Elektrický vozík pro Petru, aby se mohla snadněji podívat ven z bytu

Vybráno 0 Kč 115 578 Kč
350 000 Kč
60 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet
Zakladatel
Petra Zelinková
Datum přidání
3. 11. 2022

Představení sbírky

Sbírka bude použita na pořízení elektrického invalidního vozíku, který velmi usnadní pohyb v kopcovitém terénu Jablonce nad Nisou. Možnost pořídit elektrický invalidní vozík bude velkým krokem ke snížení námahy pro pečující maminku.

Komu pomůžeme?

Moc všechny zdravím. Jmenuji se Petra Zelinková, je mi 41 let a žiji v Jablonci nad Nisou.

Od raného dětství nebyl můj zdravotní stav jednoduchý, mimo jiné jsem trpěla na časté těžké opakované infekty dýchacích cest, jako jsou bronchitidy a pneumonie. Na základní škole jsem každoročně zameškala díky svému zdravotnímu stavu mnoho hodin. Studium na střední škole pokračovalo ve stejném duchu, ale i přesto se mi dařilo dosahovat velmi dobrých studijních výsledků, i když jsem musela vyvinout mnohem více píle ve srovnání se zdravými spolužáky. Po dokončení střední školy se můj zdravotní stav začal bohužel horšit a moje plicní funkce se výrazně snižovaly.  Přesto jsem pokračovala v dalším studiu, ale již pouze v individuálním režimu, kdy jsem mohla svůj denní režim plně přizpůsobovat mému aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Dlouhodobě jsem se léčila s neustále se zhoršujícím plicním onemocněním, které postupně snižovalo i moje pohybové možnosti jako např. chůze na delší vzdálenost, ale i přes tato těžká omezení jsem se snažila ze všech sil fungovat co nejvíce v běžném životě. Před více než 10-ti lety, v únoru 2012, ale nastal osudový zvrat, kdy jsem onemocněla velmi komplikovanou pneumokokovou pneumónií s řadou komplikací. Když jsem se po více než měsíci stráveném na JIP vrátila domů, zůstala jsem trvale odkázána na 24/7 kyslíkovou terapii bez možnosti jakéhokoliv samostatného pohybu a plně odkázána na péči rodičů, kteří již tehdy byli starobními důchodci. Invalidní vozík se stal pro mě nezbytnou pomůckou nejen pro pohyb mimo domov, ale i pro jakýkoliv přesun v bytě. V roce 2012 se tedy můj dosavadní život otočil zcela jiným směrem a já si musela začít zvykat na novou závislou podobu svého života. Nejde slovy vyjádřit, jak moc velký je to šok pro mladého 30-ti letého člověka, stát se najednou plně závislým na pomoci druhé osoby a navíc si plně uvědomovat jak moc rozdílný je život vašich věkových vrstevníků. Tuto realitu, která se stala mým novým životem, jsem si nedovedla představit ani v nejtemnějších myšlenkách. Díky mým rodičům, zejména mé mamince, jsem se postupně učila žít v zcela odlišných podmínkách.

Můj nynější zdravotní stav je pro mnohé těžko představitelný. Moje plíce, když to napíšu laicky, fungují na méně než 20%, což si jen málokdo dokáže vůbec představit. Jsem permanentně zahleněná, několik hodin denně musím inhalovat, aby se moje plíce co nejvíce očistily a nedržel se v nich hustý sekret. Denně trpím záchvaty kašle a dušnosti. Nezvládnu nijak o sebe pečovat, jako např. obléknout se, umýt se, připravit si jídlo ani jen obyčejně se sama obrátit v posteli, ve všem jsem závislá na pomoci druhé osoby.

Většinu dne jsem vzhledem ke svému zdravotnímu stavu nucena trávit na lůžku, abych nebyla izolována pouze v bytě, snaží se mě moje maminka, která o mě trvale pečuje a dle slov lékařů mi v podstatě prodlužuje svojí péči život, brát pravidelně ven na vozíku na procházky po blízkém okolí bydliště. Je to pro mě velmi důležité jak fyzicky, tak i pro posílení psychiky. Navíc nejsem nucena být jen zavřená mezi čtyřmi stěnami pokoje v bytě.  Mé mamince bude letos 75 let a má sama hodně zdravotních potíží, které ji začínají sužovat čím dál více a fyzické síly ji postupně ubývají. Kdo z vás zná Jablonec nad Nisou, ví, že je to město plné kopcovitého terénu a není vůbec snadné zde kamkoliv dotlačit mechanický invalidní vozík. Naší již tak těžké životní situaci by velmi ulehčilo získat elektrický invalidní vozík. Elektrický invalidní vozík by mi poskytl možnost se podívat i na větší vzdálenosti a milovaná místa, které jsem roky neměla možnost vidět. Hlavně by mě maminka již nemusela namáhavě tlačit po kopcovitém terénu a hodně by se jí ulehčila alespoň tato část péče, kterou mi již tolik let poskytuje.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Elektrický invalidní vozík by se stal pro mě trvale využívanou pomůckou, stejně tak jako neustále používám kyslík, mechanický invalidní vozík, inhalátory a další rehabilitační pomůcky. Vzhledem k mému specifickému a komplikovanému zdravotnímu stavu, je nutné elektrický invalidní vozík sestavit individuálně a přímo na míru pro mě tak, aby plně odpovídal mým potřebám a specifikům, které můj zdravotní stav obnáší.  Náklady na pořízení takového plně vyhovujícího elektrického invalidního vozíku se pohybují kolem částky 350 000 Kč. 

Uvědomuji si, že nyní není lehká ekonomická situace pro nikoho z nás. Sama pobírám invalidního důchodu a příspěvek na péči a žiji v bytě s rodiči, kteří jsou již spoustu let ve starobním důchodu. Moje měsíční finanční náklady na léčbu a léčebné prostředky se pohybují mezi 13 – 14 000. Můj měsíční příjem ani příjem mých rodičů nikterak neumožnuje, aby se nám podařilo společně jakkoliv ušetřit na elektrický invalidní vozík.

Proto se tímto zkouším obrátit na vás s prosbou, zda byste mi mohli společně přispět a zkusit tak sehnat finance na pořízení elektrického invalidního vozíku, který by velmi pomohl a ulehčil celou naši situaci. Pokud by se podařila vybrat nižší, finance bych použila na doplatek na nový mechanický invalidní vozík, který po deseti letech používání budu již také nucena pořídit nový. V případě, že by se podařila vybrat vyšší částka, také bych finance použila na doplacení nového mechanického invalidního vozíku a další nutné zdravotní pomůcky.

Možná se divíte, proč jsem začala shánět finanční prostředky na elektrický vozík po tolika letech, když nastalo výrazné zhoršení mého stavu již v roce 2012. Vždy jsem byla já i moje rodiče velmi skromnými lidmi, oni celý život tvrdě pracovali a nechtěli nikoho obtěžovat, snažili se vše zvládat sami. Můj tatínek se ještě mnoho let, co už byl ve starobním důchodu, až do pozdního věku 75 let, snažil chodit do práce, aby přivydělal peníze do rodinného rozpočtu. Navíc před několika lety můj bratr přišel s nabídkou společné stavby rodinného domu, kde bych mohla já s maminkou bydlet spolu s ním. Pro moji maminku by to znamenalo nesmírnou pomoc s péčí o mě a veliké ulehčení z každodenních činností, které péče o mě přináší. Mně by to navíc přineslo možnost být v čistém venkovském prostředí. Snadněji a hlavně i častěji se dostat ven z pokoje na zahradu a to kdykoliv, kdy by mi to můj zdravotní stav dovolil. Nehledě na to, že by život na venkově, kde je prokazatelně zdravější a čistší prostředí než ve městě, mým už tak vážně nemocným a nefungujícím plicím rozhodně jen prospěl. Mé mamince by tímto odpadla zátěž mě složitě tlačit na vycházky po okolí bydliště. K tomuto jeho slibu jsem se celou dobu upínala a držel mě takříkajíc nad vodou. Bratr časem poznal svou nyní již manželku a rozhodl se svůj slib nedodržet. Postavil společně s ní dům na vesnici a z Jablonce nad Nisou se letos odstěhoval. Já s rodiči jsme tak zůstali ve městě sami. Mamince síly rapidně ubývají a já vnímám, jak je pro ni stále obtížnější, brát mě byť na chvíli ven na procházku. Proto by nám elektrický vozík tuto situaci velmi usnadnil a pomohl mnohem lépe zvládat jízdu v kopcovitém terénu jabloneckých ulic.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dárce, který je pro každou dobrost
150 Kč  •  2. 12. 2022 3:21
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  1. 12. 2022 6:10
Milý dárce
100 Kč  •  30. 11. 2022 15:00
Štědrý dárce
300 Kč  •  30. 11. 2022 9:19
Milovnice jezevčíků
100 Kč  •  29. 11. 2022 21:47
Jezevčíkáři musí držet při sobě! ❤️
DobroDárce
300 Kč  •  29. 11. 2022 13:19
Štědrý dárce
300 Kč  •  29. 11. 2022 12:18
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  28. 11. 2022 21:47
Štědrý dárce
300 Kč  •  27. 11. 2022 17:48
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  27. 11. 2022 14:37
Velkorysý dárce
200 Kč  •  27. 11. 2022 13:46
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  27. 11. 2022 13:16
Milý dárce
500 Kč  •  25. 11. 2022 9:15
Laskavý dárce
200 Kč  •  24. 11. 2022 20:53
Jiřina Říhová
300 Kč  •  22. 11. 2022 12:51
Hodně štěstí
Velkorysý dárce
500 Kč  •  22. 11. 2022 9:53
DobroDárce
1 000 Kč  •  22. 11. 2022 9:44
Milý dárce
300 Kč  •  22. 11. 2022 9:13
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  21. 11. 2022 21:32
Štědrý dárce
200 Kč  •  21. 11. 2022 11:39
Milý dárce
200 Kč  •  21. 11. 2022 8:57
Velkorysý dárce
300 Kč  •  20. 11. 2022 21:52
Petra
600 Kč  •  20. 11. 2022 19:07
Peti držím palce,ať se podaří penízky vybrat a vy můžete konečně drandit..hodně štěstí 🍀🍀🍀🍀
Štědrý dárce
300 Kč  •  20. 11. 2022 18:08
Dobrosrdečný dárce
3 500 Kč  •  18. 11. 2022 21:12
od fb skupinky Život s jezevčíky
11 350 Kč  •  17. 11. 2022 10:09
Ať se máte s Caspienkem aspoň o chlup líp 😘❤️
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  17. 11. 2022 6:41
Laskavý dárce
400 Kč  •  16. 11. 2022 21:25
Dárce, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  16. 11. 2022 19:01
Laskavý dárce
333 Kč  •  16. 11. 2022 12:23
Simona, Spajky a Dušánek
300 Kč  •  16. 11. 2022 9:22
Petro ať můžete brzy drandit s Caspienkem.
Milý dárce
500 Kč  •  15. 11. 2022 20:16
Andrea
300 Kč  •  15. 11. 2022 18:27
Hodně štěstí 🍀 ♡
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  15. 11. 2022 17:42
Dana
1 000 Kč  •  15. 11. 2022 17:11
Potkávám vás často, vás Petro, maminku i pejska. Zasloužíte si elektrický vozík. Jablonecké ulice jsou pro vozíčkáře kruté.Tak aspoň něco málo přidávám do sbírky.
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  15. 11. 2022 8:29
Dana P.
300 Kč  •  14. 11. 2022 19:52
Péťo, držím palce 😉
Velkorysý dárce
300 Kč  •  14. 11. 2022 17:59
Dobrosrdečný dárce
2 200 Kč  •  14. 11. 2022 16:51
Milý dárce
300 Kč  •  14. 11. 2022 16:29
Laskavý dárce
600 Kč  •  14. 11. 2022 16:08
Simona
473 Kč  •  14. 11. 2022 14:04
Peťka, niečo málo zo Slovenska, držíme labky, veríme, že to výjde 🥰🥰🥰
Laskavý dárce
300 Kč  •  14. 11. 2022 10:00
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  14. 11. 2022 9:30
Honza M.
300 Kč  •  14. 11. 2022 9:10
Držím palce, ať se to podaří!
DobroDárce
1 000 Kč  •  14. 11. 2022 8:28
Denny, Hafi, Lucka, Karel
1 000 Kč  •  14. 11. 2022 8:28
Ať je vozík co nejdříve!
Štědrý dárce
300 Kč  •  14. 11. 2022 8:26
Štědrý dárce
50 Kč  •  13. 11. 2022 21:56
Iveta
300 Kč  •  13. 11. 2022 21:54
Často vás potkávám v areálu nemocnice, pro maminku jistě není jednoduché stále tlačit vozík. Posílám něco málo a ať se daří a podaří 🙂
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  13. 11. 2022 21:53
Štědrý dárce
100 Kč  •  13. 11. 2022 21:51
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  13. 11. 2022 21:09
DobroDárce
300 Kč  •  13. 11. 2022 20:17
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  13. 11. 2022 18:14
Laskavý dárce
200 Kč  •  13. 11. 2022 17:45
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  13. 11. 2022 17:32
Dárce, který je pro každou dobrost
2 500 Kč  •  13. 11. 2022 15:33
Milý dárce
600 Kč  •  13. 11. 2022 15:06
DobroDárce
1 000 Kč  •  13. 11. 2022 13:14
Monika
3 500 Kč  •  13. 11. 2022 8:56
Držím palce, ať je to na elektrický vozík :)
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  13. 11. 2022 8:31
DobroDárce
300 Kč  •  12. 11. 2022 23:31
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  12. 11. 2022 23:21
Štědrý dárce
500 Kč  •  12. 11. 2022 22:39
Milý dárce
300 Kč  •  12. 11. 2022 21:27
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  12. 11. 2022 21:14
Milý dárce
300 Kč  •  12. 11. 2022 18:53
DobroDárce
300 Kč  •  12. 11. 2022 17:20
Od Aminky 🐾❤️
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  12. 11. 2022 15:52
Štědrý dárce
300 Kč  •  12. 11. 2022 15:18
Milý dárce
600 Kč  •  12. 11. 2022 13:58
Nika a Pátek
200 Kč  •  12. 11. 2022 13:55
Petři, moc držíme pěsti, ať se podaří vybrat co nejvyšší částku a budete moci s Caspienkem ma výlety 🖤🐾
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  12. 11. 2022 13:46
DobroDárce
300 Kč  •  12. 11. 2022 13:24
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  12. 11. 2022 12:41
DobroDárce
300 Kč  •  12. 11. 2022 12:27
Štědrý dárce
300 Kč  •  12. 11. 2022 12:03
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  12. 11. 2022 11:40
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  12. 11. 2022 11:30
Velkorysý dárce
600 Kč  •  12. 11. 2022 11:02
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  12. 11. 2022 10:33
Velkorysý dárce
300 Kč  •  12. 11. 2022 10:20
Slávka B.
1 000 Kč  •  12. 11. 2022 9:02
Treba si pomahat 💚 Prispela som Vam a verim, ze vozik coskoro dostanete.
Velkorysý dárce
300 Kč  •  12. 11. 2022 8:55
Velkorysý dárce
550 Kč  •  12. 11. 2022 8:16
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  11. 11. 2022 19:22
A+A
200 Kč  •  11. 11. 2022 17:33
Držíme palce i tlapky, ať se podaří vybrat celou částku a je vozík brzo doma!! Hodně štěstí přejeme z Ostravy :)
Petra P.
1 000 Kč  •  11. 11. 2022 16:37
Ať se co nejdříve vyberou zlaťáčky. Držíme tlapky! Peťka, Jiřík a rafánci.
Laskavý dárce
500 Kč  •  11. 11. 2022 16:12
Milý dárce
300 Kč  •  11. 11. 2022 9:32
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  11. 11. 2022 8:34
DobroDárce
300 Kč  •  10. 11. 2022 16:44
Mirka+Dory❤️
500 Kč  •  10. 11. 2022 16:32
Ať se co nejdříve dočkáte nového vozíku 🙏
Velkorysý dárce
300 Kč  •  7. 11. 2022 19:08
Štědrý dárce
1 500 Kč  •  7. 11. 2022 15:24
Dana Bystřická
200 Kč  •  7. 11. 2022 9:08
Peťulko,přeji hodně štěstí,ať se s Caspienkem dostanete co nejdál.
Velkorysý dárce
300 Kč  •  6. 11. 2022 19:42
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  6. 11. 2022 18:57
Magda
100 Kč  •  6. 11. 2022 14:38
Od jezevčíka Bertíka z konce světa
Velkorysý dárce
200 Kč  •  6. 11. 2022 14:31
jezevčíci ze Stoupovy chaloupky
2 000 Kč  •  5. 11. 2022 16:38
Přejeme ať se podaří vybrat hodně penízků a na vánoce je elektrický vozík doma!
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  5. 11. 2022 14:24
Jana
1 000 Kč  •  5. 11. 2022 8:15
Petru s maminkou a pejskem potkávám velmi často. Jsem moc ráda, že mohu také pomoci a těším až je opět potkám už s novým vozíkem 😍
fb skupinka Život s Jezevčíky
5 000 Kč  •  5. 11. 2022 7:00
Ať se máte s Caspienkem aspoň o chlup líp 😘❤️
DobroDárce
300 Kč  •  5. 11. 2022 6:14
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  4. 11. 2022 23:04
Velkorysý dárce
200 Kč  •  4. 11. 2022 22:37
DobroDárce
100 Kč  •  4. 11. 2022 21:59
DobroDárce
300 Kč  •  4. 11. 2022 21:13
Milý dárce
300 Kč  •  4. 11. 2022 20:56
DobroDárce
500 Kč  •  4. 11. 2022 20:23
Dari G.
1 000 Kč  •  4. 11. 2022 19:25
od Betulky z Mnichovic
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  4. 11. 2022 19:02
Velkorysý dárce
300 Kč  •  4. 11. 2022 18:53
Monika Štěrbici
1 000 Kč  •  4. 11. 2022 18:32
Ať se podaří a pomůže ❤🍀👌
DobroDárce
300 Kč  •  4. 11. 2022 18:05
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  4. 11. 2022 17:57
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  4. 11. 2022 16:38
D&R
100 Kč  •  4. 11. 2022 16:30
Drzime vsechny packy a palce
Olinka a Kesí
300 Kč  •  4. 11. 2022 15:37
Na výlety
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  4. 11. 2022 13:55
DobroDárce
300 Kč  •  4. 11. 2022 11:11
Milada Vajglová
500 Kč  •  4. 11. 2022 9:36
Petro, moc si přeji ať máte nový vozík pod stromečkem.
Viktória A.
1 000 Kč  •  4. 11. 2022 9:31
Petra, držím Vám palce ❤️🍀❤️
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  4. 11. 2022 8:14
Milý dárce
1 000 Kč  •  4. 11. 2022 8:05
Eva
1 000 Kč  •  4. 11. 2022 7:30
Opatrujte se všichni 🍀❤️
Sandra Carna
1 000 Kč  •  4. 11. 2022 7:16
Petro, moc drzim palce se vsim a dekuji za uzasnou pomoc, kterou poskytujes v ramci svych moznosti i tem, ktere neznas.
Šárka K.
500 Kč  •  4. 11. 2022 6:41
Držím palce:))
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  4. 11. 2022 5:25
Ivana P.
500 Kč  •  3. 11. 2022 23:13
Na lepší žití ;-)
Milý dárce
300 Kč  •  3. 11. 2022 23:00
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  3. 11. 2022 21:48
Velkorysý dárce
300 Kč  •  3. 11. 2022 21:26
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  3. 11. 2022 21:11
Velkorysý dárce
222 Kč  •  3. 11. 2022 20:56
Špagetky a Špageťáci
2 000 Kč  •  3. 11. 2022 20:52
Petruško tohle je od naší skupinky aby jste mohli s Caspienkem brzy řádit venku 🤗😘
Milý dárce
300 Kč  •  3. 11. 2022 20:31
Štědrý dárce
300 Kč  •  3. 11. 2022 20:26
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  3. 11. 2022 20:12
špageťáci 🐾 Adámek a Sárinka
1 000 Kč  •  3. 11. 2022 19:56
držíme moc tlapky a palce 🍀
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  3. 11. 2022 19:24
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  3. 11. 2022 19:22
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  3. 11. 2022 19:11
R.
600 Kč  •  3. 11. 2022 18:59
Držíme palce
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  3. 11. 2022 18:59
Velkorysý dárce
300 Kč  •  3. 11. 2022 18:21
DobroDárce
1 000 Kč  •  3. 11. 2022 17:56
Jiřina a Karel
1 000 Kč  •  3. 11. 2022 17:06
Kateřina F.
300 Kč  •  3. 11. 2022 15:42
Moooc držím pěsti, aby se sbírka povedla Petro. 🍀🍀🍀❤️❤️
pejskařka Martina
1 000 Kč  •  3. 11. 2022 13:23
Přeji rychlé zakoupení vozíku a spousty najetých výletů venku
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  3. 11. 2022 12:52
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  3. 11. 2022 12:10
❤🍀🐾

Přemýšlíte, jak ještě více pomoci?

Přidejte k této sbírce Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci. Předáme 100 % vybrané částky.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Milovnice jezevčíků
100 Kč  •  29. 11. 2022 21:47
Jezevčíkáři musí držet při sobě! ❤️
Jiřina Říhová
300 Kč  •  22. 11. 2022 12:51
Hodně štěstí
Petra
600 Kč  •  20. 11. 2022 19:07
Peti držím palce,ať se podaří penízky vybrat a vy můžete konečně drandit..hodně štěstí 🍀🍀🍀🍀
od fb skupinky Život s jezevčíky
11 350 Kč  •  17. 11. 2022 10:09
Ať se máte s Caspienkem aspoň o chlup líp 😘❤️
Simona, Spajky a Dušánek
300 Kč  •  16. 11. 2022 9:22
Petro ať můžete brzy drandit s Caspienkem.
Andrea
300 Kč  •  15. 11. 2022 18:27
Hodně štěstí 🍀 ♡
Dana
1 000 Kč  •  15. 11. 2022 17:11
Potkávám vás často, vás Petro, maminku i pejska. Zasloužíte si elektrický vozík. Jablonecké ulice jsou pro vozíčkáře kruté.Tak aspoň něco málo přidávám do sbírky.
Dana P.
300 Kč  •  14. 11. 2022 19:52
Péťo, držím palce 😉

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám