Sbírka ukončena:

Hvězdy dětem pomáhají Vanesce z dětského domova

Vybráno 0 Kč 200 Kč
8 000 Kč
Hvězdy dětem pomáhají Vanesce z dětského domova
2 dárci
Celkem se zapojilo
100 Kč
Průměrná výše daru
100 Kč
Nejvyšší dar
91 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Hvězdy dětem pomáhají Vanesce z dětského domova

Vybráno 0 Kč 200 Kč
8 000 Kč
Datum přidání
3. 5. 2021

Kdo sbírku organizuje?

Hvězdy dětem je spolek, který se zaměřuje na podporu volnočasových aktivit dětí z dětských domovů a na přípravu mládeže na jejich zaměstnání. Jejich cílem je podpora zájmů a talentu dětí sociálně ohrožených, dětí v dětských domovech i v zařízeních pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

Podpořte s námi děti z dětských domovů, které jsou nyní ve složité situaci, jsou sociálně izolované v dětském domově, bez možnosti návštěv, bez kontaktu s kamarády ze školy, bez návštěv školy a zájmových kroužků. Pomozte dětem naplnit jejich volný čas a zpříjemnit jim tuto složitou dobu.

Spolupracují s DD Litoměřice, Most, Počernice, Solenice, Unhošť, Tábor. V tomto konkrétním případě půjde o pomoc Vanesce, jejíž příběh se dozvíte níže. 

* Fotografie jsou ilustrativní, z archívu spolku Hvězdy dětem.  Z důvodu ochrany osobních údajů jsou použity vlastní autoportréty dětí. Jde zároveň o zajímavou projekci,  jak se děti samy vidí. :-)

                     

Komu pomůžeme?

Vaneska je naše nejmladší dítko v domově. Starší děti se o ní moc rádi starají a pomáhají jí. Když do dětského domova Vaneska přišla, bylo to na svůj věk ještě takové miminko, co špatně chodí, nemluví a moc toho neumí. Během necelého roku úplně rozkvetla. Běhá, povídá, zpívá a dělá vše, co by měla a mnohem víc. Je to takový mimi šéf, který dokáže velet i starším dětem. Každý, kdo jí pozná, se do ní hned zamiluje.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Vaneska má moc ráda Minnie Mouse. Prosíme, složte se jí na postýlku  Minnie Mouse.

Pokud se vybere méně, finance budou využity k částečné úhradě psychoterapie dítěte.

Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  2. 8. 2021 9:56
DobroDárce
100 Kč  •  7. 5. 2021 13:12

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám