Podpořme společně loutkové Divadlo b #kulturažije

Vybráno 0 Kč 0 Kč
Buďte první, kdo přispěje
Podpořte tuto sbírku.
Přispět
Tvůrce
Divadlo b
Datum přidání
16. 4. 2020

Vážení naši diváci a příznivci,

protože nemůžeme hrát naživo tam, kam si nás pozvete, rozhodli jsme se nabídnout Vám naše záznamy představení pro děti, abyste přišli alespoň na chvilku na jiné myšlenky.

Tímto způsobem dáváme také o sobě vědět, že pořád existujeme a ačkoli nemůžeme hrát, zkoušet a vyrábět nová představení pomaličku můžeme.

Takže až se situace zlepší, budeme mít pro Vás připraveny dvě nové pohádky. Jednu tradiční – Červená karkulka... samozřejmě trošku jinak, než ji všichni známe a jednu netradiční – Pohádka lesní ... o tom, jaká jsou v lese skrytá dobrodružství, i když se na první pohled nic neděje.

A ještě jsme se rozhodli, protože celkem dost příznivců nám nabízí pomoc, zřídit sbírku na naší podporu. Velmi dobře víme, že to teď máme těžké úplně všichni a je dos pravděpodobné, že se najde mnohem víc lidí ještě potřebnějších než jsme my...ale přece, jen. A myslíme si, že by bylo hezké, až se tahle nelehká situace přežene, uspořádat premiéru zcela zdarma. Jako takové poděkování za přízeň. Dáme vědět na našich web stránkáchUž se na to moc těšíme.

Podpořme společně loutkové Divadlo b #kulturažije

Divadlo b je poměrně mladé divadlo – založeno v roce 2016, ovšem se zkušenými hráči, kteří zažili s divadlem snad úplně všechno. Hrajeme s loutkami klasické i netradiční pohádky, máme za sebou i jednu premiéru loutkového hororu pro dospělé a rozhodně nemáme v plánu být unavení, vyhořelí a bez nápadů.

Podpořme společně loutkové Divadlo b #kulturažije

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Vybráno 0 Kč 0 Kč
Buďte první, kdo přispěje

Jste pro každou dobrost? Podpořte tuto sbírku.

Přispět

Jak Donio funguje?

1
Sbírku můžete založit pro sebe nebo pro někoho, kdo ji potřebuje.
2
Pusťte se do založení sbírky, stačí vyplnit jednoduchý formulář.
3
Sbírka běží, dejte o ní vědět světu. Pošleme vám tipy, jak na to.
4
Po ukončení sbírky vám odešleme 100 % vybrané částky.

Chcete založit sbírku? Víte o někom, komu bychom mohli pomoci?

Napište nám