Milý dárce
1 000 Kč  •  8. 3. 2024 22:09
Dobrosrdečný dárce
3 000 Kč  •  8. 3. 2024 18:58
Velkorysý dárce
300 Kč  •  8. 3. 2024 10:04
DobroDárce
1 000 Kč  •  6. 3. 2024 22:51
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  6. 3. 2024 17:50
Dárce, který je pro každou dobrost
18 000 Kč  •  5. 3. 2024 11:04
Velkorysý dárce
600 Kč  •  4. 3. 2024 11:03
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  3. 3. 2024 13:26
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  3. 3. 2024 11:37
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  3. 3. 2024 9:42
Dobrosrdečný dárce
400 Kč  •  1. 3. 2024 15:37
Velkorysý dárce
500 Kč  •  1. 3. 2024 14:25
DobroDárce
300 Kč  •  29. 2. 2024 15:32
Dárce, který je pro každou dobrost
189 Kč  •  29. 2. 2024 9:39
Dobrosrdečný dárce
1 500 Kč  •  28. 2. 2024 22:04
Velkorysý dárce
250 Kč  •  28. 2. 2024 20:33
Dagmar D.
1 000 Kč  •  28. 2. 2024 13:51
A
DobroDárce
10 000 Kč  •  28. 2. 2024 13:36
DobroDárce
300 Kč  •  28. 2. 2024 11:57
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  28. 2. 2024 10:52
Laskavý dárce
600 Kč  •  28. 2. 2024 9:31
DobroDárce
600 Kč  •  27. 2. 2024 23:15
Milý dárce
300 Kč  •  27. 2. 2024 22:51
Štědrý dárce
600 Kč  •  27. 2. 2024 22:27
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  27. 2. 2024 22:26
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  27. 2. 2024 22:18
Štědrý dárce
200 Kč  •  27. 2. 2024 22:13
Milý dárce
300 Kč  •  27. 2. 2024 20:21
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  26. 2. 2024 22:22
Velkorysý dárce
3 000 Kč  •  26. 2. 2024 8:26
DobroDárce
10 000 Kč  •  25. 2. 2024 12:57
Silva
2 000 Kč  •  24. 2. 2024 20:00
Hojnost Božího požehnáni ať se oprava podaří
Milý dárce
300 Kč  •  21. 2. 2024 15:54
Simi & František
1 000 Kč  •  20. 2. 2024 19:31
Naděje umírá poslední ❤️
Zlatka
1 000 Kč  •  20. 2. 2024 18:16
Marusko, posilam Martince hubana 😘
DobroDárce
600 Kč  •  20. 2. 2024 16:14
Laskavý dárce
1 500 Kč  •  17. 2. 2024 18:26
Štědrý dárce
3 500 Kč  •  17. 2. 2024 15:18
Milý dárce
500 Kč  •  17. 2. 2024 14:47
Dobrosrdečný dárce
601 Kč  •  17. 2. 2024 11:02
DobroDárce
1 000 Kč  •  16. 2. 2024 14:00
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  16. 2. 2024 12:04
Štědrý dárce
600 Kč  •  16. 2. 2024 10:59
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  14. 2. 2024 21:57
Milý dárce
50 Kč  •  14. 2. 2024 16:32
Popelka
600 Kč  •  14. 2. 2024 14:39
Maruško, Oto! Jste příkladnými rodiči. Díky, že jste velkým vzorem pro rodiče v nesnázích. Naše společnost takové vzory moc potřebuje. Děkujeme vám!
Valentýnek
500 Kč  •  14. 2. 2024 11:29
S Janou v zádech jdou věci mnohem snadněji. Držím palce..👍
DobroDárce
111 Kč  •  12. 2. 2024 12:57
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  11. 2. 2024 20:01
Štědrý dárce
300 Kč  •  11. 2. 2024 15:33
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  11. 2. 2024 14:01
Laskavý dárce
600 Kč  •  8. 2. 2024 11:22
Velkorysý dárce
600 Kč  •  7. 2. 2024 19:40
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  3. 2. 2024 13:09
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  2. 2. 2024 23:17
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  1. 2. 2024 16:15
Velkorysý dárce
50 Kč  •  31. 1. 2024 20:20
Dárce, který je pro každou dobrost
322 Kč  •  29. 1. 2024 22:43
Laskavý dárce
135 Kč  •  29. 1. 2024 22:31
Velkorysý dárce
100 Kč  •  29. 1. 2024 17:30
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  29. 1. 2024 12:40
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  29. 1. 2024 2:25
Štědrý dárce
200 Kč  •  27. 1. 2024 15:07
Štědrý dárce
277 Kč  •  27. 1. 2024 12:35
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  26. 1. 2024 13:39
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  25. 1. 2024 15:06
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  25. 1. 2024 14:57
Laskavý dárce
200 Kč  •  25. 1. 2024 9:30
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  25. 1. 2024 6:45
Štědrý dárce
30 Kč  •  24. 1. 2024 22:44
DobroDárce
1 000 Kč  •  24. 1. 2024 21:44
Knedlíci
2 000 Kč  •  24. 1. 2024 21:37
Ať se podaří
Velkorysý dárce
600 Kč  •  24. 1. 2024 19:45
Veronika
300 Kč  •  24. 1. 2024 9:59
Hodně sil! 🍀
DobroDárce
1 000 Kč  •  23. 1. 2024 20:32
Štědrý dárce
300 Kč  •  23. 1. 2024 19:58
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  23. 1. 2024 19:44
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  23. 1. 2024 17:17
Ondřej Špinler
1 000 Kč  •  23. 1. 2024 15:18
Děkuji za možnost udělat dobrý skutek. Vše dobré!
Laskavý dárce
600 Kč  •  23. 1. 2024 14:24
DobroDárce
300 Kč  •  23. 1. 2024 13:10
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  23. 1. 2024 12:42
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  23. 1. 2024 12:23
Štědrý dárce
600 Kč  •  23. 1. 2024 10:54
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  23. 1. 2024 10:25
Laskavý dárce
600 Kč  •  23. 1. 2024 9:02
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  23. 1. 2024 8:56
Milý dárce
100 Kč  •  23. 1. 2024 8:47
Milý dárce
600 Kč  •  23. 1. 2024 8:30
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  23. 1. 2024 8:15
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  23. 1. 2024 7:16
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  23. 1. 2024 6:41
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  23. 1. 2024 6:14
Velkorysý dárce
200 Kč  •  23. 1. 2024 6:12
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  23. 1. 2024 4:44
Laskavý dárce
300 Kč  •  23. 1. 2024 0:00
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  22. 1. 2024 23:50
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  22. 1. 2024 22:55
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  22. 1. 2024 22:45
Milý dárce
600 Kč  •  22. 1. 2024 22:02
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  22. 1. 2024 21:42
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  22. 1. 2024 20:06
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  22. 1. 2024 19:54
DobroDárce
500 Kč  •  22. 1. 2024 17:56
DobroDárce
6 000 Kč  •  22. 1. 2024 16:54
Milý dárce
100 Kč  •  22. 1. 2024 16:46
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  22. 1. 2024 16:13
DobroDárce
300 Kč  •  22. 1. 2024 16:08
Štědrý dárce
600 Kč  •  22. 1. 2024 15:49
DobroDárce
300 Kč  •  22. 1. 2024 15:27
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  22. 1. 2024 14:59
Velkorysý dárce
300 Kč  •  22. 1. 2024 14:55
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  22. 1. 2024 14:43
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  22. 1. 2024 14:28
DobroDárce
300 Kč  •  22. 1. 2024 14:27
Dárce, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  22. 1. 2024 14:22
Milý dárce
600 Kč  •  22. 1. 2024 14:11
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  22. 1. 2024 13:56
Milý dárce
300 Kč  •  22. 1. 2024 13:54
Velkorysý dárce
300 Kč  •  22. 1. 2024 13:53
DobroDárce
600 Kč  •  22. 1. 2024 13:32
Milý dárce
300 Kč  •  22. 1. 2024 13:25
Laskavý dárce
200 Kč  •  22. 1. 2024 13:19
DobroDárce
300 Kč  •  22. 1. 2024 13:18
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  22. 1. 2024 13:13
Laskavý dárce
100 Kč  •  22. 1. 2024 12:59
Velkorysý dárce
100 Kč  •  22. 1. 2024 12:55
DobroDárce
600 Kč  •  22. 1. 2024 12:51
marketa K.
600 Kč  •  22. 1. 2024 12:43
Respekt vám skvělým rodičům!!!
Velkorysý dárce
50 Kč  •  22. 1. 2024 8:57
Štědrý dárce
5 000 Kč  •  22. 1. 2024 1:33
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  21. 1. 2024 18:09
Štědrý dárce
200 Kč  •  20. 1. 2024 10:53
Milý dárce
600 Kč  •  19. 1. 2024 21:50
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  19. 1. 2024 14:28
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 1. 2024 8:01
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  19. 1. 2024 0:42
DobroDárce
450 Kč  •  18. 1. 2024 23:02
Velkorysý dárce
500 Kč  •  18. 1. 2024 22:25
Laskavý dárce
200 Kč  •  18. 1. 2024 22:15
Milý dárce
77 Kč  •  18. 1. 2024 22:11
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  18. 1. 2024 22:10
Velkorysý dárce
1 300 Kč  •  18. 1. 2024 22:06
DobroDárce
3 500 Kč  •  18. 1. 2024 22:05
Martin Z.
5 500 Kč  •  18. 1. 2024 21:52
Doufám, že se dílo podaří. Jste skvělí a váš příběh jsem probrečel. Sbírku jsme s přáteli i nasdíleli na soc. sítě, tak snad to pomůže.
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  18. 1. 2024 20:55
Dárce, který je pro každou dobrost
238 Kč  •  17. 1. 2024 20:16
Dárce, který je pro každou dobrost
2 890 Kč  •  16. 1. 2024 23:28
DobroDárce
3 500 Kč  •  16. 1. 2024 23:27
Ivana
1 000 Kč  •  16. 1. 2024 7:30
Přeji mnoho sil a optimismu.
Milý dárce
600 Kč  •  15. 1. 2024 10:02
Velkorysý dárce
300 Kč  •  13. 1. 2024 11:54
DobroDárce
500 Kč  •  13. 1. 2024 10:19
DobroDárce
300 Kč  •  13. 1. 2024 8:15
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  12. 1. 2024 17:56
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  12. 1. 2024 8:50
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  11. 1. 2024 21:41
DobroDárce
3 500 Kč  •  11. 1. 2024 21:06
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  11. 1. 2024 20:18
Milý dárce
500 Kč  •  11. 1. 2024 7:46
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  11. 1. 2024 0:52
DobroDárce
1 000 Kč  •  10. 1. 2024 21:20
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  10. 1. 2024 11:57
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  10. 1. 2024 7:49
Velkorysý dárce
100 Kč  •  9. 1. 2024 0:13
Štědrý dárce
200 Kč  •  8. 1. 2024 17:51
Milý dárce
3 881 Kč  •  8. 1. 2024 12:03
Laskavý dárce
100 Kč  •  8. 1. 2024 0:03
Milý dárce
500 Kč  •  7. 1. 2024 13:53
Velkorysý dárce
91 Kč  •  6. 1. 2024 12:43
Rudolf R.
50 000 Kč  •  5. 1. 2024 19:07
Raduji se s vámi.
Milý dárce
20 000 Kč  •  5. 1. 2024 18:43
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  5. 1. 2024 16:24
Dobrosrdečný dárce
4 500 Kč  •  2. 1. 2024 16:54
Velkorysý dárce
1 500 Kč  •  31. 12. 2023 20:12
Laskavý dárce
500 Kč  •  30. 12. 2023 16:05
Štědrý dárce
3 000 Kč  •  29. 12. 2023 18:25
Laskavý dárce
20 000 Kč  •  29. 12. 2023 11:14
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  29. 12. 2023 9:21
E.V.
1 000 Kč  •  28. 12. 2023 14:13
moc vám přeji, aby se to podařilo
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  28. 12. 2023 13:13
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  27. 12. 2023 21:29
Štědrý dárce
600 Kč  •  27. 12. 2023 15:42
DobroDárce
500 Kč  •  24. 12. 2023 12:18
Velkorysý dárce
100 Kč  •  24. 12. 2023 12:05
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  23. 12. 2023 11:33
Štědrý dárce
500 Kč  •  23. 12. 2023 9:59
Štědrý dárce
600 Kč  •  22. 12. 2023 23:03
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  22. 12. 2023 15:07
Milý dárce
300 Kč  •  22. 12. 2023 13:48
Laskavý dárce
3 500 Kč  •  22. 12. 2023 13:07
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  20. 12. 2023 17:42
DobroDárce
600 Kč  •  19. 12. 2023 21:16
Milý dárce
600 Kč  •  19. 12. 2023 20:50
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  19. 12. 2023 12:07
DobroDárce
2 000 Kč  •  18. 12. 2023 22:40
Marie
600 Kč  •  18. 12. 2023 9:49
Přeji hodně krásných společných procházek. Krásné Vánoce!

300 Kč  •  30. 11. 2023 21:50
Ať se povede!
Veronika O.
1 500 Kč  •  21. 11. 2023 12:46
Moc na vás myslím a doufám, že se peníze najdou.
Pavel Tlapák
1 000 Kč  •  16. 11. 2023 13:46
Přeji ať se záměr vydaří! :)
Renata Zahálková
1 000 Kč  •  16. 11. 2023 13:39
🙏😘
Yveta S.
2 000 Kč  •  16. 11. 2023 11:20
Přejeme Vám, ať se přestavba krásně povede podle představ a Martince hodně pěkných chvil na čerstvém vzduchu.
Petra
600 Kč  •  15. 11. 2023 19:44
Ať se vám daří : -) !!!
Dáša a Míla z Kameniček
2 000 Kč  •  14. 11. 2023 20:10
Hodně štěsí ve vašem projektu. Myslíme na Vás.
Anička ze Seče
1 000 Kč  •  14. 11. 2023 20:06
At´ Vám to vyjde!
Roman a Iveta
1 000 Kč  •  14. 11. 2023 19:44
Držíme pěsti, at´se Vám podaří vybrat celá částka. Máme Vás rádi. Posílame pozdrav z Kameniček
Radostný dárce
1 000 Kč  •  14. 11. 2023 17:53
Jste skvělí a já Vám držím palce!
Ája Bája
300 Kč  •  14. 11. 2023 15:17
Maruško a Otíku velice ráda vám pomohu alespoň troškou. Váš příběh sdílím kde se dá a doufám že se částka vybere brzy,aby i Martinka a vy jste měli vše zjednodušené.💗🙏 Ája

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Dokončené Dobrovýzvy

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat