Pomozte Kačence na nohy a k samostatnosti

Vybráno 0 Kč 279 568 Kč
1 000 000 Kč
17 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet

Všechny sbírky ověřujeme

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Radka Podrázská
Datum přidání
22. 11. 2023
Poslední aktualita

29. 2. 2024 14:46

Dnes je světový den vzácných onemocnění

U Kačenky můžeme odhadovat, že nějakým nejspíš trpí, jen se neví jakým.

Genetické, metabolické testy nic neprokázaly a stále nemá základní diagnózu určenou ..

Budeme Vám nesmírně vděční, když Kačence pomůžete na její dlouhé cestě ke zlepšení zdravotního stavu a co nejvíc normálnímu životu, děkujeme 🍀❤️

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Sbírku jsme založili, pro naší dceru Kateřinu, která potřebuje ročně mnoho pravidelných terapií nehrazených ZP. To, co pojišťovna hradí není v dostatečné intenzitě, protože Káťa potřebuje na vše svůj čas, než se tzv. rozkouká, nesmí se na ni tlačit. Tyto terapie jsou ovšem nesmírně finančně náročné, vyjdou okolo 700.000 Kč ročně, to my jako rodina nikdy nedokážeme sami finančně pokrýt. Chceme zkusit i KMENOVÉ BUŇKY, které by Kačce mohly pomoci, což je další obří výdaj. Budeme Vám ze srdce vděční za pomoc.

Kačenka se narodila s nižší porodní váhou při vyvolaném porodu. Týden strávila v inkubátoru se sondičkou a další asi týden na vyhřívaném lůžku. Od narození měla problémy s pitím mlíčka. Neměla ani dost síly na přisátí k prsu. Ve 3. měsících bylo vidět, že zaostává oproti ostatním vrstevníkům v psychomotorickém vývoji. Rozjel se koloběh vyšetření a rehabilitací.

Každé nachlazení jsme byli v nemocnici na kapačkách, přestala jíst i pít. Nebýt zdravotnictví tak bychom o Kačenku už přišli. Problémy s jídlem se dostali až do fáze, že po zdlouhavém krmení nám do 10 minut vše vyzvracela. Nakonec nebylo zbytí a musela na operaci /fundoplikaci/, kde jí udělali manžetku mezi žaludkem a jícnem. To bylo v necelých dvou letech. Pak jsem strávili skoro měsíc v kuse v nemocnici. S krmením se nám ulevilo, a hlavně ustalo věčné zvracení. Péče o hadičku byla náročná. Přes veškerou péči dírka stále hnisala. Jak šel čas, postupně jsme přidávali víc a víc jídla. Velký problém bylo pití, ovšem i to po delším čase Kačka zvládla a mohli jsme konečně po dlouhých 8 letech vyndat hadičku ven! Už tři roky Kačka jí a pije pusinkou.

Komu pomůžeme?

Pomůžete Kačence, jedenáctileté slečně s kombinovaným postižením se základní diagnózou i přes veškerá vyšetření neznámou. Trpící  sekundární epilepsií, centrální hypotonií, mikrocefalií, psychomotorickou retardací, poruchou přijmu potravy, skoliózou, atd. Vše, kam se Kačena dostala, má od mala tvrdě vydřené. Podle vyjádření lékařů měla být ležák. Ale nyní, po jedenácti letech velkého boje a dřiny si sama sedne, s dopomocí chodí! Rozumí jednoduchým pokynům, nemluví, ale dokáže si ukázat, takže se s ní  jakžtakž dorozumíme. Přesto je 24h denně závislá na naší pomoci. Plně na plenách. Každé jídlo i pití nám trvá cca 45minut, což je dost náročné, ale po necelých 8 letech, se nám povedlo zbavit gastrostomie /hadičky do žaludku/ a to je pro nás nejdůležitější. Teď bojujeme se zahojením dírky po hadičce, trvá to už bez mála 3 roky a musíme ji denně ošetřovat. Navíc v době covidu, začala mít Kačka noční děsy s kterými bojujeme stále, jednou horší, jednou lepší. Takže se už pár let všichni nevyspíme a musíme být Kačce k dispozici. Doma se snažíme denně mimo rehabilitace cvičit.

V září 2021 se Kačence narodil bratříček Vojtíšek. Moc ráda ho pozoruje při jeho lumpárnách. Ten jí na oplátku pusinkuje a vše jí podává a rád si s ní posílá autíčka. Je to náš malý pomocníček.

Kačka miluje hudební nástroje, koně, Huga – pejska co má na canisterapii a pak auta a traktory. Ráda objevuje svět, ťape v listí a vůbec ráda chodí, víme, že samostatná chůze by jí udělala nesmírnou radost a není od ní zase tak daleko. Je to šťastná holčička, která je pro každou legraci a má šibalskou jiskrou v oku.

Máme jedno „obyčejné“ přání, stejně jako všichni rodiče, aby byla Kačenka co nejvíc zdravá a pro to chceme udělat všechno co je v našich silách a nikdy to nevzdáme.

Kačenky facebooková stránka je Pomoc pro Kačenku Podrázskou, kde můžete sledovat její nové pokroky: www.facebook.com/sbirkavicekprokacenku/

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Vybrané finance budou použity na Feldenkraisovu metodu, intenzivní fyzioterapie, kraniosakrální terapii, intenzivní logopedii, masáže, akupunkturu, ergoterapii, kmenové buňky, hipoterapii i na nutné ubytování k terapiím, bez kterého Kačka nemůže rehabilitaci absolvovat. Dále na nutné rehabilitační a kompenzační pomůcky i potravinové doplňky zlepšující zdravotní stav a imunitu. Potřebný převazový materiál na zahojení dírky po gastrostomii.

Nesmírně nám to pomůže zbavit se všudypřítomného stresu a strachu, kde seženeme prostředky na nutné rehabilitace. Budeme moci rehabilitovat a vědět, že Kačenka bude dělat další nové pokroky. Spokojený rodič – spokojené dítě a pak se můžou začít dít ty správné zázraky.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

29. 2. 2024 14:46

Dnes je světový den vzácných onemocnění

U Kačenky můžeme odhadovat, že nějakým nejspíš trpí, jen se neví jakým.

Genetické, metabolické testy nic neprokázaly a stále nemá základní diagnózu určenou ..

Budeme Vám nesmírně vděční, když Kačence pomůžete na její dlouhé cestě ke zlepšení zdravotního stavu a co nejvíc normálnímu životu, děkujeme 🍀❤️

13. 2. 2024 14:03

Musíme to dát!

Zkusíme sbírku prodloužit a doufat, že se alespoň přiblížíme k požadované částce, aby Kačenka mohla absolvovat objednané nákladné terapie. Když se nám to nepovede, budeme je bohužel muset rušit :-( Což bude mít dopad na Kačenky zdravotní stav, nejen že nebude moci dělat takové pokroky, ale je riziko zhoršení skoliózy. Budeme se modlit a doufat, že se nám povede, alespoň co nejvíc přiblížit k cílové částce :-(

NESMÍRNĚ DĚKUJEME VŠEM ZA SDÍLENÍ A POMOC PRO NAŠÍ DCERU, MOC SI TOHO VÁŽÍME :-)

29. 1. 2024 23:05

Narozeniny!

Kačenka v pátek oslavila své 12té narozeniny! Už je to velká slečna ❤️

Nejlepší dárek pro Káťu by byl, kdyby mohla sama chodit, nemá k tomu zase až tak daleko. Pomozme jí ten sen splnit.

Podpořte prosím tuto sbírku a sdílejte jí, ať se dostane mezi co nejvíc dobrých lidí.

Ze srdce Vám za to děkujeme! ❤️

1. 1. 2024 12:39

PF 2024

Přejeme Vám krásný a pohodový nový rok, plný zdraví, lásky a štěstí. Ať se Vám splní všechna přání a sny :)

DĚKUJEME, ŽE KAČENCE POMÁHÁTE! Už se vybralo 22% z cílové částky, jste vážně skvělí :-) Moc si vážíme vaší pomoci a sdílení Kačenky sbírky. Věříme, že se na konečnou částku dostaneme a tu naší slečnu společně rozchodíme! 

DĚKUJEME! :)

24. 12. 2023 11:11

Krásné a pohodové Vánoce!

Moc děkujeme, že Kačence pomáháte :-) 

18. 12. 2023 14:29

Už 12% z cílové částky!

Nesmírně si vážíme pomoci Vás všech, děkujeme i za milé vzkazy! Už jsme na 12% z cílové částky, to je nádherné, DĚKUJEME.

Jak děti pomáhají s vánočními přípravami můžete vidět na Kačky FB: www.facebook.com/sbirakavicekprokacenku

Zároveň bychom chtěli všem popřát krásné a pohodové Vánoce a v novém roce jen to nejlepší a hlavně ZDRAVÍ! 

3. 12. 2023 15:42

Skvělý začátek

Již 87 lidí přispělo Kačence, jste skvělí, všem moc děkujeme. Dosáhli jsme už 4% z celkové cílové částky díky Vám všem :-)

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Milý dárce
300 Kč  •  29. 2. 2024 14:51
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  29. 2. 2024 14:50
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  29. 2. 2024 11:17
Milý dárce
8 000 Kč  •  26. 2. 2024 15:42
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  23. 2. 2024 11:31
Milan J.
1 000 Kč  •  18. 2. 2024 23:22
Blaze čistým v srdci, neboť uvidí Boha a Kačenka bude určitě mezi nimi. Kéž je vám víra v Boží lásku světlem na vaší životní cestě.
DobroDárce
2 000 Kč  •  16. 2. 2024 9:40
DobroDárce
300 Kč  •  15. 2. 2024 11:57
Velkorysý dárce
50 Kč  •  15. 2. 2024 1:12
Laskavý dárce
300 Kč  •  14. 2. 2024 18:13
Laskavý dárce
600 Kč  •  14. 2. 2024 17:50
DobroDárce
300 Kč  •  14. 2. 2024 15:47
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 2. 2024 18:20
Laskavý dárce
900 Kč  •  13. 2. 2024 15:59
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  13. 2. 2024 15:51
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 2. 2024 14:10
Velkorysý dárce
600 Kč  •  10. 2. 2024 19:29
Albionka
100 Kč  •  2. 2. 2024 20:08
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  1. 2. 2024 20:14
DobroDárce
300 Kč  •  1. 2. 2024 16:03
Ježkovi
1 000 Kč  •  30. 1. 2024 10:08
Přejeme s Novým rokem hodně síly a zdraví.
Laskavý dárce
200 Kč  •  30. 1. 2024 8:30
Laskavý dárce
100 Kč  •  24. 1. 2024 13:23
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  21. 1. 2024 0:51
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 1. 2024 16:54
Milý dárce
300 Kč  •  18. 1. 2024 21:08
DobroDárce
600 Kč  •  18. 1. 2024 12:52
DobroDárce
900 Kč  •  17. 1. 2024 19:31
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  17. 1. 2024 18:44
DobroDárce
450 Kč  •  17. 1. 2024 13:41
Štědrý dárce
300 Kč  •  17. 1. 2024 10:56
Milý dárce
600 Kč  •  17. 1. 2024 7:44
DobroDárce
100 Kč  •  16. 1. 2024 16:13
DobroDárce
300 Kč  •  16. 1. 2024 7:44
Štědrý dárce
3 500 Kč  •  16. 1. 2024 7:18
Dobrosrdečný dárce
5 000 Kč  •  15. 1. 2024 23:37
Dárce, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  14. 1. 2024 22:56
Laskavý dárce
400 Kč  •  12. 1. 2024 17:25
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  12. 1. 2024 15:10
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  11. 1. 2024 16:11
DobroDárce
2 000 Kč  •  10. 1. 2024 19:42
Štědrý dárce
300 Kč  •  10. 1. 2024 12:29
DobroDárce
1 000 Kč  •  8. 1. 2024 12:47
DobroDárce
1 111 Kč  •  7. 1. 2024 12:35
DobroDárce
600 Kč  •  5. 1. 2024 18:25
Velkorysý dárce
600 Kč  •  5. 1. 2024 9:11
Dobrosrdečný dárce
4 000 Kč  •  4. 1. 2024 21:51
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  4. 1. 2024 20:26
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  4. 1. 2024 6:40
DobroDárce
300 Kč  •  2. 1. 2024 16:26
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  1. 1. 2024 19:11
ah
1 000 Kč  •  1. 1. 2024 17:53
Kačenko, hodně síly a drž se.
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  1. 1. 2024 9:31
Velkorysý dárce
100 Kč  •  1. 1. 2024 8:38
Laskavý dárce
3 500 Kč  •  31. 12. 2023 23:48
DobroDárce
500 Kč  •  31. 12. 2023 22:53
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  31. 12. 2023 20:39
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  31. 12. 2023 16:39
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  31. 12. 2023 15:57
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  31. 12. 2023 14:44
Milý dárce
4 369 Kč  •  31. 12. 2023 12:57
Laskavý dárce
500 Kč  •  30. 12. 2023 20:14
Laskavý dárce
100 Kč  •  30. 12. 2023 19:22
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  30. 12. 2023 18:29
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  30. 12. 2023 12:23
DobroDárce
200 Kč  •  30. 12. 2023 11:48
DobroDárce
300 Kč  •  30. 12. 2023 11:14
Štědrý dárce
300 Kč  •  29. 12. 2023 18:22
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  29. 12. 2023 16:52
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  29. 12. 2023 16:44
Štědrý dárce
600 Kč  •  29. 12. 2023 14:34
Velkorysý dárce
200 Kč  •  29. 12. 2023 13:29
Laskavý dárce
100 Kč  •  29. 12. 2023 13:00
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  29. 12. 2023 10:38
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  28. 12. 2023 20:43
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  28. 12. 2023 12:05
DobroDárce
600 Kč  •  28. 12. 2023 12:02
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  28. 12. 2023 11:11
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  28. 12. 2023 10:46
DobroDárce
300 Kč  •  28. 12. 2023 8:18
Štědrý dárce
600 Kč  •  27. 12. 2023 20:35
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  27. 12. 2023 19:23
Štědrý dárce
300 Kč  •  27. 12. 2023 16:26
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  27. 12. 2023 13:46
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  27. 12. 2023 13:34
Štědrý dárce
2 220 Kč  •  27. 12. 2023 6:00
Milý dárce
5 000 Kč  •  26. 12. 2023 23:53
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  26. 12. 2023 22:36
DobroDárce
1 000 Kč  •  26. 12. 2023 21:15
Milý dárce
300 Kč  •  26. 12. 2023 20:37
Štědrý dárce
300 Kč  •  26. 12. 2023 20:17
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  26. 12. 2023 20:14
Štědrý dárce
200 Kč  •  26. 12. 2023 20:02
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  26. 12. 2023 19:56
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  26. 12. 2023 19:51
Velkorysý dárce
300 Kč  •  26. 12. 2023 19:39
Milý dárce
600 Kč  •  26. 12. 2023 19:28
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  26. 12. 2023 18:22
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  26. 12. 2023 17:44
Tomáš
600 Kč  •  26. 12. 2023 17:35
Hodně sil a zdraví
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  26. 12. 2023 17:34
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  26. 12. 2023 17:01
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  26. 12. 2023 16:03
Štědrý dárce
600 Kč  •  26. 12. 2023 15:32
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  26. 12. 2023 15:17
Milý dárce
300 Kč  •  26. 12. 2023 14:31
Marek Hresko DSI
500 Kč  •  26. 12. 2023 14:21
Drzime prsty 😉
Milý dárce
2 000 Kč  •  26. 12. 2023 14:14
DobroDárce
2 000 Kč  •  26. 12. 2023 14:02
Jakub Janovský
600 Kč  •  26. 12. 2023 13:50
Ať se daří!
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  26. 12. 2023 13:50
DobroDárce
500 Kč  •  26. 12. 2023 13:45
Laskavý dárce
300 Kč  •  26. 12. 2023 13:44
Velkorysý dárce
300 Kč  •  26. 12. 2023 13:19
Štědrý dárce
600 Kč  •  26. 12. 2023 13:10
DobroDárce
300 Kč  •  26. 12. 2023 12:58
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  26. 12. 2023 11:52
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  26. 12. 2023 11:38
Velkorysý dárce
600 Kč  •  25. 12. 2023 21:04
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  25. 12. 2023 16:20
Marika Dvořáková
600 Kč  •  25. 12. 2023 9:50
Moc přeji, ať je sbírka úspěšná. Poslala jsem, co šlo.🙏
Milý dárce
150 Kč  •  25. 12. 2023 0:17
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  24. 12. 2023 23:51
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  24. 12. 2023 16:01
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  24. 12. 2023 14:27
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  24. 12. 2023 11:42
DobroDárce
1 000 Kč  •  24. 12. 2023 10:14
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  24. 12. 2023 9:42
Dobrosrdečný dárce
5 000 Kč  •  24. 12. 2023 7:21
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2023 22:11
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  23. 12. 2023 20:55
Moutelíkovi
500 Kč  •  23. 12. 2023 20:13
Přejeme zdraví.
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  23. 12. 2023 1:42
Milý dárce
600 Kč  •  23. 12. 2023 1:27
Velkorysý dárce
600 Kč  •  22. 12. 2023 8:33
DobroDárce
600 Kč  •  22. 12. 2023 8:33
Štědrý dárce
300 Kč  •  21. 12. 2023 20:37
DobroDárce
1 000 Kč  •  21. 12. 2023 16:55
Laskavý dárce
333 Kč  •  21. 12. 2023 9:55
Milý dárce
1 000 Kč  •  20. 12. 2023 21:14
Kamarad z Apolinare
4 000 Kč  •  20. 12. 2023 19:59
Kacenko drz se a brzy budes zase na nohou :)
DobroDárce
2 000 Kč  •  20. 12. 2023 19:56
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  20. 12. 2023 18:26
DobroDárce
500 Kč  •  20. 12. 2023 17:31
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  20. 12. 2023 14:10
DobroDárce
100 Kč  •  20. 12. 2023 12:49
Štědrý dárce
3 500 Kč  •  19. 12. 2023 14:03
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  19. 12. 2023 13:46
Laskavý dárce
600 Kč  •  19. 12. 2023 12:28
Velkorysý dárce
600 Kč  •  19. 12. 2023 7:37
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  19. 12. 2023 5:56
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  18. 12. 2023 23:27
DobroDárce
100 Kč  •  18. 12. 2023 16:48
Velkorysý dárce
200 Kč  •  18. 12. 2023 15:20
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 12. 2023 15:10
Daniel Koreň
500 Kč  •  18. 12. 2023 13:48
Kačenke prajem veľa síl a zo srdca želám ďaľší progres.
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  18. 12. 2023 0:28
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 12. 2023 20:48
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  17. 12. 2023 15:51
Velkorysý dárce
600 Kč  •  17. 12. 2023 14:53
Milý dárce
1 000 Kč  •  16. 12. 2023 23:50
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  16. 12. 2023 19:41
Jan Inneman
2 000 Kč  •  16. 12. 2023 16:18
Kačko, drž se, vím, že to půjde.....
Štědrý dárce
300 Kč  •  16. 12. 2023 12:59
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  16. 12. 2023 2:09
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  15. 12. 2023 22:08
DobroDárce
300 Kč  •  15. 12. 2023 21:24
Milý dárce
300 Kč  •  15. 12. 2023 19:51
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  15. 12. 2023 18:20
Ruda
1 000 Kč  •  15. 12. 2023 17:44
Hodně štěstí ať vše dobře dopadne.
DobroDárce
300 Kč  •  15. 12. 2023 16:51
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  15. 12. 2023 15:45
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  15. 12. 2023 15:08
Milý dárce
500 Kč  •  15. 12. 2023 15:02
Milý dárce
300 Kč  •  15. 12. 2023 14:58
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  15. 12. 2023 14:23
Štědrý dárce
500 Kč  •  15. 12. 2023 14:08
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  15. 12. 2023 14:01
Velkorysý dárce
600 Kč  •  15. 12. 2023 13:55
Laskavý dárce
600 Kč  •  15. 12. 2023 13:08
DobroDárce
100 Kč  •  15. 12. 2023 12:42
Velkorysý dárce
600 Kč  •  15. 12. 2023 12:26
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  15. 12. 2023 12:26
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  15. 12. 2023 12:18
Laskavý dárce
600 Kč  •  15. 12. 2023 12:16
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  15. 12. 2023 12:04
Laskavý dárce
300 Kč  •  15. 12. 2023 11:59
Velkorysý dárce
300 Kč  •  15. 12. 2023 11:40
Milý dárce
300 Kč  •  15. 12. 2023 11:38
Laskavý dárce
300 Kč  •  15. 12. 2023 11:30
Laskavý dárce
300 Kč  •  15. 12. 2023 11:27
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  15. 12. 2023 11:24
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  15. 12. 2023 11:21
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  15. 12. 2023 11:19
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  15. 12. 2023 11:18
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  15. 12. 2023 11:17
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  15. 12. 2023 11:14
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  15. 12. 2023 11:11
DobroDárce
500 Kč  •  15. 12. 2023 11:08
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  15. 12. 2023 11:05
Mikuláš M.
500 Kč  •  15. 12. 2023 9:32
Kačenko, držíme Ti palečky :)
Jana
500 Kč  •  15. 12. 2023 7:29
Kačenko tobě i rodičům hodně sil a krásné společné chvíle.......
Klaus
555 Kč  •  12. 12. 2023 6:28
Hodně sil a přesto hezké Vánoce!
Eliška
111 Kč  •  11. 12. 2023 20:46
🩷hodně sil🩷
Ježkovi
1 000 Kč  •  10. 12. 2023 10:37
Děkujeme za to, že nám ukazujete, jak jste silní. Ať se vám daří.
Luky - kamarád ze školky
1 000 Kč  •  1. 12. 2023 16:49
Ať jsi brzo na nohách 👍
Andrea Kubešová
2 000 Kč  •  29. 11. 2023 10:43
Kacenko, uz brzy Te nozicky budou skvele poslouchat❤️ Nase rodina zije podobny pribeh a ja verim i v to, ze se to same casem podari nasi milovane Jasmince🐣
Michal S.
1 000 Kč  •  28. 11. 2023 13:05
Držím palce!❤️
Zuzana K.
300 Kč  •  26. 11. 2023 7:30
Držte se,moc vám všem držím palce. 👍
Radka
300 Kč  •  25. 11. 2023 19:22
Vše nejlepší k svátku
Uheráčci
50 Kč  •  24. 11. 2023 10:15
Není to moc,ale alespoň malej krůček k lepším zítřkům :)

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Milan J.
1 000 Kč  •  18. 2. 2024 23:22
Blaze čistým v srdci, neboť uvidí Boha a Kačenka bude určitě mezi nimi. Kéž je vám víra v Boží lásku světlem na vaší životní cestě.
Ježkovi
1 000 Kč  •  30. 1. 2024 10:08
Přejeme s Novým rokem hodně síly a zdraví.
ah
1 000 Kč  •  1. 1. 2024 17:53
Kačenko, hodně síly a drž se.
Tomáš
600 Kč  •  26. 12. 2023 17:35
Hodně sil a zdraví
Marek Hresko DSI
500 Kč  •  26. 12. 2023 14:21
Drzime prsty 😉
Jakub Janovský
600 Kč  •  26. 12. 2023 13:50
Ať se daří!
Marika Dvořáková
600 Kč  •  25. 12. 2023 9:50
Moc přeji, ať je sbírka úspěšná. Poslala jsem, co šlo.🙏
Moutelíkovi
500 Kč  •  23. 12. 2023 20:13
Přejeme zdraví.

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat