Úspěšně vybráno:

Pomohli jste nemocné Veronice a jejím dětem

Vybráno 0 Kč 11 000 Kč
od 10 dárců
 -
10 dárců
Celkem se zapojilo
1 100 Kč
Průměrná výše daru
4 000 Kč
Nejvyšší dar
70 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste nemocné Veronice a jejím dětem

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Veronika Cibulková
Datum přidání
15. 9. 2023
Poslední aktualita

23. 11. 2023 15:35

Už jen chvilku

Za pár hodin je konec mé sbírky. Z celého ❤️ Vám děkujeme. Za všechny dary. Pokud se rozhodnete ještě pomoci, budeme moc moc rádi.🤗 Blíží se Vánoce a čas splnění přání. Já doufajíc , že ještě někdo s dobrým srdcem přispěje a tím pomůže k mému uzdravení......mohla bych si pořídit utišující léky a zaplatit drahé rehabilitace, které nutně potřebuji. Zatím jsem poplatila pouze inkaso a také jídlo na měsíc. I tak je to úleva  😊Děkuji za zázrak Veronika 🌹

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Jmenuji se Veronika, jsem maminka čtyř  dětí a založila jsem tuto sbírku na pomoc mé rodině, protože náš rozpočet je teď kvůli  mé zákeřné nemoci minimální.

Mám rakovinu krve, leukemii, chronickou mikrocytalni anémii a psoriazu. Pomalu mě nemoce zabíjí a já se modlím ať tu jsem ještě pro syny.

A jak to začlo?

Začala jsem najednou ztrácet energii, čím dál více jsem byla jakoby nachlazená. V práci před 7 – 8 roky jsem se zhroutila několikrát, nevěděla jsem proč. Byla jsem bledá, unavená a bez života. Doktoři mi našli nedostatek červených krvinek a když se narodili další, byli maličké, to vše  kvůli chronické anémii. Přidala se lupénka, kterou  mám v i kloubech a nakonec i leukémie. Bílé  krvinky mi požírají i ty čerstvě narozené červené. Mívám kolující záněty a špatně se pohybuji vše je pro mne bolavé. Zimnice, horečky a chronická únava je na denním pořádku.Nyní se mi stav opět zhoršil.  Pendluji mezi nemocnicí a svým domovem. Opravdu budu ráda za každou i sebemenší pomoc, která mi pomůže k léčbě. Až budu na tom lépe, zase já pomohu ostatním, jako jsem pomáhala , když jsem byla ještě zdravá.

Děkujeme s dětmi ze srdce 💗 za každou pomoc 💗

Jsem odkázána pouze na alimenty 7000 Kč a přídavky 4380 Kč . O důchod mám zažádáno, stále čekám, ale bude prý nejspíše až po novém roce. Trvá to hrozně dlouho. Dvě moje děti jsou AdHd a jeden 16 klučina má maniodepresivní ataky, léčen u psychologa a také mírný autismus. Navíc má 12 speciální dioptrické brýle a astigmatismus. Bohužel také velká finanční zátěž. Na mou léčbu bohužel nezbyde. Vždycky jsem měla děti na prvním místě, sebe odsouvala . Kvůli nedostatku peněz se nemohu léčit a postupně mě nemoci zabíjí.

My name is Veronika, I started this collection to help my family. I have four children and I am seriously ill. I have blood cancer,CML leukemia, anemia and psoriasis.

Komu pomůžeme?

* Pomůžete naši celé rodině ! 💗

*  léky 

* rehabilitace  

* léčbu

* Také energie , vodu , uhlí , nájem po dobu       než se uzdravím 

* Potraviny a nezbytné životní potřeby a výdaje po dobu mé léčby 

* Léčebné pomůcky 

* Dětem zaplatit výdaje spojené se školou

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Jídlo, oblečení, léky, rehabilitace, léčba, inkaso , energie a voda, bydlení, nájem kroužky atd .. vše co potřebujeme k provozu domácnosti.

Pro mé rodiče, kteří jsou už staří v důchodovém věku. Abych jim mohla dát na uhlí, na opravy, na nájemné…nemohou si to sami finančně dovolit.

Také vařím pro všechny, spotřeba je pro 7 lidí.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

23. 11. 2023 15:35

Už jen chvilku

Za pár hodin je konec mé sbírky. Z celého ❤️ Vám děkujeme. Za všechny dary. Pokud se rozhodnete ještě pomoci, budeme moc moc rádi.🤗 Blíží se Vánoce a čas splnění přání. Já doufajíc , že ještě někdo s dobrým srdcem přispěje a tím pomůže k mému uzdravení......mohla bych si pořídit utišující léky a zaplatit drahé rehabilitace, které nutně potřebuji. Zatím jsem poplatila pouze inkaso a také jídlo na měsíc. I tak je to úleva  😊Děkuji za zázrak Veronika 🌹

22. 11. 2023 12:24

Jeden den 😞

Zbývající jeden den. 

20. 11. 2023 13:19

Jen 3 dny do konce

Sbírka na pomoc mé nemoci je za pár dní u konce. Moc vám vše děkuji za vaši ochotu podpořit mou léčbu. 🥰 Škoda jen, že se vybralo tak málo. Sotva poplatím energii a něco málo zbyde na lék podporující tvorbu krvinek. Snad se najde ještě laskavý dárce a pomůže. 

Z celého srdce děkujeme 💗

14. 11. 2023 11:06

Bližší se konec sbírky

U sbírky už mi zbývá jen pár dní. Snad se stane zázrak, sbírka se povede a otočí se k lepšímu. Zatím jsem poplatila pouze jídlo. Ale i tak je to obrovská pomoc 😊🌸

Děkujeme 

23. 10. 2023 16:31

Dárek pro Maxika

Maxík měl narozeniny 10 .10. , ale ještě jsme je neslavili, protože skončil v nemocnici. Má zánět slepého střeva a velké bolesti. Snad už na tom bude lépe ☺️. Až přijede z nemocnice chtěla bych mu alespoň upéct dort, když nemám na dárek. Akorát na něj nezabývají peníze. Prosím dobré duše o pomoc. Složíme se na jeho dort ke 14. narozeninám ?🌹🎂

2. 10. 2023 16:05

Prosba

Prosím moc o sdílení, nemám sociální sítě a sbírka se vůbec nedaří 😞 nemám štěstí 

26. 9. 2023 22:20

Z hematologie

Dnes ráno opět v nemocnici, můj stav se rapidně zhoršil. Mám 39 horečky a zimnice. Dvakrát jsem omdlela a nasazeny nové léky. Teď už jsem doma a nemám sílu se postavit únavou na nohy. Zítra snad bude lépe . 💗

18. 9. 2023 12:29

Děkuji

Moc Vám ze srdce děkuji za mnou rodinu, že jste štědří 💗. Díky Vám mohu pro ně žít.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Martina
100 Kč  •  22. 11. 2023 20:51
držte se💖
Dárce, který je pro každou dobrost
4 000 Kč  •  22. 11. 2023 13:36
Přeji vše dobré!
Štědrý dárce
300 Kč  •  19. 11. 2023 20:07
Hanka
300 Kč  •  18. 11. 2023 15:12
🍀
DobroDárce
3 500 Kč  •  11. 11. 2023 8:56
Milý dárce
100 Kč  •  23. 10. 2023 20:00
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  20. 10. 2023 17:23
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  18. 9. 2023 8:05
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  18. 9. 2023 8:03
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  16. 9. 2023 11:44

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat