Školné v Balmoral Hall School s dívčím hokejovým týmem BH Blazers, Kanada

Vybráno 0 Kč 800 Kč
400 000 Kč
33 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet

Všechny sbírky ověřujeme

Všechny sbírky ověřujeme

Datum přidání
6. 2. 2024

Představení sbírky

Dcera Lucie je mladá úspěšná hráčka ledního hokeje, reprezentantka ČR a čerstvá stříbrná medailistka z MS juniorek 2024. Hokeji se věnuje od 5 let. Od 15ti let působila 2 sezóny ve Finsku, poslední sezónu byla přijata do školního týmu BH Blazers při střední škole Balmoral Hall School ve Winnipegu v Kanadě. Je velice cílevědomá a pilná i ve studiu, obdržela 75% stipendium, ale i přes to školné stojí na školní rok 25.000,- USD. Rádi bychom ji podporovali i nadále, v jejím studiu na tamní škole i v hokejové kariéře. 

Komu pomůžeme?

Lucii Velinské úspěšné hráčce ledního hokeje a reprezentantce ČR v ledním hokeji, která se věnuje od 5 let svému oblíbenému sportu. Jejím snem je dostat se na univerzitu v Kanadě či USA a hrát univerzitní dívčí ligu, nejlépe divizi NCAA D1.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Na doplatek školného, který činí pro jeden školní rok na střední škole Balmoral Hall Scholl 25.000,- USD (cca 575.000,- Kč). Budeme rádi za jakoukoliv částku, která nám pomůže školné doplatit, jelikož vše hradíme my rodiče. Pokud by se vybrala částka vyšší, použijeme na platbu pro školní rok další, pro poslední maturitní ročník. Pokud dcera bude moci dokončit tuto školu má velikou šanci se dostat na univerzitu v Kanadě či USA a dále provozovat její oblíbený sport na profesionální úrovni a hrát univerzitní ligu.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Laskavý dárce
500 Kč  •  28. 2. 2024 6:20
DobroDárce
300 Kč  •  24. 2. 2024 22:19

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Laskavý dárce
500 Kč  •  28. 2. 2024 6:20
DobroDárce
300 Kč  •  24. 2. 2024 22:19

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat