Sbírka ukončena:

Koncert muzikantského dua Karel Heřman & Ivan Jašek #kulturažije

Vybráno 0 Kč 1 600 Kč
od 7 dárců
Koncert muzikantského dua Karel Heřman & Ivan Jašek #kulturažije
7 dárců
Celkem se zapojilo
229 Kč
Průměrná výše daru
500 Kč
Nejvyšší dar
3 dny
Vybráno za
Více o této sbírce

Koncert muzikantského dua Karel Heřman & Ivan Jašek #kulturažije

Vybráno 0 Kč 1 600 Kč
od 7 dárců
Tvůrce
Káznice LIVE, Karel Heřman a Ivan Jašek
Datum přidání
5. 4. 2020

Podmanivé hudební duo Karel Heřman & Ivan Jašek představí svůj společný projekt. Oba pánové nejsou na hudební scéně žádnými nováčky. Karel Heřman je zpěvákem, trumpetistou a harmonikářem energické kapely Čankišou, která se svou českou příchutí world music na rockovém základě projela celý svět. Talentovaný muzikant je i členem seskupení Ukulele Orchestra jako Brno, které pojímá lidovky zcela novým způsobem – hrou na ukulele. Ivan Jašek působí v kapele Shivanam, která vytváří svůj hudební vesmír pomocí žánrů world music, ambient, drum'n'bass a další. S navazujícím projektem Shivatrance se dostali na největší Evropské festivaly, například Sziget v Maďarsku.Kromě toho vystupuje multiinstrumentalista jako DJ v chill-out klubech a na pódiích trance festivalů.

Dva výjimeční muzikanti nám předvedou svoji fúzi etnických vlivů, psytrance, ambientu a akustické hudby v rámci projektu Káznice LIVE. Ten vznikl jako odpověď na náročnou situaci v uměleckém rybníku. Začínáme koncerty, ale bude toho mnohem víc! Díky Donio můžete pomoct tyto těžké časy překonat nejednomu umělci, budeme velmi rádi, pokud se zapojíte.

Akci zastřešuje Spolek Tripitaka ve spolupráci se Studex.tv, Radio R, Film hub, GNOMON ProductionTIC BRNO a Kreativní Brno. Tripitaka se už více než 10 let pohybuje na hranicích umění, sociální práce a vzdělávání. Vytváří podporovaná pracovní místa pro mladé lidi z dětských domovů, pořádá festival Ghettofest, provozuje obchod s tvorbou českých návrhářů Restart, a především již třetím rokem oživuje unikátní historický prostor brněnské Káznice.

Na co budou peníze ze sbírky použity

Na podporu umělců, kterých tvorba, jejichž tvorba a vystupování bylo zasaženo nemožností vyprodat klub nebo si odskočit ke spolupráci. Krůček po krůčku se snažíme, aby kultura dokázala nejen přežít, ale i vzkvétat v těchto těžkých časech.

Co můžete získat?

Skvělý zážitek z koncertu dvou zkušených a šikovných muzikantů, kteří v autentických prostorách Káznice spojí své talenty do jednoho unikátního vystoupení.

Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  5. 4. 2020 21:36
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  5. 4. 2020 21:33
Štědrý dárce
200 Kč  •  5. 4. 2020 21:11
Štědrý dárce
500 Kč  •  5. 4. 2020 21:11
Laskavý dárce
100 Kč  •  5. 4. 2020 21:03
Milý dárce
300 Kč  •  5. 4. 2020 20:57
DobroDárce
300 Kč  •  5. 4. 2020 20:38

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám