Úspěšně vybráno:

Složili jste se na elektrický vozík pro Petru, který jí ulehčí život

Vybráno 0 Kč 362 600 Kč
350 000 Kč
 -
403 dárců
Celkem se zapojilo
900 Kč
Průměrná výše daru
20 000 Kč
Nejvyšší dar
179 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Složili jste se na elektrický vozík pro Petru, který jí ulehčí život

Vybráno 0 Kč 362 600 Kč
350 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Petra Zelinková
Datum přidání
3. 11. 2022

Představení sbírky

Sbírka bude použita na pořízení elektrického invalidního vozíku, který velmi usnadní pohyb v kopcovitém terénu Jablonce nad Nisou. Možnost pořídit elektrický invalidní vozík bude velkým krokem ke snížení námahy pro pečující maminku.

Komu pomůžeme?

Moc všechny zdravím. Jmenuji se Petra Zelinková, je mi 41 let a žiji v Jablonci nad Nisou.

Od raného dětství nebyl můj zdravotní stav jednoduchý, mimo jiné jsem trpěla na časté těžké opakované infekty dýchacích cest, jako jsou bronchitidy a pneumonie. Na základní škole jsem každoročně zameškala díky svému zdravotnímu stavu mnoho hodin. Studium na střední škole pokračovalo ve stejném duchu, ale i přesto se mi dařilo dosahovat velmi dobrých studijních výsledků, i když jsem musela vyvinout mnohem více píle ve srovnání se zdravými spolužáky. Po dokončení střední školy se můj zdravotní stav začal bohužel horšit a moje plicní funkce se výrazně snižovaly.  Přesto jsem pokračovala v dalším studiu, ale již pouze v individuálním režimu, kdy jsem mohla svůj denní režim plně přizpůsobovat mému aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Dlouhodobě jsem se léčila s neustále se zhoršujícím plicním onemocněním, které postupně snižovalo i moje pohybové možnosti jako např. chůze na delší vzdálenost, ale i přes tato těžká omezení jsem se snažila ze všech sil fungovat co nejvíce v běžném životě. Před více než 10-ti lety, v únoru 2012, ale nastal osudový zvrat, kdy jsem onemocněla velmi komplikovanou pneumokokovou pneumónií s řadou komplikací. Když jsem se po více než měsíci stráveném na JIP vrátila domů, zůstala jsem trvale odkázána na 24/7 kyslíkovou terapii bez možnosti jakéhokoliv samostatného pohybu a plně odkázána na péči rodičů, kteří již tehdy byli starobními důchodci. Invalidní vozík se stal pro mě nezbytnou pomůckou nejen pro pohyb mimo domov, ale i pro jakýkoliv přesun v bytě. V roce 2012 se tedy můj dosavadní život otočil zcela jiným směrem a já si musela začít zvykat na novou závislou podobu svého života. Nejde slovy vyjádřit, jak moc velký je to šok pro mladého 30-ti letého člověka, stát se najednou plně závislým na pomoci druhé osoby a navíc si plně uvědomovat jak moc rozdílný je život vašich věkových vrstevníků. Tuto realitu, která se stala mým novým životem, jsem si nedovedla představit ani v nejtemnějších myšlenkách. Díky mým rodičům, zejména mé mamince, jsem se postupně učila žít v zcela odlišných podmínkách.

Můj nynější zdravotní stav je pro mnohé těžko představitelný. Moje plíce, když to napíšu laicky, fungují na méně než 20%, což si jen málokdo dokáže vůbec představit. Jsem permanentně zahleněná, několik hodin denně musím inhalovat, aby se moje plíce co nejvíce očistily a nedržel se v nich hustý sekret. Denně trpím záchvaty kašle a dušnosti. Nezvládnu nijak o sebe pečovat, jako např. obléknout se, umýt se, připravit si jídlo ani jen obyčejně se sama obrátit v posteli, ve všem jsem závislá na pomoci druhé osoby.

Většinu dne jsem vzhledem ke svému zdravotnímu stavu nucena trávit na lůžku, abych nebyla izolována pouze v bytě, snaží se mě moje maminka, která o mě trvale pečuje a dle slov lékařů mi v podstatě prodlužuje svojí péči život, brát pravidelně ven na vozíku na procházky po blízkém okolí bydliště. Je to pro mě velmi důležité jak fyzicky, tak i pro posílení psychiky. Navíc nejsem nucena být jen zavřená mezi čtyřmi stěnami pokoje v bytě.  Mé mamince bude letos 75 let a má sama hodně zdravotních potíží, které ji začínají sužovat čím dál více a fyzické síly ji postupně ubývají. Kdo z vás zná Jablonec nad Nisou, ví, že je to město plné kopcovitého terénu a není vůbec snadné zde kamkoliv dotlačit mechanický invalidní vozík. Naší již tak těžké životní situaci by velmi ulehčilo získat elektrický invalidní vozík. Elektrický invalidní vozík by mi poskytl možnost se podívat i na větší vzdálenosti a milovaná místa, které jsem roky neměla možnost vidět. Hlavně by mě maminka již nemusela namáhavě tlačit po kopcovitém terénu a hodně by se jí ulehčila alespoň tato část péče, kterou mi již tolik let poskytuje.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Elektrický invalidní vozík by se stal pro mě trvale využívanou pomůckou, stejně tak jako neustále používám kyslík, mechanický invalidní vozík, inhalátory a další rehabilitační pomůcky. Vzhledem k mému specifickému a komplikovanému zdravotnímu stavu, je nutné elektrický invalidní vozík sestavit individuálně a přímo na míru pro mě tak, aby plně odpovídal mým potřebám a specifikům, které můj zdravotní stav obnáší.  Náklady na pořízení takového plně vyhovujícího elektrického invalidního vozíku se pohybují kolem částky 350 000 Kč. 

Uvědomuji si, že nyní není lehká ekonomická situace pro nikoho z nás. Sama pobírám invalidního důchodu a příspěvek na péči a žiji v bytě s rodiči, kteří jsou již spoustu let ve starobním důchodu. Moje měsíční finanční náklady na léčbu a léčebné prostředky se pohybují mezi 13 – 14 000. Můj měsíční příjem ani příjem mých rodičů nikterak neumožnuje, aby se nám podařilo společně jakkoliv ušetřit na elektrický invalidní vozík.

Proto se tímto zkouším obrátit na vás s prosbou, zda byste mi mohli společně přispět a zkusit tak sehnat finance na pořízení elektrického invalidního vozíku, který by velmi pomohl a ulehčil celou naši situaci. Pokud by se podařila vybrat nižší, finance bych použila na doplatek na nový mechanický invalidní vozík, který po deseti letech používání budu již také nucena pořídit nový. V případě, že by se podařila vybrat vyšší částka, také bych finance použila na doplacení nového mechanického invalidního vozíku a další nutné zdravotní pomůcky.

Možná se divíte, proč jsem začala shánět finanční prostředky na elektrický vozík po tolika letech, když nastalo výrazné zhoršení mého stavu již v roce 2012. Vždy jsem byla já i moje rodiče velmi skromnými lidmi, oni celý život tvrdě pracovali a nechtěli nikoho obtěžovat, snažili se vše zvládat sami. Můj tatínek se ještě mnoho let, co už byl ve starobním důchodu, až do pozdního věku 75 let, snažil chodit do práce, aby přivydělal peníze do rodinného rozpočtu. Navíc před několika lety můj bratr přišel s nabídkou společné stavby rodinného domu, kde bych mohla já s maminkou bydlet spolu s ním. Pro moji maminku by to znamenalo nesmírnou pomoc s péčí o mě a veliké ulehčení z každodenních činností, které péče o mě přináší. Mně by to navíc přineslo možnost být v čistém venkovském prostředí. Snadněji a hlavně i častěji se dostat ven z pokoje na zahradu a to kdykoliv, kdy by mi to můj zdravotní stav dovolil. Nehledě na to, že by život na venkově, kde je prokazatelně zdravější a čistší prostředí než ve městě, mým už tak vážně nemocným a nefungujícím plicím rozhodně jen prospěl. Mé mamince by tímto odpadla zátěž mě složitě tlačit na vycházky po okolí bydliště. K tomuto jeho slibu jsem se celou dobu upínala a držel mě takříkajíc nad vodou. Bratr časem poznal svou nyní již manželku a rozhodl se svůj slib nedodržet. Postavil společně s ní dům na vesnici a z Jablonce nad Nisou se letos odstěhoval. Já s rodiči jsme tak zůstali ve městě sami. Mamince síly rapidně ubývají a já vnímám, jak je pro ni stále obtížnější, brát mě byť na chvíli ven na procházku. Proto by nám elektrický vozík tuto situaci velmi usnadnil a pomohl mnohem lépe zvládat jízdu v kopcovitém terénu jabloneckých ulic.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dobrosrdečný dárce
10 000 Kč  •  24. 4. 2023 7:49
Olga H.
300 Kč  •  3. 4. 2023 20:27
Dobrý den, přeji Vám, Vaší rodině i pejskovi radostnější chvíle, třeba i s novým vozíkem.
Štědrý dárce
300 Kč  •  3. 4. 2023 16:41
Štědrý dárce
15 800 Kč  •  3. 4. 2023 15:12
Velkorysý dárce
100 Kč  •  3. 4. 2023 11:13
Jezevčíci ze Stoupovky
2 000 Kč  •  31. 3. 2023 23:09
Přejeme hodně šťastných kilometrů!
ŠURYNOVÁ LENKA
1 000 Kč  •  29. 3. 2023 10:37
Velkorysý dárce
100 Kč  •  28. 3. 2023 12:56
Milý dárce
200 Kč  •  28. 3. 2023 10:40
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  28. 3. 2023 6:48
Lenka Žofi Hálová
500 Kč  •  27. 3. 2023 15:16
Konečně snad vybráno. Ať Vám Petro ulehčí život.❤️
Jana - dobrmani
1 000 Kč  •  26. 3. 2023 11:44
děkuji dobrodárci za částku 1000,-
Jana - dobrmani
200 Kč  •  26. 3. 2023 10:36
držím moc pěsti do cílové částky
Laskavý dárce
15 000 Kč  •  24. 3. 2023 18:09
od fb skupinky Život s jezevčíky
2 000 Kč  •  22. 3. 2023 11:06
Ať se máte s Caspienkem aspoň o chlup líp 😘❤️
George + Katerina
1 000 Kč  •  21. 3. 2023 22:22
Přejeme hodně sil a spoustu najetých kilometrů. Držte se
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  21. 3. 2023 20:14
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  21. 3. 2023 19:18
DobroDárce
1 000 Kč  •  18. 3. 2023 19:50
Milý dárce
600 Kč  •  18. 3. 2023 18:02
Milý dárce
100 Kč  •  18. 3. 2023 11:29
Milý dárce
1 000 Kč  •  16. 3. 2023 21:24
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  16. 3. 2023 21:03
Veronika
100 Kč  •  16. 3. 2023 20:54
Jsem vaše sousedka a přispěla jsem aspoň malou částkou...doufám, že se penízky nasbíraji ať se vám trochu z lehčí život a vaším rodičům, kteří jsou úžasný lidé
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  16. 3. 2023 10:23
Milý dárce
300 Kč  •  16. 3. 2023 10:22
Monika Štěrbici
500 Kč  •  16. 3. 2023 8:24
Péťo a Caspianku věřím že se povede už jen kousek ❤🙏🍀🐾
Štědrý dárce
628 Kč  •  15. 3. 2023 22:09
od fb skupinky Život s jezevčíky
20 000 Kč  •  15. 3. 2023 8:54
Ať se máte aspoň o chlup líp 😘❤️
od fb skupinky Život s jezevčíky
4 500 Kč  •  15. 3. 2023 8:19
Ať se máte aspoň o chlup líp 😘❤️
Laskavý dárce
555 Kč  •  14. 3. 2023 12:32
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  13. 3. 2023 15:34
Milý dárce
200 Kč  •  12. 3. 2023 18:45
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  12. 3. 2023 17:03
Štědrý dárce
10 000 Kč  •  12. 3. 2023 15:06
Velkorysý dárce
20 Kč  •  11. 3. 2023 22:04
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  11. 3. 2023 13:35
Štědrý dárce
600 Kč  •  11. 3. 2023 10:04
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  10. 3. 2023 18:55
Velkorysý dárce
200 Kč  •  6. 3. 2023 20:42
DobroDárce
200 Kč  •  6. 3. 2023 19:51
Velkorysý dárce
600 Kč  •  1. 3. 2023 20:54
Přejeme hodně štěstí!
Dárce, který je pro každou dobrost
1 100 Kč  •  27. 2. 2023 13:00
pejskařka Martina (Marťan J.)
1 000 Kč  •  27. 2. 2023 12:13
milá Petro, v novém roce nový příspěvek, věřím , že vyjde ten vysněný správný vozík
DobroDárce
500 Kč  •  27. 2. 2023 0:10
Laskavý dárce
600 Kč  •  26. 2. 2023 15:14
Milý dárce
2 000 Kč  •  21. 2. 2023 15:49
Adam Pelta
5 000 Kč  •  16. 2. 2023 15:15
Pozdravujte mého bývalého trenéra pana Zelinku. ⚽️👍🏻
Velkorysý dárce
300 Kč  •  15. 2. 2023 22:10
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  14. 2. 2023 15:56
Laskavý dárce
200 Kč  •  14. 2. 2023 10:57
Laskavý dárce
200 Kč  •  12. 2. 2023 20:02
Milý dárce
600 Kč  •  12. 2. 2023 14:16
DobroDárce
500 Kč  •  12. 2. 2023 9:08
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  11. 2. 2023 14:43
Laďka
1 000 Kč  •  10. 2. 2023 20:51
Peťo, ať Vám vše dobře dopadne. Držte se,hodně síly Vám i mamince.
Laskavý dárce
250 Kč  •  9. 2. 2023 12:04
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  9. 2. 2023 9:21
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  8. 2. 2023 16:14
Štědrý dárce
600 Kč  •  8. 2. 2023 13:25
DobroDárce
100 Kč  •  8. 2. 2023 8:35
Nikola V.
200 Kč  •  8. 2. 2023 7:05
Petři, drž se, věřím, že to zvládneme vybrat 🖤🐾
Lilinka a Babička
600 Kč  •  8. 2. 2023 3:41
😘😘😘 až budem mít víc zase pomůžeme 😉
Milý dárce
600 Kč  •  7. 2. 2023 19:18
špageťáci 🐾 Adámek a Sárinka ❤️
300 Kč  •  7. 2. 2023 17:30
povede se to Petruš 👍❤️
Štědrý dárce
300 Kč  •  7. 2. 2023 16:33
Standa z Jablonce
1 000 Kč  •  7. 2. 2023 9:49
Ať to vyjde!
DobroDárce
600 Kč  •  7. 2. 2023 9:27
Míša
300 Kč  •  7. 2. 2023 8:31
Peťulo, přeju ti krásné dny v přírodě a drž se 😘
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  7. 2. 2023 7:06
Milý dárce
600 Kč  •  2. 2. 2023 20:38
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  2. 2. 2023 13:33
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  1. 2. 2023 16:57
Milý dárce
100 Kč  •  1. 2. 2023 10:07
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  31. 1. 2023 13:43
Velkorysý dárce
400 Kč  •  30. 1. 2023 19:44
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  30. 1. 2023 13:52
Laskavý dárce
300 Kč  •  29. 1. 2023 19:32
Velkorysý dárce
600 Kč  •  29. 1. 2023 10:12
Laskavý dárce
500 Kč  •  28. 1. 2023 22:22
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  28. 1. 2023 9:25
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  27. 1. 2023 20:56
Věra
300 Kč  •  27. 1. 2023 15:49
Peťulko, držím palce😘
Laskavý dárce
200 Kč  •  26. 1. 2023 18:19
Milý dárce
1 000 Kč  •  26. 1. 2023 17:32
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  26. 1. 2023 15:56
Velkorysý dárce
600 Kč  •  26. 1. 2023 10:35
Milý dárce
300 Kč  •  26. 1. 2023 10:27
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  26. 1. 2023 9:14
DobroDárce
200 Kč  •  26. 1. 2023 8:14
Milý dárce
600 Kč  •  26. 1. 2023 5:38
Štědrý dárce
200 Kč  •  25. 1. 2023 21:41
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  25. 1. 2023 19:41
Zuzana M.
2 000 Kč  •  25. 1. 2023 19:41
Petruško, držím palce, ať se Vaše přání splní. Pohlaďte za mě pejska.
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  25. 1. 2023 18:24
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  25. 1. 2023 17:54
Jana
1 000 Kč  •  25. 1. 2023 13:09
Od jezevcikarky z Ostravy. Ať se Vám splní sen
Kateřina
200 Kč  •  25. 1. 2023 9:19
Ať je Vám hezky venku při slunečných dnech .....
Dobrosrdečný dárce
50 Kč  •  25. 1. 2023 7:35
DobroDárce
200 Kč  •  25. 1. 2023 6:17
Štědrý dárce
600 Kč  •  24. 1. 2023 23:45
Štědrý dárce
300 Kč  •  24. 1. 2023 23:35
Velkorysý dárce
500 Kč  •  24. 1. 2023 21:50
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  24. 1. 2023 20:58
DobroDárce
300 Kč  •  24. 1. 2023 20:43
Milý dárce
300 Kč  •  24. 1. 2023 20:11
Štědrý dárce
300 Kč  •  24. 1. 2023 20:04
Štědrý dárce
100 Kč  •  24. 1. 2023 20:00
Laskavý dárce
300 Kč  •  24. 1. 2023 19:54
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  24. 1. 2023 19:09
Štědrý dárce
300 Kč  •  24. 1. 2023 18:57
Bára B.
300 Kč  •  24. 1. 2023 18:21
Držím palce, ať se podaří peníze vybrat :)
Velkorysý dárce
100 Kč  •  24. 1. 2023 17:48
Laskavý dárce
200 Kč  •  24. 1. 2023 17:42
Veru
200 Kč  •  24. 1. 2023 17:40
Petro, hodně štěstí!
DobroDárce
5 000 Kč  •  24. 1. 2023 17:23
Nika
200 Kč  •  24. 1. 2023 17:12
Peti, snažíme se přispívat s Pátečkem pravidelně a moc držíme pěsti i tlapky, aby se částku podařilo nasbírat. 🖤🐾
Milý dárce
1 000 Kč  •  24. 1. 2023 16:35
Vlasta
100 Kč  •  24. 1. 2023 16:05
Poslala jsem něco málo, snad to pomůže ❤️❤️
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  24. 1. 2023 15:56
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  22. 1. 2023 11:32
DobroDárce
5 000 Kč  •  17. 1. 2023 13:28
Laskavý dárce
200 Kč  •  17. 1. 2023 13:07
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  15. 1. 2023 14:20
Lukáš P.
1 000 Kč  •  15. 1. 2023 9:58
Snad se podaří vybrat dostatečná částka.
Velkorysý dárce
300 Kč  •  15. 1. 2023 9:50
Štědrý dárce
300 Kč  •  15. 1. 2023 8:37
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  15. 1. 2023 7:54
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  13. 1. 2023 19:20
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  13. 1. 2023 16:05
jezevčíci ze Stoupovy chaloupky
5 000 Kč  •  12. 1. 2023 14:32
Přejeme hodně štěstí v novém roce!
Milý dárce
400 Kč  •  12. 1. 2023 12:52
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  12. 1. 2023 12:13
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  12. 1. 2023 9:37
Milý dárce
400 Kč  •  11. 1. 2023 16:02
Štědrý dárce
600 Kč  •  11. 1. 2023 12:50
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  11. 1. 2023 10:03
DobroDárce
600 Kč  •  11. 1. 2023 8:58
Milý dárce
2 000 Kč  •  10. 1. 2023 21:54
Laskavý dárce
300 Kč  •  10. 1. 2023 11:02
Vladislav Beran
5 000 Kč  •  9. 1. 2023 19:00
Ahoj Péťo, snad ti můj příspěvek pomůže. Přeju ti do nového roku hodně zdraví.
DobroDárce
200 Kč  •  7. 1. 2023 0:18
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  6. 1. 2023 18:45
Jirka R.
600 Kč  •  6. 1. 2023 15:14
Drž se Péťo!
Helena Rudolfová
100 Kč  •  6. 1. 2023 13:06
Děvčata, držte se... občas Vás potkávám. Jste obdivuhodná!
Jana
200 Kč  •  4. 1. 2023 10:29
Něco málo i od nás
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  3. 1. 2023 12:28
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  1. 1. 2023 22:43
Milý dárce
200 Kč  •  1. 1. 2023 13:50
Štědrý dárce
50 Kč  •  1. 1. 2023 13:23
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  31. 12. 2022 16:44
DobroDárce
200 Kč  •  30. 12. 2022 22:41
Milý dárce
300 Kč  •  30. 12. 2022 14:02
Dárce, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  30. 12. 2022 9:31
Milan a Davídek
3 500 Kč  •  30. 12. 2022 6:20
Za to vše, však víš
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  29. 12. 2022 15:08
DobroDárce
200 Kč  •  29. 12. 2022 13:30
Velkorysý dárce
200 Kč  •  29. 12. 2022 13:17
Pavla a Betynka
300 Kč  •  29. 12. 2022 5:54
Péťo, držíme palce, ať se peníze vyberou a můžeš s Caspienkem ven.
Dárce, který je pro každou dobrost
222 Kč  •  28. 12. 2022 22:38
Velkorysý dárce
300 Kč  •  28. 12. 2022 20:43
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  28. 12. 2022 20:20
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  28. 12. 2022 16:54
Barča R.
300 Kč  •  28. 12. 2022 15:39
Hodně štěstí:-)
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  28. 12. 2022 14:57
Velkorysý dárce
300 Kč  •  28. 12. 2022 14:13
Velkorysý dárce
300 Kč  •  28. 12. 2022 12:31
Hodně štěstí 🍀❤️
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  28. 12. 2022 11:05
DobroDárce
600 Kč  •  28. 12. 2022 10:25
DobroDárce
250 Kč  •  28. 12. 2022 10:14
Štědrý dárce
300 Kč  •  28. 12. 2022 9:58
DobroDárce
2 000 Kč  •  27. 12. 2022 12:14
Velkorysý dárce
600 Kč  •  25. 12. 2022 23:39
DobroDárce
1 000 Kč  •  25. 12. 2022 21:17
nikol
100 Kč  •  25. 12. 2022 18:24
krásné svátky, a ať se vám krásně jezdí ❤️
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  25. 12. 2022 17:00
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  25. 12. 2022 16:44
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  25. 12. 2022 12:01
Andrea
300 Kč  •  25. 12. 2022 11:58
Ať se daří 🙏
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  25. 12. 2022 11:41
Dobrosrdečný dárce
1 500 Kč  •  25. 12. 2022 11:20
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  25. 12. 2022 8:18
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  24. 12. 2022 23:38
Jana P.
500 Kč  •  23. 12. 2022 23:34
Holky držte se
Milý dárce
100 Kč  •  23. 12. 2022 20:01
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 18:32
Štědrý dárce
200 Kč  •  23. 12. 2022 17:33
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 14:50
Velkorysý dárce
400 Kč  •  22. 12. 2022 20:17
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  22. 12. 2022 9:57
Milý dárce
100 Kč  •  22. 12. 2022 9:19
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  22. 12. 2022 6:35
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  21. 12. 2022 23:04
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  21. 12. 2022 22:58
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  21. 12. 2022 22:51
Štědrý dárce
70 Kč  •  21. 12. 2022 22:47
Velkorysý dárce
600 Kč  •  21. 12. 2022 20:40
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  21. 12. 2022 20:26
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  21. 12. 2022 8:59
Blanka H.
1 000 Kč  •  21. 12. 2022 8:29
Mnoho štěstí a pevné zdraví.
Dana Jandová
1 000 Kč  •  20. 12. 2022 22:15
Hodně najetých km Petro přeji
Helena
200 Kč  •  13. 12. 2022 11:22
Peti držte se!!!
Laskavý dárce
200 Kč  •  13. 12. 2022 0:20
Hodně štěstí :)
S z Jablonce
600 Kč  •  12. 12. 2022 14:27
držím place!
Pavlína
300 Kč  •  12. 12. 2022 8:09
myslím,že Vas potkavá půl Jablonce,věřím ,že vozík bude...
Milovnice jezevčíků
100 Kč  •  29. 11. 2022 21:47
Jezevčíkáři musí držet při sobě! ❤️
Jiřina Říhová
300 Kč  •  22. 11. 2022 12:51
Hodně štěstí
Petra
600 Kč  •  20. 11. 2022 19:07
Peti držím palce,ať se podaří penízky vybrat a vy můžete konečně drandit..hodně štěstí 🍀🍀🍀🍀
od fb skupinky Život s jezevčíky
11 350 Kč  •  17. 11. 2022 10:09
Ať se máte s Caspienkem aspoň o chlup líp 😘❤️
Simona, Spajky a Dušánek
300 Kč  •  16. 11. 2022 9:22
Petro ať můžete brzy drandit s Caspienkem.
Andrea
300 Kč  •  15. 11. 2022 18:27
Hodně štěstí 🍀 ♡
Dana
1 000 Kč  •  15. 11. 2022 17:11
Potkávám vás často, vás Petro, maminku i pejska. Zasloužíte si elektrický vozík. Jablonecké ulice jsou pro vozíčkáře kruté.Tak aspoň něco málo přidávám do sbírky.
Dana P.
300 Kč  •  14. 11. 2022 19:52
Péťo, držím palce 😉
Simona
473 Kč  •  14. 11. 2022 14:04
Peťka, niečo málo zo Slovenska, držíme labky, veríme, že to výjde 🥰🥰🥰
Honza M.
300 Kč  •  14. 11. 2022 9:10
Držím palce, ať se to podaří!
Denny, Hafi, Lucka, Karel
1 000 Kč  •  14. 11. 2022 8:28
Ať je vozík co nejdříve!
Iveta
300 Kč  •  13. 11. 2022 21:54
Často vás potkávám v areálu nemocnice, pro maminku jistě není jednoduché stále tlačit vozík. Posílám něco málo a ať se daří a podaří 🙂
Monika
3 500 Kč  •  13. 11. 2022 8:56
Držím palce, ať je to na elektrický vozík :)
DobroDárce
300 Kč  •  12. 11. 2022 17:20
Od Aminky 🐾❤️
Nika a Pátek
200 Kč  •  12. 11. 2022 13:55
Petři, moc držíme pěsti, ať se podaří vybrat co nejvyšší částku a budete moci s Caspienkem ma výlety 🖤🐾
Slávka B.
1 000 Kč  •  12. 11. 2022 9:02
Treba si pomahat 💚 Prispela som Vam a verim, ze vozik coskoro dostanete.
A+A
200 Kč  •  11. 11. 2022 17:33
Držíme palce i tlapky, ať se podaří vybrat celou částku a je vozík brzo doma!! Hodně štěstí přejeme z Ostravy :)
Petra P.
1 000 Kč  •  11. 11. 2022 16:37
Ať se co nejdříve vyberou zlaťáčky. Držíme tlapky! Peťka, Jiřík a rafánci.
Mirka+Dory❤️
500 Kč  •  10. 11. 2022 16:32
Ať se co nejdříve dočkáte nového vozíku 🙏
Dana Bystřická
200 Kč  •  7. 11. 2022 9:08
Peťulko,přeji hodně štěstí,ať se s Caspienkem dostanete co nejdál.
Magda
100 Kč  •  6. 11. 2022 14:38
Od jezevčíka Bertíka z konce světa
jezevčíci ze Stoupovy chaloupky
2 000 Kč  •  5. 11. 2022 16:38
Přejeme ať se podaří vybrat hodně penízků a na vánoce je elektrický vozík doma!
Jana
1 000 Kč  •  5. 11. 2022 8:15
Petru s maminkou a pejskem potkávám velmi často. Jsem moc ráda, že mohu také pomoci a těším až je opět potkám už s novým vozíkem 😍
fb skupinka Život s Jezevčíky
5 000 Kč  •  5. 11. 2022 7:00
Ať se máte s Caspienkem aspoň o chlup líp 😘❤️
Dari G.
1 000 Kč  •  4. 11. 2022 19:25
od Betulky z Mnichovic
Monika Štěrbici
1 000 Kč  •  4. 11. 2022 18:32
Ať se podaří a pomůže ❤🍀👌
D&R
100 Kč  •  4. 11. 2022 16:30
Drzime vsechny packy a palce
Olinka a Kesí
300 Kč  •  4. 11. 2022 15:37
Na výlety
Milada Vajglová
500 Kč  •  4. 11. 2022 9:36
Petro, moc si přeji ať máte nový vozík pod stromečkem.
Viktória A.
1 000 Kč  •  4. 11. 2022 9:31
Petra, držím Vám palce ❤️🍀❤️
Eva
1 000 Kč  •  4. 11. 2022 7:30
Opatrujte se všichni 🍀❤️
Sandra Carna
1 000 Kč  •  4. 11. 2022 7:16
Petro, moc drzim palce se vsim a dekuji za uzasnou pomoc, kterou poskytujes v ramci svych moznosti i tem, ktere neznas.
Šárka K.
500 Kč  •  4. 11. 2022 6:41
Držím palce:))
Ivana P.
500 Kč  •  3. 11. 2022 23:13
Na lepší žití ;-)
Špagetky a Špageťáci
2 000 Kč  •  3. 11. 2022 20:52
Petruško tohle je od naší skupinky aby jste mohli s Caspienkem brzy řádit venku 🤗😘
špageťáci 🐾 Adámek a Sárinka
1 000 Kč  •  3. 11. 2022 19:56
držíme moc tlapky a palce 🍀
R.
600 Kč  •  3. 11. 2022 18:59
Držíme palce
Jiřina a Karel
1 000 Kč  •  3. 11. 2022 17:06
Kateřina F.
300 Kč  •  3. 11. 2022 15:42
Moooc držím pěsti, aby se sbírka povedla Petro. 🍀🍀🍀❤️❤️
pejskařka Martina
1 000 Kč  •  3. 11. 2022 13:23
Přeji rychlé zakoupení vozíku a spousty najetých výletů venku
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  3. 11. 2022 12:10
❤🍀🐾

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Dokončené Dobrovýzvy

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat