Pomozte plnit sen. Pomozte pořídit první dodávku.

Milník 1/1

PRVNÍ DODÁVKA!!!

Vybráno 0 Kč 1 000 Kč
100 000 Kč
28 dnů
do ukončení
Zakladatel
David Novotný
Datum přidání
2. 4. 2024

Představení projektu

Ahoj všichni!

Jsem David Novotný a chci se s vámi podělit o svůj sen. Jako začátečník v podnikání mám jedno velké přání – začít podnikat v dopravě. A co potřebuji k tomu? Moji první dodávku.

Můj cíl je prostý – chci si pořídit dodávku, která mi umožní převážet náklad, ať už se jedná o nábytek, pivní sudy nebo cokoliv jiného, co se zrovna nabídne. Ale bez vaší pomoci to není možné.

S vaší podporou a pomocí crowdfundingové kampaně na Donio.cz mám šanci svůj sen uskutečnit. Potřebuji vybrat 100 000,- Kč na nákup dodávky a spuštění mého podnikání v dopravě.

Vaše příspěvky nejenže mi pomohou zrealizovat můj sen, ale také mi umožní začít novou kapitolu mého života jako podnikatele. Vaše podpora by pro mě znamenala obrovský krok vpřed a já bych vám za ni byl neuvěřitelně vděčný.

Každý příspěvek, který uděláte, mě přiblíží k dosažení mého cíle. Děkuji vám, že jste se rozhodli být součástí mého podnikatelského začátku. Vaše podpora pro mě hodně znamená.

S úctou,

David Novotný

Kdo za projektem stojí?

Jsem David Novotný, 23 letý kluk, který od mala vzhlíží k volantu. Jako malý jsem obdivoval pošťáky, kteří rozváží psaní, kurýry kteří dělají radost všem kteří je očekávají, a vlastně jsem obdivoval všechny řidiče, protože sami ukočírují tak mohutný a složitý stroj. Poté jsem sám za volant usedl a ihned jsem k němu přirostl. Jízda mě naplňuje pocitem svobody, který jsem ještě nikde jinde nenašel, a ihned mi bylo jasné, že se chci jednou živit právě řízením.

Cesty osudu mě však vedly jinam. V 15ti letech, při vybíraní střední školy, jsem se poněkud spontánně rozhodl pro zdravotnictví. Po vystudování školy v oboru praktické sestry jsem hned den po převzetí maturitního vysvědčení nastoupil do nemocnice. Pomáhání lidem mě naplňuje, skoro stejně jako mě naplňuje svoboda za volantem. Nemocnice mi ukázala, jak je zdraví a život křehký, a já se bál riskovat v cestě za svým snem. Až 2 roky zpět, kdy mého otce potkala závažná nemoc a prakticky z plného zdraví začal bojovat o život jsem si skutečně uvědomil pomíjivost života. Nyní je naštěstí zdravý, bez vážnějších následků, ale ke změně mého pohledu na život to bohatě stačilo. Je něco jiného, vídat nemocné v nemocnici, a když se to dotkne přímo někoho ve vašem okolí, o to víc, když je to někdo tak blízky, jako je táta. Tehdy jsem se rozhodl, že není na co čekat a že nejlepší příležitost je ta, které se chopím.

Dlouho jsem přemýšlel jak na to, ale nakonec jsem usoudil, že bude nejlepší jít do toho prostě po hlavě. Založil jsem živnost, vymyslel základní plán, ale bez auta které dokáže převést nějaký náklad to jde těžko. Proto prosím o tuto nemalou pomoc Vás.

Na co vybrané peníze použijeme?

Prvním krokem k dosažení tohoto cíle je nákup mé první dodávky. Dodávka je pro mě základním nástrojem pro přepravu nákladu a klíčovým prvkem mého podnikání. Bohužel je trh s dodávkami velmi proměnlivý a rychle se měnící, což znamená, že zatím nemám přesně určeno, jaký typ dodávky si pořídím. Nicméně, vaše finanční podpora mi umožní flexibilitu, možnost rychlé reakce na aktuální nabídky na trhu a případný potřebný servis. Níže přikládám alespoň fotky jako nastínění mých představ o velikosti a stavu dodávky.

Váš příspěvek bude použit na nákup dodávky, která mi umožní začít mé podnikatelské dobrodružství. Každá koruna mi přiblíží k dosažení tohoto cíle a pomůže mi vybudovat mé podnikání.

Děkuji vám, že jste se rozhodli být součástí mého podnikatelského začátku. Vaše podpora znamená pro mě hodně a jsem vděčný za každý váš příspěvek.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Štědrý přispěvatel
400 Kč  •  11. 4. 2024 14:59
Dobrosrdečný přispěvatel
200 Kč  •  2. 4. 2024 19:46
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  2. 4. 2024 19:35
Dobrosrdečný přispěvatel
100 Kč  •  2. 4. 2024 18:48
Štědrý přispěvatel
100 Kč  •  2. 4. 2024 18:42

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Vyberte si odměnu

Podpoření nového začátku
Přispějte 10 Kč a více

Podpoření nového začátku

Bohužel, vzhledem k povaze sbírky, Vám nemohu nabídnout žádné upomínkové předměty. Mohu Vám však slíbit, že do podnikání všechnu svou energii, aby Váš dar nevyšel na zmar.

Slevový kupón
Přispějte 500 Kč a více

Slevový kupón

Zbývá 100/100

Pokud využijete mé služby a předáte mi slevový kód, který Vám přistane na email po skončení sbírky, určitě se nějak domluvíme na ceně.

Zbývá 100/100

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

Podpoření nového začátku
Přispějte 10 Kč a více

Podpoření nového začátku

Bohužel, vzhledem k povaze sbírky, Vám nemohu nabídnout žádné upomínkové předměty. Mohu Vám však slíbit, že do podnikání všechnu svou energii, aby Váš dar nevyšel na zmar.

Slevový kupón
Přispějte 500 Kč a více

Slevový kupón

Zbývá 100/100

Pokud využijete mé služby a předáte mi slevový kód, který Vám přistane na email po skončení sbírky, určitě se nějak domluvíme na ceně.

Zbývá 100/100