Sbírka ukončena:

Pomoc Vašíkovi ke kvalitní chůzi

Vybráno 0 Kč 510 235 Kč
600 000 Kč
 -
671 dárců
Celkem se zapojilo
760 Kč
Průměrná výše daru
20 000 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomoc Vašíkovi ke kvalitní chůzi

Vybráno 0 Kč 510 235 Kč
600 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Michaela Surmajová
Datum přidání
16. 5. 2023
Poslední aktualita

15. 7. 2023 9:58

Děkujeme 🩵

Ze srdce děkujeme všem, kteří přispěli. Děkujeme za tak krásnou částku, která Vašíkovi umožní intenzivně rehabilitovat. Kdybychom věděli od koho jsou jednotlivé dary, poděkovali bychom každému osobně. Jsme rádi, že Vám náš příběh nebyl lhostejný. Děkujeme z celého srdce 🩵

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Náš příběh

Příběh nemohu začít jinak, než od úplného začátku, protože to vše, co jsme si s manželem prožili, se podepsalo i na příchodu našeho Vašíka na svět.

Vašík je opravdu vymodlené miminko. S manželem jsme na něho čekali dlouhých 5 let. Bohužel se nejednalo o pouhé čekání, než se konečně zadařilo, ale bylo to hlavně pět let plných bolestí a ztrát. Za těch 5 let jsem celkem 8× potratila…Vždy se scénář prakticky opakoval a ta ztráta, která přišla, probíhala velice podobně. Pozitivní test, bijící srdíčko, krvácení a v 8. týdnu těhotenství následoval konec. Cesta do nemocnice, objednání a čekání na revizi. Aby toho nebylo málo, tak z těch 8 potratů jsem prodělala 3 mimoděložní těhotenství. Ano, tři.. Jednou se plod uhnízdil v pravém vejcovodu, o který jsem bohužel přišla. Za 3 měsíce se opět zadařilo a já byla opět mimoděložně těhotná, což jsem nevěděla. Zjistila jsem to až poté, co mě odvážela rychlá záchranná služba s šílenými bolestmi. Plod se usadil na 0,5 cm toho odebraného vejcovodu, který se tam údajně ponechává. Tentokrát to nebylo pouze o operaci, ale také o krvácení do břicha, kdy jsem kvůli ztrátě 0,5 l krve musela dostat svou první transfuzi. O rok později jsem opět otěhotněla. Jeden plod se uhnízdil klasicky v děloze, mysleli jsme si, že je konečně vše v pořádku, protože jsem zmíněný prokletý 8. týden překonala, jenže opak byl pravdou. Jednoho dne se ozvaly bolesti, které jsem si pamatovala z dob, kdy jsem prodělala druhé mimoděložní těhotenství. Jeli jsme ihned do nemocnice, kde mi na ultrazvuku ukázali plod s bijícím srdíčkem a lékaři mi řekli, že takové bolesti k těhotenství patří, že se roztahuje děloha a že je to normální, ale já se bránila, popisovala jsem svůj zážitek před rokem a snažila se jim vysvětlit, že tohle v pořádku není. Nechali si mě v nemocnici tedy přes noc na pozorování. Ráno jsem byla propuštěna se slovy, ať si konečně začnu těhotenství užívat. A tak moje užívání trvalo pouhé dva dny. Poté jsem dostala tak veliké bolesti, že když přijela záchranná služba, která mě odváděla do sanitky, tak jsem omdlela na schodech a pak už si toho moc nepamatuji, probudila jsem se na jednotce intenzivní péče, kde mi bylo sděleno, že v děloze nebyl jen jeden plod, ale dva. Ten první byl klasicky v děloze, ten druhý se uhnízdil v děložním rohu, kde rostl, až mi nakonec roztrhal dělohu. Kvůli ztrátě 2,5 l krve a sešití dělohy, mi musel být odebrán i ten plod, který rostl na správném místě. Z nemocnice jsem odcházela s papírem v ruce, kde byla jména všech psychologů v Liberci, prý se mám raději k někomu objednat a s neskutečnou bolestí v srdci. To, že může být žena mimoděložně těhotná jsem věděla, ale že se to mě stane dokonce 3× nechápali ani lékaři.

Komu pomůžeme?

A teď už se dostávám ke svému 9. těhotenství, tedy k našemu synovi Vašíkovi. Těhotenství probíhalo bez komplikací. Úspěšně jsme překonali 8. týden, pak 1. screening, 2. screening a já si konečně začala opravdu užívat svého vysněného těhotenství. Ten pocit byl prostě nepopsatelný, neustále jsem se prohlížela v zrcadle, nosila nejtěsnější oblečení, aby bříško vyniklo. Když jsem začala cítit pohyby, byla jsem ta nejšťastnější těhule na světě. Nedá se to ani slovy popsat, jak moc jsme byli s manželem šťastní. Bohužel po tom všem krásném přišel den, který nám změnil život.

26. 1. 2022 ve dvě hodiny ráno mi začala masivně krvácet placenta a následoval akutní císař, kdy bojovali lékaři nejen o můj život, protože jsem opět ztratila mnoho krve, ale teď už i o život našeho syna. Vašíček se narodil v 31. týdnu těhotenství s porodní váhou 1490g a 40 cm. Jelikož měl lapavé dechy, museli zahájit nepřímou srdeční masáž, byl zaintubovaný a převezený do Ústecké nemocnice na neonatologické oddělení. Našeho syna jsme poprvé viděli až po dlouhých třech dnech. Týden byl na oddělení JIP, poté byl přeložen na intermediární péči a po dlouhých 3 týdnech jsem k němu mohla konečně nastoupit na klasický pokoj pro maminky, kde jsme spolu strávili další dva týdny. Vašíček prodělal krvácení do mozku I. a II. stupně, měl novorozeneckou žloutenku, centrální hypotonii a při ultrazvuku hlavičky se zjistilo, že se mu ucpala v hlavičce céva. Jediné, co nám k tomu v té době lékaři řekli, bylo to, že je to v centru dolních končetin a že nám nemohou říct, co to do budoucna bude znamenat. Zhroutil se nám svět. Trvalo dlouho, než jsme informaci přijali a řekli si, že budeme bojovat a že Vašík bude v pořádku. Začali jsme intenzivně cvičit Vojtovu metodu a věřili, že vše zlé je pryč. Dlouhý rok to tak vypadalo. Vašík se motoricky vyvíjel jako ostatní, nebyl úplně podle tabulek, ale také se tabulkám moc nevzdaloval. Při lednové kontrole tohoto roku jsem se panu doktorovi zmínila o tom, že si již delší dobu všímám vyššího napětí ve Vašíkových nožičkách. Lékař nám řekl, že se mu to také nelíbí, ale že mu to evidentně nevadí při tom se dostat na čtyři a pokoušet se lézt. Poté jsme měli kontrolu na rehabilitaci, kde byly Vašíkovi provedeny  polohové reakce a bylo nám řečeno, že není něco v pořádku. Zažádali jsme o nový termín na neurologii, kde jsme se Vašíkovu diagnózu poprvé dozvěděli – Mozková obrna – lehká centrální diparéza.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Nyní se snažíme dělat maximum, abychom Vašíkovi co nejvíce pomohli. Bylo nám sice řečeno, že chodit bude, ale že nikdo neví jak kvalitně a jediné, co mu pomůže, aby chůze byla co nejkvalitnější, jsou intenzivní rehabilitace. S Vašíkem jsme tedy začali intenzivně pracovat. Jezdíme 2× týdně na koně – hiporehabilitace, 3× týdně dojíždíme na rehabilitace do centra v Liberci, chodíme plavat a cvičíme doma. Čekají nás lázně a také nás čekají intenzivní rehabilitace v jiných centrech.  Pojišťovna nám proplatí pouze lázně, vše navíc musíme platit ze svých rezerv, které docházejí. Roční výdaje za veškeré rehabilitace, pomůcky a dojíždění nás budou stát 400 – 450 tisíc korun – finance budou použity na nákup rehabilitačních pomůcek, nové autosedačky, ortézky, doplňky stravy, které musí syn užívat kvůli zažívání a pohonné hmoty. Proto jsme se rozhodli oslovit Vás ostatní, protože víme, že sami to finančně opravdu nezvládneme. Vašík si to zaslouží, je to neskutečný bojovník už od malička. Dokazuje nám to každý den. Je moc šikovný a my pevně věříme, že bude chodit a modlíme se, aby odlišnosti v chůzi byly co nejmenší. To bychom si přáli ze srdce absolutně nejvíc…..

Všem nesmírně děkujeme za jakýkoliv finanční příspěvek, podporu a přečtení našeho příběhu.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

15. 7. 2023 9:58

Děkujeme 🩵

Ze srdce děkujeme všem, kteří přispěli. Děkujeme za tak krásnou částku, která Vašíkovi umožní intenzivně rehabilitovat. Kdybychom věděli od koho jsou jednotlivé dary, poděkovali bychom každému osobně. Jsme rádi, že Vám náš příběh nebyl lhostejný. Děkujeme z celého srdce 🩵

29. 6. 2023 8:23

Velké díky!!!

Nedokážeme napsat více, než jak moc si vážíme každého příspěvku. Ta částka je neuvěřitelná. Moc děkujeme. Vašíček i díky Vám určitě vše vybojuje. My tomu věříme 🩵

21. 5. 2023 20:12

Ze srdce všem moc děkujeme 🩵

Všechny dárce moc zdravíme..Je pro nás až neuvěřitelné, kolik dobrých lidí se za tak krátký čas našlo a finančně podpořilo našeho Vašíčka a současně i nás rodiče. Velice si vážíme každého příspěvku a jsme opravdu moc rádi, že Vám náš příběh není lhostejný. Nedokážeme slovy popsat, jak moc nás to těší a žene dál. Bojujeme a bojovat nepřestaneme. DĚKUJEME ZA VEŠKEROU PODPORU🩵

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Laskavý dárce
600 Kč  •  13. 7. 2023 15:23
Kamarádi z Lomnice
2 000 Kč  •  12. 7. 2023 8:30
Přejeme ať to Vašíkovi pěkně jde a má radost z každého malinkého pokroku! Držíme palce!
Štědrý dárce
200 Kč  •  11. 7. 2023 20:49
Vašíku jsi velký bojovnik a všechno zvládneš
DobroDárce
100 Kč  •  11. 7. 2023 18:47
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  11. 7. 2023 16:12
Milý dárce
300 Kč  •  10. 7. 2023 15:34
DobroDárce
1 100 Kč  •  10. 7. 2023 14:39
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  10. 7. 2023 10:52
DobroDárce
180 Kč  •  8. 7. 2023 14:59
Štědrý dárce
100 Kč  •  7. 7. 2023 20:30
Štědrý dárce
100 Kč  •  4. 7. 2023 16:11
Dárce, který je pro každou dobrost
1 100 Kč  •  2. 7. 2023 21:21
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  30. 6. 2023 13:57
Milý dárce
300 Kč  •  30. 6. 2023 5:07
DobroDárce
300 Kč  •  29. 6. 2023 19:25
Laskavý dárce
250 Kč  •  28. 6. 2023 21:18
Adéla P.
300 Kč  •  27. 6. 2023 20:32
Hodně sil, Vašíčku!
DobroDárce
2 000 Kč  •  26. 6. 2023 20:35
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  26. 6. 2023 8:09
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  25. 6. 2023 16:14
Velkorysý dárce
300 Kč  •  24. 6. 2023 21:43
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  24. 6. 2023 10:15
Laskavý dárce
500 Kč  •  24. 6. 2023 8:15
Pája
300 Kč  •  23. 6. 2023 9:15
tisíce lehkých krůčků:-)
Laskavý dárce
300 Kč  •  23. 6. 2023 7:07
Dárce, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  22. 6. 2023 16:41
Milý dárce
500 Kč  •  22. 6. 2023 15:53
Laskavý dárce
3 500 Kč  •  22. 6. 2023 12:46
Marcela P.
1 000 Kč  •  22. 6. 2023 12:17
Držíme palce 🍀🍀🍀
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  22. 6. 2023 11:27
Laskavý dárce
300 Kč  •  22. 6. 2023 9:47
Laskavý dárce
300 Kč  •  22. 6. 2023 9:40
Štědrý dárce
300 Kč  •  21. 6. 2023 23:04
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  21. 6. 2023 19:18
Laskavý dárce
200 Kč  •  21. 6. 2023 16:54
Martin z Ostrova
500 Kč  •  21. 6. 2023 16:14
At se daří chlape!!!!!!!
Štědrý dárce
300 Kč  •  21. 6. 2023 12:32
Milý dárce
200 Kč  •  20. 6. 2023 22:19
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 21:30
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  20. 6. 2023 20:15
Milý dárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 15:27
Milý dárce
300 Kč  •  20. 6. 2023 13:55
DobroDárce
500 Kč  •  20. 6. 2023 10:48
Štědrý dárce
300 Kč  •  19. 6. 2023 19:09
Milý dárce
300 Kč  •  19. 6. 2023 16:35
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  19. 6. 2023 13:39
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  19. 6. 2023 9:09
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  18. 6. 2023 18:22
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  18. 6. 2023 16:58
Laskavý dárce
200 Kč  •  17. 6. 2023 21:50
Tereza Z.
300 Kč  •  17. 6. 2023 17:34
Držím palce!!
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  17. 6. 2023 12:02
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 6. 2023 11:14
Dárce, který je pro každou dobrost
900 Kč  •  17. 6. 2023 7:18
DobroDárce
1 000 Kč  •  16. 6. 2023 18:13
Michael K.
250 Kč  •  16. 6. 2023 10:00
Moc držím palce!❤️
Štědrý dárce
400 Kč  •  16. 6. 2023 8:20
Milý dárce
50 Kč  •  15. 6. 2023 22:46
Milý dárce
1 000 Kč  •  15. 6. 2023 22:36
Milý dárce
800 Kč  •  15. 6. 2023 14:29
Ondra
600 Kč  •  15. 6. 2023 11:34
Věřím, že společně to zmáknem! 😎
Milý dárce
2 000 Kč  •  15. 6. 2023 10:14
Štědrý dárce
600 Kč  •  15. 6. 2023 9:34
Justiční stráž OS Ústí nad Labem
1 300 Kč  •  15. 6. 2023 9:03
Držíme pěsti, posíláme moc a moc sil Vašíku. síl
Milý dárce
600 Kč  •  15. 6. 2023 8:18
Velkorysý dárce
100 Kč  •  15. 6. 2023 8:13
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  14. 6. 2023 21:24
Dárce
100 Kč  •  14. 6. 2023 14:04
Držím palce:-)
Laskavý dárce
500 Kč  •  14. 6. 2023 14:02
DobroDárce
600 Kč  •  14. 6. 2023 14:00
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  14. 6. 2023 13:02
Držíme pěsti a přejeme hodně štědrých dárců:-)
Milý dárce
100 Kč  •  14. 6. 2023 13:01
DobroDárce
1 000 Kč  •  14. 6. 2023 8:02
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  14. 6. 2023 7:14
Dobrosrdečný dárce
1 500 Kč  •  14. 6. 2023 0:06
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  13. 6. 2023 21:37
Milý dárce
1 000 Kč  •  13. 6. 2023 21:21
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  13. 6. 2023 21:04
Tom C.
250 Kč  •  13. 6. 2023 14:49
Hodne stesti a sil Vasikovi, kolega vezenska Olomouc.
Řidič V Rýnovice
1 000 Kč  •  13. 6. 2023 11:25
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  13. 6. 2023 10:50
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  13. 6. 2023 9:07
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  13. 6. 2023 8:25
DobroDárce
200 Kč  •  13. 6. 2023 7:29
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  13. 6. 2023 7:26
Velkorysý dárce
600 Kč  •  12. 6. 2023 20:34
Štědrý dárce
400 Kč  •  12. 6. 2023 16:50
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  12. 6. 2023 15:35
DobroDárce
300 Kč  •  12. 6. 2023 15:12
Laskavý dárce
500 Kč  •  12. 6. 2023 14:53
Štědrý dárce
600 Kč  •  12. 6. 2023 14:45
DobroDárce
300 Kč  •  12. 6. 2023 14:42
DobroDárce
500 Kč  •  12. 6. 2023 13:28
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  12. 6. 2023 11:26
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 6. 2023 16:31
jb
1 415 Kč  •  11. 6. 2023 14:04
Vašíku. Držíme moc pěsti ♥. Hodně sil a energie rodičům a všem Tvým milým...
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  11. 6. 2023 9:20
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  10. 6. 2023 22:20
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  10. 6. 2023 20:37
Velkorysý dárce
200 Kč  •  10. 6. 2023 0:53
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  9. 6. 2023 14:33
Laskavý dárce
300 Kč  •  9. 6. 2023 12:35
Mirek
300 Kč  •  9. 6. 2023 9:13
Držím Vašíkovi palce
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  8. 6. 2023 20:28
Hana N.
600 Kč  •  8. 6. 2023 12:31
Drž se, broučku!!
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  8. 6. 2023 12:24
Štědrý dárce
100 Kč  •  8. 6. 2023 12:03
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  8. 6. 2023 0:16
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  7. 6. 2023 15:25
DobroDárce
100 Kč  •  7. 6. 2023 15:19
Štědrý dárce
3 500 Kč  •  7. 6. 2023 13:32
VV Liberec-3 strážní směna
3 000 Kč  •  7. 6. 2023 11:44
Držím palce, ať se léčba povede.
Velkorysý dárce
10 983 Kč  •  7. 6. 2023 10:19
DobroDárce
300 Kč  •  7. 6. 2023 9:00
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  7. 6. 2023 0:33
Milý dárce
300 Kč  •  6. 6. 2023 23:01
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  6. 6. 2023 21:42
Lukášek a Viktorka
1 000 Kč  •  6. 6. 2023 21:04
Milý Vašíčku, aspoň maličkou pomocí Ti chceme ulehčit cestu k tvým prvním krůčkům. Věříme, že se to jednou povede a budeme si spolu hrát třeba na babu :).
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  6. 6. 2023 19:36
Štědrý dárce
500 Kč  •  6. 6. 2023 19:25
DobroDárce
600 Kč  •  6. 6. 2023 18:41
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  6. 6. 2023 15:21
Štědrý dárce
100 Kč  •  6. 6. 2023 10:44
Milý dárce
200 Kč  •  5. 6. 2023 21:53
Milý dárce
300 Kč  •  5. 6. 2023 20:41
DobroDárce
100 Kč  •  5. 6. 2023 20:31
Milý dárce
300 Kč  •  5. 6. 2023 19:43
DobroDárce
1 000 Kč  •  5. 6. 2023 18:45
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  5. 6. 2023 16:55
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  5. 6. 2023 16:23
Velkorysý dárce
500 Kč  •  5. 6. 2023 16:21
DobroDárce
300 Kč  •  5. 6. 2023 16:00
Laskavý dárce
50 Kč  •  5. 6. 2023 14:35
Dobrosrdečný dárce
250 Kč  •  5. 6. 2023 14:32
Milý dárce
600 Kč  •  5. 6. 2023 12:56
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  5. 6. 2023 11:35
Velkorysý dárce
150 Kč  •  5. 6. 2023 10:30
Milý dárce
100 Kč  •  5. 6. 2023 10:26
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  5. 6. 2023 8:44
Milý dárce
1 000 Kč  •  5. 6. 2023 8:38
Laskavý dárce
600 Kč  •  5. 6. 2023 8:26
Romana
500 Kč  •  5. 6. 2023 8:05
Hodně zdaru malý bojovníku :-)
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  5. 6. 2023 7:18
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  4. 6. 2023 21:03
Štědrý dárce
200 Kč  •  4. 6. 2023 20:55
DobroDárce
600 Kč  •  4. 6. 2023 18:07
Milý dárce
300 Kč  •  4. 6. 2023 17:44
Velkorysý dárce
100 Kč  •  4. 6. 2023 15:42
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  4. 6. 2023 14:46
DobroDárce
150 Kč  •  4. 6. 2023 14:37
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  4. 6. 2023 13:12
Velkorysý dárce
100 Kč  •  4. 6. 2023 10:51
Andrea P.
600 Kč  •  4. 6. 2023 9:48
Nedokážu si ani představit, jak velkou odvahu v sobě máte. Držte se!
DobroDárce
300 Kč  •  4. 6. 2023 9:18
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  4. 6. 2023 9:16
Štědrý dárce
600 Kč  •  4. 6. 2023 6:58
Milý dárce
100 Kč  •  4. 6. 2023 5:49
Milý dárce
100 Kč  •  4. 6. 2023 1:25
DobroDárce
300 Kč  •  3. 6. 2023 22:40
Velkorysý dárce
300 Kč  •  3. 6. 2023 22:34
Velkorysý dárce
100 Kč  •  3. 6. 2023 22:19
DobroDárce
100 Kč  •  3. 6. 2023 21:58
Štědrý dárce
300 Kč  •  3. 6. 2023 21:39
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  3. 6. 2023 21:33
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  3. 6. 2023 21:22
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  3. 6. 2023 20:41
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  3. 6. 2023 20:21
Milý dárce
200 Kč  •  3. 6. 2023 19:47
Jana P.
2 000 Kč  •  3. 6. 2023 19:42
Ať to Vašíkovi šlape :-)
DobroDárce
1 000 Kč  •  3. 6. 2023 19:41
Laskavý dárce
100 Kč  •  3. 6. 2023 19:39
Štědrý dárce
100 Kč  •  3. 6. 2023 14:25
Dobrosrdečný dárce
70 Kč  •  3. 6. 2023 13:58
Laskavý dárce
400 Kč  •  3. 6. 2023 11:31
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  3. 6. 2023 9:21
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  2. 6. 2023 15:38
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  2. 6. 2023 14:22
Věznice Rapotice ZO NOS PČR
3 000 Kč  •  2. 6. 2023 14:05
Hodně štěstí a síly
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  2. 6. 2023 12:12
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  2. 6. 2023 10:43
DobroDárce
600 Kč  •  2. 6. 2023 8:19
DobroDárce
100 Kč  •  2. 6. 2023 1:00
Milý dárce
10 Kč  •  1. 6. 2023 21:22
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  1. 6. 2023 19:11
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  1. 6. 2023 17:58
DobroDárce
350 Kč  •  1. 6. 2023 16:06
Milý dárce
500 Kč  •  1. 6. 2023 12:45
DobroDárce
1 000 Kč  •  1. 6. 2023 10:01
Laskavý dárce
100 Kč  •  1. 6. 2023 9:55
Velkorysý dárce
200 Kč  •  1. 6. 2023 9:23
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  1. 6. 2023 8:26
Milý dárce
300 Kč  •  31. 5. 2023 23:20
DobroDárce
600 Kč  •  31. 5. 2023 12:01
Milý dárce
190 Kč  •  31. 5. 2023 11:35
Štědrý dárce
500 Kč  •  31. 5. 2023 9:09
Štědrý dárce
300 Kč  •  31. 5. 2023 9:06
Milý dárce
300 Kč  •  31. 5. 2023 8:31
Milý dárce
1 000 Kč  •  31. 5. 2023 8:28
Laskavý dárce
100 Kč  •  31. 5. 2023 8:23
Milý dárce
1 000 Kč  •  31. 5. 2023 8:10
jana
200 Kč  •  31. 5. 2023 7:45
KRŮČEK PO KRŮČKU VAŠÍKU
kolegové
4 000 Kč  •  30. 5. 2023 20:16
NOS PČR při Věznici Oráčov
5 000 Kč  •  29. 5. 2023 8:53
Hodně štěstí k dosažení cíle.
Zuza
1 000 Kč  •  26. 5. 2023 22:06
Drzime palce 🍀✊🏼
Nn
500 Kč  •  25. 5. 2023 20:51
Držím palce, ať se léčba povede.
VS - kolegyně z Kuřimi
300 Kč  •  24. 5. 2023 12:03
Přeji vám mnoho sil. Věřím, že vše dobře dopadne❤️
Kolega
1 000 Kč  •  23. 5. 2023 22:22
Markéta Š.
100 Kč  •  23. 5. 2023 21:54
Ať se vše vydaří 🍀
V H. Slavkov SO
1 300 Kč  •  23. 5. 2023 11:56
pro statečného Vašíka
Kolegyně z VV ČB
300 Kč  •  23. 5. 2023 8:55
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  23. 5. 2023 8:24
Hodně štěstí a síly Vašíkovi i rodičům.
Milan D.
1 000 Kč  •  22. 5. 2023 21:07
Vašíku bojuj.
Kolegyně SO
1 500 Kč  •  22. 5. 2023 19:15
Přejeme brzké uzdravení
VV Teplice
1 000 Kč  •  22. 5. 2023 7:15
Ať se daří...
Honza Rejchrt
500 Kč  •  22. 5. 2023 6:04
Ať se daří :o)
Kolega ze Všehrd
600 Kč  •  21. 5. 2023 13:45
Kolega
600 Kč  •  20. 5. 2023 15:04
Jeník
500 Kč  •  20. 5. 2023 11:58
Pro Vašíka
kolegyně z Rýnovic
1 000 Kč  •  20. 5. 2023 10:13
Jste velcí bojovníci. Vydržte. Věřím s Vámi, že svou vytrvalostí a drobnou finanční pomocí od nás všech dárců, zajistíte Vašíkovi kvalitní život. 👍❤️
Jarda
300 Kč  •  19. 5. 2023 17:15
Držím palce
Sazima Radek
1 000 Kč  •  19. 5. 2023 12:28
Vašíku držím palce
Honza
1 000 Kč  •  19. 5. 2023 12:02
Řidiči Rýnovice
3 800 Kč  •  19. 5. 2023 9:54
Kolegyně z VS
1 000 Kč  •  19. 5. 2023 9:52
Věřte a zvládnete společně vše!
VEO-kolegyně Kuřim
1 000 Kč  •  19. 5. 2023 9:31
Vašíkovi držím pěsti a s pomocí úžasných rodičů to zvládne. Hodně štěstí a zdraví všem.
kolega z VV Tp
300 Kč  •  19. 5. 2023 8:58
dokážeš to
Kolega z Ruzyně
1 000 Kč  •  19. 5. 2023 7:16
Vašík zvládne všechno.... Držím palce
Patrik J.
1 000 Kč  •  18. 5. 2023 19:17
Držte se! Bude to dobré <3
malá pomoc z Pankráce
300 Kč  •  18. 5. 2023 16:23
Víc nemohu, snad i tohle něco pokryje. Ať je klucikovi jen a jen lépe. Příběh mě dojal k slzám.
Kolegyně z Věznice Oráčov
1 500 Kč  •  18. 5. 2023 11:32
od kolegyně z Rýnovic
2 000 Kč  •  18. 5. 2023 10:26
Kolega VS JS ČB
500 Kč  •  18. 5. 2023 10:14
Kolega z Teplic
1 000 Kč  •  18. 5. 2023 10:13
At se dari.
Jaroslav Gruber
2 000 Kč  •  18. 5. 2023 9:42
Musíš bojovat hodně zdaru podaří se
Jana
300 Kč  •  18. 5. 2023 8:45
Davídkovi přeji brzké uzdravení.
Pavlína
300 Kč  •  18. 5. 2023 8:17
Přeji hodně zdraví malému i celé rodině.
Karel Fiala
1 000 Kč  •  18. 5. 2023 7:56
Hlavně aby by fešák v pořádku a mohl cupitat.
Kolegyně VS ČR
500 Kč  •  18. 5. 2023 7:46
Hlavně to zdraví!
Kolega z Rýnovic
1 000 Kč  •  18. 5. 2023 7:32
Hodně sil a vytrvalosti...
Ten od Hasičů
5 000 Kč  •  17. 5. 2023 21:56
Hodně sil do boje a ať vše dopadne co nejlépe
Sandra
200 Kč  •  17. 5. 2023 21:30
Držím palce ✊️
Karolína
200 Kč  •  17. 5. 2023 19:59
Až moc starostí na jeden lidský život. Moc držíme palce ❤️
jeden z davu VS ČR
300 Kč  •  17. 5. 2023 18:50
Ať je lépe.
Kateřina Chromková
1 000 Kč  •  17. 5. 2023 17:56
Zkuste se přihlásit o pomoc zde: sporthradec.cz
Serv@cek
2 000 Kč  •  17. 5. 2023 17:03
Přeji hodně energie a štěstí Vašíkovi.
Katka
600 Kč  •  17. 5. 2023 16:24
Držím palce! :-*
Lucka a Emička
600 Kč  •  17. 5. 2023 16:03
Hodně štěstí 💞
Wendy
200 Kč  •  17. 5. 2023 15:47
Přispěla bych více, ale bohužel to není v našich finančních možnostech. Snad pomůže i taková malinká pomoc. Držíme moc palce ❤️
Drobný dárce
300 Kč  •  17. 5. 2023 14:46
Všechno dobře dopadne :-)
I.M.
1 000 Kč  •  17. 5. 2023 12:01
Hodně síly :) Vašíkovi i rodičům

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat