Jáchymovi pomáhají terapie chápat náš svět

Vybráno 0 Kč 300 Kč
36 000 Kč
31 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet

Všechny sbírky ověřujeme

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
AUT – Centrum o.p.s.
Datum přidání
4. 11. 2022

Představení sbírky

Jsem rozvedená samoživitelka se synem na autistickém spektru , kterému je 8 let. Stále bojujeme o to, aby se mu dostávalo speciální péče, kterou potřebuje, aby lépe rozuměl světu kolem sebe a bez ní by byl více a více ztracen v našem světě.

Komu pomůžeme?

Syn je autista s ADHD a všemi možnými vývojovými poruchami. S rostoucím věkem začíná být mezera mezi ním a vrstevníky více a více znatelná. Těžko navazuje kontakty a má senzorické problémy. Všechny své potíže a mnohem více neustále trénuje na individuálních terapiích.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Terapie pomáhají chápat svět a zvládat emoční vypětí. Po každé z nich odchází veselý a pozitivně naladěný. Je na něm znát, že si užívá každý zdánlivě malý úspěch.

Finanční situace naší rodiny se bohužel s jeho nároky a rostoucími výdaji stále zhoršuje. Obracím se na Vás, protože nechci zmeškat šanci, kterou synovi terapie dávají. Vidím u něj další a další pokroky a přála bych si je vidět i nadále. Bez pomoci druhých už ale není v našich silách  dále bojovat o jeho lepší bytí 

Veškeré finance budou použity v AUT centru – individuální terapie (neurovývojová stimulace, sociální nácviky, rozvoj osobnosti – stimulační program Maxik).

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  9. 11. 2022 20:17
Jana a Tomášek
200 Kč  •  9. 11. 2022 9:55
Držte se, posíláme aspoň menší příspěvek, sama jsem samoživitelka a syn Tomášek je také autista. Přejeme hlavně hodně zdraví 💙🍀

Přemýšlíte, jak ještě více pomoci?

Přidejte k této sbírce Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci. Předáme 100 % vybrané částky.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Jana a Tomášek
200 Kč  •  9. 11. 2022 9:55
Držte se, posíláme aspoň menší příspěvek, sama jsem samoživitelka a syn Tomášek je také autista. Přejeme hlavně hodně zdraví 💙🍀
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  9. 11. 2022 20:17

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám