Sbírka ukončena:

Oprava automobilu pro Tínku, které někdo naboural na ZTP místě a ujel

Vybráno 0 Kč 0 Kč
15 000 Kč
Oprava automobilu pro Tínku, které někdo naboural na ZTP místě a ujel
0 dárců
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše daru
0 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Oprava automobilu pro Tínku, které někdo naboural na ZTP místě a ujel

Vybráno 0 Kč 0 Kč
15 000 Kč
Tvůrce
Jana Buchač
Datum přidání
2. 6. 2021

Jsem matka samoživitelka. Žiji s dcerou, která má CFC syndrom, tudíž potřebuje 24hodinovou péči a musí navštěvovat mnoho multioborových specialistů. Minulý týden nám někdo naboural auto, na kterém vznikla škoda 15 000 Kč. Na opravu auta nám ale bohužel nezbývají finance. 

Dcera navštěvuje mnoho zdravotnických zařízení a bez auta je to velmi obtížné. Proto se obracíme na pomoc všech dobrých lidí, kterých věřím je ještě hodně.

Co se vlastně stalo?

Minulý týden nám někdo před domem na ZTP vyhrazeném místě naboural auto a zbaběle ujel. Na autě vznikla škoda 15 000 Kč. Vzhledem ke své finanční situaci si bohužel nemohu dovolit havarijní pojištění, tudíž musím sehnat penízky na opravu sama a platit za chyby, které udělal někdo jiný a nepřihlásí se k tomu.

Auto jsem zaparkovala na našem ZTP parkovacím místě před domem a odpoledne na nás zvonila sousedka, že se mi asi v autě povolila ručka a najela jsem jí do auta. Hned jsem vyběhla omluvila se a couvla aby si mohla zkontrolovat auto. Naštěstí měla na autě pouze škrábaneček. Bylo mi to ale a když jsem ohlížela své auto zjistila jsem, že mě někdo naboural zezadu náraz posunul auto o metr dopředu. Mám prasklý a vyhozený nárazník do levého boku a promáčklý kufr. Majitel, který tuto nehodu zavinil zbaběle ujel a nenechal ani kontakt. Po 7hodinách čekání na dopravní policii mi bylo řečeno, že bez kamerových záznamu viníka nedohledají.

Dcera má kočárek, který teď nemohu dát do kufru, tudíž ji musím přenášet. Vzhledem k naší finanční situaci, kdy manžel neunesl postižení dcery a ze dne na den nás opustil, já jsem zůstala sama na vše (péče, hypotéka, úvěr, poplatky). Nyní opravdu nevím, kde sehnat peníze na opravu, jako matce samoživitelce mi žádná banka už nepůjčí.

Oprava automobilu pro Tínku, které někdo naboural na ZTP místě a ujel

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Vybrané prostředky použijeme na opravu auta. Jakákoliv částka nás zachrání. Prosím pomozte nám v této těžké situaci.

Oprava automobilu pro Tínku, které někdo naboural na ZTP místě a ujel

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám