Úspěšně vybráno:

Pomohli jste nám postavit Vráťu na nohy

Vybráno 0 Kč 289 857 Kč
od 240 dárců
 -
240 dárců
Celkem se zapojilo
1 208 Kč
Průměrná výše daru
50 000 Kč
Nejvyšší dar
75 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste nám postavit Vráťu na nohy

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Andy a Verča
Datum přidání
16. 9. 2021
Poslední aktualita

1. 12. 2021 14:10

Obrovské díky

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Říkali nám, že umře a on vstal z mrtvých …

Říkal (psal), že nikdy nebude „bez hadiček“ a už je …

Říkali nám, že už asi nikdy nebude chodit a my věříme, že ho postavíme zpět na nohy!

Komu pomůžeme?

Jmenuji se Vráťa, je mi 67 let a jsem kompenzovaný diabetik. Celý život jsem se věnoval dvěma svým láskám. Buď jsem brázdil evropské silnice v kamionu, nebo se věnoval své rodině. V nemocnici jsem byl za celý svůj život jednou, a to před 20 lety. Tehdy mi diagnostikovali diabetes (jako následek věčného jídla „za volantem“).

Tyto řádky nepíšu já, ale „na tajno“ mé dvě dcery Andy a Verča, zatímco já ležím v nemocniční posteli…

… nepamatuji si, co se dělo poslední půlrok a snažím se pochopit, proč se na mě chodí dívat lékaři a sestřičky z oddělení  JIP, NIP, DIOP a s lesklýma očima říkají, že jsem zázrak, jeden ze sta a kvůli tomu stojí bojovat za každý lidský nádech do poslední vteřiny.

A moje uslzené holky … Prý to nejhorší mám za sebou a vypadám skvěle

 … moc tomu ale nerozumím. Řekli mi, že už asi nikdy nebudu chodit, mám problémy s hybností obou rukou, problémy s mluvením. Jsem jak kostlivec a sem tam ze mě trčí nějaká hadička.

… ale holky i manželka tvrdí, že se vrátím domů po svých, že to zvládneme… a já jim chci věřit!

V neděli odpoledne 7. února 2021 jsem byl převezen do Ústřední vojenské nemocnice v Praze. Bylo to týden poté, co jsme doma s manželkou zápasili s Covid-19. Kromě nikterak závažného problému s dechem, jsem kvůli problémům s chutí a pravidelnou stravou (pro diabetika zcela zásadní) zhubnul asi 10 kg, a cítil se velmi oslabený. To byl hlavní důvod, proč mi manželka zavolala sanitku. Přesto, že jsem do sanitky odešel sám, přesto, že zdravotníci řekli, že na tom nejsem nijak zvlášť špatně se saturací, rozhodli se, že mě odvezou do vojenské nemocnice na vyšetření. Došel jsem si domů tedy pro doklady a odjel. Holky z toho byly překvapené, na druhou stranu byly rády, že budu alespoň pod kontrolou lékařů, dají mi pro jistotu kyslík a já budu za pár dní doma zpět.

Ale TO, co se začalo odehrávat v následujících dnech, týdnech a měsících, byla jedna velká noční můra, ze které jsme se nevzpamatovali do teď…

O den později jsme se dozvěděly, že táta přijel pozdě, je ve velmi kritickém stavu a v ohrožení života. NECHÁPALY JSME. Rozjel se mu těžký zápal plic. COVID prý zcela napadl plíce a bude záležet, zda infekci zvládne a jakým způsobem se bude hojit napadená plicní tkáň. Stav se rychle zhoršoval a po 4 dnech se lékaři rozhodli. Uvedli tátu do umělého spánku a napojili ho na umělou plicní ventilaci. Následovala tracheostomie a nám nezbylo než čekat.

Zatím co jsi spal…

Bohužel tátův zdravotní stav se v dalších týdnech jen zhoršoval. Objevovaly se další a další infekce, záněty plic i dalších orgánů. Bylo nám řečeno, že poškození plic se zhoršilo až k 70%. Že vir Covid-19 prošel postupně celým tělem a šance na přežití jsou čím dál menší. Probíhalo X neúspěšných pokusů o tátovo probuzení z kómatu. Padaly témata jako poškození mozku, transplantace plic, možnost ochrnutí a podobně. Naši naději vždy po dalších informacích střídala beznaděj. Přesto jsme pořád věřily, že to táta vybojuje. Nevzdával se a my s ním!

Uběhlo několik měsíců, když nám  zavolali z nemocnice …, nastal den D, … že jim to je moc líto, ale navzdory využití veškerých dostupných léčebných prostředků a postupů, není již zdravotní stav našeho tatínka/manžela slučitelný se životem a svůj boj prohrává.

Jedna z vět, kterou při tomto telefonátu pan doktor pronesl, byla: „Jsem lékař, ne dogmatik, pokud věříte na zázraky, tak teď je ten pravý čas. Pár jsem jich zažil. My v nemocnici budeme o Vašeho tatínka/manžela pečovat do posledního dechu a uděláme vše pro to, aby v posledních dnech svého života fyzicky ani psychicky netrpěl, to vám slibuju.“ Cože??? Nic horšího jsme snad ve svém životě neslyšely…

Dostaly jsme výjimku, že v tomto případě se můžeme přijít na JIP s tatínkem rozloučit, protože kvůli Covidovým opatřením byly po celou dobu návštěvy v nemocnici zakázány.

 A poslední návštěva??? Nic horšího jsme ve svém životě nezažily…

Přesto, že jsme se s tím nechtěly smířit, snažily jsme se tuto situaci alespoň nějak zpracovat. Se sestrou a mamkou jsme si slíbily, že budeme při tátovi stát, do poslední chvíle a nebude při odcházení sám, i když nás vůbec nevnímá.

A víte, co se po té naší návštěvě stalo?

TÁTA PO ŠESTI DNECH ZAČAL SÁM DÝCHAT!!! PO SKORO ČTYŘECH MĚSÍCÍCH. TO MUSÍ BÝT ZÁZRAK!!!

Lékaři nám sdělili, že táta už sice nepotřebuje plicní ventilaci vůbec, ale na jeho celkovém stavu to bohužel nic nemění. Tělo se prý tak dlouho a intenzivně bránilo, až opotřebovalo a spotřebovalo samo sebe. Jak absurdní! Po dalším týdnu při nedělní návštěvě táta vypadal, jako by nás vnímal a rozmachoval prsty jako by nám chtěl něco sdělit, možná napsat?  Na sesterně jsme si tedy vypůjčily tužku a papír a se sestřičkou šly fascinovaně pozorovat, co se bude dít…  … PSAL …

Nikdo, ani lékaři, jsme to nechápali. Říkali nám, že podle různých hodnot, vyšetření a fyzického stavu, by mezi námi už táta neměl být. Že takový případ hodně dlouho neviděli, a že je to neskutečně silný bojovník!

A MY JSME ZA TO NESKUTEČNĚ ŠŤASTNÉ, ŽE NÁS TADY NENECHAL SAMOTNÉ A SVŮJ ŽIVOT SI VYBOJOVAL ZPĚT.

Proč to děláme?

Když jsme tobě a mámě  roce 2017 vyprávěly, že chceme vybudovat svou vlastní firmu Vědomá Krása, ve které budeme pečovat o nehty na rukou (nejen ty krásné a zdravé, ale především ty utrápené), díval ses na nás s velkými obavami. Měl jsi velký strach, že se zadlužíme a do konce života budeme jen splácet dluhy. Byly jsme bez peněz. Navíc jedna z nás byla čerstvá maminka samoživitelka s 3letou holčičkou a druhá v plném invalidním důchodu. Výchozí podmínky tedy více než mizerné a výsledek hodně nejistý. Přesto jsi s láskou a důvěrou do toho šel s námi. Půjčili jste nám s mámou veškeré Vaše úspory na důchod a fyzicky jste nám pomohli Vědomou Krásu vybudovat od základu. Pomohli jste nám zhmotnit sen, který doteď pomohl více než 1000 klientů uzdravit nehty.

Když se na Tebe dnes díváme, jsme na tom stejně jako ty před lety. Taky máme strach. Strach o tebe, Tvé zdraví a budoucnost. Přesto a právě proto jdeme do toho naplno s tebou! Tati, postavíme tě na nohy, rozhýbeme ruce a zase se budeš smát a vrátíš se k nám domů!

Do teď se nám podařilo navzdory Covidu udržet nehtové studio a nezkrachovat, najít si každá ještě další práci.  Umístili jsme tátu do státních i soukromých zdravotních zařízení, ale začal nám zase odcházet před očima. Péče, mnohdy až nedůstojné podmínky pro pacienty, strava ani rehabilitace také nebyly dostačující. Každý promrhaný den může být fatální. Proto jsme mu před měsícem našly nejlepší soukromou LDN, daly dohromady 110 000 Kč, a nyní se už pomalu zlepšuje, jednoho dne půjde na rehabilitační kliniku a pak snad domů. Přes to, že se snažíme hodně pracovat a zaplatit co můžeme, naše možnosti, i fyzické síly mají své limity.

Nezvládneme pokrýt veškeré náklady na péči, která může trvat ještě kolik měsíců.

Když se nevzdal táta a svůj život si vybojoval, my se nechceme vzdát myšlenky, že se nám jednou vrátí domů po svých.

A proto jsme sebraly odvahu a poprvé v životě se obracíme s prosbou o pomoc na vás.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Po konzultacích s lékaři předpokládáme, že nás čekají níže uvedené výdaje.

 • Pobyt v LDN, rehabilitačních a plicních klinikách, (případně lázně)
 • Rehabilitace, fyzioterapie, masáže apod.
 • Nutriční terapie (včetně sestavení vhodného jídelníčku, dodávky jídel a potravinových doplňků).
 • Alternativní terapie.

Pokud by se podařilo vybrat více peněz, použily be se na:

 • Logopedie (pro trénink řeči kvůli ochablým hlasivkám) a psychoterapie.
 • Domácí ošetřovatelská péče.
 • Nákup kompenzačních pomůcek či na úpravu bezbariérového bydlení (momentálně je na invalidním vozíku).
 • Případně přestavba osobního automobilu.
 • Pokud by se k tátovi život otočil zády, darujeme peníze na charitativní účely.

Nutriční terapie – základním předpokladem pro možnost rehabilitací je obnova ztracené svalové hmoty a nabytí síly. Kromě ošetřovatelské péče tak hraje zásadní roli výživa. Vzhledem ke skutečnosti, že trávicí trakt nebyl po dobu 5 měsíců používán, učí se táta znovu polykat tekutiny i stravu. Aktuálně převažuje podávání výživy a vody sondou (tzv. PEG) přímo do žaludku. Klasická strava je spíše doplňkovou. Cílem je, se výživy přes PEG zbavit a stravovat se standardně. Jako kompenzovaný diabetik smí táta jíst jen malé porce a častěji, proto je kvalita klasické stravy zcela zásadní.

Po zesílení nás čeká další fáze a tou je dlouhodobá intenzivní rehabilitace, popřípadě operace nohou.

Moc děkujeme za jakoukoliv pomoc, děkujeme za jakýkoliv Váš dar.

S pokorou a velikým DÍKY,  Andy a Verča.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

1. 12. 2021 14:10

Obrovské díky

30. 11. 2021 11:01

Poděkování všem dárcům

Přidaly jsme do galerie u sbírky tři fotky, z průběhu pobytu v LDN.

Milí dárci,

za pár okamžiků končí naše sbírka, kterou jsme před 10 týdny založily pro našeho tatínka s odhodláním – postavit ho na nohy.

Stejně jako se nám třásly ruce, když jsme sbírku spouštěly…, teď se zatajeným dechem a nepopsatelnou vděčností sledujeme poslední hodiny. Uplynulých 10 týdnů pro nás, i rodiče, bylo z každého úhlu pohledu neuvěřitelných! Obrovská vlna podpory a pomoci, kterou jste nás zahrnuly nejen tady, ale i osobně, se dá přirovnat přinejmenším k tsunami.

Každodenně s každým dalším darem jste nám dodávaly odvahu a víru, že veškerou následnou péči zvládneme zaplatit. Byly jste dopingem při našem pracovním nasazení.

Poté  co jsme tátovi představily sbírku, a rozdýchal ten obrovský šok, protože si stále neuvědomoval, co přežil ani co má ještě před sebou, přišly slzy vděčnosti a třesoucí se brada…  Vaše vzkazy i dary byly pro tátu každodenní extra silnou infuzí energie a životabudič, když mu docházela síla pokračovat…

Slova díků nestačí. Nejen děti, ale i my dospělí potřebujeme věřit na zázraky, poslouchat a vyprávět pohádky s dobrým koncem a tím si dodávat naději v těžkých chvílích. Toto je ta naše pohádka a každý z Vás je spoluautorem.

K dnešnímu dni jsme společně s Vámi a lékaři postavili našeho tátu Vráťu na nohy!!!!!!!!!!!!!!!.

Tatínek je již v domácí péči a vše, na co jsme vybíraly peníze, už běží. Nás čeká podle lékařů minimálně ještě rok různých rehabilitací a nabrání 20 kg, ale to už je jiný a díky vám všem krásný příběh.

Děkujeme, že JSTE.

Andy a Verča18. 9. 2021 23:05

Sobotní překvapení  – Náš první milník překonaný

Krásný dobrý večer všem dobrým lidem, 

tento čtvrtek nám Donio.cz schválilo naši sbírku pro tatínka a my jsme měly obrovskou radost! A moc jim děkujeme!!! Jsme v jednom kole, tak jsme si dnes naplánovaly, že až se vrátíme z kliniky, sedneme si v klidu k počítači. Opravíme v „našem příběhu“ překlepy a zjistíme, co jsou to milníky a jak si je nastavit. Než začneme sbírku šířit mezi přátele a kolegy.

A už tady hodinu slzíme dojetím…ani jsme si ty milníky nestihly nastavit a už jste je překonali. Za prvních 24 hodin přispělo 18 lidí a poslali jste 13 000 Kč!!!  

JSTE NEUVĚŘITELNÍ a my posíláme velké díky ať jste odkudkoliv.

Děkujeme Milým , Laskavým, Štědrým, Dobrosrdečným, Velkorysým a Dobrodárcům i Dárcům, co jsou pro každou dobrost. Děkujeme Liborovi, Rendovi, Zlatí a Lednovím za dar i milá slova.

Přejeme všem krásnou neděli Andy a Verča.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  28. 11. 2021 15:29
Milý dárce
100 Kč  •  28. 11. 2021 15:21
Milý dárce
5 000 Kč  •  27. 11. 2021 22:33
Dárce, který je pro každou dobrost
40 000 Kč  •  25. 11. 2021 14:32
Štědrý dárce
16 000 Kč  •  25. 11. 2021 14:08
Milý dárce
10 Kč  •  24. 11. 2021 23:34
Milý dárce
100 Kč  •  24. 11. 2021 9:51
DobroDárce
600 Kč  •  23. 11. 2021 21:20
Laskavý dárce
500 Kč  •  22. 11. 2021 15:19
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  20. 11. 2021 13:47
Milý dárce
200 Kč  •  20. 11. 2021 10:25
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  20. 11. 2021 10:16
Velkorysý dárce
500 Kč  •  20. 11. 2021 10:10
Dobrosrdečný dárce
1 500 Kč  •  20. 11. 2021 10:05
Velkorysý dárce
100 Kč  •  19. 11. 2021 20:43
Velkorysý dárce
17 Kč  •  19. 11. 2021 15:47
DobroDárce
100 Kč  •  19. 11. 2021 13:00
Velkorysý dárce
200 Kč  •  19. 11. 2021 12:56
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  19. 11. 2021 11:10
Barbora Reinischová
2 000 Kč  •  19. 11. 2021 10:20
Vráťovi přeji ať má zase pevný krok!
Štědrý dárce
300 Kč  •  11. 11. 2021 15:33
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  11. 11. 2021 15:01
Káťa
300 Kč  •  11. 11. 2021 11:03
Moc vám držím palce! <3
Dobrosrdečný dárce
15 000 Kč  •  11. 11. 2021 8:34
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  11. 11. 2021 8:17
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  6. 11. 2021 11:50
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  3. 11. 2021 17:13
Ila
300 Kč  •  1. 11. 2021 8:13
Verim ve Vas🙌
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  30. 10. 2021 22:19
Velkorysý dárce
222 Kč  •  29. 10. 2021 13:59
DobroDárce
500 Kč  •  28. 10. 2021 9:34
Velkorysý dárce
3 000 Kč  •  23. 10. 2021 14:57
František
300 Kč  •  21. 10. 2021 10:14
Držím vám palce :)
Sabina
1 001 Kč  •  18. 10. 2021 22:10
Pane Vyleto, viděli jsme se jednou. I přes to jste pro mě inspiraci. Ze jste to nevzdal. Kez vás příběh skončí jako pohádka z 1001 noci. Dekuji vám.
Milý dárce
3 000 Kč  •  17. 10. 2021 12:06
Velkorysý dárce
100 Kč  •  16. 10. 2021 12:03
Pavel Šindelka
300 Kč  •  14. 10. 2021 12:50
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  14. 10. 2021 12:48
Štědrý dárce
500 Kč  •  14. 10. 2021 10:55
DobroDárce
200 Kč  •  13. 10. 2021 22:10
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  13. 10. 2021 11:08
Velkorysý dárce
1 980 Kč  •  11. 10. 2021 19:46
Milý dárce
300 Kč  •  11. 10. 2021 13:33
Richard a Lucie B.
2 000 Kč  •  11. 10. 2021 13:24
Ať se to podaří. Lucka a Richard
Marie H.
2 000 Kč  •  11. 10. 2021 11:30
Hodně sil :-)
Eva Kuklová
200 Kč  •  11. 10. 2021 8:39
Přeji tatínkovi brzké zotavení 🙏 Držte se❤️
Zdeňka
500 Kč  •  8. 10. 2021 16:11
Holčičky, o tátovi jsem od vás na nehtech tolikrát slyšela a moc mě mrzí co se stalo, tak snad aspoň trochu pomůžu. Držte se!
Velkorysý dárce
100 Kč  •  7. 10. 2021 20:54
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  6. 10. 2021 20:46
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  6. 10. 2021 20:27
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  6. 10. 2021 10:42
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  5. 10. 2021 20:51
Nikola K.
1 000 Kč  •  5. 10. 2021 14:54
Ať se Vám táta vrátí co nejdříve domů;)
DobroDárce
500 Kč  •  3. 10. 2021 18:46
Velkorysý dárce
500 Kč  •  2. 10. 2021 21:02
Laskavý dárce
3 000 Kč  •  2. 10. 2021 11:49
Veronika Spitzerová (Pátková)
1 000 Kč  •  1. 10. 2021 19:51
Kolego, držím Ti palce, abys to zvládl a dotáhl do šťastného konce! Jsi obrovský bojovník a já věřím, že to dokážeš! 🤍👼
Petr Lichnovský
300 Kč  •  1. 10. 2021 12:19
Doufam ze vse dopadne dobre. Preji brzke uzdraveni.
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  1. 10. 2021 11:24
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  30. 9. 2021 20:23
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  30. 9. 2021 17:55
DobroDárce
1 000 Kč  •  29. 9. 2021 21:37
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  29. 9. 2021 20:44
dobrodarce
300 Kč  •  29. 9. 2021 20:26
Laskavý dárce
500 Kč  •  29. 9. 2021 19:57
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  29. 9. 2021 11:11
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  28. 9. 2021 23:06
Milý dárce
500 Kč  •  28. 9. 2021 22:42
Milý dárce
300 Kč  •  28. 9. 2021 20:48
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  28. 9. 2021 20:39
Štědrý dárce
3 000 Kč  •  28. 9. 2021 20:24
Milý dárce
1 000 Kč  •  28. 9. 2021 16:08
Iva B
3 000 Kč  •  28. 9. 2021 15:28
Držím palce
Dárce, který je pro každou dobrost
250 Kč  •  28. 9. 2021 13:56
Petra U.
1 000 Kč  •  28. 9. 2021 12:01
Držím palce, aby bolo tatínkovi každý deň lepšie a lepšie a aby ste ho čoskoro mali doma. Držte sa!!
Velkorysý dárce
100 Kč  •  28. 9. 2021 11:40
Barbora J.
500 Kč  •  27. 9. 2021 21:17
Moc
Štědrý dárce
200 Kč  •  27. 9. 2021 20:15
Milý dárce
300 Kč  •  27. 9. 2021 18:55
DobroDárce
550 Kč  •  27. 9. 2021 12:50
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  27. 9. 2021 10:55
Jakub
500 Kč  •  27. 9. 2021 10:39
Držím moc palce, naděje umírá naposled!
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  27. 9. 2021 10:03
Mirka M.
500 Kč  •  27. 9. 2021 10:02
Holky, držím palce, ať táta zase skáče přes kaluže.
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  27. 9. 2021 9:17
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  26. 9. 2021 20:41
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  26. 9. 2021 17:57
Zuzka Vl.
300 Kč  •  26. 9. 2021 14:03
Holky, moc držím palce a tatínkovi ať je brzy zpět ve formě!
Dobrosrdečný dárce
150 Kč  •  26. 9. 2021 12:45
Big Bear
300 Kč  •  26. 9. 2021 9:51
Letos je to 20 let co mi nahle odesel tatka. Chybi mi kazdy den. At se ten vas uzdravi a prozijete spolu jeste hodne hezkeho! :-)
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  26. 9. 2021 9:13
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  25. 9. 2021 23:24
Štědrý dárce
500 Kč  •  25. 9. 2021 21:58
Malý dárce
500 Kč  •  25. 9. 2021 21:43
Vráťo Ty to dáš!!!
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  25. 9. 2021 18:51
Štědrý dárce
500 Kč  •  25. 9. 2021 18:35
Klára
100 Kč  •  25. 9. 2021 15:08
Moc držím tatínkovi pěsti, ať ho máte brzy zpět doma ❤️
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  25. 9. 2021 13:33
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  25. 9. 2021 12:11
Milý dárce
500 Kč  •  25. 9. 2021 10:40
DobroDárce
500 Kč  •  24. 9. 2021 20:58
Štědrý dárce
500 Kč  •  24. 9. 2021 20:47
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  24. 9. 2021 17:51
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  24. 9. 2021 16:24
DobroDárce
500 Kč  •  24. 9. 2021 15:57
Vozarm
100 Kč  •  24. 9. 2021 15:50
Držte se
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  24. 9. 2021 14:53
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  24. 9. 2021 14:48
DobroDárce
1 000 Kč  •  24. 9. 2021 14:17
Monika
50 Kč  •  24. 9. 2021 10:46
Vy to dáte! Alespoň drobná pomoc od nás...
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  24. 9. 2021 10:07
Věra
200 Kč  •  24. 9. 2021 9:55
Přejeme hodně sil a brzké uzdravení, ať je tatínek zase zdraví a může si užívat radosti
Jana Š.
500 Kč  •  24. 9. 2021 9:34
Držíme moc palce v léčbě!
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  24. 9. 2021 9:21
Milý dárce
1 000 Kč  •  24. 9. 2021 9:08
Velkorysý dárce
200 Kč  •  24. 9. 2021 8:33
Štědrý dárce
100 Kč  •  24. 9. 2021 8:20
Lukáš F.
2 000 Kč  •  24. 9. 2021 8:02
Vse bude dobre, drzte se! 🖖
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  23. 9. 2021 21:58
DobroDárce
100 Kč  •  23. 9. 2021 20:49
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  23. 9. 2021 20:42
Dárce, který je pro každou dobrost
5 000 Kč  •  23. 9. 2021 19:17
Pavel N.
500 Kč  •  23. 9. 2021 18:57
Jste super!
Marek
500 Kč  •  23. 9. 2021 17:24
Držím pěsti
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  23. 9. 2021 17:01
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  23. 9. 2021 13:50
Drž se Vráťo...
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  23. 9. 2021 13:02
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  23. 9. 2021 12:58
Laskavý dárce
500 Kč  •  23. 9. 2021 12:17
DobroDárce
300 Kč  •  23. 9. 2021 11:50
DobroDárce
500 Kč  •  23. 9. 2021 10:48
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  23. 9. 2021 10:09
Milý dárce
200 Kč  •  23. 9. 2021 9:50
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  23. 9. 2021 9:20
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  23. 9. 2021 7:05
Laskavý dárce
100 Kč  •  23. 9. 2021 6:52
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  22. 9. 2021 22:54
Nada
500 Kč  •  22. 9. 2021 22:32
Holky nadhera! Moc na Vás všechny myslíme a máme velkou radost! Doufáme, ze už bude jen lépe!!!
Velkorysý dárce
500 Kč  •  22. 9. 2021 22:29
Milý dárce
100 Kč  •  22. 9. 2021 21:51
Bára S.
5 000 Kč  •  22. 9. 2021 21:48
Holky držte se, táta je pašák! 💪🏻🍀🍀🍀
Laskavý dárce
300 Kč  •  22. 9. 2021 21:36
Laskavý dárce
500 Kč  •  22. 9. 2021 21:35
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  22. 9. 2021 21:22
Štědrý dárce
500 Kč  •  22. 9. 2021 21:00
Dárce, který je pro každou dobrost
247 Kč  •  22. 9. 2021 20:42
Aneta
100 Kč  •  22. 9. 2021 20:42
Drzim moc palce. Vas tatinek je stejny bojovnik jako ten muj!
Blanka P.
2 000 Kč  •  22. 9. 2021 20:32
Víra, naděje a láska, ale největší je láska... Držte se!
Velkorysý dárce
100 Kč  •  22. 9. 2021 20:22
Seth
1 000 Kč  •  22. 9. 2021 19:38
Držím Vám palce, přeji hodně sil, bojujte! Brzké uzdravení!
Štědrý dárce
500 Kč  •  22. 9. 2021 18:24
Velkorysý dárce
500 Kč  •  22. 9. 2021 17:26
Laskavý dárce
500 Kč  •  22. 9. 2021 17:22
Štědrý dárce
500 Kč  •  22. 9. 2021 17:11
DobroDárce
1 000 Kč  •  22. 9. 2021 17:02
DobroDárce
300 Kč  •  22. 9. 2021 16:10
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  22. 9. 2021 15:44
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  22. 9. 2021 15:36
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  22. 9. 2021 14:39
Laskavý dárce
500 Kč  •  22. 9. 2021 14:35
Milý dárce
500 Kč  •  22. 9. 2021 13:35
Laskavý dárce
300 Kč  •  22. 9. 2021 13:16
Milý dárce
100 Kč  •  22. 9. 2021 13:03
Držím palce ✊
Velkorysý dárce
300 Kč  •  22. 9. 2021 12:44
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  22. 9. 2021 12:30
DobroDárce
300 Kč  •  22. 9. 2021 11:54
DobroDárce
3 000 Kč  •  22. 9. 2021 11:38
Milý dárce
100 Kč  •  22. 9. 2021 11:28
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  22. 9. 2021 11:15
Štědrý dárce
500 Kč  •  22. 9. 2021 10:31
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  22. 9. 2021 10:20
Petra Š.
1 000 Kč  •  22. 9. 2021 10:20
Držím vašemu tátovi palce. S dobrou rehabilitací a péčí to určitě zvládne. Přeju vše dobré.
Laskavý dárce
200 Kč  •  22. 9. 2021 10:19
Tomáš K.
1 000 Kč  •  22. 9. 2021 10:17
Mne umřeli oba rodiče s covidem v prosinci 2020. Ale vám svítá naděje. Rehabilitujte a uživejte života.
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  22. 9. 2021 9:54
Štědrý dárce
300 Kč  •  22. 9. 2021 9:40
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  22. 9. 2021 8:33
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  22. 9. 2021 8:32
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  22. 9. 2021 8:17
Laskavý dárce
500 Kč  •  22. 9. 2021 8:11
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  22. 9. 2021 8:07
DobroDárce
500 Kč  •  22. 9. 2021 7:26
Milý dárce
300 Kč  •  22. 9. 2021 7:25
Štědrý dárce
400 Kč  •  22. 9. 2021 7:23
Dobrosrdečný dárce
371 Kč  •  22. 9. 2021 6:41
DobroDárce
50 Kč  •  22. 9. 2021 5:37
Milý dárce
2 000 Kč  •  21. 9. 2021 22:19
Milý dárce
100 Kč  •  21. 9. 2021 21:54
Veronika H.
300 Kč  •  21. 9. 2021 20:40
Drzim Vratovi vsechny palce, at se pomalu ale jiste vraci do normalniho zivota. At ho sila, vule zit neopousti a jeste dlouho se tesi z cele sve rodiny a spolecneho zivota.
Velkorysý dárce
100 Kč  •  21. 9. 2021 20:28
Adéla
300 Kč  •  21. 9. 2021 19:59
Držím palce
Štědrý dárce
500 Kč  •  21. 9. 2021 18:04
Dobrosrdečný dárce
50 000 Kč  •  21. 9. 2021 15:16
DobroDárce
1 000 Kč  •  21. 9. 2021 14:37
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  21. 9. 2021 13:43
Štědrý dárce
300 Kč  •  20. 9. 2021 22:55
Velkorysý dárce
300 Kč  •  20. 9. 2021 22:17
Máma od rodiny
300 Kč  •  20. 9. 2021 21:14
Posílám spoutu sil Vám všem, přeji hodně zdraví a kvalitní péči pro tatínka.Držte se!!!
Štědrý dárce
100 Kč  •  20. 9. 2021 17:24
Velkorysý dárce
200 Kč  •  20. 9. 2021 17:07
Martin
1 000 Kč  •  20. 9. 2021 16:59
Drzim palce
Pavel V.
500 Kč  •  20. 9. 2021 15:38
Drž se chlape!
Daniel P.
300 Kč  •  20. 9. 2021 13:09
At vše dobře dopadne.
Pavlína K.
300 Kč  •  20. 9. 2021 12:47
Hodně sil a štěstí,držím palce
Naďa
500 Kč  •  19. 9. 2021 22:40
Přeju vašemu tatínkovi strašně moc sil, ať se nevzdává a věřím, že si svůj život vybojuje, už teď je vidět, že je to bojovník 🙂
Veronika C.
400 Kč  •  19. 9. 2021 1:54
Drzim vam i vasemu tatinkovi palce, at je brzy zase co nejvic fit. Jste bojovnici!
Lednovi
100 Kč  •  18. 9. 2021 19:29
Zázraky ať pokračují
Zlatí
300 Kč  •  18. 9. 2021 19:28
Držím pěsti :-)
Renda
100 Kč  •  17. 9. 2021 19:06
Hodně sil a zdravíčka
Libor
300 Kč  •  17. 9. 2021 16:18
Držím palce

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

 1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
 2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
 3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat