Vánoční zázrak pro 4 223 dětí, co si nemají kde hrát

Milník 1/7

První milník umožní vybudovat Herničku – vybavit ji MIMI koutkem, hračkami, prolézačkami, nafukovacím hradem a koutkem LEGO DUPLO

Vybráno 0 Kč 4 600 Kč
1 999 000 Kč
68 dnů
do ukončení

Milník 2/7

Při této částce budeme moct udělat radost větším dětem a přidat do Herničky dvě velké trampolíny na vybití energie.

Vybráno 0 Kč 4 600 Kč
2 238 000 Kč
68 dnů
do ukončení

Milník 3/7

Hurá, budeme moct začít vybavovat Hernu pro větší děti. Pořídíme air hokej, stolní fotbal a elektronické šipky. Ať se spolu baví!

Vybráno 0 Kč 4 600 Kč
2 422 000 Kč
68 dnů
do ukončení

Milník 4/7

Toto bude šťastná chvíle pro větší děti, co rády hrají PC hry. Do Herny přibydou herní konzole PS5 a Xbox s vybavením.

Vybráno 0 Kč 4 600 Kč
2 676 000 Kč
68 dnů
do ukončení

Milník 5/7

Teď budeme moct splnit tajný sen mnoha dětí! Do Herny přibydou závodní a letecký kokpit, nastavitelné pro všechny děti i dospělé.

Vybráno 0 Kč 4 600 Kč
2 791 000 Kč
68 dnů
do ukončení

Milník 6/7

Od této částky bude sranda zaručena. Dovybavíme herní konzole virtuální realitou, která umožní dětem skvělé zážitky.

Vybráno 0 Kč 4 600 Kč
2 826 000 Kč
68 dnů
do ukončení

Milník 7/7

Díky vám všem bude HernaHernička kompletně vybavená, útulná a připravená stát se útočištěm pro víc než 4 223 dětí. Děkujeme!

Vybráno 0 Kč 4 600 Kč
3 366 000 Kč
68 dnů
do ukončení
Zakladatel
Alena Kamenčáková
Datum přidání
19. 11. 2023
Poslední aktualita

30. 11. 2023 18:12

NOVINKA – Kupte si extra zvýhodněné vstupy v předprodeji

Od této chvíle si můžete koupit rodinné extra výhodné vstupy do HernyHerničky. Buď formou celodenní vstupenky nebo měsíční permanentky. 

Jsou platné pro celou vaši rodinu v den nebo měsíc, který si sami vyberete a bez omezení platnosti.

Těšíme se, že tyto odměny pro vás budou zajímavé a pomůžete nám tak vybudovat HernuHerničku pro zdejší děti, které ji tak moc potřebují. 

Děkujeme.

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představte si, že žijete na místě, kde si vaše děti nemají kde hrát.

Bloudí samy po ulicích a baví se, jak se dá. 

Co byste udělali pro změnu a jejich větší bezpečí? 

Vybudovali byste pro ně hernu? 

Vítejte! Vítejte! VÍTEJTE!

Neradi čtete? Naši prosbu k vám si můžete i poslechnout:

Krásný den vám všem. 
Jsem Veronika, zlínská rodačka, maminka dvou malých dětí, a hlas dětí ze Zlína – Jižních Svahů. Menších i větších, prostě všech, co si ještě pořád rády hrají. Chci vám povyprávět příběh, který je tak velký, že ho sama nedokážu obsáhnout, a zároveň je smutný hned dvakrát. 

První smutná věc: Polovina dětí ze Zlína si nemá kde hrát

Každý den se dívám do výlohy velkého, už dlouhou dobu nevyužitého, prostoru v naší ulici a představuji si, jak si v něm hrají děti všech věkových kategorií. Je pro to jako stvořený a je to moc krásná představa. 

Všude zní výskot a veselý smích, maminky odpočívají u voňavé kávy a jejich děti se baví hračkami nebo řádí na oblíbeném skákadle či roztodivných průlezkách. Všude přítomné štěstí je až hmatatelné a září z těch malých človíčků na míle daleko. Večer v postýlkách jsou pak krásně unavení hrou s novými kamarády a plní skvělých zážitků. 

Party starších dětí mají konečně důvod odložit mobily a urputně proti sobě závodí na plejstejšnu nebo bojují v air hokeji. Dělají si ze sebe navzájem srandu, štengrují se, hecují a pak plácají po zádech, jak jsou dobří. Mají kde být, kde se poznávat a utužovat svá přátelství. V naprosté euforii pak vznikají nové lásky a večer, když jdou spát, jsou jejich srdce plná po okraj.

Je to místo, jaké si přeju pro všechny děti na světě. Místo, které jim dává odpočinek od školních povinností a nabíjí je energií, aby se jim snáz učilo a dělalo domácí úkoly. A další den aby se měli zase na co těšit. 

Vidíte ho taky? Úžasná představa, že?

Realita je ale bohužel úplně jiná. 

Je podzim, za chvilku je tady zima, předvánoční čas. Těžko uvěřit, ale i v dnešní době, kdy je zdánlivě všude všechno, existuje místo, kde si 4 223 dětí do 15 let nemají kde hrát. Ve skutečnosti je jich ale mnohem víc, protože v patnácti touha bavit se a hrát si neudělá najednou puf a nezmizí. Jde téměř o polovinu dětí ze Zlína, které žijí na sídlišti Jižní Svahy, kde pro ně není jediné místo, kam by mohly za špatného počasí jít. 

Proto vás tímto pokorně a zároveň nadšeně, žádám o malý vánoční zázrak. O podporu našeho projektu HernaHernička, nejen pro zlínské děti, ale i děti z širokého okolí, který je pro jednotlivce příliš velké sousto, ale pro nás všechny dohromady je to splnitelný cíl. 

Jakákoliv finanční částka, která je ve vašich silách, nám moc pomůže. A když bude celková suma dostatečně velká, budou si moct děti hrát v nové herně a herničce už na jaře 2024. 

Pracovala jsem na tomto projektu se svými blízkými posledních několik měsíců. Všechno je dohodnuto, naceněno, zařízeno. Desítky spoluprací jsou navázány a stovky lidí se těší na vytvoření něčeho smysluplného. Chybí jen peníze. 

Ideální místo

Místo, na kterém chceme HernuHerničku vybudovat, je dům služeb Přerovanka s bezbariérovým přístupem. Je situované v centru vzdělávání dětí a mládeže tady na Jižňákách. Přímo v něm je hudební škola, v jeho těsné blízkosti jsou pak 2 základní, 2 mateřské, 1 střední škola a taky středisko výchovné péče pro problémové děti. V okruhu do 500m jsou pak další 2 základní školy, 1 umělecká, 3 mateřské školy a 1 speciální škola pro děti s handicapem. Dochází do nich denně většina dětí z Jižńáků. 

HH jako láskyplný projekt

Vaše pomoc nám ale umožní nejen HernuHerničku vybudovat, ale i ještě jednu naprosto úžasnou věc. Jako jednomu z mála podobných projektů, nám díky vám odpadne řešení návratnosti investice. HernaHernička tak bude moct být pro děti finančně dostupná klidně každý den. To je náš hlavní cíl. Nejen herna, ale dostupná pro všechny děti a tak často, jak budou chtít. A čím víc peněz budeme moct použít, tím krásnější a zábavnější místo pro ně vytvoříme. 

HernaHernička nebude jen místo na hraní. Bude vytvořena tak, aby menším dětem pomáhala s jejich pohybovým vývojem a starším zase se socializací. 

A co že se s vybranými penězi bude konkrétně dít?

Když získáme… 
1 999 000 Kč oddělíme prostor pro hernu, vybudujeme toalety a vybavíme celou herničku pro menší dětí, od nutného zázemí, hraček a stavebnic, přes skákací hrad až po prolézačky.
2 238 000 Kč nám umožní pořídit k tomu dvě velké trampolíny i pro větší děti
a od 2 422 000 Kč už budeme moct po částech vybavovat i hernu pro starší děti, od air hokeje přes herní konzole až po závodní kokpity.
A když získáme celé 3 366 000 Kč bude HernaHernička kompletní a připravená tak, aby se v ní našly všechny děti bez rozdílu věku.

A my věříme, že to s vámi dokážeme. Věříme vám a bude nám velkou ctí budovat něco tak úžasného právě s vámi.

Vraťte se teď se mnou do dětství a udělejme společně malý vánoční zázrak. 

Jak to celé dokážeme? No přece pohádkově. 

Království Přerovanské
Za dávných časů žilo bylo malebné království, které přestože nebylo nijak veliké, obýval různorodý lid od obyčejného až po nejvyšší šlechtu. Královská rodina mu vládla dobře a spravedlivě a země se stala královstvím úspěšných ševců a řemeslníků. Lidem se hezky vedlo, a protože jich stále přibývalo, začalo se království rozrůstat na jižní stráně severního kopce, kterým začali říkat Jižňáky. Žila tam téměř polovina všeho lidu včetně královské rodiny s malou princeznou. Usadili se na zámku Přerovanka a královští rodiče začali pro princeznu a děti z království plánovat velké překvapení – místo na hraní. 
Drak
Jednoho podzimního večera ale do království přiletěl drak Nicnedělák a obsadil ho. Byl mladý a silný a neměl rád práci. A tak se stalo, že pod jeho nadvládou přestalo království vzkvétat a děti si neměly kde hrát. Když pak malá princezna dospěla v půvabnou mladou krásku, řekl si ji drak za ženu. Království zahalil velký smutek. Královský pár povolal rádce a po dlouhých poradách nakonec vévoda – králova pravá ruka a nejvyšší z rádců – veřejně vyhlásil: Království a princezninu ruku tomu, kdo ji zachrání. Dvorní dámy princeznu nastrojily do svatebního šatu, posadily do kočáru a královští rytíři ji doprovodili k drakovi. Naštěstí ale mladou princeznu její krása a dobrota předcházely, a tak se princ z vedlejšího království ani vteřinu nerozmýšlel a vydal se ji zachránit. 
Vítězství 
Když se po dlouhé cestě před draka postavil s velkým odhodláním princeznu zachránit, drak se polekal a svěřil mu své dávné tajemství. Ve skutečnosti není líný a zlý, ale je moc dobrý a nikdy nikomu neublížil. Své jméno proto dostal za trest, a protože neměl kde být, nechal lidi, aby si mysleli, že je zlý. Princi bylo draka líto a tak se dohodli, že může zůstat v království. Stane se jeho symbolem a bude všem lidem pomáhat. Princezna byla volná. Z radosti se překvapenému princi vrhla kolem krku a jejich srdce zahořela láskou. 
Svatba
Princ požádal princezniny rodiče o její ruku a konala se velkolepá svatba, která trvala několik dní a nocí. Obě království se radovala a oslavovala. Z princezny a prince se stali královna a král a zůstali žít na zámku Přerovanka. Léta plynula a byla naplněna láskou a společným štěstím, jen jejich vytoužené miminko stále nepřicházelo. Proto každé ráno mávali král s královnou stovkám dětí na cestu do škol a školek v podzámčí a přemýšleli, jak to udělat, aby si odpoledne měly kam jít hrát.
Miminka
Po nějakém čase jejich krásného vztahu, hluboké lásky a harmonie přišel další podzim. Království ozdobily miliony zlatavých listů a šťastná královna svému choti konečně s velkou radostí a láskou oznámila, že je v očekávání. A ještě větší překvapení pro krále bylo, že čeká miminka dvě. Když pak nastal předvánoční čas a celé království se odělo do pohádkové vánoční nálady, shromáždila se veškerá šlechta i poddaní na nádvoří zámku při rozsvěcení vánočního stromečku. Venku se tiše vznášely první sněhové vločky a královský pár při té příležitosti oznámil svou radostnou novinu. 
Zázrak
Byl to skutečný vánoční zázrak. Celé království se radovalo společně s králem a královnou. Tancovali, smáli se a čepice vyhazovali vysoko nad hlavy. Přáli královským dětem všechno štěstí světa. Všichni, kdo tam byli, pak pro miminka položili pod zářící vánoční stromeček dárek podle svých možností a celé království ten rok prožilo překrásné a kouzelné Vánoce. Přehoupl se Nový rok, přešla zima a o pár měsíců později se královskému páru narodil malý princ Herna a rozkošná princeznička Hernička. 
Osud
Když poprvé královská miminka uložili večer ke spánku, přišly k jejich kolébkám tři sudičky a Rod – démon osudu. První sudička začala spřádat zlaté nitky jejich života a vpředla do nich dlouhý a šťastný život v lásce a míru. Druhá pokračovala s přáním spousty dobrých kamarádů, her a pevného přátelství. A ani třetí nezůstala pozadu se svým přáním a dala jim do vínku velký úspěch a spoustu radosti a zábavy. Rod všem jejich sudbám s láskou požehnal. Spokojené sudičky políbily spící miminka na čelo a všichni zase zmizeli. 
HernaHernička
A protože královská miminka dostala od svého lidu o vánocích spoustu dárků, zařídili královští rodiče v největším sále zámku dětskou HernuHerničku pro všechny děti z království i širokého okolí. Už se nemusejí toulat po ulicích a přemýšlet, kde si spolu budou hrát, ale kdykoliv můžou sami, nebo s maminkou a tatínkem, přijít do HernyHerničky a strávit tam společný čas. Hrát si se spoustou dřevěných hraček, skákat na trampolínách, lozit po průlezkách, stavět stavebnice nebo hrát roztodivné hry. Společně odpočívat a užívat si jeden druhého. Můžou se tam schovat před nepříznivým počasím, smysluplně vyplnit volný čas, vytvářet nová přátelství, utužovat ta stávající a probouzet nové lásky v jakémkoliv věku.

Je to příběh se šťastným koncem a to jen díky vám!

Z celého srdce vám všem děkujeme, že se zapojíte do tohoto našeho vánočního příběhu a jakýkoliv váš finanční příspěvek nejen dětem z Jižňáků, ale všem, co budou chtít HernuHerničku navštívit. 

Druhá smutná věc: Přišli jsme o investorku. RIP.

Projekt HernaHernička původně vůbec neměl být financovaný prostřednictvím veřejné sbírky. Měl vzniknout už vloni, ale bohužel si před minulými vánocemi smrt vzala naši investorku, mou nejbližší kamarádku. Byla to vzácná žena, která milovala děti, a přestože žila daleko odsud, chtěla pomoct dětem ze Zlína. Její srdce ale přestalo bít dřív, než to stihla udělat. Po její ztrátě mi trvalo dlouho vstřebat zármutek a znovu se pro naši věc nadchnout. Pomohla mi až vidina této nové možnosti – oslovit vás a získat potřebné finanční prostředky tady na Doniu, díky vám. 

Společně s mým mužem Davidem jsem dokončila potřebné plány na realizaci, zajistila prostory, všechno rozplánovala, nechala nacenit a pozvala do tohoto už rozjetého vlaku svou celoživotní kamarádku Alču, která sice taky nežije ve Zlíně, ale je to máma dvou skvělých kluků, děti miluje, denně s nimi pracuje a nejsou jí lhostejné, přestože jsou cizí. Právě její okamžitý a nadšený souhlas mě utvrdil v tom, že tyto dvě ženy mého života určitě nebudou jediné, které jsou ochotné pomoct projektu úplně mimo jejich bydliště. 

Proto jsem uvěřila, že to můžeme společně dokázat. Získat vás pro naši věc a zapojit vás do ní.

Vždyť zázraky se dějí právě o Vánocích.

Tímto vás chci dnes požádat, abyste si našli svou čestnou roli v naší pohádce, přispěli právě se rodícím miminkům Herně a Herničce svým finančním darem a umožnili tak vznik jedinečného místa pro děti nejen z Jižňáků, ale odkudkoliv. Místa plného lásky k dětem a snahy vytvořit pro ně bezpečné útočiště, kde se budou bavit a cítit se vždycky vítané. 

Děkujeme vám za jakoukoliv vaši roli v našem příběhu. Z celého srdce si vaší podpory vážíme, rádi ji odměníme a aspoň na malou chvíli vás zase vrátíme do dětství. 

Vyberte si svou roli v naší pohádce, získejte od nás odměnu a pojďte si hrát!

ODMĚNY

S výběrem odměn za vaši pomoc jsme si dali záležet. Snažili jsme se, vás co nejvíc přiblížit našim dětem. Věříme, že se nám to povedlo. 

Hrdinu nemusí nikdo znát

Pokud by vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovovalo zveřejnění vašeho jména v našich poděkováních, stačí jen dát vědět. Vaše přání budeme plně respektovat.

Kdo jsme?

Jsme v tomto příběhu až na posledním místě, přesto byste o nás měli aspoň něco málo vědět. 

Veronika Taušová

Jsem grafička a autorka textů a celý život pomáhám lidem. Za svůj život už jsem několik sbírek pořádala, ale většinou to byly menší věci, jako výplata pro rodinu v nouzi, výbava pro miminko a maminku, co zůstala sama, ale taky pohřeb miminka, které zemřelo při porodu. Součástí mého života je odjakživa spousta životních příběhů, ale ten našich dětí z Jižňáků je pro mě srdcovka. Je to největší sbírka, jakou pořádám a celou svou duší věřím v její šťastný konec.  

DiS. Alena Kamenčáková

Alču znám už 25 let. Byla jsem jí za svědka, když se v mládí vdávala. Není to jen kamarádka, ale skutečná přítelkyně, které můžu důvěřovat. Svého času pracovala jako soudní zapisovatelka a po narození kluků, už ji život směroval k práci s dětmi. Dnes pomáhá na základní škole dětem s učením jako asistentka a svou práci miluje. Pro tento projekt je ta nejlepší.

David Tauš

Náš táta je taky rodilý Zlíňák a člověk, který zachránil několik lidských životů. Jsme spolu 12. rok. Pro děti je neskutečný parťák. Umí se o ně postarat od miminka a čím jsou větší, tím víc ho baví. Má rád počítačové hry a je pro každou špatnost. Vybavení herny pro větší děti vymyslel on. Profesí vykonával mnoho, podobně jako já, ale dnes pracuje ve společnosti Bennon Group s.r.o.. Díky němu pro vás máme Bosky Funky. :-) 

Jsme dobrý a stabilní tým. Přidejte se k nám! Rozzáříme víc než 4 223 dětských očí :-)

Chcete vědět, co se u nás každý den děje? Sledujte nás:

FACEBOOK https://www.facebook.com/hernahernickazlin

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

30. 11. 2023 18:12

NOVINKA – Kupte si extra zvýhodněné vstupy v předprodeji

Od této chvíle si můžete koupit rodinné extra výhodné vstupy do HernyHerničky. Buď formou celodenní vstupenky nebo měsíční permanentky. 

Jsou platné pro celou vaši rodinu v den nebo měsíc, který si sami vyberete a bez omezení platnosti.

Těšíme se, že tyto odměny pro vás budou zajímavé a pomůžete nám tak vybudovat HernuHerničku pro zdejší děti, které ji tak moc potřebují. 

Děkujeme.

26. 11. 2023 15:10

Buďte s námi na každém kroku

Spolu s touto sbírkou vznikla i facebooková stránka HernaHernička Zlín, na které můžete sledovat každý náš krok. Denně tam pro vás máme informace, abychom se vám přiblížili a ukázali vám kdo jsme a co v HerněHerničce vidíme. 

Odkryli vám, s čím se potýkáme, vysvětlili vám, proč co a jak řešíme a pomohli vám si uvědomit, jak důležitý projekt to je, a že může změnit svět 4 000 dětí. 

Přidejte se a sledujte svůj finanční příspěvek na každém kroku. :-)

26. 11. 2023 15:06

Buďte s námi na každém kroku

Spolu s touto sbírkou vznikla i facebooková stránka HernaHernička Zlín, na které můžete sledovat každý náš krok. Denně tam pro vás máme informace, abychom se vám přiblížili a ukázali vám kdo jsme a co v HerněHerničce vidíme. 

Odkryli vám, s čím se potýkáme, vysvětlili vám, proč co a jak řešíme a pomohli vám si uvědomit, jak důležitý projekt to je, a že může změnit svět 4 000 dětí. 

Přidejte se a sledujte svůj finanční příspěvek na každém kroku. :-)

22. 11. 2023 8:57

Stavební úpravy schváleny

Dnes jsme doladili poslední nejasnosti ohledně stavebních úprav, které bude HernaHernička vyžadovat a všechno je schváleno. Je to super a těšíme se na budování.

Uděláme společně dětem z Jižňáků radost? 

Věříme, že ano :-)

Krásný den vám všem a děkujeme za váš příspěvek.

21. 11. 2023 10:07

HernaHernička v článku na Seznamu

Dnes o naší sbírce vyšel článek na Seznam Médium. Věříme, že nám pomůže a přivede sem další lidi s touhou pomáhat a to nejen nám, ale i dalším projektům tady na Doniu. 

Článek o naší sbírce na Seznam Médium

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  8. 12. 2023 21:19
Dobrosrdečný přispěvatel
150 Kč  •  26. 11. 2023 20:27
Laskavý přispěvatel
2 000 Kč  •  26. 11. 2023 19:44
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
250 Kč  •  24. 11. 2023 14:21
Dobrosrdečný přispěvatel
150 Kč  •  22. 11. 2023 20:18
Štědrý přispěvatel
150 Kč  •  20. 11. 2023 19:01
Dobrosrdečný přispěvatel
500 Kč  •  20. 11. 2023 14:41
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  20. 11. 2023 14:29
Velkorysý přispěvatel
250 Kč  •  20. 11. 2023 11:47

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Vyberte si odměnu

PŘEDPRODEJ - Rodinná celodenní vstupenka
Přispějte 190 Kč a více

PŘEDPRODEJ – Rodinná celodenní vstupenka

Zakoupením celodenní vstupenky v předprodeji nám pomůžete získat dostatek prostředků pro vytvoření HernyHerničky ve Zlíně na Jižních Svazích, kde opravdu moc chybí, a kde pak budete moct se svými dětmi strávit super den.

Vstupenka vám dorazí v elektronické podobě po ukončení sbírky a její vlastnictví při vstupu prokážete e-mailem od nás. 

Vstupenka  je celodenní pro vás, partnera a vaše děti a má neomezenou dobu platnosti. 

Děkujeme vám a těšíme se na brzké setkání.

Odměna

Celodenní rodinná vstupenka do HernyHerničky

PŘEDPRODEJ - Rodinná měsíční permanentka
Přispějte 1 400 Kč a více

PŘEDPRODEJ – Rodinná měsíční permanentka

Zakoupením měsíční permanentky v předprodeji nám pomůžete získat dostatek prostředků pro vytvoření HernyHerničky ve Zlíně na Jižních Svazích, kde opravdu moc chybí, a kde pak budete moct se svými dětmi strávit parádní dny v průběhu celého měsíce, který si sami vyberete.

Permanentka vám dorazí v elektronické podobě po ukončení sbírky a její vlastnictví při vstupu prokážete e-mailem od nás. V HH vám pak vystavíme tištěný originál na vaše příjmení. 

Permanentka  je celodenní pro vás, partnera a vaše děti po dobu vámi vybraného měsíce.

Děkujeme vám a těšíme se na brzké setkávání.

Odměna

Měsíční rodinná celodenní permanentka do HernyHerničky

Čistá radost z pomoci dětem
Přispějte 150 Kč a více

Čistá radost z pomoci dětem

Ze všeho nejvíc je ten hřejivý pocit, který člověk má, když někomu pomůže. A když jsou to děti, hřeje ještě mnohem víc. 

POMOCNÍK/POMOCNICE - Srdečné poděkování a čestné vyznamenání
Přispějte 250 Kč a více

POMOCNÍK/POMOCNICE – Srdečné poděkování a čestné vyznamenání

Všude, kde nás budete moct najít a sledovat, bude speciální místo, na kterém zveřejníme poděkování za vaši pomoc jmenovitě. Navždy tak budete součástí Přerovanského království a své jméno budete moct najít i na zdi přímo v HH u naší pohádky. 

Zároveň vám pošleme na památku poděkování, jmenování čestným občanem našeho království a královské vyznamenání za vaši pomoc v elektronické podobě, které si budete moct vytisknout nebo se s ním pochlubit na sociálních sítích. Abyste nikdy nezapomněli, jak moc si vážíme toho, že vám cizí děti nejsou lhostejné.   

Odměna

• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

VESNIČAN/KA - Jedinečná fotka dětí ze dne otevření
Přispějte 400 Kč a více

VESNIČAN/KA – Jedinečná fotka dětí ze dne otevření

Dostanete od nás na památku v elektronické podobě fotku dětí ze dne otevření, abyste, kdykoliv budete chtít, viděli radost, jakou jste svým příspěvkem udělali našim dětem.

Odměna

• Fotka dětí ze dne otevření HH (na mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

SEDLÁK/SELKA - Celý den v HH pro vás a vaše děti
Přispějte 480 Kč a více

SEDLÁK/SELKA – Celý den v HH pro vás a vaše děti

Těšíme se, že vás s vašimi dětmi nebo vnoučaty budeme moct jednou (kdykoliv), přivítat v HH, zajistit vašim dětem zábavu a vám dát možnost odpočinku při lahodné kávě. 

Odměna

• 1× celodenní vstup do HH pro vás a vaše děti (na e-mail)
• Fotka dětí ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

MALOMĚŠŤAN/KA - Celý den v HH pro vás a děti z vaší rodiny
Přispějte 600 Kč a více

MALOMĚŠŤAN/KA – Celý den v HH pro vás a děti z vaší rodiny

Těšíme se, že vás s vašimi dětmi i s dalšími dětmi z vaší rodiny budeme moct jednou (kdykoliv), přivítat v HH, zajistit dětem zábavu a vám dát možnost odpočinku při lahodné kávě. 

Odměna

• 1× celodenní vstup do HH pro vás a děti z vaší rodiny (na e-mail)
• Fotka dětí ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

VELKOMĚŠŤAN/KA - Naše pohádka a celý den v HH + voňavá kávička
Přispějte 1 000 Kč a více

VELKOMĚŠŤAN/KA – Naše pohádka a celý den v HH + voňavá kávička

Zbývá 150/150

Těšíme se, že vás s vašimi dětmi nebo vnoučaty budeme moct jednou (kdykoliv), přivítat v HH, zajistit vašim dětem zábavu a vám dát možnost odpočinku při lahodné kávě

Taky jsme pro vás graficky zpracovali naši pohádku do zábavné dětské podoby a těšíme se, že vám její elektronickou verzi pošleme pro vaše děti nebo vnoučata. Stejná pohádka pak bude umístěna i v HH se seznamem jmen vás všech, kteří pomůžete toto místo vybudovat.

Odměna Zbývá 150/150

• 1× celodenní vstup do HH pro vás a vaše děti a pro vás voňavá kávička (na e-mail)
• Grafická verze naší pohádky (na e-mail)
• Fotka dětí ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Nižší šlechta PANOŠ/DÁMA - Originální omalovánka od dětí z Jižňáků
Přispějte 1 400 Kč a více

Nižší šlechta PANOŠ/DÁMA – Originální omalovánka od dětí z Jižňáků

Zbývá 1000/1000

Z kreseb dětí z Jižňáků jsme pro vás vybrali omalovánku, která zachycuje Přerovanské království. Za slunečného dne se v zahradách zámku Přerovanka prochází královna a král s malým princem Hernou a dvěma malými dráčky nicneděláčky. Dostanete ji od nás v elektronické podobě a po vytištění při ní můžete relaxovat.

Odměna Zbývá 1000/1000

• Omalovánka velikosti A4 od dětí z Jižňáků (email)
• Grafická verze naší pohádky (na e-mail)
• 1× celodenní vstup do HH pro vás a vaše děti 
• Fotka dětí ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Nižší šlechta VLADYKA - Samolepky, jaké budou dostávat děti v HH
Přispějte 1 800 Kč a více

Nižší šlechta VLADYKA – Samolepky, jaké budou dostávat děti v HH

Zbývá 800/800

Samolepky mají děti moc rády, takže nemůžou chybět. Rádi vás na chvilku přeneseme do už hotové HernyHerničky, kam si denně přichází hrát desítky dětí a dostávají od nás milé samolepky s dráčkem Nicnedělákem. Stejné, jaké pošleme i vám. 

Odměna Zbývá 800/800

• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou (5 ks)
• Grafická verze naší pohádky (na e-mail)
• 1× celodenní vstup do HH pro vás a vaše děti 
• Fotka dětí ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Vyšší šlechta PÁN/PANÍ - Připomínkový magnet na ledničku
Přispějte 1 900 Kč a více

Vyšší šlechta PÁN/PANÍ – Připomínkový magnet na ledničku

Zbývá 499/500

Jako připomínku vaší štědrosti pro vás máme děkovné magnetky na ledničku s fotkou dětí ze dne otevření. Budou vám dělat radost, kdykoliv půjdete hledat něco dobrého. 

Odměna Zbývá 499/500

• Magnet na ledničku s naším poděkováním a fotkou děti ze dne otevření HH
• Grafická verze naší pohádky (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• 1× celodenní vstup do HH pro vás a vaše děti 
• Fotka dětí ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Vyšší šlechta SVOBODNÝ PÁN/PANÍ - Zábavný kovový hlavolam
Přispějte 2 900 Kč a více

Vyšší šlechta SVOBODNÝ PÁN/PANÍ – Zábavný kovový hlavolam

Zbývá 200/200

Lámejte si hlavičky stejně, jako jsme si je lámali my, když jsme přemýšleli nad tím, jak tohle všechno zvládnout a hlavně, čím vás za vaši pomoc odměnit. Hlavolamy jsou skvělá relaxace. Nejvíc uvolňují ve chvíli, kdy s nimi švihnete do kouta. :-D 

Odměna Zbývá 200/200

• Zábavný kovový hlavolam 
• Grafická verze naší pohádky (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• 1× celodenní vstup do HH pro vás a vaše děti
• Fotka dětí ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Vyšší šlechta BARON/KA - Dřevěný anti-stres hlavolam v krabičce z recyklovaného papíru
Přispějte 3 499 Kč a více

Vyšší šlechta BARON/KA – Dřevěný anti-stres hlavolam v krabičce z recyklovaného papíru

Zbývá 150/150

Lámejte si hlavičky stejně, jako jsme si je lámali my, když jsme přemýšleli nad tím, jak tohle všechno zvládnout a hlavně, čím vás za vaši pomoc odměnit. Hlavolamy jsou skvělá relaxace. Nejvíc uvolňují ve chvíli, kdy s nimi švihnete do kouta. :-D 

Odměna Zbývá 150/150

• Dřevěný hlavolam v krabičce z recyklovaného papíru 
• Grafická verze naší pohádky (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• 1× celodenní vstup do HH pro vás a vaše děti 
• Fotka dětí ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Vyšší šlechta VIKOMT/KA - Přírodní anti-stres hlavolam v krabičce z recyklovaného papíru
Přispějte 6 000 Kč a více

Vyšší šlechta VIKOMT/KA – Přírodní anti-stres hlavolam v krabičce z recyklovaného papíru

Zbývá 100/100

Lámejte si hlavičky stejně, jako jsme si je lámali my, když jsme přemýšleli nad tím, jak tohle všechno zvládnout a hlavně, čím vás za vaši pomoc odměnit. Hlavolamy jsou skvělá relaxace. Nejvíc uvolňují ve chvíli, kdy s nimi švihnete do kouta. :-D 

Odměna Zbývá 100/100

• Přírodní hlavolam v krabičce z recyklovaného papíru 
• Grafická verze naší pohádky (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• 1× celodenní vstup do HH pro vás a vaše děti 
• Fotka dětí ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Vyšší šlechta HRABĚ/NKA - VIP vstup a video ze dne otevření + Dřevěný hlavolam v bavlněném váčku
Přispějte 8 000 Kč a více

Vyšší šlechta HRABĚ/NKA – VIP vstup a video ze dne otevření + Dřevěný hlavolam v bavlněném váčku

Zbývá 10/10

Věříme, že vaše děti budou nadšené, když si budou moct jako úplně první děti hrát s novými hračkami a užít si všechny atrakce. A že i vás potěší, když budete moct být první, kdo se posadí ke stolu, kde ještě nikdo nikdy neseděl a ochutná jednu z našich prvních uvařených káv. 

Z tohoto, pro nás výjimečného dne, vznikne video, které od nás dostanete, abyste, kdykoliv budete chtít, viděli radost, jakou jste svým příspěvkem udělali našim dětem.

Jo a ještě hlavolam, abyste se ve volných chvílích nenudili. Hlavolamy jsou skvělá relaxace. Nejvíc uvolňují ve chvíli, kdy s nimi švihnete do kouta. :-D 

Odměna Zbývá 10/10

• Dřevěný hlavolam v bavlněném váčku
• VIP vstup v den otevření HH pro vás, vašeho partnera a vaše děti, setkání s námi a voňavá kávička (na e-mail)
• Video ze dne otevření HH (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• Grafická verze naší pohádky (na e-mail)
• 1× celodenní vstup do HH pro vás a vaše děti 
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Vyšší šlechta KNÍŽE/KNĚŽNA - Pohádkový dubový hrnek a celoroční kalendář s fotkou dětí
Přispějte 9 500 Kč a více

Vyšší šlechta KNÍŽE/KNĚŽNA – Pohádkový dubový hrnek a celoroční kalendář s fotkou dětí

Zbývá 7/7

Abyste v knížecím stavu nezpychli, vtáhne vás tento originální dubový hrneček do atmosféry chudých chaloupek, kde se sice jedlo z dřevěného nádobí, ale byly plné lásky. Udělá vám radost kdykoliv si do něj uvaříte voňavou kávu, lahodnou čokoládu nebo čaj. Zahřeje vás nejen v dlaních, ale i na duši.

Navíc od nás dostanete na památku tištěný roční kalendář velikosti A3 s fotkou dětí ze dne otevření, abyste, kdykoliv budete chtít, viděli radost, jakou jste svým příspěvkem udělali našim dětem.

Odměna Zbývá 7/7

• Pohádkový dubový hrnek
• Tištěný roční kalendář A3 s fotkou dětí ze dne otevření
• VIP vstup v den otevření HH pro vás, vašeho partnera a vaše děti, • setkání s námi a voňavá kávička (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• Video ze dne otevření HH (na e-mail)
• Grafická verze naší pohádky (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

SUDIČKA/ROD - Možnost výběru hračky pro děti a vaše jméno v naší pohádce
Přispějte 15 000 Kč a více

SUDIČKA/ROD – Možnost výběru hračky pro děti a vaše jméno v naší pohádce

Zbývá 4/4

Rádi bychom vám dali možnost výběru hračky, která by podle vás neměla v dětské herničce chybět, nebo kterou mají (měly) rády třeba vaše děti. My ji pak pořídíme, vyfotíme a přidáme k ní informaci, že je to dárek právě od vás. 

Graficky jsme zpracovali naši pohádku do zábavné dětské podoby a těšíme se, že vám její tištěný originál pošleme pro vaše děti nebo vnoučata. Na zadní straně u vaší postavy bude uvedeno vaše jméno. Stejná pohádka pak bude umístěna i v HH se seznamem jmen vás všech, kteří pomůžete toto místo vybudovat.

Odměna Zbývá 4/4

• Možnost vyvěštění (výběru) hračky, kterou dětem do herničky vaším jménem pořídíme
• Tištěný originál naší pohádky s vaším jménem u pohádkové postavy
• Pohádkový dubový hrnek
• Tištěný roční kalendář A3 s fotkou dětí ze dne otevření
• VIP vstup v den otevření HH pro vás, vašeho partnera a vaše děti, • setkání s námi a voňavá kávička (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• Video ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

DRAK NICNEDĚLÁK - Lahodná stříbrná královská koruna a roztomilý dráček Nicnedělák
Přispějte 25 000 Kč a více

DRAK NICNEDĚLÁK – Lahodná stříbrná královská koruna a roztomilý dráček Nicnedělák

Zbývá 1/1

Domácí lahodný a vláčný makový korpus symbolizující královský hermelín a bohatství, přelitý lehkou citronovou polevou, která podtrhne jeho jemnost, zdobený jedlým extra zářivým třpytem, vám připraví dokonalý gurmánský zážitek a zpříjemní běžné dny, stejně jako hernička našim dětem.

Plyšový dráček Nicnedělák je božan roztomilý a bude čestným maskotem HH. Přijměte ho od nás jako dárek a mějte ho rádi, stejně jako my vás, za vaši pomoc při budování jeho domova. 

Odměna Zbývá 1/1

• Stříbrná královská koruna od nejlepší cukrářky ve Zlíně 
• Plyšový dráček Nicnedělák (33 cm)
• Tištěný originál naší pohádky s vaším jménem u pohádkové postavy
• Možnost výběru hračky, kterou dětem do herničky vaším jménem pořídíme
• Tištěný roční kalendář A3 s fotkou dětí ze dne otevření
• VIP vstup v den otevření HH pro vás, vašeho partnera a vaše děti, setkání s námi a voňavá kávička (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• Video ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

RYTÍŘ/DVORNÍ DÁMA - Bláznivá společenská hra Twister
Přispějte 30 000 Kč a více

RYTÍŘ/DVORNÍ DÁMA – Bláznivá společenská hra Twister

Zbývá 6/6

Touha hrát si je přirozená a neopouští nás po celý život, jen hračky se mění. Užijte si zábavu s dětmi nebo se svými příteli a zavzpomínejte na klasické hry, které nás bavily a bývaly celý náš svět. 

Odměna Zbývá 6/6

• Společenská hra Twister
• Stříbrná královská koruna od nejlepší cukrářky ve Zlíně
• Plyšový dráček Nicnedělák
• Tištěný originál naší pohádky s vaším jménem u pohádkové postavy
• Možnost výběru hračky, kterou dětem do herničky vaším jménem pořídíme
• Tištěný roční kalendář A3 s fotkou dětí ze dne otevření
• VIP vstup v den otevření HH pro vás, vašeho partnera a vaše děti, setkání s námi a voňavá kávička (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• Video ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Královský rádce BISKUP - Dřevěná desková hra LUDO a Rádcovská měsíční permanentka + Veřejné poděkování na Youtube
Přispějte 50 000 Kč a více

Královský rádce BISKUP – Dřevěná desková hra LUDO a Rádcovská měsíční permanentka + Veřejné poděkování na Youtube

Zbývá 1/1

Pro vás – dárce velké finanční pomoci – máme měsíční permanentku. Umožní vám a vašim dětem celodenní nepřetržitou zábavu v HH.

Touha hrát si je přirozená a neopouští nás po celý život, jen hračky se mění. Užijte si zábavu s dětmi nebo se svými příteli a zavzpomínejte na klasické deskovky, které nás bavily a bývaly celý náš svět. 

Navíc vám veřejně poděkujeme ve speciálním videu na našem youtube kanálu. Protože je zač.

Odměna Zbývá 1/1

• Dřevěná desková hra LUDO s figurkami Goki
• Měsíční vstup pro vás a vaše děti
• Poděkování a zmínění vašeho jména na našem youtube kanálu
• Stříbrná královská koruna od nejlepší cukrářky ve Zlíně
• Plyšový dráček Nicnedělák
• Tištěný originál naší pohádky s vaším jménem u pohádkové postavy
• Možnost výběru hračky, kterou dětem do herničky vaším jménem pořídíme
• Tištěný roční kalendář A3 s fotkou dětí ze dne otevření
• VIP vstup v den otevření HH pro vás, vašeho partnera a vaše děti, setkání s námi a voňavá kávička (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• Video ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Královský rádce DVORNÍ ASTROLOG - Desková hra MONOPOLY a Rádcovská měsíční permanentka + Veřejné poděkování na Youtube
Přispějte 50 000 Kč a více

Královský rádce DVORNÍ ASTROLOG – Desková hra MONOPOLY a Rádcovská měsíční permanentka + Veřejné poděkování na Youtube

Zbývá 1/1

Pro vás – dárce velké finanční pomoci – máme měsíční permanentku. Umožní vám a vašim dětem celodenní nepřetržitou zábavu v HH.

Touha hrát si je přirozená a neopouští nás po celý život, jen hračky se mění. Užijte si zábavu s dětmi nebo se svými příteli a zavzpomínejte na klasické deskovky, které nás bavily a bývaly celý náš svět. 

Navíc vám veřejně poděkujeme ve speciálním videu na našem youtube kanálu. Protože je zač.

Odměna Zbývá 1/1

• Desková hra MONOPOLY 
• Měsíční vstup pro vás a vaše děti
• Poděkování a zmínění vašeho jména na našem youtube kanálu
• Stříbrná královská koruna od nejlepší cukrářky ve Zlíně
• Plyšový dráček Nicnedělák
• Tištěný originál naší pohádky s vaším jménem u pohádkové postavy
• Možnost výběru hračky, kterou dětem do herničky vaším jménem pořídíme
• Tištěný roční kalendář A3 s fotkou dětí ze dne otevření
• VIP vstup v den otevření HH pro vás, vašeho partnera a vaše děti, setkání s námi a voňavá kávička (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• Video ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Královský rádce NEJVYŠŠÍ KANCLÉŘ - Desková hra OSADNÍCI z Katanu a Rádcovská měsíční permanentka + Veřejné poděkování na Youtube
Přispějte 50 000 Kč a více

Královský rádce NEJVYŠŠÍ KANCLÉŘ – Desková hra OSADNÍCI z Katanu a Rádcovská měsíční permanentka + Veřejné poděkování na Youtube

Zbývá 1/1

Pro vás – dárce velké finanční pomoci – máme měsíční permanentku. Umožní vám a vašim dětem celodenní nepřetržitou zábavu v HH.

Touha hrát si je přirozená a neopouští nás po celý život, jen hračky se mění. Užijte si zábavu s dětmi nebo se svými příteli a zavzpomínejte na klasické deskovky, které nás bavily a bývaly celý náš svět. 

Navíc vám veřejně poděkujeme ve speciálním videu na našem youtube kanálu. Protože je zač.

Odměna Zbývá 1/1

• Desková hra OSADNÍCI z Katanu
• Měsíční vstup pro vás a vaše děti
• Poděkování a zmínění vašeho jména na našem youtube kanálu
• Stříbrná královská koruna od nejlepší cukrářky ve Zlíně
• Plyšový dráček Nicnedělák
• Tištěný originál naší pohádky s vaším jménem u pohádkové postavy
• Možnost výběru hračky, kterou dětem do herničky vaším jménem pořídíme
• Tištěný roční kalendář A3 s fotkou dětí ze dne otevření
• VIP vstup v den otevření HH pro vás, vašeho partnera a vaše děti, setkání s námi a voňavá kávička (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• Video ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Nejvyšší rádce VÉVODA a VÉVODKYNĚ (vy a váš partner) - Královská obuv Bosky Funky a Vévodská roční permanentka + Desková hra JUMANJI
Přispějte 100 000 Kč a více

Nejvyšší rádce VÉVODA a VÉVODKYNĚ (vy a váš partner) – Královská obuv Bosky Funky a Vévodská roční permanentka + Desková hra JUMANJI

Zbývá 1/1

Zlín je město obuvi, proto jsme pro vás nechali vytvořit originální zábavnou kolekci nejoblíbenějších barefoot bot značky Bennon a nazvali je Bosky Funky. Kromě zdraví vám do života přinesou originalitu a barevnost, kterou mají všechny děti tolik rády. 

Pro vás – dárce velké finanční pomoci – máme roční permanentku. Umožní vám a vašim dětem celodenní nepřetržitou zábavu v HH, kdykoliv budete chtít.

Touha hrát si je přirozená a neopouští nás po celý život, jen hračky se mění. Užijte si zábavu s dětmi nebo se svými příteli a zavzpomínejte na klasické deskovky, které nás bavily a bývaly celý náš svět. 

Odměna Zbývá 1/1

• Roční vstup pro vás a vaše děti
• 2× nejoblíbenější obuv u královského dvora Bosky Funky zn. Bennon 
• Desková hra Jumanji
• Poděkování a zmínění vašeho jména na našem youtube kanálu
• Stříbrná královská koruna od nejlepší cukrářky ve Zlíně
• Plyšový dráček Nicnedělák
• Tištěný originál naší pohádky s vaším jménem u pohádkové postavy
• Možnost výběru hračky, kterou dětem do herničky vaším jménem pořídíme
• Tištěný roční kalendář A3 s fotkou dětí ze dne otevření
• VIP vstup v den otevření HH pro vás, vašeho partnera a vaše děti, setkání s námi a voňavá kávička (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• Video ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

KRÁL a KRÁLOVNA (vy a váš partner) - Čestné jmenování královskou rodinou a Královská celoživotní permanentka + Desková hra ZAKLÍNAČ - Starý svět
Přispějte 160 000 Kč a více

KRÁL a KRÁLOVNA (vy a váš partner) – Čestné jmenování královskou rodinou a Královská celoživotní permanentka + Desková hra ZAKLÍNAČ – Starý svět

Zbývá 1/1

Jako známku našeho vděku za nejvyšší možný finanční příspěvek, si vás a vašeho životního partnera dovolíme jmenovat čestným králem a královnou Přerovanského  království a předat (nebo poslat) vám korunovační listinu.

Vládněte dlouho, ve zdraví, čestně a spravedlivě.

Ve skutečnosti ale váš příspěvek nejde dostatečně ocenit. Děkujeme. 

Zároveň pro vás – dárce velké finanční pomoci – máme celoživotní permanentku. Umožní vám a vašim dětem celodenní nepřetržitou zábavu v HH, kdykoliv budete chtít.

Touha hrát si je přirozená a neopouští nás po celý život, jen hračky se mění. Užijte si zábavu s dětmi nebo se svými příteli u klasické deskové hry.

Odměna Zbývá 1/1

• Tištěné jmenování čestnou královskou rodinou Přerovanského království
• Celoživotní vstup pro vás a vaše děti
• Desková hra Zaklínač – Starý svět
• Zlatá královská koruna od nejlepší cukrářky ve Zlíně
• Poděkování a zmínění vašeho jména na našem youtube kanálu
• 2× nejoblíbenější obuv u královského dvora Bosky Funky zn. Bennon 
• Plyšový dráček Nicnedělák
• Tištěný originál naší pohádky s vaším jménem u pohádkové postavy
• Možnost výběru hračky, kterou dětem do herničky vaším jménem pořídíme
• Tištěný roční kalendář A3 s fotkou dětí ze dne otevření
• VIP vstup v den otevření HH pro vás, vašeho partnera a vaše děti, setkání s námi a voňavá kávička (na e-mail)
• Video ze dne otevření HH (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu

PŘEDPRODEJ - Rodinná celodenní vstupenka
Přispějte 190 Kč a více

PŘEDPRODEJ – Rodinná celodenní vstupenka

Zakoupením celodenní vstupenky v předprodeji nám pomůžete získat dostatek prostředků pro vytvoření HernyHerničky ve Zlíně na Jižních Svazích, kde opravdu moc chybí, a kde pak budete moct se svými dětmi strávit super den.

Vstupenka vám dorazí v elektronické podobě po ukončení sbírky a její vlastnictví při vstupu prokážete e-mailem od nás. 

Vstupenka  je celodenní pro vás, partnera a vaše děti a má neomezenou dobu platnosti. 

Děkujeme vám a těšíme se na brzké setkání.

Odměna

Celodenní rodinná vstupenka do HernyHerničky

PŘEDPRODEJ - Rodinná měsíční permanentka
Přispějte 1 400 Kč a více

PŘEDPRODEJ – Rodinná měsíční permanentka

Zakoupením měsíční permanentky v předprodeji nám pomůžete získat dostatek prostředků pro vytvoření HernyHerničky ve Zlíně na Jižních Svazích, kde opravdu moc chybí, a kde pak budete moct se svými dětmi strávit parádní dny v průběhu celého měsíce, který si sami vyberete.

Permanentka vám dorazí v elektronické podobě po ukončení sbírky a její vlastnictví při vstupu prokážete e-mailem od nás. V HH vám pak vystavíme tištěný originál na vaše příjmení. 

Permanentka  je celodenní pro vás, partnera a vaše děti po dobu vámi vybraného měsíce.

Děkujeme vám a těšíme se na brzké setkávání.

Odměna

Měsíční rodinná celodenní permanentka do HernyHerničky

Čistá radost z pomoci dětem
Přispějte 150 Kč a více

Čistá radost z pomoci dětem

Ze všeho nejvíc je ten hřejivý pocit, který člověk má, když někomu pomůže. A když jsou to děti, hřeje ještě mnohem víc. 

POMOCNÍK/POMOCNICE - Srdečné poděkování a čestné vyznamenání
Přispějte 250 Kč a více

POMOCNÍK/POMOCNICE – Srdečné poděkování a čestné vyznamenání

Všude, kde nás budete moct najít a sledovat, bude speciální místo, na kterém zveřejníme poděkování za vaši pomoc jmenovitě. Navždy tak budete součástí Přerovanského království a své jméno budete moct najít i na zdi přímo v HH u naší pohádky. 

Zároveň vám pošleme na památku poděkování, jmenování čestným občanem našeho království a královské vyznamenání za vaši pomoc v elektronické podobě, které si budete moct vytisknout nebo se s ním pochlubit na sociálních sítích. Abyste nikdy nezapomněli, jak moc si vážíme toho, že vám cizí děti nejsou lhostejné.   

Odměna

• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

VESNIČAN/KA - Jedinečná fotka dětí ze dne otevření
Přispějte 400 Kč a více

VESNIČAN/KA – Jedinečná fotka dětí ze dne otevření

Dostanete od nás na památku v elektronické podobě fotku dětí ze dne otevření, abyste, kdykoliv budete chtít, viděli radost, jakou jste svým příspěvkem udělali našim dětem.

Odměna

• Fotka dětí ze dne otevření HH (na mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

SEDLÁK/SELKA - Celý den v HH pro vás a vaše děti
Přispějte 480 Kč a více

SEDLÁK/SELKA – Celý den v HH pro vás a vaše děti

Těšíme se, že vás s vašimi dětmi nebo vnoučaty budeme moct jednou (kdykoliv), přivítat v HH, zajistit vašim dětem zábavu a vám dát možnost odpočinku při lahodné kávě. 

Odměna

• 1× celodenní vstup do HH pro vás a vaše děti (na e-mail)
• Fotka dětí ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

MALOMĚŠŤAN/KA - Celý den v HH pro vás a děti z vaší rodiny
Přispějte 600 Kč a více

MALOMĚŠŤAN/KA – Celý den v HH pro vás a děti z vaší rodiny

Těšíme se, že vás s vašimi dětmi i s dalšími dětmi z vaší rodiny budeme moct jednou (kdykoliv), přivítat v HH, zajistit dětem zábavu a vám dát možnost odpočinku při lahodné kávě. 

Odměna

• 1× celodenní vstup do HH pro vás a děti z vaší rodiny (na e-mail)
• Fotka dětí ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

VELKOMĚŠŤAN/KA - Naše pohádka a celý den v HH + voňavá kávička
Přispějte 1 000 Kč a více

VELKOMĚŠŤAN/KA – Naše pohádka a celý den v HH + voňavá kávička

Zbývá 150/150

Těšíme se, že vás s vašimi dětmi nebo vnoučaty budeme moct jednou (kdykoliv), přivítat v HH, zajistit vašim dětem zábavu a vám dát možnost odpočinku při lahodné kávě

Taky jsme pro vás graficky zpracovali naši pohádku do zábavné dětské podoby a těšíme se, že vám její elektronickou verzi pošleme pro vaše děti nebo vnoučata. Stejná pohádka pak bude umístěna i v HH se seznamem jmen vás všech, kteří pomůžete toto místo vybudovat.

Odměna Zbývá 150/150

• 1× celodenní vstup do HH pro vás a vaše děti a pro vás voňavá kávička (na e-mail)
• Grafická verze naší pohádky (na e-mail)
• Fotka dětí ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Nižší šlechta PANOŠ/DÁMA - Originální omalovánka od dětí z Jižňáků
Přispějte 1 400 Kč a více

Nižší šlechta PANOŠ/DÁMA – Originální omalovánka od dětí z Jižňáků

Zbývá 1000/1000

Z kreseb dětí z Jižňáků jsme pro vás vybrali omalovánku, která zachycuje Přerovanské království. Za slunečného dne se v zahradách zámku Přerovanka prochází královna a král s malým princem Hernou a dvěma malými dráčky nicneděláčky. Dostanete ji od nás v elektronické podobě a po vytištění při ní můžete relaxovat.

Odměna Zbývá 1000/1000

• Omalovánka velikosti A4 od dětí z Jižňáků (email)
• Grafická verze naší pohádky (na e-mail)
• 1× celodenní vstup do HH pro vás a vaše děti 
• Fotka dětí ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Nižší šlechta VLADYKA - Samolepky, jaké budou dostávat děti v HH
Přispějte 1 800 Kč a více

Nižší šlechta VLADYKA – Samolepky, jaké budou dostávat děti v HH

Zbývá 800/800

Samolepky mají děti moc rády, takže nemůžou chybět. Rádi vás na chvilku přeneseme do už hotové HernyHerničky, kam si denně přichází hrát desítky dětí a dostávají od nás milé samolepky s dráčkem Nicnedělákem. Stejné, jaké pošleme i vám. 

Odměna Zbývá 800/800

• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou (5 ks)
• Grafická verze naší pohádky (na e-mail)
• 1× celodenní vstup do HH pro vás a vaše děti 
• Fotka dětí ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Vyšší šlechta PÁN/PANÍ - Připomínkový magnet na ledničku
Přispějte 1 900 Kč a více

Vyšší šlechta PÁN/PANÍ – Připomínkový magnet na ledničku

Zbývá 499/500

Jako připomínku vaší štědrosti pro vás máme děkovné magnetky na ledničku s fotkou dětí ze dne otevření. Budou vám dělat radost, kdykoliv půjdete hledat něco dobrého. 

Odměna Zbývá 499/500

• Magnet na ledničku s naším poděkováním a fotkou děti ze dne otevření HH
• Grafická verze naší pohádky (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• 1× celodenní vstup do HH pro vás a vaše děti 
• Fotka dětí ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Vyšší šlechta SVOBODNÝ PÁN/PANÍ - Zábavný kovový hlavolam
Přispějte 2 900 Kč a více

Vyšší šlechta SVOBODNÝ PÁN/PANÍ – Zábavný kovový hlavolam

Zbývá 200/200

Lámejte si hlavičky stejně, jako jsme si je lámali my, když jsme přemýšleli nad tím, jak tohle všechno zvládnout a hlavně, čím vás za vaši pomoc odměnit. Hlavolamy jsou skvělá relaxace. Nejvíc uvolňují ve chvíli, kdy s nimi švihnete do kouta. :-D 

Odměna Zbývá 200/200

• Zábavný kovový hlavolam 
• Grafická verze naší pohádky (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• 1× celodenní vstup do HH pro vás a vaše děti
• Fotka dětí ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Vyšší šlechta BARON/KA - Dřevěný anti-stres hlavolam v krabičce z recyklovaného papíru
Přispějte 3 499 Kč a více

Vyšší šlechta BARON/KA – Dřevěný anti-stres hlavolam v krabičce z recyklovaného papíru

Zbývá 150/150

Lámejte si hlavičky stejně, jako jsme si je lámali my, když jsme přemýšleli nad tím, jak tohle všechno zvládnout a hlavně, čím vás za vaši pomoc odměnit. Hlavolamy jsou skvělá relaxace. Nejvíc uvolňují ve chvíli, kdy s nimi švihnete do kouta. :-D 

Odměna Zbývá 150/150

• Dřevěný hlavolam v krabičce z recyklovaného papíru 
• Grafická verze naší pohádky (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• 1× celodenní vstup do HH pro vás a vaše děti 
• Fotka dětí ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Vyšší šlechta VIKOMT/KA - Přírodní anti-stres hlavolam v krabičce z recyklovaného papíru
Přispějte 6 000 Kč a více

Vyšší šlechta VIKOMT/KA – Přírodní anti-stres hlavolam v krabičce z recyklovaného papíru

Zbývá 100/100

Lámejte si hlavičky stejně, jako jsme si je lámali my, když jsme přemýšleli nad tím, jak tohle všechno zvládnout a hlavně, čím vás za vaši pomoc odměnit. Hlavolamy jsou skvělá relaxace. Nejvíc uvolňují ve chvíli, kdy s nimi švihnete do kouta. :-D 

Odměna Zbývá 100/100

• Přírodní hlavolam v krabičce z recyklovaného papíru 
• Grafická verze naší pohádky (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• 1× celodenní vstup do HH pro vás a vaše děti 
• Fotka dětí ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Vyšší šlechta HRABĚ/NKA - VIP vstup a video ze dne otevření + Dřevěný hlavolam v bavlněném váčku
Přispějte 8 000 Kč a více

Vyšší šlechta HRABĚ/NKA – VIP vstup a video ze dne otevření + Dřevěný hlavolam v bavlněném váčku

Zbývá 10/10

Věříme, že vaše děti budou nadšené, když si budou moct jako úplně první děti hrát s novými hračkami a užít si všechny atrakce. A že i vás potěší, když budete moct být první, kdo se posadí ke stolu, kde ještě nikdo nikdy neseděl a ochutná jednu z našich prvních uvařených káv. 

Z tohoto, pro nás výjimečného dne, vznikne video, které od nás dostanete, abyste, kdykoliv budete chtít, viděli radost, jakou jste svým příspěvkem udělali našim dětem.

Jo a ještě hlavolam, abyste se ve volných chvílích nenudili. Hlavolamy jsou skvělá relaxace. Nejvíc uvolňují ve chvíli, kdy s nimi švihnete do kouta. :-D 

Odměna Zbývá 10/10

• Dřevěný hlavolam v bavlněném váčku
• VIP vstup v den otevření HH pro vás, vašeho partnera a vaše děti, setkání s námi a voňavá kávička (na e-mail)
• Video ze dne otevření HH (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• Grafická verze naší pohádky (na e-mail)
• 1× celodenní vstup do HH pro vás a vaše děti 
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Vyšší šlechta KNÍŽE/KNĚŽNA - Pohádkový dubový hrnek a celoroční kalendář s fotkou dětí
Přispějte 9 500 Kč a více

Vyšší šlechta KNÍŽE/KNĚŽNA – Pohádkový dubový hrnek a celoroční kalendář s fotkou dětí

Zbývá 7/7

Abyste v knížecím stavu nezpychli, vtáhne vás tento originální dubový hrneček do atmosféry chudých chaloupek, kde se sice jedlo z dřevěného nádobí, ale byly plné lásky. Udělá vám radost kdykoliv si do něj uvaříte voňavou kávu, lahodnou čokoládu nebo čaj. Zahřeje vás nejen v dlaních, ale i na duši.

Navíc od nás dostanete na památku tištěný roční kalendář velikosti A3 s fotkou dětí ze dne otevření, abyste, kdykoliv budete chtít, viděli radost, jakou jste svým příspěvkem udělali našim dětem.

Odměna Zbývá 7/7

• Pohádkový dubový hrnek
• Tištěný roční kalendář A3 s fotkou dětí ze dne otevření
• VIP vstup v den otevření HH pro vás, vašeho partnera a vaše děti, • setkání s námi a voňavá kávička (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• Video ze dne otevření HH (na e-mail)
• Grafická verze naší pohádky (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

SUDIČKA/ROD - Možnost výběru hračky pro děti a vaše jméno v naší pohádce
Přispějte 15 000 Kč a více

SUDIČKA/ROD – Možnost výběru hračky pro děti a vaše jméno v naší pohádce

Zbývá 4/4

Rádi bychom vám dali možnost výběru hračky, která by podle vás neměla v dětské herničce chybět, nebo kterou mají (měly) rády třeba vaše děti. My ji pak pořídíme, vyfotíme a přidáme k ní informaci, že je to dárek právě od vás. 

Graficky jsme zpracovali naši pohádku do zábavné dětské podoby a těšíme se, že vám její tištěný originál pošleme pro vaše děti nebo vnoučata. Na zadní straně u vaší postavy bude uvedeno vaše jméno. Stejná pohádka pak bude umístěna i v HH se seznamem jmen vás všech, kteří pomůžete toto místo vybudovat.

Odměna Zbývá 4/4

• Možnost vyvěštění (výběru) hračky, kterou dětem do herničky vaším jménem pořídíme
• Tištěný originál naší pohádky s vaším jménem u pohádkové postavy
• Pohádkový dubový hrnek
• Tištěný roční kalendář A3 s fotkou dětí ze dne otevření
• VIP vstup v den otevření HH pro vás, vašeho partnera a vaše děti, • setkání s námi a voňavá kávička (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• Video ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

DRAK NICNEDĚLÁK - Lahodná stříbrná královská koruna a roztomilý dráček Nicnedělák
Přispějte 25 000 Kč a více

DRAK NICNEDĚLÁK – Lahodná stříbrná královská koruna a roztomilý dráček Nicnedělák

Zbývá 1/1

Domácí lahodný a vláčný makový korpus symbolizující královský hermelín a bohatství, přelitý lehkou citronovou polevou, která podtrhne jeho jemnost, zdobený jedlým extra zářivým třpytem, vám připraví dokonalý gurmánský zážitek a zpříjemní běžné dny, stejně jako hernička našim dětem.

Plyšový dráček Nicnedělák je božan roztomilý a bude čestným maskotem HH. Přijměte ho od nás jako dárek a mějte ho rádi, stejně jako my vás, za vaši pomoc při budování jeho domova. 

Odměna Zbývá 1/1

• Stříbrná královská koruna od nejlepší cukrářky ve Zlíně 
• Plyšový dráček Nicnedělák (33 cm)
• Tištěný originál naší pohádky s vaším jménem u pohádkové postavy
• Možnost výběru hračky, kterou dětem do herničky vaším jménem pořídíme
• Tištěný roční kalendář A3 s fotkou dětí ze dne otevření
• VIP vstup v den otevření HH pro vás, vašeho partnera a vaše děti, setkání s námi a voňavá kávička (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• Video ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

RYTÍŘ/DVORNÍ DÁMA - Bláznivá společenská hra Twister
Přispějte 30 000 Kč a více

RYTÍŘ/DVORNÍ DÁMA – Bláznivá společenská hra Twister

Zbývá 6/6

Touha hrát si je přirozená a neopouští nás po celý život, jen hračky se mění. Užijte si zábavu s dětmi nebo se svými příteli a zavzpomínejte na klasické hry, které nás bavily a bývaly celý náš svět. 

Odměna Zbývá 6/6

• Společenská hra Twister
• Stříbrná královská koruna od nejlepší cukrářky ve Zlíně
• Plyšový dráček Nicnedělák
• Tištěný originál naší pohádky s vaším jménem u pohádkové postavy
• Možnost výběru hračky, kterou dětem do herničky vaším jménem pořídíme
• Tištěný roční kalendář A3 s fotkou dětí ze dne otevření
• VIP vstup v den otevření HH pro vás, vašeho partnera a vaše děti, setkání s námi a voňavá kávička (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• Video ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Královský rádce BISKUP - Dřevěná desková hra LUDO a Rádcovská měsíční permanentka + Veřejné poděkování na Youtube
Přispějte 50 000 Kč a více

Královský rádce BISKUP – Dřevěná desková hra LUDO a Rádcovská měsíční permanentka + Veřejné poděkování na Youtube

Zbývá 1/1

Pro vás – dárce velké finanční pomoci – máme měsíční permanentku. Umožní vám a vašim dětem celodenní nepřetržitou zábavu v HH.

Touha hrát si je přirozená a neopouští nás po celý život, jen hračky se mění. Užijte si zábavu s dětmi nebo se svými příteli a zavzpomínejte na klasické deskovky, které nás bavily a bývaly celý náš svět. 

Navíc vám veřejně poděkujeme ve speciálním videu na našem youtube kanálu. Protože je zač.

Odměna Zbývá 1/1

• Dřevěná desková hra LUDO s figurkami Goki
• Měsíční vstup pro vás a vaše děti
• Poděkování a zmínění vašeho jména na našem youtube kanálu
• Stříbrná královská koruna od nejlepší cukrářky ve Zlíně
• Plyšový dráček Nicnedělák
• Tištěný originál naší pohádky s vaším jménem u pohádkové postavy
• Možnost výběru hračky, kterou dětem do herničky vaším jménem pořídíme
• Tištěný roční kalendář A3 s fotkou dětí ze dne otevření
• VIP vstup v den otevření HH pro vás, vašeho partnera a vaše děti, setkání s námi a voňavá kávička (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• Video ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Královský rádce DVORNÍ ASTROLOG - Desková hra MONOPOLY a Rádcovská měsíční permanentka + Veřejné poděkování na Youtube
Přispějte 50 000 Kč a více

Královský rádce DVORNÍ ASTROLOG – Desková hra MONOPOLY a Rádcovská měsíční permanentka + Veřejné poděkování na Youtube

Zbývá 1/1

Pro vás – dárce velké finanční pomoci – máme měsíční permanentku. Umožní vám a vašim dětem celodenní nepřetržitou zábavu v HH.

Touha hrát si je přirozená a neopouští nás po celý život, jen hračky se mění. Užijte si zábavu s dětmi nebo se svými příteli a zavzpomínejte na klasické deskovky, které nás bavily a bývaly celý náš svět. 

Navíc vám veřejně poděkujeme ve speciálním videu na našem youtube kanálu. Protože je zač.

Odměna Zbývá 1/1

• Desková hra MONOPOLY 
• Měsíční vstup pro vás a vaše děti
• Poděkování a zmínění vašeho jména na našem youtube kanálu
• Stříbrná královská koruna od nejlepší cukrářky ve Zlíně
• Plyšový dráček Nicnedělák
• Tištěný originál naší pohádky s vaším jménem u pohádkové postavy
• Možnost výběru hračky, kterou dětem do herničky vaším jménem pořídíme
• Tištěný roční kalendář A3 s fotkou dětí ze dne otevření
• VIP vstup v den otevření HH pro vás, vašeho partnera a vaše děti, setkání s námi a voňavá kávička (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• Video ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Královský rádce NEJVYŠŠÍ KANCLÉŘ - Desková hra OSADNÍCI z Katanu a Rádcovská měsíční permanentka + Veřejné poděkování na Youtube
Přispějte 50 000 Kč a více

Královský rádce NEJVYŠŠÍ KANCLÉŘ – Desková hra OSADNÍCI z Katanu a Rádcovská měsíční permanentka + Veřejné poděkování na Youtube

Zbývá 1/1

Pro vás – dárce velké finanční pomoci – máme měsíční permanentku. Umožní vám a vašim dětem celodenní nepřetržitou zábavu v HH.

Touha hrát si je přirozená a neopouští nás po celý život, jen hračky se mění. Užijte si zábavu s dětmi nebo se svými příteli a zavzpomínejte na klasické deskovky, které nás bavily a bývaly celý náš svět. 

Navíc vám veřejně poděkujeme ve speciálním videu na našem youtube kanálu. Protože je zač.

Odměna Zbývá 1/1

• Desková hra OSADNÍCI z Katanu
• Měsíční vstup pro vás a vaše děti
• Poděkování a zmínění vašeho jména na našem youtube kanálu
• Stříbrná královská koruna od nejlepší cukrářky ve Zlíně
• Plyšový dráček Nicnedělák
• Tištěný originál naší pohádky s vaším jménem u pohádkové postavy
• Možnost výběru hračky, kterou dětem do herničky vaším jménem pořídíme
• Tištěný roční kalendář A3 s fotkou dětí ze dne otevření
• VIP vstup v den otevření HH pro vás, vašeho partnera a vaše děti, setkání s námi a voňavá kávička (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• Video ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

Nejvyšší rádce VÉVODA a VÉVODKYNĚ (vy a váš partner) - Královská obuv Bosky Funky a Vévodská roční permanentka + Desková hra JUMANJI
Přispějte 100 000 Kč a více

Nejvyšší rádce VÉVODA a VÉVODKYNĚ (vy a váš partner) – Královská obuv Bosky Funky a Vévodská roční permanentka + Desková hra JUMANJI

Zbývá 1/1

Zlín je město obuvi, proto jsme pro vás nechali vytvořit originální zábavnou kolekci nejoblíbenějších barefoot bot značky Bennon a nazvali je Bosky Funky. Kromě zdraví vám do života přinesou originalitu a barevnost, kterou mají všechny děti tolik rády. 

Pro vás – dárce velké finanční pomoci – máme roční permanentku. Umožní vám a vašim dětem celodenní nepřetržitou zábavu v HH, kdykoliv budete chtít.

Touha hrát si je přirozená a neopouští nás po celý život, jen hračky se mění. Užijte si zábavu s dětmi nebo se svými příteli a zavzpomínejte na klasické deskovky, které nás bavily a bývaly celý náš svět. 

Odměna Zbývá 1/1

• Roční vstup pro vás a vaše děti
• 2× nejoblíbenější obuv u královského dvora Bosky Funky zn. Bennon 
• Desková hra Jumanji
• Poděkování a zmínění vašeho jména na našem youtube kanálu
• Stříbrná královská koruna od nejlepší cukrářky ve Zlíně
• Plyšový dráček Nicnedělák
• Tištěný originál naší pohádky s vaším jménem u pohádkové postavy
• Možnost výběru hračky, kterou dětem do herničky vaším jménem pořídíme
• Tištěný roční kalendář A3 s fotkou dětí ze dne otevření
• VIP vstup v den otevření HH pro vás, vašeho partnera a vaše děti, setkání s námi a voňavá kávička (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• Video ze dne otevření HH (na e-mail)
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH
• Královské vyznamenání za pomoc dětem (na e-mail)

KRÁL a KRÁLOVNA (vy a váš partner) - Čestné jmenování královskou rodinou a Královská celoživotní permanentka + Desková hra ZAKLÍNAČ - Starý svět
Přispějte 160 000 Kč a více

KRÁL a KRÁLOVNA (vy a váš partner) – Čestné jmenování královskou rodinou a Královská celoživotní permanentka + Desková hra ZAKLÍNAČ – Starý svět

Zbývá 1/1

Jako známku našeho vděku za nejvyšší možný finanční příspěvek, si vás a vašeho životního partnera dovolíme jmenovat čestným králem a královnou Přerovanského  království a předat (nebo poslat) vám korunovační listinu.

Vládněte dlouho, ve zdraví, čestně a spravedlivě.

Ve skutečnosti ale váš příspěvek nejde dostatečně ocenit. Děkujeme. 

Zároveň pro vás – dárce velké finanční pomoci – máme celoživotní permanentku. Umožní vám a vašim dětem celodenní nepřetržitou zábavu v HH, kdykoliv budete chtít.

Touha hrát si je přirozená a neopouští nás po celý život, jen hračky se mění. Užijte si zábavu s dětmi nebo se svými příteli u klasické deskové hry.

Odměna Zbývá 1/1

• Tištěné jmenování čestnou královskou rodinou Přerovanského království
• Celoživotní vstup pro vás a vaše děti
• Desková hra Zaklínač – Starý svět
• Zlatá královská koruna od nejlepší cukrářky ve Zlíně
• Poděkování a zmínění vašeho jména na našem youtube kanálu
• 2× nejoblíbenější obuv u královského dvora Bosky Funky zn. Bennon 
• Plyšový dráček Nicnedělák
• Tištěný originál naší pohádky s vaším jménem u pohádkové postavy
• Možnost výběru hračky, kterou dětem do herničky vaším jménem pořídíme
• Tištěný roční kalendář A3 s fotkou dětí ze dne otevření
• VIP vstup v den otevření HH pro vás, vašeho partnera a vaše děti, setkání s námi a voňavá kávička (na e-mail)
• Video ze dne otevření HH (na e-mail)
• Samolepky, které budou dostávat všechny děti, co do HH přijdou
• Poděkování a uvedení vašeho jména na webu, fb a zdi v HH