Sbírka ukončena:

Pomoc pro Nea

Vybráno 0 Kč 3 125 Kč
50 000 Kč
 -
15 dárců
Celkem se zapojilo
208 Kč
Průměrná výše daru
1 000 Kč
Nejvyšší dar
15 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomoc pro Nea

Vybráno 0 Kč 3 125 Kč
50 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Datum přidání
28. 11. 2023
Poslední aktualita

14. 12. 2023 8:45

Tímto chci moc poděkovat všem laskavým dárcům

Zlatí dárci dekuji vám z celého srdce za vaše příspěvky na Nea jste skvělý lidi co mají srdce na správném místě,bohužel sbírka se musí ukončit stav Nea se blíží ke konci zjištěna rakovina mu už moc času nedává po hromadě ho drží už jen léky. 
dekuji ještě jednou vám všem kteří jste se podíleli za vybrané peníze budou nakoupeny Neovi léky proti bolestem (. previcox) aby s rodinou zvladl přečkat alespoň svátky a to vše bude díky vám možné. Takže velké díky vám všem ❤️❤️

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Dobrý den, tímto chci pozdravit každého dobrého člověka, co se tu najde s prosbou pro mé blízké, kteří nejen že mají obrovské srdce, ale také se starají o velkou spoustu zvířat. Dávají jim nádherné prostředí, lásku a domov. Někteří z nich byly zachráněni někteří odloženi a teď v této milující rodině prožívají krásný život plný hrátek a štěstí každý z nich slaví narozeniny jako by to byl člověk, je to něco úžasného.

Zakládám sbírku na pomoc pro pejska, který skoro nemůže chodit, má různé zdravotní problémy a prozatímní pomoc od bolesti stojí 1000,- Kč na 4 dny, aby mohl normálně chodit a pohybovat se.

Celá rodina dělá co může, ale vyšetření, které potřebuje je nákladné. Pejsek potřebuje rentgen, rozbor krve a laboratorní testy, což je nejen nákladné, ale časově nezbytné.

Tímto vás prosím a žádám udělejte radost a štěstí těm, co pomáhají a nic na oplátku nežádají buďme lidští a prokažme dobro pro někoho, kdo má srdce plné lásky byť jen drobnými pomůžeme všichni tomuto pejskovi žít ještě krásný život s dětmi a rodinou, která ho miluje.

Děkuji a doufám, že toto milé překvapení pro tuto rodinu bude to nejhezčí, co se v tomto roce stane.

Komu pomůžeme?

Paní Cornelia Novotná je žena, která nestojí na místě, když vidí že je třeba pomoct. Raději by sama nejedla jen, aby její rodina a zvířátka měli vše. Její rodina se skládá z její dcery 6 let, syna 24 let, dvou kocourku, kteří byly na ulici a našli zde krásný domov, čtyř pejsků, fretky, prasátka, morčátka a dvou králíků.

Den začíná  tím že jsou všichni řádně vyčištěni, nakrmeni, vyvenčeni, což v takovém množství zvířat znamená brzké vstávání, ale pokaždé s úsměvem. Poté nastávají povinnosti jako jsou práce, škola a poté hrátky, venčení, krmení atd. a dokola každý den. Pro tuto rodinu to není starost, ale každodenní náplň života a rutina.

Proto je smutné koukat na malou Sofinku dceru paní Novotné a i na paní Novotnou jak si nevědí rady s časem i financemi. Paní Novotná pracuje v kanceláři místní firmy. Poté aby nakrmila a starala se o všechna svá zvířata. Za každého počasí roznáší letáky, ale i to zabírá spoustu času a finančně to na tuto pomoc nestačí, proto vás prosím a žádám o pomoc této rodině.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze které se vyberou budou okamžitě použity na pomoc Neovy (Rhodersky ridgeback), který by díky daru mohl podstoupit uvedená vyšetření a brát léky, díky kterým se může pohybovat. Léky vychází na 1000,- Kč na pouhé čtyři dny, proto i s veterinářem věříme, že čím dříve se na vyšetření dostane, tím dříve se bude moci vyléčit. 

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

14. 12. 2023 8:45

Tímto chci moc poděkovat všem laskavým dárcům

Zlatí dárci dekuji vám z celého srdce za vaše příspěvky na Nea jste skvělý lidi co mají srdce na správném místě,bohužel sbírka se musí ukončit stav Nea se blíží ke konci zjištěna rakovina mu už moc času nedává po hromadě ho drží už jen léky. 
dekuji ještě jednou vám všem kteří jste se podíleli za vybrané peníze budou nakoupeny Neovi léky proti bolestem (. previcox) aby s rodinou zvladl přečkat alespoň svátky a to vše bude díky vám možné. Takže velké díky vám všem ❤️❤️

4. 12. 2023 11:03

Prodloužení života

Dekuji všem dárcům za podporu Nea bohužel v tuto dobu podstoupil veškerá vyšetření a byla mu zjištěna rakovina která zasáhla kosti a metastazovala po lécích je na chvíli v pořádku a bez bolesti a prodlužuje se mu na nějakou chvíli život s milovanou rodinou cílová částka už nemusí být dosažena ale kazdydar pomůže prodloužit jeho dny s rodinou bez bolesti do doby kdy bude muset být uspán rodina by si ho přála zpopelnit a dát do lávového kamene na památku což činí 20.tis kc pokud se alespoň tato částka vybere budou jeho dny s rodinou navždy zachovány . Ještě jednou dekuji všem a stránce Donio za tuto možnost.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  13. 12. 2023 20:26
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  12. 12. 2023 9:39
Pavla W.
250 Kč  •  9. 12. 2023 18:44
Je mi to moc líto. Držte se 💕
Laskavý dárce
100 Kč  •  8. 12. 2023 11:50
Velkorysý dárce
100 Kč  •  7. 12. 2023 8:52
Laskavý dárce
45 Kč  •  6. 12. 2023 20:49
Kaja
200 Kč  •  5. 12. 2023 21:05
❤️❤️❤️
Pavla W.
1 000 Kč  •  4. 12. 2023 16:36
Hodně štěstí, Neo 🧡
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  4. 12. 2023 15:00
Dárce, který je pro každou dobrost
90 Kč  •  4. 12. 2023 13:02
Velkorysý dárce
28 Kč  •  4. 12. 2023 10:25
Josef B.
300 Kč  •  3. 12. 2023 20:09
Držíme palce !
Laskavý dárce
500 Kč  •  1. 12. 2023 16:12
Velkorysý dárce
100 Kč  •  28. 11. 2023 14:59
Milý dárce
12 Kč  •  28. 11. 2023 13:38

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat