Pro nemocnou Veroniku a její čtyři děti

Vybráno 0 Kč 2 100 Kč
od 3 dárců
49 dnů
do ukončení

Předáme 100 % vašeho daru, do poslední koruny. Buďte s námi pro každou dobrost.

Přispět Sdílet

Všechny sbírky ověřujeme

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Veronika Cibulková
Datum přidání
15. 9. 2023
Poslední aktualita

18. 9. 2023 12:29

Děkuji

Moc Vám ze srdce děkuji za mnou rodinu, že jste štědří 💗. Díky Vám mohu pro ně žít.

Zobrazit celou aktualitu

Představení sbírky

Jmenuji se Veronika, založila jsem tuto sbírku na pomoc mé rodině. Mám čtyři děti a jsem vážně nemocná. Mám rakovinu krve, leukemii , anémii a psoriazu. 

Bohužel finančně jsem na tom špatně, kvůli dlouhodobé nemoci. Nyní se mi stav opět zhoršil. Pendluji mezi nemocnicí a svým domovem. 

Jsem odkázána pouze na alimenty a přídavky. Z toho mála živím čtyři děti. Dvě jsou AdHd a jeden 16 klučina má maniodepresivní ataky, léčen u psychologa.

Přála bych si žít normální život bez starostí co dát dětem k jídlu, počítat každou korunu a přemýšlet co za to koupit, abych vyšla. 

Když vše poplatím mám sotva 2000 Kč na celý měsíc.

Energie, voda, škola…na léky mi ani příjem nestačí. Kvůli tomu se nemohu léčit a postupně mě nemoci zabíjí.

My name is Veronika, I started this collection to help my family. I have four children and I am seriously ill. I have blood cancer, leukemia, anemia and psoriasis.

Unfortunately, I am in a bad financial situation, due to a long-term illness. Now my condition has worsened again. I commute between the hospital and my home.

I am dependent only on alimony and allowances. I support four children from that little. Two are AdHd and one 16-year-old boy has manic-depressive attacks, treated by a psychologist.

I would like to live a normal life without worrying about what to feed the children, counting every penny and thinking about what to buy with it in order to go out.

When I pay everything, I barely have CZK 2,000 for the whole month.

Energy, water, school… I don't even have enough income for medicine. Because of this, I can't heal myself and the diseases are gradually killing me.

Komu pomůžeme?

Pomůžete naši celé rodině. Mě, abych mohla dopřát dětem to co nemají. Jídlo, ošacení, kroužky atd…

Abych si mohla koupit léky a zaplatit rehabilitace a léčbu.

Také energie, vodu. Při vládním zdražování se to rapidně zvedlo .

Jednou už mi Donio pomohlo a díky Vám jsem na tom byla finančně o hodně lépe a mohla  rodině koupit jídlo , oblečení a nové postele. Nyní je žádám znovu, protože se asi jen tak z nemoce nedostanu. Bylo mi dnes potvrzeno, že můj stav se nelepší , ale zhoršuje. 😞

You will help our whole family. Me, so that I can give the children what they don't have. Food, clothing, rings, etc…

So that I can buy medicine and pay for rehabilitation and treatment.

Also energy, water. It rose rapidly when the government raised prices.

Donio already helped me once and thanks to you I was much better off financially and could buy food, clothes and new beds for my family. Now I'm asking for them again, because I'm probably not going to get over the disease. It was confirmed to me today that my condition is not getting better, but getting worse. 😞

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Jídlo, oblečení, léky, rehabilitace, léčba, inkaso , energie a voda, bydlení, nájem kroužky atd .. vše co potřebujeme k provozu domácnosti.

Pro mé rodiče, kteří jsou už staří v důchodovém věku. Abych jim mohla dát na uhlí, na opravy, na nájemné…nemohou si to sami finančně dovolit.

Také vařím pro všechny, spotřeba je pro 7 lidí.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

18. 9. 2023 12:29

Děkuji

Moc Vám ze srdce děkuji za mnou rodinu, že jste štědří 💗. Díky Vám mohu pro ně žít.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Omlouváme se, ale přehled dárců je kvůli vysoké zátěži na našem webu dočasně nedostupný. Na nápravě pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat