Úspěšně vybráno:

Pomohli jste přispět na větší auto přizpůsobené pro Sofinku a její pomůcky

Vybráno 0 Kč 915 741 Kč
908 000 Kč
 -
2 420 dárců
Celkem se zapojilo
378 Kč
Průměrná výše daru
50 000 Kč
Nejvyšší dar
115 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste přispět na větší auto přizpůsobené pro Sofinku a její pomůcky

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Iveta Petrovická
Datum přidání
30. 8. 2022
Poslední aktualita

11. 4. 2023 12:33

Auto je již doma!

Milí dárci, kamarádi, naši dobří Andělé,

ještě jednou bychom Vám chtěli z celého srdce poděkovat za Vaši pomoc s pořízením velkého auta pro převoz Sofinky a všech jejich pomůcek.

Je pro nás velkým potěšením se s Vámi podělit o radostnou zprávu, že automobil jsme minulý týden převzali od dodavatele. 

Tolik prostoru! Sem už se vejde všechno, co Sofinka při každé cestě mimo domov potřebuje. V následujícím měsíci ještě čeká autíčko úprava podlahy a montáž nájezdové rampy a pak už hurá vstříc novým pokrokům a také zážitkům.

Děkujeme Vám všem za finanční podporu i krásné vzkazy. Velmi si Vaší pomoci vážíme. Pokud byste chtěli i nadále sledovat naši cestu za léčbou a pokroky, můžete sledovat náš IG @nadeje_pro_sofinku a FB @nadejeprosofinkuSMA .

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Kdo sbírku organizuje?

Sofinka je 4,5 letá slečna, která se narodila se vzácným genetickým onemocněním – nejtěžší formou spinální svalové atrofie (SMA1). V tu dobu ještě v ČR nebyla dostupná léčba pro SMA a my jsme hledali záchranu, kde se dalo…

Jsme čtyřčlenná rodina z Pardubic, které se před 4,5 lety převrátil život vzhůru nohama… Narodila se nám druhá dcera, která se však od narození nehýbala. Po sérii vyšetření jí ve 3 měsících byla potvrzena spinální svalová atrofie nejtěžšího stupně. V tu dobu ještě nebyla v ČR běžně dostupná léčba a pro nás to bylo období černa a beznaděje.

Týdny jsme nespali a hledali možnost, jak naši dcerku zachránit. Našli jsme zahraniční studii, díky které Sofinka podstoupila v 5,5 měsících genovou terapii Zolgensma, jako první české dítě, a díky které se „znova“ narodila. Celá rodina jsme se kvůli studii museli přestěhovat doslova ze dne na den do Bostonu v USA a to na déle než rok, kdy byla dcera pozorovaná odborníky a podstupovala pravidelně velmi náročná vyšetření.

Ačkoli to bylo nepředstavitelně těžké období, jsme za něj vděční, protože lék dceři zachránil život a zastavil progresi nemoci.

Komu pomůžeme?

Po narození Sofinka vypadala jako zdravé miminko. Během následujících pár týdnů ale přestala hýbat ručičkama i nožičkama a nakonec hýbala jen prsty na rukách. Ve třech měsících byla definitivně potvrzena spinální svalová atrofie 1. typu (SMA1), tedy nejtěžší forma SMA.

V tu dobu ještě v ČR nebyla běžně dostupná léčba. Nemohli a nechtěli jsme se smířit s tím, že by Sofinka měla zemřít. Hledali jsme po celém světě možnosti a našli v USA studii na nový lék Zolgensma. Velmi trnitou cestou se nám Sofinku podařilo do studie dostat a tak v pěti měsících podstoupila genovou terapii pro SMA. Museli jsme pak strávit déle než rok v USA, odloučeni od rodiny a přátel a podrobovat Sofinku pravidelným náročným kontrolám v nemocnici. Po genové terapii se progrese nemoci zastavila. Nyní stále létáme do USA 2× ročně na kontroly.

Po návratu do ČR bohužel začala Sofinka, i přes intenzivní rehabilitace, v motorickém vývoji stagnovat. V tu dobu byl již v ČR schválený lék pro SMA fungující na jiném principu než genová terapie a lékaři z Bostonu nám bylo doporučeno tuto léčbu doma zahájit, aby se docílilo vyššího efektu léčby, jelikož Sofinka byla opravdu velmi slabá od narození.

Bohužel tato léčba nám zde nebyla schválena, ačkoli Sofince POJIŠŤOVNA DOSUD ŽÁDNOU LÉČBU NEHRADILA. Vybojovali jsme tedy další studii na léčbu založenou na tomto druhém principu, tentokrát v Římě, kam se Sofinkou od ledna 2020 4× ročně dojíždíme, aby mohla mít lék, který ji velmi pomáhá v další cestě k pokrokům a k tomu největšímu snu, prvnímu krůčku. Až studie skončí, nevíme, co si počneme…

V prosinci Sofinka oslaví 5.narozeniny. Od jejích 5 měsíců s ní denně cvičíme, dojíždíme na pravidelné fyzioterapie, 4× za rok absolvujeme neurorehabilitační pobyt, 1× za rok lázeňský pobyt. Sofinka nezahálí ani chviličku.

Když uvážíme původní prognózu, za zázrak považujeme už jen fakt, že žije, sama dýchá, sama jí, mluví, je velice chytrá a zvídavá. A pořád se směje. Díky další léčbě, pravidelným fyzioterapiím a kompenzačním pomůckám dělá Sofča stále velké motorické pokroky a my jsme šťastní a vděční, že se to děje a že jsme čtyřčlenná rodina.

Sofinka je statečná holka s velkým srdcem a bojovným duchem, která nikdy nic nevzdala, i když to mnohokrát bylo hodně těžké. Vyzařuje z ní stále dobrá nálada a velká touha po životě. Naším snem je, aby jednou dokázala žít samostatný a šťastný život a stále nepřestáváme věřit, že se jednou dokáže postavit na vlastní nožičky.

Jedinou nynější cestou, jak dělat další pokroky, posílit nožičky a zádíčka a jak předejít zhoršení kyfoskoliózy, jsou opakované intenzivní rehabilitace, za kterými pravidelně dojíždíme.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Sofinka je skoro pětiletá slečna, která ke svému životu potřebuje spoustu pomůcek a to při každé cestě mimo domov. A jelikož její pomůcky jsou stále větší a větší, stejně jako roste Sofinka, už se do našeho současného automobilu nevejdeme.

Abychom se Sofinkou mohli absolvovat všechny cesty za léčbou a žít co nejplnohodnotnější život, potřebujeme pořídit větší a spolehlivější auto, které by uvezlo všechny potřebné pomůcky a zajistilo Sofince dostatečné pohodlí při dlouhých náročných cestách za léčbou, za rehabilitacemi, za lepším životem…

Automobil je neodmyslitelnou součástí našeho života a neumíme si bez něj představit jediný den. Denně dojíždíme k lékařům a na rehabilitace, několikrát za rok na neurorehabilitační pobyty a do lázní a hlavně jezdíme kvůli léčbě 4× – 6× ročně do zahraničí.

A právě zahraniční léčba a rehabilitace jsou stěžejní pro to, aby mohla Sofinka dělat pokroky. 

Za Vaše příspěvky bude pořízen vůz Toyota Verso s nájezdovou plošinou a pohodlnou sedačkou pro Sofinku.

Pokud by se nepodařilo vybrat celou částku, zbytek vozu by byl uhrazen z vlastních zdrojů či formou půjčky. Pokud by se naopak podařilo vybrat více, penízky budou použity na celoživotně potřebné neurorehabilitace.

Za jakýkoliv finanční příspěvek velmi děkujeme!

Sofinka, sestřička Anetka, rodiče Iveta a Luboš

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

11. 4. 2023 12:33

Auto je již doma!

Milí dárci, kamarádi, naši dobří Andělé,

ještě jednou bychom Vám chtěli z celého srdce poděkovat za Vaši pomoc s pořízením velkého auta pro převoz Sofinky a všech jejich pomůcek.

Je pro nás velkým potěšením se s Vámi podělit o radostnou zprávu, že automobil jsme minulý týden převzali od dodavatele. 

Tolik prostoru! Sem už se vejde všechno, co Sofinka při každé cestě mimo domov potřebuje. V následujícím měsíci ještě čeká autíčko úprava podlahy a montáž nájezdové rampy a pak už hurá vstříc novým pokrokům a také zážitkům.

Děkujeme Vám všem za finanční podporu i krásné vzkazy. Velmi si Vaší pomoci vážíme. Pokud byste chtěli i nadále sledovat naši cestu za léčbou a pokroky, můžete sledovat náš IG @nadeje_pro_sofinku a FB @nadejeprosofinkuSMA .

29. 12. 2022 15:24

Děkujeme za splnění velkého přání

O Vánocích se dějí zázraky! A TO JEN DÍKY VÁM !!! ❤️

2419 hodných lidi dokázalo zázrak a splnilo nám obrovský sen. Díky Vám můžeme pořídit velké auto, kam se vejde elektrický vozík, manuální vozík, vertikalizační zařízení, kašlací asistent, žíněnka, zavazadla a celá rodina… Už žádná “Sofiina volba”, která pomůcka bude muset zůstat doma, až někam pojedeme!!!

Máme obrovskou radost. A také máme radost, že jste tu radost sdíleli s námi. Příval krásných zpráv po naplnění sbírky byl tak spontánní a nádherný, že jsme dojetím nedokázali zastavit slzy, kolik úžasných lidi je v tom s námi.

Děkujeme! Děkujeme! Děkujeme! Za splnění snu, který by nikdy nebylo v našich silách zrealizovat. Jste úžasní ❤️❤️❤️

@toyotaceskarepublika a @olfincar_ , kterým tímto ještě jednou děkujeme za individuální cenu vozu, potvrdili dodání auta na přelomu ledna a února a my se na něj už moc těšíme a určitě Vám ukážeme, jak se tam vejdeme 💪❤️

#splnenysen #zazrakysedeji #autosofince #toyota #dekujeme

Krásné Vánoce a mnoho zdraví v příštím roce přáleté  ❤️❤️❤️

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  23. 12. 2022 22:35
Katka
432 Kč  •  22. 12. 2022 9:09
Symbolická koruna za každý měsíc mého života ve zdraví 🙏
DobroDárce
1 200 Kč  •  21. 12. 2022 23:29
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  21. 12. 2022 21:30
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  21. 12. 2022 19:15
DobroDárce
5 000 Kč  •  21. 12. 2022 19:15
Hana M.
5 000 Kč  •  21. 12. 2022 18:26
Krásné Vánoce přejeme, ať autíčko splní očekávání a dobře slouží.
Hanka Z.
500 Kč  •  21. 12. 2022 17:02
Hodně štěstí Sofince i celé vaší rodině... ♥
Martina
300 Kč  •  21. 12. 2022 15:39
Šťastný dárce♥️
Štědrý dárce
200 Kč  •  21. 12. 2022 12:54
DobroDárce
300 Kč  •  21. 12. 2022 12:53
Dárce, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  21. 12. 2022 12:15
Velkorysý dárce
600 Kč  •  21. 12. 2022 12:12
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  21. 12. 2022 11:56
DobroDárce
600 Kč  •  21. 12. 2022 11:21
Laskavý dárce
200 Kč  •  21. 12. 2022 11:16
Velkorysý dárce
500 Kč  •  21. 12. 2022 11:08
Pavel H.
1 000 Kč  •  21. 12. 2022 10:57
Sleduji Vaši cestu, jste stateční a přeji Sofince jen to nejlepší!
Velkorysý dárce
300 Kč  •  21. 12. 2022 10:53
Štědrý dárce
300 Kč  •  21. 12. 2022 10:52
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  21. 12. 2022 10:20
Laskavý dárce
600 Kč  •  21. 12. 2022 9:54
Milý dárce
500 Kč  •  21. 12. 2022 8:45
Milý dárce
1 000 Kč  •  20. 12. 2022 21:14
Štědrý dárce
600 Kč  •  20. 12. 2022 16:45
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  20. 12. 2022 15:00
Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  20. 12. 2022 12:53
Laskavý dárce
300 Kč  •  20. 12. 2022 11:33
Milý dárce
1 000 Kč  •  20. 12. 2022 11:22
Kristýna Š.
600 Kč  •  20. 12. 2022 9:18
Krásné Vánoce 🥰
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  20. 12. 2022 8:31
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  20. 12. 2022 8:16
Laskavý dárce
100 Kč  •  20. 12. 2022 4:29
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  19. 12. 2022 23:31
Laskavý dárce
300 Kč  •  19. 12. 2022 23:21
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 12. 2022 22:34
NiXE Development s.r.o.
1 500 Kč  •  19. 12. 2022 22:27
Držíme pěsti.
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 12. 2022 22:05
Milý dárce
50 Kč  •  19. 12. 2022 21:56
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  19. 12. 2022 19:36
DobroDárce
300 Kč  •  19. 12. 2022 19:32
DobroDárce
300 Kč  •  19. 12. 2022 14:39
Milý dárce
300 Kč  •  19. 12. 2022 9:05
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  19. 12. 2022 8:46
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  19. 12. 2022 7:51
Laskavý dárce
20 000 Kč  •  19. 12. 2022 7:46
Lucka
600 Kč  •  19. 12. 2022 7:04
Držím Vám moc pěsti a posílám spoustu síly a energie
DobroDárce
1 000 Kč  •  18. 12. 2022 23:41
Velkorysý dárce
200 Kč  •  18. 12. 2022 23:30
Laskavý dárce
300 Kč  •  18. 12. 2022 22:28
Velkorysý dárce
300 Kč  •  18. 12. 2022 22:28
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  18. 12. 2022 22:21
Barbora Š.
200 Kč  •  18. 12. 2022 20:01
Držím pěsti!
Štědrý dárce
5 000 Kč  •  18. 12. 2022 19:26
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  18. 12. 2022 19:13
Dárce, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  18. 12. 2022 18:42
Laskavý dárce
500 Kč  •  18. 12. 2022 17:51
Milý dárce
1 000 Kč  •  18. 12. 2022 17:12
Renata L.
600 Kč  •  18. 12. 2022 15:51
Krasne svátky :-)
Štědrý dárce
150 Kč  •  18. 12. 2022 15:39
Marek Žabčík
1 000 Kč  •  18. 12. 2022 15:30
Ať Vám to se Sofinkou hezky jezdí a hodně štestí :)
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  18. 12. 2022 15:29
Milý dárce
111 Kč  •  18. 12. 2022 15:07
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  18. 12. 2022 15:01
Milý dárce
100 Kč  •  18. 12. 2022 13:58
Milý dárce
5 000 Kč  •  18. 12. 2022 13:38
Velkorysý dárce
300 Kč  •  18. 12. 2022 13:25
Velkorysý dárce
100 Kč  •  18. 12. 2022 13:09
Velkorysý dárce
500 Kč  •  18. 12. 2022 12:22
Lída
333 Kč  •  18. 12. 2022 10:39
Jste úžasní, držte se
Ajska
200 Kč  •  18. 12. 2022 9:44
Držím palce 🙏
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  18. 12. 2022 2:28
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  17. 12. 2022 22:59
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  17. 12. 2022 22:23
Jiří s rodinou
2 000 Kč  •  17. 12. 2022 21:59
Smekáme před vůli krásné malé slečny a celé rodiny. Krásné svátky
Laskavý dárce
5 000 Kč  •  17. 12. 2022 20:11
Velkorysý dárce
600 Kč  •  17. 12. 2022 15:31
Laskavý dárce
3 500 Kč  •  17. 12. 2022 13:52
Veru
500 Kč  •  17. 12. 2022 10:44
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  16. 12. 2022 15:17
DobroDárce
2 000 Kč  •  16. 12. 2022 13:42
Simona
100 Kč  •  16. 12. 2022 13:17
Krásné Vánoce ❤️
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  16. 12. 2022 11:02
Štědrý dárce
500 Kč  •  16. 12. 2022 9:58
Velkorysý dárce
600 Kč  •  16. 12. 2022 8:09
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  15. 12. 2022 22:49
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  15. 12. 2022 22:37
Štědrý dárce
300 Kč  •  15. 12. 2022 8:03
Milý dárce
1 750 Kč  •  14. 12. 2022 20:16
Martin P.
1 000 Kč  •  12. 12. 2022 22:47
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  12. 12. 2022 21:23
Laskavý dárce
300 Kč  •  12. 12. 2022 18:32
Velkorysý dárce
191 Kč  •  12. 12. 2022 18:07
Milý dárce
100 Kč  •  12. 12. 2022 14:46
Tom Hatrik
300 Kč  •  12. 12. 2022 13:12
❤️
Milý dárce
100 Kč  •  12. 12. 2022 13:11
Milý dárce
2 000 Kč  •  11. 12. 2022 23:07
Velkorysý dárce
300 Kč  •  11. 12. 2022 22:16
DobroDárce
1 000 Kč  •  11. 12. 2022 20:41
Štědrý dárce
100 Kč  •  11. 12. 2022 15:14
Od Apolenky a Adletky
400 Kč  •  11. 12. 2022 13:53
Dodatečně krásné narozeniny
Milý dárce
150 Kč  •  11. 12. 2022 13:07
DobroDárce
300 Kč  •  11. 12. 2022 10:57
Milý dárce
500 Kč  •  7. 12. 2022 20:13
Matěj Štrobach
100 Kč  •  7. 12. 2022 19:25
Ahoj, držte se!!! Přeju hodně štěstí a zdraví Sofince!
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  7. 12. 2022 15:14
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  7. 12. 2022 11:26
Držíme pěsti a přejeme jen to nejlepší!
Milý dárce
300 Kč  •  7. 12. 2022 10:28
Milý dárce
200 Kč  •  7. 12. 2022 9:20
Velkorysý dárce
300 Kč  •  7. 12. 2022 8:56
Štědrý dárce
200 Kč  •  7. 12. 2022 7:23
Laskavý dárce
300 Kč  •  6. 12. 2022 23:58
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  6. 12. 2022 23:51
Sofinka Sofince <3
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  6. 12. 2022 23:23
Dárce, který je pro každou dobrost
33 Kč  •  6. 12. 2022 23:17
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  6. 12. 2022 23:14
Laskavý dárce
200 Kč  •  6. 12. 2022 22:29
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  6. 12. 2022 22:27
Milý dárce
500 Kč  •  6. 12. 2022 22:22
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  6. 12. 2022 22:22
DobroDárce
100 Kč  •  6. 12. 2022 22:08
DobroDárce
300 Kč  •  6. 12. 2022 22:07
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  6. 12. 2022 22:07
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  6. 12. 2022 22:06
DobroDárce
100 Kč  •  6. 12. 2022 22:04
Milý dárce
100 Kč  •  6. 12. 2022 21:50
Laskavý dárce
100 Kč  •  6. 12. 2022 21:39
DobroDárce
100 Kč  •  6. 12. 2022 21:35
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  6. 12. 2022 21:29
Milý dárce
200 Kč  •  2. 12. 2022 21:32
Jindra
1 000 Kč  •  2. 12. 2022 16:09
Nejkrásnější je šťastný dětský úsměv.
Lukáš Kobík
600 Kč  •  29. 11. 2022 10:35
Ať je co nejlépe!
DobroDárce
200 Kč  •  29. 11. 2022 8:04
Dobrosrdečný dárce
6 060 Kč  •  21. 11. 2022 20:40
Laskavý dárce
200 Kč  •  21. 11. 2022 19:22
Tereza Dolejská
100 Kč  •  21. 11. 2022 17:32
Držíme Ti pěsti,Sofi!!!
Jiří
1 000 Kč  •  19. 11. 2022 13:07
Držíme palce
DobroDárce
150 Kč  •  19. 11. 2022 10:01
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  19. 11. 2022 9:58
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  19. 11. 2022 8:07
Milý dárce
600 Kč  •  19. 11. 2022 8:01
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  19. 11. 2022 7:19
DobroDárce
100 Kč  •  19. 11. 2022 0:34
DobroDárce
250 Kč  •  19. 11. 2022 0:05
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  18. 11. 2022 23:17
Velkorysý dárce
300 Kč  •  18. 11. 2022 22:32
Laskavý dárce
200 Kč  •  18. 11. 2022 21:54
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 11. 2022 12:30
Laskavý dárce
300 Kč  •  14. 11. 2022 0:33
DobroDárce
100 Kč  •  13. 11. 2022 7:58
Ondra P.
1 000 Kč  •  11. 11. 2022 8:01
ať to Sofince lítá po Srnojedech, ať je líp.
DobroDárce
300 Kč  •  10. 11. 2022 18:08
Jakub N.
1 000 Kč  •  7. 11. 2022 21:52
Pro Sofinku k lepšímu cestovaní. Posílam pozdrav :)
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  7. 11. 2022 12:34
Hodně štěstí!
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  6. 11. 2022 22:38
Milý dárce
100 Kč  •  6. 11. 2022 18:23
Laskavý dárce
300 Kč  •  6. 11. 2022 16:17
Štědrý dárce
100 Kč  •  5. 11. 2022 8:35
DobroDárce
1 200 Kč  •  3. 11. 2022 15:45
Štědrý dárce
500 Kč  •  1. 11. 2022 15:21
Velkorysý dárce
300 Kč  •  30. 10. 2022 15:45
DobroDárce
500 Kč  •  29. 10. 2022 18:00
Velkorysý dárce
100 Kč  •  26. 10. 2022 20:38
Velkorysý dárce
500 Kč  •  24. 10. 2022 7:30
Milý dárce
277 Kč  •  23. 10. 2022 20:29
Laskavý dárce
220 Kč  •  23. 10. 2022 18:07
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  22. 10. 2022 17:36
Milý dárce
200 Kč  •  22. 10. 2022 14:07
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  22. 10. 2022 11:42
Štědrý dárce
300 Kč  •  22. 10. 2022 11:17
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  20. 10. 2022 11:58
DobroDárce
600 Kč  •  20. 10. 2022 7:59
Hana B.
300 Kč  •  19. 10. 2022 8:39
Držím palce, ať se podaří vybrat celou částku.
Laskavý dárce
100 Kč  •  18. 10. 2022 23:39
Milý dárce
600 Kč  •  18. 10. 2022 19:51
Štědrý dárce
600 Kč  •  18. 10. 2022 7:34
Milý dárce
50 Kč  •  17. 10. 2022 21:37
Štědrý dárce
100 Kč  •  17. 10. 2022 21:29
Milý dárce
300 Kč  •  17. 10. 2022 21:08
Velkorysý dárce
200 Kč  •  17. 10. 2022 20:45
Štědrý dárce
100 Kč  •  17. 10. 2022 20:29
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 10. 2022 19:53
Milý dárce
100 Kč  •  17. 10. 2022 15:40
DobroDárce
100 Kč  •  17. 10. 2022 15:10
Velkorysý dárce
100 Kč  •  17. 10. 2022 14:34
Velkorysý dárce
300 Kč  •  17. 10. 2022 13:16
Velkorysý dárce
239 Kč  •  17. 10. 2022 10:00
Laskavý dárce
300 Kč  •  17. 10. 2022 9:31
Milý dárce
150 Kč  •  17. 10. 2022 9:00
Velkorysý dárce
100 Kč  •  17. 10. 2022 7:00
Laskavý dárce
100 Kč  •  17. 10. 2022 7:00
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  17. 10. 2022 6:40
DobroDárce
100 Kč  •  17. 10. 2022 2:00
Milý dárce
100 Kč  •  17. 10. 2022 2:00
Velkorysý dárce
50 Kč  •  17. 10. 2022 2:00
Velkorysý dárce
100 Kč  •  17. 10. 2022 2:00
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  16. 10. 2022 17:09
Velkorysý dárce
111 Kč  •  16. 10. 2022 15:57
Milý dárce
1 000 Kč  •  16. 10. 2022 15:47
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  16. 10. 2022 10:57
Štědrý dárce
100 Kč  •  14. 10. 2022 15:12
Nela’shelper
600 Kč  •  14. 10. 2022 13:04
Hodně štěstí 🍀
Aneta
300 Kč  •  14. 10. 2022 9:29
Držíme palce, Sofinko!
Iva V.
100 Kč  •  14. 10. 2022 8:59
Hodně štěstí, držte se!!!!!!
Simona
100 Kč  •  14. 10. 2022 8:48
Držíme palce ❤️
Adri
200 Kč  •  14. 10. 2022 8:43
Hodně stěstí🙏🏻🍀
Michaela V.
100 Kč  •  14. 10. 2022 7:52
Držíme Ti palečky, princezno ❤️
Markéta
100 Kč  •  13. 10. 2022 21:43
Posílám mnoho sil ❤️
Martina Top.
1 000 Kč  •  13. 10. 2022 21:05
Držte se ❤ vše je možné ❤
Velkorysý dárce
100 Kč  •  13. 10. 2022 21:02
Sofinko drž se!✊
Marcela
150 Kč  •  13. 10. 2022 20:50
Tak Sofinko, ještě jednou, a ať už se to povede ✊
Martina Netopilova
100 Kč  •  13. 10. 2022 20:41
Držíme pěsti, Sofinko!🙏🙏❤️
Velkorysý dárce
200 Kč  •  13. 10. 2022 20:33
❤️
Lenka
150 Kč  •  12. 10. 2022 19:53
❤️❤️❤️❤️
J
300 Kč  •  12. 10. 2022 19:42
🍀🍀🍀
Albionka
100 Kč  •  11. 10. 2022 14:40
Kristýna
100 Kč  •  10. 10. 2022 19:00
Přejeme ti hodně štěstí Sofinko.
Dobrodárkyně
10 858 Kč  •  1. 10. 2022 18:23
Hodně štěstí!
Veronika
1 000 Kč  •  1. 10. 2022 14:06
Sofinko, ať na přímluvu Panny Marie dojdeš k uzdravení ❤️
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  30. 9. 2022 12:49
Bojujte, určitě to zvládnete
Dana P.
300 Kč  •  30. 9. 2022 12:34
Máte krásnou holčičku, moc vám držím palce a vím, že to dobře dopadne. Protože krásným holčičkám patří svět 💋
Zdeňka
300 Kč  •  30. 9. 2022 11:22
Přeji Sofince a cele rodině moc zdraví a štěstí
:-)
1 888 Kč  •  27. 9. 2022 16:48
At se dal dari zlepsovat zdravotni stav a kvalitu zivota. Preji jen dobre
Tomáš P.
1 000 Kč  •  25. 9. 2022 20:08
Přejeme mnoho šťastných kilometrů.
Radim
1 000 Kč  •  23. 9. 2022 8:57
Věřím, že každý příspěvek má smysl. A věřím, že každý příspěvek použijete pro cokoliv, co rodině pomůže. Hodně štěstí!
Lukáš
300 Kč  •  22. 9. 2022 22:26
Milá Sofí přeji ti vše dobré a hodnĕ štestí do života.❤
Jiří s rodinou
1 000 Kč  •  20. 9. 2022 21:25
Smekáme před odvahou Sofinky, Anetky i rodičů, a držíme Vám palce.
Markéta
80 Kč  •  16. 9. 2022 11:08
Iveta K
300 Kč  •  16. 9. 2022 10:39
Sofinko, posíláme ti obrovské obětí.
Martina
600 Kč  •  16. 9. 2022 9:32
Přeji mnoho sil celé rodině 🤍🙏
Natalie
200 Kč  •  16. 9. 2022 9:01
Přeji mnoho sil a pozitivní energie❤️
Veronika
150 Kč  •  15. 9. 2022 12:46
Sofinko, držíme Ti všechny palce. Jsi moc krásná holčička. Ať tě úsměv neopouští.
Nikola
200 Kč  •  15. 9. 2022 11:37
Pre Sofinku ♥️
RT
100 Kč  •  15. 9. 2022 9:24
❤️🍀
Petra
200 Kč  •  15. 9. 2022 8:46
Společně to zvládneme❤️ A Sofinka je neskutecna bojovnice jen tak dal🥹❤️
Peter
50 Kč  •  15. 9. 2022 8:42
Držte se !!!
Pavla
50 Kč  •  15. 9. 2022 8:25
Přeji hodně štěstí 🌸
Jiří K.
500 Kč  •  14. 9. 2022 23:51
Držíme palce ✊🏼
Leona
600 Kč  •  14. 9. 2022 23:31
❤️❤️❤️
IrenaK
50 Kč  •  14. 9. 2022 23:17
Ať se fajn jezdí a sofince hodne zdraví 💓
🤍
300 Kč  •  14. 9. 2022 21:50
Je to jen mala kapka v mori dobra,ale at jste zase o krucek bliz!Drzim vam pesti!
Dobrost
100 Kč  •  14. 9. 2022 21:15
🍀❤️
Melníkovi
100 Kč  •  14. 9. 2022 20:32
Jsme s Tebou, Sofinko🙏💖
Martina D.
300 Kč  •  14. 9. 2022 19:48
Sofinko, jsi velka bojovnice a jednou se na nohy postavís!
Denisa Rossi
500 Kč  •  14. 9. 2022 19:45
Moc na vas myslim a drzim palce ❤️
Kristina
600 Kč  •  14. 9. 2022 19:33
Hodně síly!
Veronika
70 Kč  •  14. 9. 2022 18:34
Myslím na vás ❤️
Lucie
300 Kč  •  14. 9. 2022 16:38
Hodně štěstí Sofinko 👸🏼
Markéta
100 Kč  •  14. 9. 2022 16:31
Držím palce ❤️
Veronika
200 Kč  •  14. 9. 2022 16:28
Sofinko, moc doufám a věřím, že se penízky podaří vybrat! Přeji mnoho sil ❤️

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Dokončené Dobrovýzvy

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat