Sbírka ukončena:

Pomoc kobylce Verunce

Vybráno 0 Kč 611 Kč
20 000 Kč
 -
2 dárci
Celkem se zapojilo
306 Kč
Průměrná výše daru
500 Kč
Nejvyšší dar
5 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomoc kobylce Verunce

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Lukas Hrbek
Datum přidání
18. 9. 2022

Představení sbírky

Pomoc pro kobylu Verunku, která měla těžký život. Nyní jí je 29 a věřím, že se dožije 30tin. Potřebuje lepší výživu před zimou.

Komu pomůžeme?

Verunce, 29 let, kobyla, která potřebuje přibrat a péči na klouby.  Je to zasloužilá kobyla, která neměla lehký život. U mě je 4. rokem, jinak by tu už nebyla.  Jsem rád a hrdý, že jsem ji zachránil už 4 roky života.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Na veškerou léčbu, krmivo, přípravky. Pokud se vybere více tak peníze použiju na jiný příběh, abych pomohl zase jiným potřebným lidem, kteří si to zaslouží. Je to úžasná bojovnice … měla mnoho hříbat, dokonce i dvojčata 2×.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Laskavý dárce
111 Kč  •  20. 9. 2022 4:50
Velkorysý dárce
500 Kč  •  19. 9. 2022 20:58

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat