Rozjeďte s námi akční seriál Kaskadéři s.r.o.

Vybráno 0 Kč 100 Kč
od 1 dárce

Buďte s námi pro každou dobrost. Předáme 100 % vašeho daru.

Přispět
Tvůrce
Michal Sikora
Datum přidání
3. 12. 2020

Čeští kaskadéři jsou světový fenomén. Tvoříme projekt, který je poctou kaskadérské profesi a současně chce obohatit tuzemskou televizní tvorbu o akční žánr, jenž u nás bohužel pořád nemá na růžích ustláno.

Akčně-komediální Kaskadéři s.r.o. jsou všechno, co nám jako divákům v české kinematografii chybí.

Na podzim 2020 jsme dopsali všech deset dílů první řady seriálu. Je to milník, náročnější část nás však ještě čeká. Herecké obsazení, scouting lokací, návrhy kostýmů a dekorací,
storyboardy, choreografie a nácvik nebezpečných kaskadérských scén…příprava na natáčení bude pořádná výzva. Ale konečně se to děje. A to je nejdůležitější. Jedeme dál.

Že na to máme, jsme si už v menším vyzkoušeli na pilotním díle, který teď zpřístupňujeme pro všechny online:

Pilotní díl vznikal z nadšení a chuti udělat něco nového, netradičního a akčního. Naučili jsme se improvizovat, jak vytěžit omezení v náš prospěch, jak nedostatek financí proměnit v kreativitu a hlavně,
jak vytrvat a dotáhnout projekt do konce. Byla to pro nás velká škola a hlavně jediná cesta, jak ukázat, že se takhle velkým soustem neudusíme.

Během psaní první řady seriálu jsme ušli kus cesty a vydali se s příběhem novým směrem – máme nové postavy a novou zápletku. Pilotní díl berte jako prezentaci našeho autorského přístupu a filmařského rukopisu.

O čem seriál je?

Kaskadérský benjamínek George je sice synem kaskadérské legendy a zakladatele firmy Superkaskadéři s.r.o., ale po smrti otce hraje ve firmě druhé housle. Tátův parťák Kárl s namistrovaným egem nechá
George maximálně nosit kafe na plac. Když Superkaskadéři s.r.o. získají lukrativní zakázku na natočení čínského velkofilmu, Kárl ihned vymění zámky a George se společně s několika dalšími podřízenými
ocitá na ulici. Jenže je tu jedna věc, se kterou nepočítal. George poprvé ve svém těle našel malý kousek vzdoru, postavil se na zadní a smlouvu s čínskou produkcí napsal na sebe. A dál to nepromyslel.

Najednou má na bedrech obří projekt, za zády Kárla, který mu to rozhodně nedaruje, a nevypočitatelné čínské producenty a Toma Cruise, který ve filmu hraje hlavní roli. Skupinka vyhozených kolegů, která to chce Kárlovi vrátit, začne společně s Georgem budovat novou firmu Kaskadéři s.r.o., aby mohli velkofilm zvládnout a natočit. Jak ale sakra udělá kaskadérský tým z nerdského ajťáka s ADHD, sekretářky, co si přivydělává jako striptérka, fotografky, která nemá ráda natáčení filmů, a údržbáře, který zase natáčení miluje.. ale je téměř slepý.

Na co finance použijeme? 

Každá vaše koruna bude vidět. Nechceme natočit ukecaný sitcom. Získané finance využijeme na větší a epičtější scény – výbuchy, automobilové honičky, pády z výšek, zapalování lidí a další disciplíny, které jako fanoušci akčního žánru milujeme!

Pomůžete nám pořádně to rozjet? 

Děkujeme!

Velkorysý dárce
100 Kč  •  3. 12. 2020 21:10

Chcete autorovi sbírky něco vzkázat?

Pro přidání zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vzkazy

Velkorysý dárce
100 Kč  •  3. 12. 2020 21:10

Kdo další daroval?

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Napište nám