Pomozme Alžbětě

Vybráno 0 Kč 74 008 Kč
350 000 Kč

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet

Všechny sbírky ověřujeme

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Alžběta Kastnerová
Datum přidání
24. 11. 2023
Poslední aktualita

27. 1. 2024 21:04

poděkování + příběh

Vážení dárci,

moc ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za Vaši podporu a pomoc. Byla bych Vám nesmírně vděčná, pokud byste mne i nadále podpořili například pravidelným trvalým příkazem na menší částku. Opravdu každá stokoruna je velkou pomocí.

Často jsem se setkávala s některými otázkami a řada z nich se opakovala. Například jak je vlastně možné, že se člověk do takové situace dostane a proto jsem se rozhodla popsat příběh z trochu jiného úhlu pohledu… Více z mého osobního pohledu (jak se i přes  nepříznivý zdravotní stav s tím vším snažím v životě poprat).. Samozřejmě na konci příběhu je uveden seznam hlavních diagnóz a na co konkrétně budou finanční prostředky použity.

S velkým díky Alžběta 

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Jmenuji se Alžběta Kastnerová, je mi 36 let.

Po „banální“ operaci slepého střeva, kterou jsem prodělala v 15 - ti letech jsem přestala močit.  Vzhledem k mému těžkému zdravotnímu handicapu nemohu být celodenně zaměstnaná. V současné době mi chybí finance na pokrytí měsíčních výdajů na zdravotní pomůcky: močové pytlíky, sterilní gázy, náplasti, desinfekci na stomii, desinfekci na ruce, močové katetry, rukavice, Lubragel (Cathjell, či jiný gel) pro snazší zavedení katetru do stomie apod.), doplatky na léky, lékařská ošetření.

Komu pomůžeme?

Jmenuji se Alžběta Kastnerová.

Po banální operaci (před 22 lety) se mi změnil celý život. Samozřejmě vím, že riziko komplikací je u každé operace. Bohužel s tím, co nastalo když mi bylo 15 let jsem nepočítala, ani v nejhorším snu.

Od té doby je můj život vzhůru nohama. Vše, co jsem si kdy přála a chtěla, zůstane jen sny a nesplněnými přáními. Můj zdr.stav se stále zhoršuje.

Abych vůbec mohla doživotně vyprazdňovat nefunkční močový měchýř, musela jsem podstoupit operaci, při které mi udělali vývod z močového měchýře (trvalá nutnost katetrizace). 

Mezi některé z rozsáhlé řady diagnóz patří neustálé infekce horních močových cest (včetně urosepsí), které ve většině případů vyžadují infuzní léčbu z důvodu rezistence na většinu antibiotik.

Mám velký strach z toho, že jednou půjdu k lékaři pro výsledek a nenajdou nic, na co by byly bakterie citlivé.

Kvůli neustále vysokému výdeji energie organismu, který permanentně bojuje s nemocemi, není možné pokrýt takto velké ztráty energie jinak než vysokými dávkami Nutridrinků a Fresubinů DB. Bohužel i přesto v posledním roce má váha klesá.. 

Kombinace některých diagnóz je velmi obtížně „řešitelná“. Některé bohužel vůbec.. Je to celoživotní běh na dlouhou trať, která nekončí a vidina do budoucna je stálé, postupné zhoršování zdr.stavu. 

Jedna z věcí, kterou mi mé zdravotní potíže vzaly a o kterou budu v životě ochuzena, je možnost mít děti. Těhotenství by mne i plod zabilo. 

Léčba je finančně velice nákladná..

Můj celý invalidní důchod 3.stupně na zdravotní výdaje ani zdaleka nestačí a na žádné příspěvky nemám nárok.

Díky své mamince, se kterou mohu bydlet, mám střechu nad hlavou. Sama platí veškeré výdaje spojené s bydlením, energiemi, stravu apod.. Jinak bych si ani nemohla dovolit samostatně bydlet. Je moje velká opora.

Bohužel výdaje spojené s léčbou jsou průměrně 31,5 tisíce (některé měsíce i podstatně více).  A to se nedá dlouhodobě zvládat.

Už jsem nevěděla co dělat dál. Kontaktovala jsem všechny úřady v rámci okresu i kraje a všude mi sdělili, že mi nemohou nijak pomoci, protože ceny zdr.pomůcek, léků, ošetření apod. jsou dané zákony a min.zdravotnictví.

Slušně řečeno mi všude řekli, že s lidmi, jako jsem já, systém prostě nepočítá.. A buď si „pomůžu sama“, nebo mám prostě "smůlu".

Oslovila jsem i velkou řadu nadací, organizací, spolků, společností. Ale bylo mi řečeno, že je jim to líto, ale že nezapadám do žádné "škatulky" nejsem nemocný senior, mentálně nemocný člověk, který potřebuje neustálou péči, nemocné dítě, onkologický pacient, nemám přerušenou míchu atd.. Tudíž mi také pomoci nemohou.

Kromě zdravotního stavu mám tedy další smůlu v tom, že pro nadace, různé příspěvkové organizace apod. nezapadám do žádných z kategorií osob, kterým mohou pomoci.

Do konce sbírky zbývalo pár dní a vzhledem k horšícímu se zdravotnímu stavu, mi vyšlo DONIO vstříc a sbírku převedli na dlouhodobou, aby bylo možné zkusit vybrat částku, která byla nastavena jako cílová a kterou bych opravdu velice potřebovala..

Přestože se sama aktivně snažím hledat dárce, šířit odkaz na sbírku, oslovila jsem lidi a firmy v místě bydliště (Sokolov), tak jsem setkala velice často s dosti negativní odezvou. Což je mi samozřejmě velmi líto.

Má situace je opravdu špatná a popravdě si nedokážu představit, jak zvládnu v budoucnu hradit veškeré léčebné výdaje.

Děsí mě co bude dál. Za poslední 3 roky je zhoršení velmi výrazné.

Vím, že (jak mi bylo řečeno), nezapadám do žádné „škatulky“ a vím, že jsou na tom lidé hůře. 

Kdybych mohla udělat cokoliv, co by můj zdr. stav (nebo fin.situaci) zlepšilo, tak bych to bez váhání udělala. Přála bych si vrátit čas o 22 let zpátky a mít před sebou budoucnost o které jsem snila. Jít na VŠ, jakou jsem chtěla (vždy jsem byla vynikající studentka), dělat vše, co dělali mí vrstevníci, zatímco já ležela neustále v nemocnicích a absolvovala jeden operační výkon za druhým.

Ale bohužel mi nezbývá než čekat co přinese další den.. Jak mi bude zítra? Jak pozítří, nebo za měsíc? Bude mi hůř než dnes a o kolik?

Bližší popis mého zdravotního stavu:

 • Mezi onemocnění ledvin patří především: fokálně segmentální glomeruloskleróza, hyperfiltrace, vysoká setrvalá proteinurie (velké množství bílkovin, které ledviny poškozují), membranosní nefropatie. Toto vše negativně ovlivňuje činnost ledvin a časem bude nutná dialýza. Bohužel vzhledem k celkovému špatnému zdravotnímu stavu jiná alternativa nepřichází v úvahu
 • Vývod z močového měchýře, kterým se každé 2 hodiny sterilně cévkuji a v noci musí být cévka zavedena ve vývodu, přilepena k břichu a napojena na močový sáček až do rána. Vše za maximálně sterilních podmínek
 • Neustále infekce v močových cestách, urosepse, které reagují často jen na infuzní antibiotika
 • Dalším vážným onemocněním je Alportův syndrom, který způsobil zhoršování sluchu a v současné době se už neobejdu bez sluchadel na obou uších. Také způsobuje postupné zužování zorného pole
 • Od roku 2014 mám epilepsii se záchvaty Grand mal.. U mého typu záchvatů nedokážu poznat, že záchvat „přijde“. V důsledku pádu během záchvatu jsem měla například zlomeninu očnice, lícní kosti, rozdrcenou čelist, otřesy mozku atd.
 • Trpím (v současnosti už chronickým) zánětem šlach pravé ruky (nezabírá na konzervativní způsoby léčby) a který mi velice komplikuje nezbytnou sterilní péči o vezikostomii (vývod)
 • vysoký krevní tlak (na něj užívám 6 !!! různých léků)
 • cukrovka 2.typu
 • autoimunitní hypofunkce štítné žlázy
 • tachykardie
 • anémie (reagující pouze na infuzní preparáty železa)
 • atopický ekzém a další kožní potíže v důsledku narušení kožní bariéry neustálými záněty. K jeho zhoršování samozřejmě přispívá špatný imunitní systém a neustálé infekce
 • následky špatné imunity (imunodeficit) se projevují už i záněty v očích, akutních zubních zánětech (které často vyžadují akutní ošetření na klinice)
 • opakované blokády L SIS (zřejmě následkem neustálých infekcí v malé pánvi)
 • velkým problémem je také porucha vstřebávání některých látek (včetně účinných látek z léků). Proto jsou nutné vyšší dávky některých léků.
 • hypokalémie
 • mám řadu vážných alergiií – anafylaktický šok (na potraviny, pyly, ale i na léky, jejichž nahrazení jinými je velmi obtížné)

Denně užívám 20 různých léků na tyto nemoci.

Budu velmi vděčná za jakoukoliv finanční podporu. V této složité době už nezvládám doplácet všechny potřebné zdravotní pomůcky, doplatky na léky, nehrazená ošetření.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze ze sbírky budou použity na úhradu denních potřebných zdravotních výdajů. Jsem v plném invalidním důchodu. Náklady na léčbu (doplatky na léky, zdravotní pomůcky – tj. katetry na cévkování, hygienické potřeby, močové sáčky, sterilní gázy, dezinfekce, náplasti, gely, zdravotnické rukavice, náplasti na stomii, pomůcky na měření glykémie), pomůcky k sluchadlo (filtry apod.), dopravu k lékařům, placená lékařská ošetření, platby za úkony, které musím doplácet. atd.. Tato částka činí měsíčně 31 500 Kč.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

27. 1. 2024 21:04

poděkování + příběh

Vážení dárci,

moc ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za Vaši podporu a pomoc. Byla bych Vám nesmírně vděčná, pokud byste mne i nadále podpořili například pravidelným trvalým příkazem na menší částku. Opravdu každá stokoruna je velkou pomocí.

Často jsem se setkávala s některými otázkami a řada z nich se opakovala. Například jak je vlastně možné, že se člověk do takové situace dostane a proto jsem se rozhodla popsat příběh z trochu jiného úhlu pohledu… Více z mého osobního pohledu (jak se i přes  nepříznivý zdravotní stav s tím vším snažím v životě poprat).. Samozřejmě na konci příběhu je uveden seznam hlavních diagnóz a na co konkrétně budou finanční prostředky použity.

S velkým díky Alžběta 

18. 1. 2024 13:32

dlouhodobá sbírka + poděkování

Milí dárci,

mnohokrát Vám děkuji za tak velkou podporu. Moc si vážím Vašich vzkazů, které jste mi někteří napsali. Jsou jako motor, který mi dává sílu bojovat s nepřízní osudu dál. Vzhledem ke zhoršujícímu se zdravotnímu stavu vím, že finanční částka, kterou budu i v budoucnu potřebovat není malá. Proto jsem se rozhodla, že sbírku nastavíme jako dlouhodobou. To znamená, že pokud byste měli zájem, můžete mne podpořit dlouhodobě pomocí trvalého příkazu. Opravdu žádná pomoc není malá, pomůže mi každá stovka.

Každý dar od Vás pro mne mnoho znamená a jsem Vám za něj z celého srdce vděčná. Samozřejmě budu velmi ráda, pokud byste ještě odkaz na sbírku rozeslali dál mezi své přátele, známé, kolegy..

Moc děkuji, že mi pomáháte.

A všem Vám přeji hodně štěstí, lásky, úspěchu a hlavně zdraví v začínajícím roce 2024.

Alžběta

19. 12. 2023 12:32

poděkování + Vánoce

Vážení dárci, už je Vás je krásné číslo – 70. Moc ráda bych všem, kteří se rozhodli mi v těžké životní situaci pomoci a podpořili mne, ze srdce poděkovala. Velmi si toho vážím a moc ráda bych Vám popřála krásné, klidné a pohodové Vánoce. Pokud byste mne mohli v tomto krásném předvánočním dále podpořit rozesláním odkazu na sbírku mezi své přátele a lidi ve svém okolí, byla bych moc ráda. Děkuji. Alžběta

8. 12. 2023 5:48

Poděkování

Moc děkuji všem dárcům, kteří dosud podpořili sbírku: Pomozme Alžbětě. I její šíření je obrovský dar. Moc Vám všem děkuji. Alžběta 

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Laskavý dárce
2 000 Kč  •  3. 3. 2024 0:16
Štědrý dárce
300 Kč  •  2. 3. 2024 17:26
DobroDárce
200 Kč  •  29. 2. 2024 23:55
Laskavý dárce
3 500 Kč  •  11. 2. 2024 8:47
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  8. 2. 2024 14:24
Štědrý dárce
50 Kč  •  6. 2. 2024 12:58
Milý dárce
3 000 Kč  •  31. 1. 2024 0:22
Velkorysý dárce
500 Kč  •  24. 1. 2024 0:22
DobroDárce
300 Kč  •  21. 1. 2024 0:03
Milý dárce
600 Kč  •  20. 1. 2024 17:24
Martin666Maiden
300 Kč  •  18. 1. 2024 19:47
Bojujte! Držím palce!
Magda
1 000 Kč  •  18. 1. 2024 19:00
Milá Alžběto, přeji Vám hodně sil do dalšího roku, ať je pro Vás zázračný, přinese dostatek financí a zlepšení ve všech směrech 🙏
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  18. 1. 2024 13:35
DobroDárce
10 Kč  •  17. 1. 2024 17:05
Milá Alžběto oslovte firmy se zbožím které potřebujete Třeba budou ochotny vám pomoci také mám handicap a vím jaký je to boj ❤
Štědrý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2024 16:05
Laskavý dárce
100 Kč  •  17. 1. 2024 11:07
Tar
500 Kč  •  16. 1. 2024 0:12
🌞
Štědrý dárce
600 Kč  •  15. 1. 2024 22:36
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  15. 1. 2024 17:52
Laskavý dárce
600 Kč  •  14. 1. 2024 9:57
Laskavý dárce
600 Kč  •  14. 1. 2024 8:43
Laskavý dárce
100 Kč  •  13. 1. 2024 9:30
Štědrý dárce
100 Kč  •  13. 1. 2024 7:55
Milý dárce
300 Kč  •  13. 1. 2024 6:39
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  12. 1. 2024 21:57
Velkorysý dárce
100 Kč  •  12. 1. 2024 18:36
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  12. 1. 2024 16:24
Milý dárce
200 Kč  •  12. 1. 2024 16:21
Velkorysý dárce
111 Kč  •  12. 1. 2024 15:47
Ivana
100 Kč  •  12. 1. 2024 15:43
Držím vám palce....
Laskavý dárce
300 Kč  •  12. 1. 2024 15:27
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  12. 1. 2024 13:28
Štědrý dárce
100 Kč  •  12. 1. 2024 11:45
Štědrý dárce
300 Kč  •  12. 1. 2024 11:10
Štědrý dárce
300 Kč  •  12. 1. 2024 11:07
Štědrý dárce
300 Kč  •  12. 1. 2024 10:38
DobroDárce
600 Kč  •  12. 1. 2024 9:54
Sabina V.
300 Kč  •  12. 1. 2024 9:30
Držím palce Alžbětko.
DobroDárce
1 000 Kč  •  12. 1. 2024 9:27
Laskavý dárce
600 Kč  •  12. 1. 2024 9:19
Laskavý dárce
150 Kč  •  12. 1. 2024 8:45
Milý dárce
300 Kč  •  12. 1. 2024 8:43
DobroDárce
100 Kč  •  12. 1. 2024 8:41
DobroDárce
200 Kč  •  12. 1. 2024 8:39
Milý dárce
100 Kč  •  12. 1. 2024 8:34
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  12. 1. 2024 8:00
Štědrý dárce
100 Kč  •  10. 1. 2024 18:56
Laskavý dárce
100 Kč  •  8. 1. 2024 10:38
DobroDárce
300 Kč  •  30. 12. 2023 16:08
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  30. 12. 2023 13:00
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  29. 12. 2023 22:31
Velkorysý dárce
5 000 Kč  •  27. 12. 2023 7:07
Štědrý dárce
500 Kč  •  25. 12. 2023 19:33
Laskavý dárce
300 Kč  •  20. 12. 2023 22:02
Martin666Maiden
300 Kč  •  19. 12. 2023 18:11
Držím palce v boji!!!
dobrodárce
1 000 Kč  •  18. 12. 2023 21:36
Smekám před Vámi
DobroDárce
300 Kč  •  18. 12. 2023 20:31
Štědrý dárce
400 Kč  •  18. 12. 2023 14:11
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  17. 12. 2023 17:00
Milý dárce
200 Kč  •  17. 12. 2023 12:27
Štědrý dárce
100 Kč  •  17. 12. 2023 11:07
DobroDárce
100 Kč  •  15. 12. 2023 19:17
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  15. 12. 2023 18:20
Milý dárce
3 500 Kč  •  14. 12. 2023 13:46
Dobrosrdečný dárce
3 500 Kč  •  14. 12. 2023 13:45
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  13. 12. 2023 22:24
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  12. 12. 2023 21:34
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  10. 12. 2023 20:02
DobroDárce
600 Kč  •  10. 12. 2023 12:05
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  10. 12. 2023 7:52
Milý dárce
600 Kč  •  9. 12. 2023 9:41
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  8. 12. 2023 22:40
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  8. 12. 2023 21:07
Laskavý dárce
300 Kč  •  8. 12. 2023 20:49
DobroDárce
100 Kč  •  8. 12. 2023 20:15
Velkorysý dárce
200 Kč  •  8. 12. 2023 20:02
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  8. 12. 2023 19:51
Štědrý dárce
600 Kč  •  8. 12. 2023 18:10
Milý dárce
600 Kč  •  8. 12. 2023 14:21
Štědrý dárce
100 Kč  •  8. 12. 2023 14:21
Štědrý dárce
300 Kč  •  8. 12. 2023 14:17
Milý dárce
450 Kč  •  8. 12. 2023 13:07
Laskavý dárce
300 Kč  •  8. 12. 2023 11:50
Velkorysý dárce
300 Kč  •  8. 12. 2023 11:49
Laskavý dárce
300 Kč  •  8. 12. 2023 11:45
Laskavý dárce
600 Kč  •  8. 12. 2023 11:12
Štědrý dárce
100 Kč  •  8. 12. 2023 10:50
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  8. 12. 2023 10:17
Milý dárce
200 Kč  •  8. 12. 2023 10:06
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  8. 12. 2023 9:42
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  8. 12. 2023 9:39
DobroDárce
300 Kč  •  8. 12. 2023 9:39
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  8. 12. 2023 9:26
Štědrý dárce
60 Kč  •  8. 12. 2023 9:11
Velkorysý dárce
200 Kč  •  8. 12. 2023 9:10
Milý dárce
300 Kč  •  8. 12. 2023 7:54
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  8. 12. 2023 7:54
Velkorysý dárce
300 Kč  •  8. 12. 2023 7:48
DobroDárce
150 Kč  •  8. 12. 2023 7:45
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  8. 12. 2023 7:43
Velkorysý dárce
600 Kč  •  8. 12. 2023 7:34
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  8. 12. 2023 7:11
Štědrý dárce
100 Kč  •  8. 12. 2023 7:01
Velkorysý dárce
300 Kč  •  8. 12. 2023 7:00
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  8. 12. 2023 6:55
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  8. 12. 2023 6:11
Adelka
600 Kč  •  8. 12. 2023 5:30
Ze srdce preju jen to nejlepsi a posilam co nejvetsi povzbuzeni. Drzim palce teto skvele a statecne dame ❤️
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  8. 12. 2023 5:07
Štědrý dárce
100 Kč  •  8. 12. 2023 0:35
Velkorysý dárce
300 Kč  •  7. 12. 2023 23:33
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  7. 12. 2023 23:27
DobroDárce
300 Kč  •  7. 12. 2023 23:01
Milý dárce
600 Kč  •  7. 12. 2023 22:57
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  7. 12. 2023 22:42
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  2. 12. 2023 18:41
Štědrý dárce
300 Kč  •  30. 11. 2023 21:01
Laskavý dárce
200 Kč  •  30. 11. 2023 20:15
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  30. 11. 2023 19:36
Milý dárce
200 Kč  •  30. 11. 2023 15:21
Milý dárce
600 Kč  •  29. 11. 2023 21:15
Laskavý dárce
300 Kč  •  29. 11. 2023 19:13
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  29. 11. 2023 15:57
Laskavý dárce
777 Kč  •  29. 11. 2023 14:32
Velkorysý dárce
600 Kč  •  29. 11. 2023 11:12
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  24. 11. 2023 17:05

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

 1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
 2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
 3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Martin666Maiden
300 Kč  •  18. 1. 2024 19:47
Bojujte! Držím palce!
Magda
1 000 Kč  •  18. 1. 2024 19:00
Milá Alžběto, přeji Vám hodně sil do dalšího roku, ať je pro Vás zázračný, přinese dostatek financí a zlepšení ve všech směrech 🙏
DobroDárce
10 Kč  •  17. 1. 2024 17:05
Milá Alžběto oslovte firmy se zbožím které potřebujete Třeba budou ochotny vám pomoci také mám handicap a vím jaký je to boj ❤
Tar
500 Kč  •  16. 1. 2024 0:12
🌞
Ivana
100 Kč  •  12. 1. 2024 15:43
Držím vám palce....
Sabina V.
300 Kč  •  12. 1. 2024 9:30
Držím palce Alžbětko.
Martin666Maiden
300 Kč  •  19. 12. 2023 18:11
Držím palce v boji!!!
dobrodárce
1 000 Kč  •  18. 12. 2023 21:36
Smekám před Vámi

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat