Úspěšně vybráno:

Pomáháme ocenit dětské trenéry

Vybráno 0 Kč 136 667 Kč
136 667 Kč
 -
1 dárce
Celkem se zapojilo
136 667 Kč
Průměrná výše daru
136 667 Kč
Nejvyšší dar
24 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomáháme ocenit dětské trenéry

Vybráno 0 Kč 136 667 Kč
136 667 Kč
Zakladatel
Nova pomáhá
Datum přidání
14. 12. 2022

Představení sbírky

Jelikož si vážíme práce trenérů dětí a mládeže, kteří se obětují často i nad rámec svých pouze pracovních povinností, kteří do toho jdou srdcem a jejich práce je pro ně zároveň i koníčkem, rozhodli jsme se darovat vyhranou částku z pořadu Na lovu společnosti Díky, trenére, z.s., která se zabývá oceněním těchto skvělých trenérů, kteří si to skutečně zaslouží a kteří jsou pro mnohé děti dobrým vzorem.

Částku 136.667Kč pro Díky, trenére, z.s. vysoutěžil v pořadu Na lovu Jakub Kohák.

Komu pomůžeme?

Díky, trenére je dobrovolné sdružení fyzických osob, které vyvíjí zejména činnost na podporu sportu. Díky, trenére všestranně vytváří podmínky pro provozování a rozvoj sportovní činnosti ve všech mládežnických věkových kategoriích a pro společenskou a zájmovou činnost svých členů. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Finanční příspěvek bude využit na odměny trenérům, kteří se umístili na 4. až 8. místě, na zajištění natáčení medailonků, které představují výběr nejlepších 16 trenérů ročníku soutěže a na propagaci projektu (kampaň na sociálních sítích a OOH).

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Štědrý dárce
136 667 Kč  •  16. 12. 2022 9:28

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat