Sbírka ukončena:

Přepravník koní pro handicapované jezdce

Vybráno 0 Kč 1 500 Kč
130 000 Kč
 -
1 dárce
Celkem se zapojilo
1 500 Kč
Průměrná výše daru
1 500 Kč
Nejvyšší dar
70 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Přepravník koní pro handicapované jezdce

Vybráno 0 Kč 1 500 Kč
130 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Datum přidání
21. 8. 2023

Představení sbírky

Sbírka je určena na nákup nového, bezpečnějšího koňského přepravníku(vozíku) pro přepravu koní. Především bude sloužit k přepravě paradrezurních a paravoltižních koní v TJJ LUCKY Drásov.

Komu pomůžeme?

Tato sbírka pomůže handicapovaným sportovcům – paradrezurním a paravoltižním jezdcům TJJ LUCKY Drásov k bezpečné a klidné dopravě koní na závody po celé České republice  i v zahraničí.

Momentálně je k dispozici starý laminátový přepravník, který slouží již řadu let, používá se spíše na krátké vzdálenosti pro všechny disciplíny v oddíle, tedy i on je mimo jiné v naší dopravě velmi vytížen.

Naši jezdci v paradrezúře i paravoltiži dosahují stále lepší výkonnosti i výsledků. Především paradrezúrní jezdkyně Lucie Putnová má předpoklady i pro mezinárodní soutěže, zvyšují se počty startů v různých koutech ČR, přepravník je vytížen téměř  každý víkend. Již na podzim se chystáme startovat na mezinárodních  závodech na Slovensku, příští rok se pokusíme také v Rakousku. Máme obavu, že  starší vozík již není zcela bezpečný pro tyto cesty.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze budou použity na nákup aktuálně dostupného přepravníku pro koně a bude sloužit výhradně pro jezdce TJJ LUCKY Drásov.

Pokud se nepovede vybrat celá částka, bude zvážena koupě lehce použitého přepravníku.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Štědrý dárce
1 500 Kč  •  1. 10. 2023 8:50

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat