Projekt ukončen:

Společně podporujeme autistické talenty v cateringovém světě."

Vybráno 0 Kč 800 Kč
1 000 000 Kč
 -
2 přispěvatelé
Celkem se zapojilo
400 Kč
Průměrná výše příspěvku
500 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Společně podporujeme autistické talenty v cateringovém světě."

Vybráno 0 Kč 800 Kč
1 000 000 Kč
Zakladatel
Tomáš Šipický
Datum přidání
6. 6. 2023

Představení projektu

Milí čtenáři,

Dnes bych se s vámi rád podělil o velmi osobní a dojemný příběh, který mě inspiroval a vedl k rozhodnutí vybudovat vlastní cateringovou firmu. Tento příběh je spojen s naším dítětem, které žije s autismem, a je zároveň důvodem, proč si velmi cením každého okamžiku v našem životě.

Naše cesta začala, když jsme obdrželi diagnózu autismu pro našeho milovaného syna. To byl okamžik, který nám změnil život. Začali jsme objevovat nové výzvy a neznámý svět, který jsme nečekali. Nicméně jsme se nevzdali. Vzali jsme autismus jako výzvu, kterou jsme se rozhodli přijmout a společně s naším synem na ni odpovědět.

Během této cesty jsme objevili, že naše dítě má výjimečný vztah k jídlu a vaření. Jeho zájem a nadšení nás inspirovalo k tomu, abychom se ponořili ještě více do světa gastronomie a cateringového průmyslu. S více než s 17 lety zkušeností v této oblasti jsem se rozhodl vybudovat vlastní cateringovou firmu, která nejenže nabízí vynikající jídlo, ale také má pozitivní dopad na naši komunitu.

Mým cílem je vytvořit prostor, ve kterém mohou lidé s různými schopnostmi a talentem najít zaměstnání a uplatnit svůj potenciál. Chci, aby naše firma byla místem inkluzivity a porozumění, kde mohou lidé s autismem a jinými výzvami nalézt příležitosti a rozvíjet se v oboru, který je naplňuje a bude pro ně zábavou.

Náš cateringový servis bude nejen o kvalitním jídle a vynikajících chutích, ale také o vytváření příležitostí a změně v naší společnosti. Věřím, že každý jedinečný člověk má co nabídnout a že jejich příběhy jsou důležité a obohacující.

S vaší podporou a důvěrou můžeme dosáhnout našeho cíle. Společně můžeme vytvořit prostředí, které podporuje inkluzi a přijetí, a které ukazuje světu, že každý jednotlivec, bez ohledu na své schopnosti 

Kdo za projektem stojí?


„Za tímto projektem stojí vášnivý gastronom a táta, který je propojen s autistickou komunitou. Jejich osobní zkušenosti jim poskytují jedinečný vhled do výzev, se kterými se lidé s autismem setkávají. S odbornými znalostmi a silnou empatií se zaměřují na vytváření inkluzivního prostředí a poskytování podpory prostřednictvím cateringového světa. Jejich neúnavné úsilí a oddanost posilují misi projektu a pomáhají překonávat překážky, aby se lidé s autismem mohli uplatnit a rozvíjet své schopnosti.“

Na co vybrané peníze použijeme?

Finanční prostředky, které budou vybrány prostřednictvím tohoto projektu, budou využity na vybavení naší kuchyně pro tvorbu cateringu. Plánujeme investovat do moderního a profesionálního kuchyňského vybavení, které nám umožní připravovat kvalitní jídlo pro naše zákazníky. To zahrnuje nákup potřebného zařízení, jako jsou pečící trouby, varné desky, chladící jednotky, kuchyňské náčiní a další potřebné vybavení. Díky těmto investicím budeme schopni poskytovat profesionální cateringové služby a zároveň vytvářet pracovní příležitosti pro lidi s autismem, kteří se v naší kuchyni zapojí do přípravy jídel. Vaše podpora nám pomůže dosáhnout tohoto cíle a umožní nám poskytovat vysoce kvalitní cateringové služby s inkluzivním zaměřením.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Laskavý přispěvatel
300 Kč  •  16. 6. 2023 10:48
Marie G.
500 Kč  •  7. 6. 2023 19:20
Je super co děláte, držím palce ať to vyjde ❤️

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu