Zkvalitněte život Andrejce a užijte si snídani s Klusovými

Komu pomůžete?

Andrejce je 12 let. A přesně tolik i váží. Je drobná, klidná a středobodem jejího vesmíru je maminka Saskia, která jí věnuje veškerý čas a lásku. I když by to Saskia nikdy nepřiznala, ubližuje svému zdraví fungováním v naproto nevyhovujících podmínkách.

Saskii se vším pomáhá dvacetiletý syn Martin. Na obě děti zůstala sama, když byl Andrejce rok. Dcerka se narodila předčasně s vrozenou vadou a je těžce retardovaná. Má problémy s dýcháním, musí být speciálně krmena, je nepohyblivá a své pocity dává najevo pouze úsměvem nebo pláčem. Péče o ni je psychicky i fyzicky velice náročná a proto jsme se rozhodli ulehčit oběma život úpravou koupelny s vyšší vanou, aby si maminka tolik neničila záda. Rádi bychom pořídili i speciální kočár, protože ten starý už dosluhuje.

Za prvních třicet tisíc ze sbírky jsme už za pomoci Medesa care pořídili zdravotní postel a polohovací lehátko do vany. Moc vám za vaše příspěvky děkujeme...a jedeme dál!

Co můžete získat?

Tamara Klusová je hrdou patronkou lidí s TC syndromem. Proto jsme při hledání patrona pro Andrejku oslovili právě ji. Neváhala. Za pomoc se sháněním peněz na potřebné věci, které ulehčí mamince péči o dcerku, nabízí jednomu z vylosovaných dárců netradiční zážitek - osobní setkání u bohaté snídaně. Setkání, na kterou dorazí také Tamařin muž, český zpěvák Tomáš Klus. 

 

 

 

 

Děkujeme společnosti Medesa care za čas věnovaný Andrejce – za opakované návštěvy, hledání toho nejvhodnějšího řešení a pomůcek. 

Zkvalitněte život Andrejce a užijte si snídani s Klusovými

Jak to funguje

1
1. Potřeba

Donio vybere osobu nebo organizaci, která potřebuje pomoc

2
2. Příspěvek

Donio společně s vámi vybere peníze na konkrétní účel

3
3. Pomoc

Zakoupíme produkt nebo službu, kterou osoba/organizace potřebuje

4
4. Setkání

Z přispěvatelů vylosujeme 1-5 osob, kteří zažijí setkání s patronem sbírky

Vlož a vyhraj

Přispěj 1000 Kč

Každých 100 Kč je jedna šance na výhru. Přispěj 1000 Kč a máš hned 10x větší šanci vyhrát zážitek!

Přispět 1000 Kč

Přispěj 2000 Kč

Každých 100 Kč je jedna šance na výhru. Přispěj 2000 Kč a máš hned 20x větší šanci vyhrát zážitek!

Přispět 2000 Kč

Přispěj 5000 Kč

Každých 100 Kč je jedna šance na výhru. Přispěj 5000 Kč a máš hned 50x větší šanci vyhrát zážitek!

Přispět 5000 Kč

Další akce Donio

Ulehčete poslední dny pacientů a setkejte se s Helenou Třeštíkovou

Zajistěme sestřičkám a pečovatelkám z Hospice sv. Zdislavy mobilní zvedák, který zdůstojní manipulaci s pacienty se značně omezeným pohybem.

Neurorehabilitace pro Amálku a hokejový den

Přispějte Amálce na intenzivní neurorehabilitaci, která jejímu tělu pomůže se vyvíjet a fungovat i přes vzácnou metabolickou poruchu. Rehabilitace musí podstupovat dvakrát ročně.

Za asistenta pro Vláďu nabízí Bára Hrzánová setkání

Atrofik Vláďa má spoustu snů, které by si v ústavu nemohl splnit. Pomozme mu na cestě za svobodou, složme se mu na asistenta.