Sbírka ukončena:

Pomoc mamince samoživitelce Markétě a jejím dětem

Vybráno 0 Kč 200 Kč
30 000 Kč
 -
1 dárce
Celkem se zapojilo
200 Kč
Průměrná výše daru
200 Kč
Nejvyšší dar
62 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomoc mamince samoživitelce Markétě a jejím dětem

Vybráno 0 Kč 200 Kč
30 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Planková Markéta
Datum přidání
7. 3. 2022

Kdo sbírku organizuje?

Dobrý  den přeji jmenuji se Marketa je mi 34 let a jsem maminka samoživitelka 3 krásných dětí. Žiji s dětmi sama už 6 rok.  Snažím se o děti řádně starat ale už nám nezbývá na žádný kroužek výlet a ani potřebný nábytek máme vše staré zničené a na nové nemáme. 

Dcera navštěvuje školu a já jsem momentálně bez zaměstnání, které si však hledám.

Mockrát Vám všem děkuji za podporu!

Komu pomůžeme?

Pomůžete mamince samoživitelce, která se snaží žít ale v dnešní době je to velice složité něco koupit do bytu nebo zajít z dětmi na výlet   i když se snažím svou situaci aktivně řešit stále se mi to nedaří a tím to bych vás chtěla poprosit o pomoc

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze z této sbírky budou využity  na zaplacení nájmu, případně na koupi nábytku,  popřípadě zaplacení kroužku. Pokud by se vybralo méně financí, využila bych je na jídlo a další potřeby pro děti. Pokud by se vybralo více financí, vše bych využila na náklady ohledně dětí.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Hanka
200 Kč  •  7. 5. 2022 14:21
🍀

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat