Projekt ukončen:

ZVĚRSTVO – bakalářský film

Vybráno 0 Kč 29 510 Kč
100 000 Kč
 -
24 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
1 230 Kč
Průměrná výše příspěvku
5 000 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

ZVĚRSTVO – bakalářský film

Zakladatel
Karolína Hlavičková
Datum přidání
30. 11. 2023

Představení projektu

Vítejte na naší crowdfundingové kampani pro absolventský film Zvěrstvo. V hlavní roli s Miroslavem Krobotem.

Chcete vidět, jak to dopadne, když se v jedné místnosti sejdou myslivci a proti nim veganští aktivisté? Nahou veganku, co se polévá krví? Lidi co se sami proměňují ve zvířata? Podpořte náš film na Doniu!

Příběh začíná zcela nevinně, kdy šéf myslivců (Miroslav Krobot) pořádá myslivecké hody. Ovšem od začátku se z neznámých důvodů všechno kazí. Nejprve nedojde tolik lidí, kolik očekával, pak někdo pomíchá pořádí darů pro hosty a zničehonic zmizí i šéf obsluhy. Nevadí i přesto zábava v sále eskaluje za doprovodu dechovky. Když v tom do sálu vběhne nahá žena a polévá se krví. Za ní se hned přidává parta oděta do mysliveckých oblečků a s puškami v rukách. Pravda odhalena! Jedná se o infiltrované veganské aktivisty, kteří se celou dobu vydávali za obsluhu! Propuká chaos a lov na lidi začíná! Šéf myslivců končí svázan k židli s jablkem v ústech, někteří se snaží utéct, někdo se rve a někdo končí pod stolem. Co bude dál? Jak tohle celé může dopadnout?

Jedná se o komediální krátkometrážní film, neotřelý provokativní příběh plný nevhodných vtípků, mrtvých zvířat, alkoholu, tance, gradujícího chaosu a hlavně bakalářský  film 3. ročníku Audiovizuální tvorby na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Přesně tam, kde film ke konci 20. let začínal, teď my o jedno století později pokračujeme a

bortíme jeho hranice!

Kdo za projektem stojí?

Jsme studenti Fakulty multimediálních komunikací na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a potřebujeme vaši podporu k dokončení našeho ambiciózního absolventského filmu. Film je společným dílem studentů a nadaných profesionálů, kteří nám věnovali svůj čas a talent. Pomozte nám dosáhnout našeho cíle a dokončit náš filmový projekt!

Karolína Hlavičková – režisérka a scénáristka

Jmenuji se Karolína Hlavičková, jsem režisérkou a scenáristkou filmu Zvěrstvo. Mám za sebou natočených již několik krátkometrážních filmů jako Sama – film o první menstruaci, Kde je ta Alena – příběh o staré ženě trpící alzheimerovou chorobou nebo Hotel Saloon, jenž je místem ztracených existencí. Moje filmy se vyznačují jistou kontroverzí a určitou provokací. Zvěrstvem chci poukázat na to, že každý z nás má kousek zvířete v sobě a každý se občas nechá unést svými pudy. Často na opačných stranách barikády stojí stejní lidé, stejné charaktery, kteří se neshodnou pouze na jedné jediné věci. Tato neshoda v nich dokáže vyvolat nesmyslnou nesnášenlivost vůči druhé skupině. Hlavní myšlenkou díla je tedy to, že násilná ideologie nikam neveda a že je důležité se vzájemně respektovat. To vše se nese v nadlehčeném pohledu, hravě a vesele.

Karel Turek – produkční

Jmenuji se Karel Turek, jsem studentem 3. ročníku na Fakultě Multimediálních Komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Na bakalářském filmu ZVĚRSTVO dělám produkčního. V průběhu studia jsem si v roli produkčního vyzkoušel prezentace projektů na Akcelerátoru České televize a v rámci Zlínského filmového festivalu pitching nadačního fondu Filmtalent Zlín. S režisérkou Karolínou Hlavičkovou spolupracuji již na několikátém filmu. Věřím že i tento filmu bude plný neotřelých hereckých výkonů a rozproudí nejednu debatu nad tématy, které mohou rozdělovat společnost, kterou nakonec sjednotí. Jedním z mých úkolů při preprodukci filmu je i finanční zajštění projektu. Protože je výroba filmu finančně nákladná obracíme se celý štáb na Vás a věříme, že nám pomůžete natočit náš bakalářský film.

Matěj Hrudička – spoluscénárista

Ahoj, jsem Matěj Hrudička, scenárista a cinefil. Na Zvěrstvu pracuji s Karolínou na scénáři. Šel jsem do projektu, abych mohl postavám házet co nejvíc klacků a parohů pod nohy a sledovat ten krásný krvavý chaos.

Ivana Džhanovská – kameramanka

Zdravím, tady Ivana Džhanovská. Jsem kameramanka tohoto filmu. Mám za sebou několik let cestování po světě a snímání světa okolo.  Spolu s režisérkou a produkčním tvoříme jádro projektu a jedná se již o náš čtrtý projekt, na kterém spolupracujeme. Ráda převádím myšlenky a pocity do obrazu. Jen počkej, až uvidíš Zvěrstvo!

Josefína Šlechtová – střihačka

Jméno mé jest Josefína Šlechtová, u tohoto filmu vystupuji v roli střihačky. Ač stříhám pouze tento film, tak upozorňuji… Dávejte si bacha na své prsty, neb jak se rozjedu, tak mě jen tak něco nezastaví. Ptáte se, proč tento film? Já sama vlastně nevím. Dle mého by bylo nejlepší nechat promluvit film samotný, neb ten nejlépe ví, co nám chce sdělit. Co ale vím jistě, tak jest to, že humor a satira jsou nejlepšími pomocníky k získání nadhledu nad sebou samotným, svým konáním, a nad celou společností. Tak pojďte s námi vystoupit z křeččích životů a vynést na světlo jedno z aktuálních témat naší společnosti. Tak co, chceme zůstat Zvěrstvem?

Lukáš  Lülei – zvukař

Lukáš Lülei zbožňuje zvuk a vše s ním spojené. Ve volných chvílích běhá venku s mikrofony a snaží se zachytit bohaté atmosféry okolí, nebo sedí doma a kouká na evropské filmy. Většinu dní je ale zavřený sám v temném studiu, kde pracuje na postprodukci seriálů.

Roman Ondráš – setdesigner

Volám sa Roman Ondráš. Vo filme mám úlohu scénografa a pracujem s rekvizitami. Na projekte sa mi páči jeho vízia a ambícia. Rovnako ma zaujíma aj aktuálna spoločenská téma, ktorú rozoberá a spôsob, akým ju vyjadruje.

Na co vybrané peníze použijeme?

Chceme vytvořit kvalitní filmový zážitek, a to zahrnuje zaplacení našich talentovaných herců, včetně Miroslava Krobota, který hraje hlavní roli. Vaše podpora nám umožní nabídnout hercům, kteří hrají ve filmu, spravedlivé honoráře. Peníze také půjdou na výpomocné technické vybavení a dekorace, které budou klíčové pro vytvoření autentického prostředí ve filmu.

Podpořte Nás a získejte unikátní odměny. 

Vaše finanční podpora nám umožní:

  • Zaplatit talentované herce: Miroslav Krobot a další skvělí herci, kteří podporují mladé talenty.
  • Vytvořit autentické dekorace: Honosný večírek si zaslouží jedinečné a nádherné dekorace.
  • Kostýmy: Věrohodné a zajímavé kostýmy pro naše herce.
  • Catering: Zajištění jídla pro několikačlený štáb i herecké obsazení.
  • Zajistit kvalitní techniku: Pomůže nám to zajistit profesionální vzhled a zvuk celého filmu.
  • Podpořit tvůrčí prostředí: Studenti ze Zlína a herci nejen šumperského divadla budou zapojeni, vytvářejíce skvělou spolupráci.

Děkujeme za váš zájem a podporu naší crowdfundingové kampaně na Doniu. Společně můžeme vytvořit něco úžasného!

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Velkorysý přispěvatel
250 Kč  •  28. 2. 2024 9:47
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  28. 2. 2024 8:27
Milý přispěvatel
1 500 Kč  •  27. 2. 2024 18:19
Štědrý přispěvatel
250 Kč  •  26. 2. 2024 16:00
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  26. 2. 2024 15:40
Velkorysý přispěvatel
250 Kč  •  26. 2. 2024 15:29
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  23. 2. 2024 20:43
Štědrý přispěvatel
1 000 Kč  •  23. 2. 2024 18:22
Štědrý přispěvatel
2 000 Kč  •  22. 2. 2024 22:49
Vydra
760 Kč  •  22. 2. 2024 8:56
Držím palce a fandím českému filmu.
Harry Balzac
500 Kč  •  20. 2. 2024 17:58
Enjoy!
Štědrý přispěvatel
5 000 Kč  •  20. 2. 2024 13:10
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  20. 2. 2024 4:24
Milý přispěvatel
2 000 Kč  •  19. 2. 2024 22:29
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
1 500 Kč  •  13. 2. 2024 18:14
Velkorysý přispěvatel
750 Kč  •  6. 2. 2024 0:10
Laskavý přispěvatel
250 Kč  •  6. 1. 2024 13:08
Dobrosrdečný přispěvatel
1 000 Kč  •  31. 12. 2023 14:08
Přispěvatel, který je pro každou dobrost
2 500 Kč  •  25. 12. 2023 20:01
Laskavý přispěvatel
2 500 Kč  •  25. 12. 2023 19:59
Štědrý přispěvatel
250 Kč  •  15. 12. 2023 12:24
Velkorysý přispěvatel
750 Kč  •  15. 12. 2023 9:40
Laskavý přispěvatel
3 000 Kč  •  6. 12. 2023 11:41
Velkorysý přispěvatel
500 Kč  •  2. 12. 2023 23:52

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu