Projekt ukončen:

Krátký film „The Ocean Crosswalks“

Vybráno 0 Kč 350 Kč
20 000 Kč
 -
2 přispěvatelé
Celkem se zapojilo
175 Kč
Průměrná výše příspěvku
200 Kč
Nejvyšší příspěvek
93 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Krátký film „The Ocean Crosswalks“

Vybráno 0 Kč 350 Kč
20 000 Kč
Zakladatel
Dominik Juze Haus
Datum přidání
19. 9. 2023

Když ani vzdálenost nerozdělí

Často přehlížené, přesto skutečné a stejně opravdové. Long distance relationship, neboli vztah na dálku, je fenomén, který existuje snad již od doby, kdy lidé objevili možnost dálkové komunikace. S dnešními možnostmi se zdá překážka vzdálenosti překonatelná, ale co se stane, když lidem tu možnost sebereme? Co se stane, když nám strach společnosti neumožní fyzický dotyk a s ním spojenou lásku? Poví nám to příběh Sebastiana a Eveline, kdy Čech a Kanaďanka jsou ve světě zachváceném restrikcemi a izolováni od sebe se zoufale čekají.

V popředí je pohled Sebastiana, jehož dny a noci se slévají v jedno, motivace do práce mizí, časem se plýtvá a jeho středem vesmíru se stávají videohovory s Eveline. Utápí se v představách a snech, drží se pokynů, čeká na instrukce od autorit, které však nepřicházejí. 

Autenticky zpracované, včetně zvukové složky. Dialogy jsou jazykově realistické s důrazem na autentičnost s ohledem na národnost postav. Tak, jako v realitě. Zasněnou a pohádkovou podobu vizuálu střídající se se studenou realitou doprovází metaforické scénické prvky. Atmosféru pak podtrhuje originální hudba.

Stardust Pictures

Film vznikal jako absolventský projekt studentů SPŠST Panská a filmových samouků. Celý tým, který sestavá z mladých absolventů, spolu funguje doteď a jejich vizí je vyprávět silné a hodnotné příběhy. Stardust hodlá své řady dále rozšiřovat a dávat možnosti dalším mladým tvůrcům. 

Režisérem a scénaristou filmu je Dominik Juze Haus. Jeho velkou zálibou je sci-fi, proto se rozhodl své znalosti rozšířit studiem elektrotechniky. Je také novým členem armády ČR, kterým se stal ze záliby k akčním scénám. Právě díky odohodlání jeho příběhy vycházejí z vlastních autentických zkušeností. Ne jinak je tomu u The Ocean Crosswalks.

Lukáš Přibyl, kameraman projektu, se všechny své znalosti naučil úplně sám a vypracoval se na obstojného kameramana srovnatelného s absolventy filmových škol.

Dominik Juze Haus napsal příběh mimo jiné proto, aby mezi lidi více dostal problematiku vztahů na dálku, která je často opomíjená. Teď potřebuje tým vaši pomoc, která umožní projektu udělat poslední krůčky postprodukcí našeho díla.

Co přesně jste se rozhodli podpořit?

Film je již na cílové rovince. Je však třeba opravit maličkosti, co se týče zvukové složky, zejména dialogy. Dále je potřeba zařídit propagační materiály, jako jsou plakáty, sběratelské předměty, ale i na propagaci samotnou.

Peníze budou tedy použity na:

  1. Zajištění dialogové složky (pronájem nahrávací techniky, logistika)
  2. Náklady na výrobu plakátů a zajištění sběratelských předmětů
  3. Zbylé finance poputují na zajištění promítání společně s dalšími filmy od Stardust Pictures, a dalších nadějných projektů

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Štědrý přispěvatel
200 Kč  •  25. 9. 2023 11:04
Dobrosrdečný přispěvatel
150 Kč  •  20. 9. 2023 8:45

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu