Úspěšně vybráno:

Složili jste se na tandemové kolo pro Olivera s leukémií

Vybráno 0 Kč 358 210 Kč
300 000 Kč
 -
277 dárců
Celkem se zapojilo
1 293 Kč
Průměrná výše daru
45 000 Kč
Nejvyšší dar
70 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Složili jste se na tandemové kolo pro Olivera s leukémií

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Petra Jurášková
Datum přidání
16. 8. 2023
Poslední aktualita

31. 10. 2023 22:05

Děkujeme Vám všem za přízeň a pomoc.

„Každý člověk má svou krásu, hodnotu a důležitost. Každý vztah je jedinečný a má léčivou moc, léčivou moc lásky“

(Jean Vanier)

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Dovolte mi, abych Vám představila svého syna Oliverka, 11 let, kterého se sbírka týká. Pocházíme a žijeme ve městě Chropyně, poblíž Kroměříže.

Měla bych jedno velké přání, které by pomohlo Olíka vrátit nazpět do fyzické kondice, být opět aktivní, užívat si přírodu, dělat to, co má rád. Splnit sen jednomu bezva parťákovi do pohody a nepohody. Než bude Olík moct zase šlápnout do pedálů, bude mu jeho stávající tříkolka nejspíš už malá a nevyhovující.

Díky kompenzační pomůcce, tandemovému elektrokolu od Nizozemské firmy Van Raam, které bude vyrobené na míru podle udaných parametrů, bude Olík moct znovu zase bezpečně sportovat. https://youtu.be/gJg-YEF6kYU

Komu pomůžeme?

Olík se narodil po bezproblémovém těhotenství ve Zlínské porodnici. Bohužel při komplikacích u porodu, který skončil akutním císařským řezem, nám bylo oznámeno, že Oliver má typická stigmata, která vypovídají o Downovu syndromu, což je chromozomální porucha. www.downsyndrom.cz

To bylo později potvrzeno i geneticky. A jak s oblibou říká moje kamarádka vždy, když potřebuje „odlehčit“ situaci:„ No ty musíš mít pořád něco extra“:) A že ten život s Olíkem je extra třída a parádní jízda, zjišťujeme vlastně stále. Asi to bude tím extra chromozomem J

Nejenom já, ale i celá rodina jsme měli spoustu otázek, co bude dál, jaká bude budoucnost, atd. Odpovědi se našly samy. Život s dítětem s určitým hendikepem je složitý ale zároveň krásný a ničím nenahraditelný. A ty momenty, kdy vám vaše dítě vrátí péči a lásku tisíckrát nazpět, neměnila bych za nic na světě.

Díky radám odborných lékařů, Rané péči, mnohdy i vlastním instinktům, díky cvičení Vojtovy metody, Bobath konceptu, plavání ve specializovaném centru, hiporehabilitacím i lázeňské péči se Oliverek ve dvou a půl letech rozchodil a ve čtyřech letech začal navštěvovat základní mateřskou školku v obci. V sedmi letech se Olík stal školákem ve Speciální škole v Kroměříži.

A tak jako všechny děti, které s blížícím se koncem školního roku, vyhlížejí prázdniny, i my jsme se těšili, že vyrazíme někam pod stan zažít dobrodružství… Jenže osud měl jiné plány a nám se dne 30. 6. 2023 život změnil ve vteřině…

Ten den si Oliverek nešel ani pro vysvědčení. Nebylo mu dobře, a proto jsme na doporučení pediatra odjeli do nemocnice. Tam, na dětském oddělení, Olíkovi vzali krev a poslali ji do laboratoře do Zlína. Odjeli jsme domů, ale asi za dvě hodiny nám volali nazpět, že musíme urgentně do Olomoucké fakultní nemocnice. Následně jsme byli hospitalizovaní a po vyšetření kostní dřeně se podezření na Akutní lymfoblastickou leukemii potvrdilo. https://www.wikiskripta.eu/w/Akutn%C3%AD_lymfoblastick%C3%A1_leukemie

Na dětském hematoonkologickém oddělení, které se stalo naším přechodným bydlištěm, jsme zůstali pět týdnů. Oliverek si během této doby prodělal několik lumbálních punkcí, odběry kostní dřeně, následovaly chemoterapie a léčba kortikoidy. Podávání krevních destiček, transfuze a antibiotika bylo nezbytnou součástí léčby. V průběhu léčby, z důvodu steroidní diabetes, byla nutná inzulinoterapie. Naštěstí pouze jen na pár dní.

Netuším, kde ten malý človíček, který nemluví, bere v sobě sílu to všechno ustát. Tu bolest, strach, bezmoc… a i přesto všechno jsou chvíle, kdy rozumím každému jeho gestu. Když pohladí sestřičku po tváři, po ruce, když mu měří tlak nebo teplotu. Kdy se nevraživě podívá na fyzioterapeutku a ukáže jí prstíkem na dveře, když ho zřejmě něco bolí a nemá sílu a chuť vstát, natož cvičit. Kdy i přes jeho neverbální komunikaci dokáže pobavit, rozesmát až k slzám lidi okolo sebe.

Je to jeho specifický způsob vyjadřování… Ne nadarmo se říká, že děti s DS emocionálně a sociálně často předčí své vrstevníky.

Jsme na začátku naší dlouhé cesty. Léčba All trvá nejméně 2 roky. Teď nás čeká přibližně osm měsíců až rok intenzivní léčby. Poté bude následovat roční udržovací fáze.

Před onemocněním byl Olík velmi aktivní. Miluje tancování, plavání, běhání a jízdu na koních a na kole. Když je u tatínka, dělají spolu „chlapské práce“ a rád blbne se svým starším bratrem. Před pár lety jsem mu pořídila z bazárku tříkolku pro hendikepované a na té Olík jezdil denně několik kilometrů.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Jako samoživitelka, bez možnosti nastoupit po prázdninách zpět do práce na svou milovanou pracovní pozici asistenta pedagoga, je pro nás tato situace velmi složitá. Léčba bude intenzivní, vyžadované budou časté hospitalizace nebo dojezdy do ambulance, které nám zaberou autem přes půl hodiny, ale také ostatní náklady na péči, lékařské a hygienické potřeby, nízkobakteriální stravu, školní pomůcky na domácí vzdělávání, později i na hiporehabilatace, které nejsou hrazené pojišťovnou, apod.

Moc ráda bych chtěla touto cestou poděkovat každému jednomu zvlášť, který pomůže, byť i symbolickou částkou, splnit Olikovi jeho sen, aby mohl znovu usednout do sedla, ať už koňského při terapiích nebo právě na tandemovém kole a být opět šťastným a spokojeným klukem, kterým byl před onemocněním.

Obrovské díky také rodině, přátelům, naší komunitě rodičů dětí s Downovým syndromem, Olíkově paní učitelce, a hlavně úžasnému týmu lékařů, sestřiček a všemu personálu ve FN Olomouc na dětském oddělení. Neskuteční lidé a profíci se srdcem na pravém místě. Smekám před všemi.

A největší díky Tobě, Oliverku… Jsi můj hrdina, neskutečný bojovník, můj kapitán a já věřím, že spolu „doplujeme“ šťastně do přístavu se jménem „vyléčení“.

…nejkrásnější úsměvy na světě jsou ty, které prosvítají mezi slzami.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

31. 10. 2023 22:05

Děkujeme Vám všem za přízeň a pomoc.

„Každý člověk má svou krásu, hodnotu a důležitost. Každý vztah je jedinečný a má léčivou moc, léčivou moc lásky“

(Jean Vanier)

17. 10. 2023 14:12

Poděkování

Naše sbírka je téměř u konce. Velké poděkování Vám všem, kteří jste s námi sdíleli tuto naši, nelehkou „cestu“.  Nic není náhodou a to, že  jste na nás mysleli v nejtěžších dnech, kteří jste nám podali pomocnou ruku, nebo byli prostě jen s námi, není samozřejmostí. Vy všichni jste vydali svědectví o tom, že svět je ještě v pořádku a že stále umíme otevřít naše srdce. Děkuji za všechna ta přátelství, empatii, citlivost, podporu, nasloucháni. pomoc a slzy… Pokračujeme dále. Nejsme ještě ani v polovině léčby… ale každá cesta má cíl… a my tam jednou dojdeme

Oliverek s mámou

Rychlá odpověď

22. 8. 2023 12:56

Poděkování

Mockrát děkujeme všem za obrovskou pomoc:) Během pár dní, se našlo tolik milých lidiček, které Olíkův příběh oslovil, drží palce a kteří si stejně, jako já a on, přejí aby se uzdravil.

Momentálně čekám na uvolnění 50% z celkové částky tandemové tříkolky, na to, aby se mohla zadat zakázka do firmy Van Raam a kolo se mohlo začít vyrábět.....

Díky ještě jednou:)

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

L+M+A V.
2 000 Kč  •  13. 10. 2023 10:05
Přejeme Oliverkovi hodně zdravíčka a tobě Peti hlavně hodně sil, pevnou vůli a hlavně pozitivní myšlení <3
DobroDárce
5 000 Kč  •  5. 10. 2023 9:14
Milý dárce
100 Kč  •  23. 9. 2023 7:08
Laskavý dárce
300 Kč  •  19. 9. 2023 8:40
Velkorysý dárce
600 Kč  •  14. 9. 2023 17:10
michaela trtilkova
2 000 Kč  •  13. 9. 2023 18:47
sama pozitiva,ztesti a silu na dlouhe trati,mam vas moc rada
Štědrý dárce
200 Kč  •  5. 9. 2023 20:59
Štědrý dárce
100 Kč  •  4. 9. 2023 23:18
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  4. 9. 2023 8:41
Dárce, který je pro každou dobrost
1 100 Kč  •  1. 9. 2023 13:50
Milý dárce
10 Kč  •  1. 9. 2023 13:33
Dárce
1 000 Kč  •  30. 8. 2023 18:32
Přejeme oběma samé hezké věci ♥️
Milý dárce
2 000 Kč  •  29. 8. 2023 9:14
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  28. 8. 2023 9:33
Lenka Z.
600 Kč  •  28. 8. 2023 0:25
Malý velký bojovníčku…Moc si přeji, aby jsi byl brzy doma se svou úžasnou maminkou a sourozenci.
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  26. 8. 2023 14:22
DobroDárce
400 Kč  •  25. 8. 2023 22:17
Milý dárce
5 000 Kč  •  24. 8. 2023 22:01
Iva
600 Kč  •  24. 8. 2023 21:20
💞💞💞
Velkorysý dárce
200 Kč  •  24. 8. 2023 16:51
DobroDárce
20 000 Kč  •  24. 8. 2023 15:42
Milý dárce
200 Kč  •  23. 8. 2023 19:25
Laskavý dárce
300 Kč  •  23. 8. 2023 8:59
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  22. 8. 2023 21:46
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  22. 8. 2023 19:35
Štědrý dárce
3 500 Kč  •  22. 8. 2023 17:10
Michal a Jana
3 500 Kč  •  22. 8. 2023 14:05
Hodne zdravicka prejem Oliverkovi.
M+S+H+D+R
2 000 Kč  •  22. 8. 2023 8:25
Prejeme spoustu spolecnych tandemovych zazitku. Moc na vas myslime a drzime pesti.
Milý dárce
1 000 Kč  •  21. 8. 2023 19:02
Dobrosrdečný dárce
1 405 Kč  •  21. 8. 2023 17:39
Katka
1 000 Kč  •  21. 8. 2023 15:56
Přeji mnoho sil, zvládnete to!
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  21. 8. 2023 15:30
Velkorysý dárce
500 Kč  •  21. 8. 2023 13:59
Laskavý dárce
200 Kč  •  21. 8. 2023 13:43
DobroDárce
300 Kč  •  21. 8. 2023 10:39
Milý dárce
3 500 Kč  •  21. 8. 2023 9:33
DobroDárce
300 Kč  •  21. 8. 2023 9:09
Milý dárce
300 Kč  •  21. 8. 2023 8:48
Laskavý dárce
10 Kč  •  21. 8. 2023 8:33
Adel
600 Kč  •  21. 8. 2023 7:35
Oli, jsi frajer!!! Ať se vám s mámou daří!!!♥️
Milý dárce
600 Kč  •  21. 8. 2023 0:03
DobroDárce
50 Kč  •  20. 8. 2023 21:40
Velkorysý dárce
300 Kč  •  20. 8. 2023 21:07
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  20. 8. 2023 18:09
Štědrý dárce
200 Kč  •  20. 8. 2023 15:38
Štědrý dárce
5 000 Kč  •  20. 8. 2023 15:11
Laskavý dárce
300 Kč  •  20. 8. 2023 14:46
DobroDárce
600 Kč  •  19. 8. 2023 17:10
DobroDárce
300 Kč  •  19. 8. 2023 16:51
Velkorysý dárce
100 Kč  •  19. 8. 2023 16:47
Filda a Verča
300 Kč  •  19. 8. 2023 14:32
Ať se Oliverkovi daří. Zdraví dárci z Chropyně 👋
Laskavý dárce
300 Kč  •  19. 8. 2023 10:35
DobroDárce
600 Kč  •  19. 8. 2023 10:31
Milý dárce
300 Kč  •  19. 8. 2023 10:30
Laskavý dárce
200 Kč  •  19. 8. 2023 8:44
DobroDárce
300 Kč  •  19. 8. 2023 8:03
Štědrý dárce
200 Kč  •  19. 8. 2023 2:50
Franta + Petra
3 000 Kč  •  18. 8. 2023 22:12
Hodně štěstí Oliverku! Ať vás cesta přivede také do Hranic.
Dolákovi
500 Kč  •  18. 8. 2023 20:51
❤️
Milý dárce
2 000 Kč  •  18. 8. 2023 20:42
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  18. 8. 2023 20:17
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  18. 8. 2023 20:06
A+B+C
500 Kč  •  18. 8. 2023 20:03
A+B+C
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  18. 8. 2023 19:26
DobroDárce
300 Kč  •  18. 8. 2023 18:23
Milý dárce
1 000 Kč  •  18. 8. 2023 16:44
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  18. 8. 2023 15:31
Hodně síly a brzké uzdravení
Milý dárce
600 Kč  •  18. 8. 2023 15:23
Velkorysý dárce
500 Kč  •  18. 8. 2023 14:27
Milý dárce
1 000 Kč  •  18. 8. 2023 14:27
DobroDárce
1 000 Kč  •  18. 8. 2023 14:18
Štědrý dárce
200 Kč  •  18. 8. 2023 13:29
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  18. 8. 2023 13:21
Milý dárce
300 Kč  •  18. 8. 2023 12:30
DobroDárce
300 Kč  •  18. 8. 2023 12:18
Dawwwid70 + Ren77
2 000 Kč  •  18. 8. 2023 12:08
Good Luck Kurvafix!!!
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  18. 8. 2023 12:06
Hovadíci
300 Kč  •  18. 8. 2023 11:38
Hodně síly, hodně víry i naděje
DobroDárce
200 Kč  •  18. 8. 2023 11:25
Velkorysý dárce
400 Kč  •  18. 8. 2023 10:59
Dárce, který je pro každou dobrost
900 Kč  •  18. 8. 2023 10:46
Oliku, ať se ti na novém kole parádně jezdí a Peti, jsi skvělá máma a neuvěřitelná žena. Držte se oba ♡ ŠárkaV.
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  18. 8. 2023 10:17
Alča
1 000 Kč  •  18. 8. 2023 10:11
Ať se ti Olíku krásně jezdí!
Velkorysý dárce
500 Kč  •  18. 8. 2023 9:55
Velkorysý dárce
600 Kč  •  18. 8. 2023 9:50
Milý dárce
5 000 Kč  •  18. 8. 2023 9:44
Štědrý dárce
500 Kč  •  18. 8. 2023 9:23
Milý dárce
200 Kč  •  18. 8. 2023 8:28
Velkorysý dárce
300 Kč  •  18. 8. 2023 7:59
Dobrosrdečný dárce
4 000 Kč  •  18. 8. 2023 7:56
Laskavý dárce
300 Kč  •  18. 8. 2023 7:09
DobroDárce
100 Kč  •  18. 8. 2023 7:03
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  18. 8. 2023 6:57
Laskavý dárce
600 Kč  •  18. 8. 2023 6:49
Laskavý dárce
300 Kč  •  18. 8. 2023 6:09
Marcela
2 000 Kč  •  18. 8. 2023 3:25
Pěti, přeji Oliverkovi brzké uzdravení Tobe hodne sil a ať se už brzy projede na novém kole. Mám vás moc rada myslím na vás 😘❤️🙏
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  17. 8. 2023 23:22
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 8. 2023 23:15
Jakub C.
2 000 Kč  •  17. 8. 2023 23:03
Jste neuvěřitelní, držíme palečky a věříme!! K+M+S+A
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  17. 8. 2023 22:35
Štědrý dárce
100 Kč  •  17. 8. 2023 22:33
Velkorysý dárce
600 Kč  •  17. 8. 2023 22:31
Milý dárce
1 000 Kč  •  17. 8. 2023 22:27
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  17. 8. 2023 22:25
Peti a Oliverku, přeji vám hodně štěstí, ať vaše oči září radostí a na tváři kvetou vaše nádherné úsměvy. 🥰 Myslím na vás, Jana R.
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  17. 8. 2023 22:02
Velkorysý dárce
200 Kč  •  17. 8. 2023 22:01
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  17. 8. 2023 21:58
Vilma
300 Kč  •  17. 8. 2023 21:54
Tři trojky pro štěstí. 🙏🏼🙏🏼🥰🥰🥰 jsem ráda, že jsem vás oba poznala. Oliverek věčně vysmátý a mamča nekonečně laskavé srdce.
Lenka K.
2 000 Kč  •  17. 8. 2023 21:47
Ať se Vám s Oliverkem krásně jezdí :-) Lenka, Karolínka a Vašek z lázní ♡
Andrea a Vašík
10 000 Kč  •  17. 8. 2023 21:42
Oliku, drž se statečně jako na koníkách! Peťko, všechny dobré síly jdou za Tebou!
Dárce pro zdraví
1 000 Kč  •  17. 8. 2023 21:41
Spoustu síly 🙂 a pozitivního mysl
Velkorysý dárce
1 200 Kč  •  17. 8. 2023 21:31
Silva a Radeček
700 Kč  •  17. 8. 2023 20:51
myslíme na Vás
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  17. 8. 2023 20:33
Kateřina F.
600 Kč  •  17. 8. 2023 20:04
Oliverku, držíme ti všechny palce!
Milý dárce
2 000 Kč  •  17. 8. 2023 19:51
Milý dárce
200 Kč  •  17. 8. 2023 19:42
Laskavý dárce
300 Kč  •  17. 8. 2023 19:37
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  17. 8. 2023 19:33
Kristýna
200 Kč  •  17. 8. 2023 19:32
Oliverek je velkej bojovník! Vždy když ho vidím, jak se chová, tak je to neskutečně krásný. Zvládnete to!
Laskavý dárce
300 Kč  •  17. 8. 2023 19:17
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  17. 8. 2023 19:10
Laskavý dárce
2 100 Kč  •  17. 8. 2023 18:27
DobroDárce
600 Kč  •  17. 8. 2023 17:52
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  17. 8. 2023 17:36
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  17. 8. 2023 16:45
Milý dárce
300 Kč  •  17. 8. 2023 16:22
Milý dárce
3 500 Kč  •  17. 8. 2023 16:21
Velkorysý dárce
108 Kč  •  17. 8. 2023 15:35
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  17. 8. 2023 15:30
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  17. 8. 2023 15:26
DobroDárce
300 Kč  •  17. 8. 2023 15:01
Milý dárce
1 000 Kč  •  17. 8. 2023 14:42
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  17. 8. 2023 14:10
Petra Navrátilová
200 Kč  •  17. 8. 2023 13:36
Oliverku jsi statečný kluk, posíláme alespoň trošku k pomoci.
DobroDárce
300 Kč  •  17. 8. 2023 13:36
Oliverku jsi silný chlapec, moc ti fandím!
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  17. 8. 2023 13:32
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 8. 2023 13:32
Štědrý dárce
500 Kč  •  17. 8. 2023 13:18
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  17. 8. 2023 12:59
Milý dárce
500 Kč  •  17. 8. 2023 12:47
DobroDárce
1 000 Kč  •  17. 8. 2023 12:36
Milý dárce
500 Kč  •  17. 8. 2023 12:26
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  17. 8. 2023 12:07
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  17. 8. 2023 11:29
DobroDárce
200 Kč  •  17. 8. 2023 10:57
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  17. 8. 2023 10:39
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  17. 8. 2023 10:39
A.
200 Kč  •  17. 8. 2023 10:29
Moc držíme palce!
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  17. 8. 2023 10:15
D
200 Kč  •  17. 8. 2023 9:47
<3
Štědrý dárce
600 Kč  •  17. 8. 2023 9:46
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 8. 2023 9:38
Štědrý dárce
600 Kč  •  17. 8. 2023 9:22
Milý dárce
600 Kč  •  17. 8. 2023 9:19
A.
200 Kč  •  17. 8. 2023 9:17
Držím všechny prsty co mám! A doufám, že Olík bude co nejdříve frčet!
Laskavý dárce
200 Kč  •  17. 8. 2023 9:07
The Sky is the Limit
3 500 Kč  •  17. 8. 2023 8:51
Ahoj Oliku, SMEKÁM klobouk a držím palečky, ať se na ten vrchol který zdoláváš i teď dostaneš. Život je někdy těžký, ale oplatí se o něj bojovat. Kluku drž se a nevzdávej to.
Dárce, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  17. 8. 2023 8:50
Štědrý dárce
300 Kč  •  17. 8. 2023 8:35
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  17. 8. 2023 8:34
Štědrý dárce
300 Kč  •  17. 8. 2023 8:30
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  17. 8. 2023 8:24
Milý dárce
50 Kč  •  17. 8. 2023 8:16
Laskavý dárce
450 Kč  •  17. 8. 2023 8:11
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  17. 8. 2023 8:07
Dobrosrdečný dárce
10 000 Kč  •  17. 8. 2023 8:06
Milý dárce
300 Kč  •  17. 8. 2023 8:01
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  17. 8. 2023 7:57
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  17. 8. 2023 7:54
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  17. 8. 2023 7:49
DobroDárce
300 Kč  •  17. 8. 2023 7:45
Velkorysý dárce
600 Kč  •  17. 8. 2023 7:36
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 8. 2023 7:33
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  17. 8. 2023 7:32
Laskavý dárce
600 Kč  •  17. 8. 2023 7:26
K
300 Kč  •  17. 8. 2023 7:22
mnoho sil a další radosti do života <3
DobroDárce
250 Kč  •  17. 8. 2023 7:20
Milý dárce
500 Kč  •  17. 8. 2023 7:11
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  17. 8. 2023 7:01
DobroDárce
100 Kč  •  17. 8. 2023 7:00
DobroDárce
1 000 Kč  •  17. 8. 2023 6:54
Zdeněk I.
300 Kč  •  17. 8. 2023 6:51
Brzo se uzdrav skřítku :-)
Václav F.
1 000 Kč  •  17. 8. 2023 6:49
Přeji pevnou vůli Oliverkovi i jeho mámě a ať je to jen lepší a lepší.
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  17. 8. 2023 6:28
Laskavý dárce
500 Kč  •  17. 8. 2023 6:22
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 8. 2023 4:25
Eva Schejbalova, Lubomir Jurcik
3 500 Kč  •  17. 8. 2023 1:50
Curinko myslime na vas, drz se!!!
Reny
300 Kč  •  16. 8. 2023 23:27
Oliverku, přeji Ti brzké uzdravení 💞
Monika N.
500 Kč  •  16. 8. 2023 23:05
Jste naší bojovníci ❤️
Alena Mala
1 000 Kč  •  16. 8. 2023 22:58
Peti a Oliverku, myslíme na vás ❤a držíme pěsti 😘
S.
100 Kč  •  16. 8. 2023 22:37
Ať ,už na tom kole společně frčíte 🙏❤️.
Milý dárce
500 Kč  •  16. 8. 2023 22:36
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  16. 8. 2023 22:32
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  16. 8. 2023 22:24
Danka
2 000 Kč  •  16. 8. 2023 22:19
Posílám spoustu energie a těším se na vaši spolujízdu.
Velkorysý dárce
200 Kč  •  16. 8. 2023 22:16
Laskavý dárce
200 Kč  •  16. 8. 2023 22:13
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  16. 8. 2023 21:52
Velkorysý dárce
200 Kč  •  16. 8. 2023 21:48
Jana S.
300 Kč  •  16. 8. 2023 21:29
Přeji hodně sil Oliverkovi i všem blízkým!
Lea
1 000 Kč  •  16. 8. 2023 21:10
Chicago
Zaneta
300 Kč  •  16. 8. 2023 20:56
Verim ve stastne konce a strasne moc ho preju i Vam
Mentlíková
500 Kč  •  16. 8. 2023 20:51
Paní asistentko, i my s Honzíkem přispějeme aspoň malou částkou.Držíme vám palečky a přejeme hodně sil na cestě k uzdravení.
Marcela H.
1 000 Kč  •  16. 8. 2023 20:42
Petra
1 000 Kč  •  16. 8. 2023 20:30
pro tebe Oliverku ❤️🍀
Petra a Jindřišek
1 000 Kč  •  16. 8. 2023 20:20
Moc Vám Peti a Oli držíme s Jindřiškem pěsti, ať jste zdraví ❤️☀️🍀
Petr
500 Kč  •  16. 8. 2023 19:54
Přeji hodně štěstí a zdraví Olikovi.
Marie M.
10 000 Kč  •  16. 8. 2023 19:51
Přejeme hodně štěstí ❤️
Vlaďka
1 000 Kč  •  16. 8. 2023 19:07
Lásenky moje posíláme spoustu hubanků s Matyaškem. Máme vás moc rádi ❤️
Michaela a Miron
3 500 Kč  •  16. 8. 2023 19:01
Hodne stesti Oliverku at se brzo uzdravis😘
Rohrwasserovi
2 000 Kč  •  16. 8. 2023 18:48
Přejeme Olíkovi rychlé uzdravení, ať si může kolo brzy užít👍🙏.
Monika Kocáb Karpíšková
600 Kč  •  16. 8. 2023 18:22
Oliverku a Peti, věřím, že dáte mnoho kilometrů s úsměvem na rtech! ❤️🍀
Alena
1 000 Kč  •  16. 8. 2023 17:53
Držím vám pěsti, pro štěstí, ať vše dobře dopadne!😍
Michael Doseděl
600 Kč  •  16. 8. 2023 17:52
Paní Petruško doufám, že vyberete penízky pro Oliverka 🙂doufáme, že bude zdraví a přeji Vám hodně štěstí 🍀 zdraví hlavně lásku Míša
Tereza Mihdalevyč
1 000 Kč  •  16. 8. 2023 17:49
Peti, držte se.. posílám oběma moc moc síly, a věřím, že vše bude v pořádku ❤️🥰🍀
Bubu
300 Kč  •  16. 8. 2023 17:29
Petra Filáková
2 000 Kč  •  16. 8. 2023 17:24
Šťastnou cestu bez nehod 😘… myslíme na vás
Zaoralovi
600 Kč  •  16. 8. 2023 17:07
Peti a Olíku držíme vám palečky, ať se Oliverek co nejdřív uzdraví 🍀 posíláme mu pozitivní energii, myslíme na vás a přejeme hodně sil 🙏🍀😪
Dárce
1 000 Kč  •  16. 8. 2023 17:03
Oliverku, přeji ti hlavně zdraví a spoustu kilometrů bez nehody..
Kateřina Míšková
1 000 Kč  •  16. 8. 2023 16:47
Věřím,že to zvládnete,,,přeji hodně sil
Lucie MP (holky z Nádražní)
600 Kč  •  16. 8. 2023 16:40
Přeji hodně sil a štěstí na cestě ke zdraví ❤️🧡
Libor Heger
3 500 Kč  •  16. 8. 2023 16:40
Držte se!!

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat