Vyhořeli. Doslova. Postavme nový domov pro Radku a její syny

Vybráno 0 Kč 238 520 Kč
3 333 333 Kč
41 dnů
do ukončení

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět Sdílet

Všechny sbírky ověřujeme

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Martina Švehlová
Datum přidání
15. 12. 2022

Představení sbírky

Radka je naše kolegyně a kamarádka, která kolem sebe neustále šíří pozitivní vibrace. Je jedním z tahounů našeho společného projektu, kde působí jako průvodkyně v lesní školce. Je pro mnohé z nás inspirací na pracovní i lidské úrovni. Z její tradiční role tahouna (který pomáhá, ale i přes životní peripetie není úplně ten typ, co si řekne o pomoc), ji dramaticky vyrvala nečekaně krutá životní událost.

V pondělí 10. října 2022 Radce zavolala kamarádka do školky a sdělila jí zprávu, která v první chvíli zněla téměř neuvěřitelně:

"Shořel vám dům. Úplně. Vůbec nic z něj nezbylo."

Po prvotním šoku, kdy Radka s vědomím, že už zbývalo dotáhnout u domečku jen koupelnu a pokojíček pro Ondru, aby byl dokonalý, musela o této skutečnosti informovat své syny. Na pár dní se stáhli do ústraní, protože celou situaci potřebovali trošku rozdýchat a rozhodnout se, jak dál. 

Protože je Radka oblíbenou členkou několika společenství, která tvoří lepší svět, lidé z těchto skupin se semkli, aby ji okamžitě co nejefektivněji pomohli. Radka má nyní provizorní bydlení, většinu potřebných věcí pro sebe i kluky a až teď přicházíme s jednou velkou prosbou:

Pojďme Radce a jejím synům umožnit zase žít svobodně v přírodě, jak jejich duše touží.

----------------------

„Radku známe jako pracovitou a spolehlivou kolegyni, která je obětavá, praktická, nic pro ni není problém a vždy zkouší hledat řešení. Nevzdává se. Taky ji známe jako skvělou maminku dvou kluků. A ženu do nepohody.“

Martin a Radka Jindrovi – L´Arche Benediktus 

Komu pomůžeme?

Zde tlumočíme prosbu přímo od Radky:

Prosím Vás o pomoc s vybudováním nového domova pro své synky a mě… a třeba to bude víc než jen domov pro nás, možná to bude i ostrov spočinutí a naladění se i pro další. Je načase se naučit něčemu novému. Necítím se poražena, prostě to tak jenom je. Přišlo to. Prosím o pomoc. A jsem připravena ji přijmout. Už se děje. Děkuji :).

10. 10. 2022 jsme vyhořeli. Zůstalo nám auto, anšto jsme byli ve škole a práci o pár km jinde, s batohy, krabičkou na sváču a pitím. Ondra 12 let, Kuba 8 let a já, Radka 47 let :o). Bydleli jsme v malém domku, v malebné zahradě, na samotě u lesa. Sen. Nebe na zemi. 

Budovali jsme pokojíčky pro kluky a koupelnu – něco, co bylo chystáno 3 roky. Zrovna ten den dopoledne jsem měla radost z překonání toho, co mi bránilo konat pro nás, a že od nyní už to půjde ráz na ráz, kluci i já budeme mít cobydup více prostoru k životu… tož nám bylo přáno. Získali jsme výrazné osvobození od hmoty.

Zkušenost, která dost povznese.
Zůstalo to nejdůležitější – máme sami sebe. A pak jsme slítli rovnou do náruče a objetí přátel a lidí okolo nás. Máme kde bydlet. Máme oblečení. Kluci mají již půjčené kolo či koloběžku. Pořídili jsme luk s šípy a katanu, nejdůležitější osobní věci/hračky kluků. Je nám dobře.

Stýská se nám po samotě u lesa, kde se otevřely dveře a byli jste v rajské zahradě. Stýská se nám po kocourech, kteří zůstali na Aluně, pečuje o ně Pavla s dětmi a my je navštěvujeme. Někdy vezmem kocoury k nám. Víme, že chceme zůstat zde, na Vysočině, někde mezi Vilémovem, Modletínem, Malčí a Chotěboří :). Víme, že chceme malý, leč přeci jen větší než původní, slaměný dřevodomek, a že tedy nelze být přesně tam, kde jsme byli do nyní. 

Prosím o pomoc s pořízením pozemku, kde tento domek bude moci stát. Prosím o pomoc s nákupem materiálu pro dřevodomek, případně jeho postavením. Je již kupa, možná dvě kupy, mužů, co nám slíbili svůj čas, rukou um a sílu, dovednosti. Já prosím o peníze, o energii, aby se tak stalo. 
Víte-li o pozemku, dejte mi vědět prosím. Máte-li slámu, dřevo, okna, dveře, trubky… báječné. Máte-li zkušenosti a chuť být součástí… jupííí. 

A pokud Vás zajímá více o našich životech, nakoukněte níže. Kteří jsou to ti lidé, co nás chytli, a ta místa, která nás přijala, a ta společenství, která jsou plná laskavosti a sounáležitosti. Co a kdo nás a mě naplňují radostí a vděčností a pokorou. Co nám dává smysl, čeho chceme být součástí. Mám náš život ráda, mám ráda lidi a místa, kde žijeme… a ráda bych vyrovnala, co k narovnání jest připraveno :). Cítíte-li, že chcete podpořit nás, možná budete chtít vydat se i dál, něčemu dobrému napomoci k nádechu… být něčeho součástí. Mé nitro touží po rovnováze.

A ano, nyní nás předřadím, prvním zastavením je domov pro kluky a mě: 

Zastavení 1. – pozemek a domek pro Ondru, Kubu, Radku a kocoury Buka Bůčka a Eliota Fouse – sbírka peněz, viz link na transparentní účet. Místo to bude kouzelné, domek možná malinko netradiční, a až kluci odlétnou do světa, možná i dříve, bude prostor přivítat zde další bytosti podobného naladění, ke sdílení… i zpěvu… i tanci, práci, hovorům, jídlu i pití… životu radosti. Existuje i seznam věcí, co bychom potřebovali či si přáli, který se neustále zmenšuje a zase zvětšuje dle toho, jak život plyne.

Klip ze včerejší návštěvy kocourů u nás doma: 

Zastavení 2. – komunitní Svobodná škola a školka Horní Mlýn, Chotěboř – společenství rodičů a dětí, kteří tvoří svou cestu a přijímají za to odpovědnost. Já součástí jako rodič kluků nyní školáků, průvodkyně dětí ve školce na pár dní v týdnu. Zde je nejvíce přátel, zde naše záchranná sít, ani nemohu jmenovat, bylo by to mnoho jmen žen mužů dětí. Dokážeme spolu být a mluvit, i když názory jsou někdy tak různé. A dokážeme spolu nést naše děti, vytvářet jim krásný bezpečný prostor k učení a rozvoji, k radosti a spolupráci. Pomoci můžete penězi (budujeme, opravujeme, aby děti měly kde se učit a být), materiálem, prací, návštěvou našich akcí…nyní zrovna aktuální více než jindy oprava druhé části budovy, kde vznikne prostor pro jednu třídu, výdejnu jídla s malou jídelnou a potřebné zázemí. Za to bych byla ohromně vděčná. I ta budova a okolní prostředí, nejen naše děti a my, co jsme se tu zahnízdili, by si zasloužili, aby již bylo hotovo, uklizeno, oživeno, krásné. 
https://www.darujme.cz/organizace/1200831 , https://www.sprsv.cz/ 

Zastavení 3. – ARCHA Benediktus – komunita lidí s i bez postižení, vytváříme společný život v té nejlepší podobě, jak spolu dovede. Já, členka odpovědná za to, aby bylo možno zvelebovat. Nyní chceme pře/vybudovat nový dům s pokoji chráněného bydlení Pekárna, díky čemuž budeme moci do komunity přivítat další 4 osoby s mentálním postižením. Místo, kde jsme spočinuli první noc po ohni. Kde jsme přijati takoví jací jsme, se vším všudy. A je nám tu spolu dobře. Děkuji za přátelství. Pomoci můžete penězi, materiálem, prací i (nejen) firemním dobrovolnictvím, návštěvou našich akcí, nákupem výrobků z našich soc. terapeutických či chráněných dílen. https://www.darujme.cz/organizace/125
http://benediktus.org/


Zastavení 4. – Sychrov ALUNA Tarabana a Pavla Chamael Sedláčková – místo pro život a drahá přítelkyně. Pomoci můžete návštěvou akcí tam pořádaných, prací svých rukou. Bude Vám tam dobře. Ráda bych sem vrátila domeček, který jsme užívali, a propojila Vás s Pavlou, která sama nejlépe ví, co je potřeba. 
https://aluna.cz/

Zastavení 5. – zámek Maleč, expozice F. L. Riegra a F. Palackého, úchvatný park a za tím vším báječní manželé Macháčkovi. Můžete si udělat radost a výlet, navštívit expozici, začíst se do knih spojených s tímto místem a lidmi, pochodit po zahradě, zaposlouct se do hudby. Otevřít se, uvidět a uslyšet, spočinout… poděkovat. 
https://www.zamekmalec.cz/

A jsme na konci i počátku.

Zastavení 6.  - dovolit si dovolenou … Ondra, Kuba, Radka a třeba ještě někdo s námi… vyrazit za delfíny je naším mnohaletým snem, nebo na lyže do hor zasněžených českých, slovenských či jiných, nebo do Indie či Číny, či na Nový Zéland nebo do Kanady, Norska nebo na Moravu, nebo ??? na vandr jen tady okolo komína :). Dovolit se z práce i školy, chovat se iracionálně až lehkovážně a když nemáme kotvu domku/domova (který máme ve svých srdcích), utrhnout se zcela. Chvíli sami, chvíli s vámi :o). Inu? Můžete se přidat nebo nám na to přidat… Rádi s sebou vezmeme kohokoli z bodu 2 – 5 a i ty neznámé nám zatím. Poputujem?

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

O jakou pomoc žádám, co či kolik potřebujeme?
Vlastně nevím – co myslíte Vy? 
Na pozemek větší, domek malý a dovo jakoukoli třeba sumasumárum 3.333.333 Kč. Ceny všeho letí do nebes, až mi z toho trne. A pak bych ráda, až budeme mít své místo k životu, vrátila malý domek tam, kde nám bylo dobře a co si oheň vzal.
Tadydadydaaa… toto je tedy náš život tady a teď, naši přátelé, společenství, kterých jsme součástí. Když bude dobře nám, bude dobře mi, když bude dobře mi, potřebuji, aby bylo dobře nám… vstupuji do toho, co mohu ovlivnit a změnit. Tvořím náš život. Sloužím s radostí a vděčností, anšto mohu. Prostě tak. Nechť to proudí. Ohromné díky a opatrujme se. Děkuji a děkujeme, za kluky sebe i ostatní pa Ra

Nemáme foto z dřívějška, upekl se tam i PC s diskem….v mobilu toho je málo, promazávám důsledně jinak mi nefunguje…. ale přeci:

A zde vzkazy lidí, kteří mi jsou přáteli :

„Radka je pro mě přítelkyně plná elánu, radosti a pozitivního vidění světa. Skvělá maminka dvou kluků, kteří jsou u ní vždy bod č.1. Žena, která pro ostatní umí sehnat cokoli. Její nakažlivé nadšení donutilo spoustu tatínků přijet o víkendu a dotáhnout altán pro školku – i když určitě měli jiné skvělé plány.“
Jitka Vrbová

„Radka je nadšenec, který žije a dýchá za komunitu, kterou společně tvoříme. Patří mezi pár lidí, na které je vždy možné se obrátit s prosbou o pomoc a podporu. Kromě toho je velice empatická a vnímavá. Ví, co říci, aby člověka podpořila a opečovala. Umí darovat košík ořechů, stejně jako svůj čas či náruč. Jsem moc ráda, že ji znám a mohu ji počítat mezi své přátele. Ráda bych podpořila v její nelehké životní situaci jak ji samotnou, tak její dva syny. Pokud budete moci, udělejte to taky. Díky za to!“ 
Bára Polívková

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Štědrý dárce
600 Kč  •  30. 1. 2023 16:28
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  29. 1. 2023 20:43
DobroDárce
600 Kč  •  29. 1. 2023 12:21
Milý dárce
3 000 Kč  •  29. 1. 2023 11:35
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  27. 1. 2023 17:41
Štědrý dárce
300 Kč  •  27. 1. 2023 15:20
Velkorysý dárce
500 Kč  •  27. 1. 2023 9:46
Milý dárce
1 000 Kč  •  25. 1. 2023 5:59
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  23. 1. 2023 19:18
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  23. 1. 2023 15:53
DobroDárce
1 000 Kč  •  23. 1. 2023 14:13
Dárce
1 000 Kč  •  22. 1. 2023 21:36
Ať už je jen krásně, hodně sil!!
Laskavý dárce
300 Kč  •  22. 1. 2023 17:22
Dárce, který je pro každou dobrost
1 500 Kč  •  20. 1. 2023 22:03
Štědrý dárce
400 Kč  •  20. 1. 2023 19:47
DobroDárce
333 Kč  •  20. 1. 2023 13:44
Jakub Kahánek
333 Kč  •  19. 1. 2023 23:21
Z vašeho příspěvku/příběhu na mě dýchá život. Proudivý, pulsující, přijímající to, co přichází s připraveností přetavit výzvy v příležitost k růstu a novému začátku. Moc vám fandím!
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 1. 2023 21:12
DobroDárce
600 Kč  •  19. 1. 2023 20:48
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  18. 1. 2023 15:39
Laskavý dárce
200 Kč  •  18. 1. 2023 10:15
Dárce, který je pro každou dobrost
1 222 Kč  •  16. 1. 2023 21:09
Laskavý dárce
500 Kč  •  16. 1. 2023 19:40
Milý dárce
300 Kč  •  16. 1. 2023 11:19
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 10:59
DobroDárce
1 000 Kč  •  16. 1. 2023 9:27
Velkorysý dárce
600 Kč  •  15. 1. 2023 16:56
DobroDárce
300 Kč  •  15. 1. 2023 8:36
Petr B.
10 000 Kč  •  14. 1. 2023 13:35
Držte se a ať brzy s klukama zas bydlíte.
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  10. 1. 2023 7:57
DobroDárce
2 000 Kč  •  7. 1. 2023 14:20
DobroDárce
300 Kč  •  6. 1. 2023 14:50
Laskavý dárce
7 777 Kč  •  6. 1. 2023 11:19
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  6. 1. 2023 9:44
Vanda
150 Kč  •  6. 1. 2023 1:17
❤️
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  5. 1. 2023 19:03
Stráníkovi
5 000 Kč  •  5. 1. 2023 19:00
J+P+H+V
11 111 Kč  •  5. 1. 2023 8:38
Milá "pa Ra", dík že jsi
S přáním všeho nej
2 000 Kč  •  4. 1. 2023 21:17
Velkorysý dárce
300 Kč  •  4. 1. 2023 18:40
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  4. 1. 2023 13:53
Milý dárce
300 Kč  •  4. 1. 2023 9:16
Velkorysý dárce
600 Kč  •  4. 1. 2023 8:47
Velkorysý dárce
3 500 Kč  •  3. 1. 2023 10:27
DobroDárce
500 Kč  •  2. 1. 2023 19:55
Velkorysý dárce
5 621 Kč  •  1. 1. 2023 14:12
Štědrý dárce
333 Kč  •  30. 12. 2022 13:59
Milý dárce
300 Kč  •  29. 12. 2022 20:01
Laskavý dárce
500 Kč  •  29. 12. 2022 18:23
Laskavý dárce
200 Kč  •  29. 12. 2022 15:03
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  29. 12. 2022 14:51
DobroDárce
100 Kč  •  27. 12. 2022 19:30
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  27. 12. 2022 16:57
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  27. 12. 2022 12:31
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  27. 12. 2022 9:24
Velkorysý dárce
500 Kč  •  27. 12. 2022 8:36
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  26. 12. 2022 23:13
Dárci
1 500 Kč  •  26. 12. 2022 22:25
Ať se daří!
Míša, Martin, Emmi, Eli :)
33 333 Kč  •  26. 12. 2022 20:17
DobroDárce
5 000 Kč  •  26. 12. 2022 17:44
Milý dárce
1 000 Kč  •  25. 12. 2022 19:04
DobroDárce
100 Kč  •  24. 12. 2022 10:12
Dobrosrdečný dárce
3 500 Kč  •  24. 12. 2022 8:27
Velkorysý dárce
446 Kč  •  24. 12. 2022 8:21
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  23. 12. 2022 20:45
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 15:21
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  23. 12. 2022 8:55
Milý dárce
300 Kč  •  23. 12. 2022 6:54
Janča
3 000 Kč  •  22. 12. 2022 16:53
Ať brzy zase bydlíte!
Milý dárce
500 Kč  •  22. 12. 2022 15:11
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  22. 12. 2022 12:54
Laskavý dárce
300 Kč  •  22. 12. 2022 10:14
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  22. 12. 2022 10:01
Laskavý dárce
300 Kč  •  22. 12. 2022 9:54
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  22. 12. 2022 9:23
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  22. 12. 2022 7:31
Štědrý dárce
3 000 Kč  •  22. 12. 2022 6:07
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  22. 12. 2022 5:49
Laskavý dárce
300 Kč  •  21. 12. 2022 17:59
Laskavý dárce
300 Kč  •  21. 12. 2022 10:59
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  21. 12. 2022 9:40
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  21. 12. 2022 9:27
Dárce, který je pro každou dobrost
555 Kč  •  21. 12. 2022 9:21
Štědrý dárce
300 Kč  •  21. 12. 2022 8:24
Laskavý dárce
300 Kč  •  21. 12. 2022 7:50
Skautky GROVANIS - Hanka a Soňka
1 460 Kč  •  21. 12. 2022 6:38
Prodaly jsme dva adventní věnce kolektivu KS ČSÚ Pardubice. Ať se Vaše sny vyplní!
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  20. 12. 2022 21:48
K+J+T+J
1 000 Kč  •  20. 12. 2022 21:34
Ať se sny plní! Ať se sny zhmotní! Přejeme vše dobré!
Milý dárce
300 Kč  •  20. 12. 2022 21:10
Laskavý dárce
300 Kč  •  20. 12. 2022 20:42
Dárce
1 000 Kč  •  20. 12. 2022 18:39
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  20. 12. 2022 18:35
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  20. 12. 2022 15:52
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  20. 12. 2022 11:24
Zdeněk B.
1 000 Kč  •  20. 12. 2022 10:37
Fandím Vám a přeji ať vše dobře dopadne a ať vás opatrujte a žehná vám Bůh.
Štědrý dárce
600 Kč  •  20. 12. 2022 9:53
Bára P.
5 000 Kč  •  20. 12. 2022 9:36
Radko, tfuj tfuj tfuj - ať je pozemek a domek brzy Tvůj!
Chutě z Chotě
500 Kč  •  20. 12. 2022 9:03
Hodně štěstí!
Dobrosrdečný dárce
1 500 Kč  •  20. 12. 2022 8:05
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  20. 12. 2022 7:59
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  19. 12. 2022 21:49
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  19. 12. 2022 15:51
Laskavý dárce
300 Kč  •  19. 12. 2022 14:51
Iva a Honza Nikit
600 Kč  •  19. 12. 2022 14:21
Ať je brzy lépe
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  19. 12. 2022 13:41
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  19. 12. 2022 12:08
Štědrý dárce
300 Kč  •  19. 12. 2022 10:52
Monika L.
3 500 Kč  •  19. 12. 2022 10:23
Přeji, aby jste měli už brzy nový domov.
Lenka Fčelka
500 Kč  •  19. 12. 2022 9:31
Milým bytostem na plnohodnotný volný život :-)
Dobrodárce
3 000 Kč  •  19. 12. 2022 9:25
Radůzo, tak ať se vše podaří dle Tvého přání. Už se těšíme na brigádu (a vodu :-) )
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  19. 12. 2022 5:51
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  18. 12. 2022 23:09
Velkorysý dárce
333 Kč  •  18. 12. 2022 23:07
Velkorysý dárce
600 Kč  •  18. 12. 2022 22:01
Velkorysý dárce
7 000 Kč  •  18. 12. 2022 20:53
Milý dárce
300 Kč  •  18. 12. 2022 20:25
Dobrosrdečný dárce
200 Kč  •  18. 12. 2022 19:57
Milý dárce
100 Kč  •  18. 12. 2022 17:39
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  18. 12. 2022 12:42
Milý dárce
1 000 Kč  •  17. 12. 2022 23:29
Andrea
30 Kč  •  17. 12. 2022 20:05
Sama nemám mnoho, ale letos se stěhuje do našeho domova na samotě. 😍Vyhořet je moje noční můra. 😓 Přeji Vám, ať se sbírka povede a i Váš sen o domově. Hodně štěstí a pevné nervy, vyjde to! 🍀🙏🏻✊🏻☺
DobroDárce
50 Kč  •  17. 12. 2022 19:06
DobroDárce
600 Kč  •  17. 12. 2022 14:51
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  17. 12. 2022 13:14
Petr Pod.
5 000 Kč  •  17. 12. 2022 10:01
Hodně štěstí
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  17. 12. 2022 9:56
Štědrý dárce
300 Kč  •  17. 12. 2022 9:49
DobroDárce
300 Kč  •  17. 12. 2022 9:45
Velkorysý dárce
600 Kč  •  17. 12. 2022 9:43
Tereza
600 Kč  •  17. 12. 2022 9:40
Držím palce, sdílíme sbírku dál ❤️. Posíláme sílu!
Velkorysý dárce
100 Kč  •  17. 12. 2022 9:29
Dárce, který je pro každou dobrost
15 000 Kč  •  17. 12. 2022 9:28
Podlužští
5 000 Kč  •  17. 12. 2022 9:09
Mnoho sil a dobra lidí, vše se zadaří. Objímáme a jdeme udělat seznam materiálu, který máme k dispozici.
Milý dárce
300 Kč  •  17. 12. 2022 9:01
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  17. 12. 2022 9:00
Milý dárce
1 000 Kč  •  17. 12. 2022 8:44
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  17. 12. 2022 7:38
Martina a Sebík
2 000 Kč  •  16. 12. 2022 23:22
Moc na Vás myslíme. Držíme palce ať to vyjde. Ať je zase dobře. Pokud bude nějaká brigádka, dej prosím vědět. Rádi pomůžeme.
Lenka
2 000 Kč  •  16. 12. 2022 22:11
Ať je už jen dobře! ❤️
Laskavý dárce
300 Kč  •  16. 12. 2022 19:45
Pavlína F.
1 000 Kč  •  16. 12. 2022 18:55
Lenka Š.
300 Kč  •  16. 12. 2022 18:24
Ať je brzy líp❤️
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  16. 12. 2022 16:24
Dárce, který je pro každou dobrost
3 500 Kč  •  16. 12. 2022 15:36
Dobrosrdečný dárce
4 000 Kč  •  16. 12. 2022 11:20
Držíme pěsti, ať brzo najdete to nejlepší bydlení...
Baru
600 Kč  •  16. 12. 2022 11:08
Radko, držím palce!
Saba
333 Kč  •  16. 12. 2022 10:58
tak začínám od konce :). Dream Big! <3

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, ikdyž se nevybere celá částka.
Přidat Dobrovýzvu Zjistit více

U této sbírky zatím Dobrovýzvy nejsou

Líbí se vám tato sbírka? Podpořte ji Dobrovýzvou.

Složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.
Jak to funguje

Vzkazy

Dárce
1 000 Kč  •  22. 1. 2023 21:36
Ať už je jen krásně, hodně sil!!
Jakub Kahánek
333 Kč  •  19. 1. 2023 23:21
Z vašeho příspěvku/příběhu na mě dýchá život. Proudivý, pulsující, přijímající to, co přichází s připraveností přetavit výzvy v příležitost k růstu a novému začátku. Moc vám fandím!
Petr B.
10 000 Kč  •  14. 1. 2023 13:35
Držte se a ať brzy s klukama zas bydlíte.
Vanda
150 Kč  •  6. 1. 2023 1:17
❤️
J+P+H+V
11 111 Kč  •  5. 1. 2023 8:38
Milá "pa Ra", dík že jsi
Dárci
1 500 Kč  •  26. 12. 2022 22:25
Ať se daří!
Janča
3 000 Kč  •  22. 12. 2022 16:53
Ať brzy zase bydlíte!
Skautky GROVANIS - Hanka a Soňka
1 460 Kč  •  21. 12. 2022 6:38
Prodaly jsme dva adventní věnce kolektivu KS ČSÚ Pardubice. Ať se Vaše sny vyplní!

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám