Úspěšně vybráno:

Pomohli jste Lence prodloužit život

Vybráno 0 Kč 568 076 Kč
500 000 Kč
 -
621 dárců
Celkem se zapojilo
915 Kč
Průměrná výše daru
50 000 Kč
Nejvyšší dar
30 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomohli jste Lence prodloužit život

Vybráno 0 Kč 568 076 Kč
500 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Lenka Procházková
Datum přidání
3. 3. 2023
Poslední aktualita

30. 9. 2023 13:15

Poděkování ❤️

Milí přátelé,

ráda bych Vás informovala o tom, jak jsem využila Vaše štědré dary v rámci sbírky Donio.

Peníze byly využity na pořízení jedné dávky léku Enhertu v hodnotě 350 tis. Kč. Tato dávka mi byla aplikována 31. 7. 2023 v období, kdy jsem čekala na schválení dalších dávek od pojišťovny.

Za zbylé peníze jsem si pořídila elektrický vozík, který mi umožňuje krásné vyjížďky do přírody, což mi dodává radost a energii.

Jsem Vám všem moc vděčná za pomoc, ať už ve formě darů, nebo milých slov podpory a povzbuzení, vážím si Vás ❤️.

Přeji Vám pevné zdraví, s láskou a úctou Lenka Štochlová 

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Jmenuji se Lenka P. a obracím se na Vás s prosbou o pomoc mé kamarádce Lence Štochlové, která se ocitla ve velmi vážné zdravotní situaci. Sama by si o pomoc nikdy neřekla, i přesto, že pomoc každému, komu mohla, vždy sama poskytla.

Komu pomůžeme?

Lence je 43 let je onkologicky nemocná, bohužel již ve stavu, kdy má metastázy a její prognóza je velmi špatná.

Lenka je a vždy byla velmi dobrým člověkem. Osud k ní nebyl příliš vlídný. Vyrůstala pouze s maminkou, která jí v jejích 17 letech zemřela na rakovinu a péči převzala její teta, která se jí snažila být ve všem oporou. Lenka vystudovala zdravotnickou školu. Již v době studia docházela pomáhat do pečovatelských domů mezi seniory a chtěla co nejdříve nastoupit do nemocnice, aby naplnila své poslání zdravotní sestry. Začala pracovat v nemocnici, vdala se a porodila dceru Leničku. Po nějaké době se manželství bohužel rozpadlo a vzápětí na to jí bylo diagnostikované vzácné nervosvalové onemocnění, při kterém postupně odumírají její periferní nervy, vytrácí se cit a Lenka ztrácí schopnost pohybu. Z toho důvodu musela nastoupit do invalidního důchodu a přestěhovat se do domu s pečovatelskou službou. I přesto zvládla vychovat svou dceru a dovést jí až k maturitě. V souvislosti s jejím onemocněním jí byla přidělena asistenční fenka Pája, která jí pomáhá v běžných, pro zdravé lidi samozřejmých, činnostech. Před 4 lety se seznámila s Jirkou, který jí je doteď velkou láskou a oporou. Avšak osud s ní hrál nadále nefér hru a Lence byl před téměř 3 lety diagnostikován zhoubný nádor prsu, podstoupila operaci s následnou chemoterapií a vše nasvědčovalo tomu, že rakovinu porazila. Avšak před rokem se u ní objevily metastázy v kostech, což se projevilo zlomeným obratlem. Byla zahájena léčba, která nebyla úspěšná a z toho důvodu byla ukončena. Na začátku roku 2023 její onkoložka podala žádost na pojišťovnu o schválení úhrady léku Enhertu, který není běžně hrazen ze zdravotního pojištění, jeho cena se pohybuje kolem 100 tis. za jednu dávku, přičemž předem není jisté kolik dávek/cyklů bude k léčbě zapotřebí (obvykle se jedná o 4 a více dávek). Tento lék může Lence prodloužit život a ona se chce dál prát o to, aby tady s námi mohla ještě být. Dosud pojišťovna nerozhodla a není jisté, zda lék schválí, současně se metastázy šíří a Lence nezbývá mnoho času.

Za Lenku všem děkuji ❤ L. P.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Finanční prostředky Lenka potřebuje na lék Enhertu, který není hrazen ze zdravotního pojištění a je určen pro pacientky s rakovinou prsu ve vyšším stádiu s metastázemi.

Moc prosím o pomoc člověku, který si opravdu naši pomoc zaslouží. V případě, že by byl pojišťovnou lék schválen nebo v případě, že by se podařila vybrat vyšší částka než ta, která bude potřeba, vybrané finanční prostředky by byly poukázány ve prospěch Nadačního fondu dětské onkologie KRTEK.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

30. 9. 2023 13:15

Poděkování ❤️

Milí přátelé,

ráda bych Vás informovala o tom, jak jsem využila Vaše štědré dary v rámci sbírky Donio.

Peníze byly využity na pořízení jedné dávky léku Enhertu v hodnotě 350 tis. Kč. Tato dávka mi byla aplikována 31. 7. 2023 v období, kdy jsem čekala na schválení dalších dávek od pojišťovny.

Za zbylé peníze jsem si pořídila elektrický vozík, který mi umožňuje krásné vyjížďky do přírody, což mi dodává radost a energii.

Jsem Vám všem moc vděčná za pomoc, ať už ve formě darů, nebo milých slov podpory a povzbuzení, vážím si Vás ❤️.

Přeji Vám pevné zdraví, s láskou a úctou Lenka Štochlová 

3. 4. 2023 12:53

Děkuji Vám, Lenka

 Milí všichni,všichni vy, kteří jste mě v této sbírce podpořili a stále mě podporujete. Nesmírně si vážím každého příspěvku, bez ohledu na jeho výši. Společně jste dokonce již převýšili cílovou částku a zanechali mě v úžasu a s obrovským vděkem v srdíčku nejen mém, ale i mých nejbližších.Ráda bych se s vámi podělila o novinky, které se u mě za posledních pár dnů odehrály. Zdravotní pojišťovna na základě odvolání mou léčbu lékem Enhertu nakonec schválila. Minulý týden jsem podstoupila důležité vyšetření, které ukázalo nové metastázy a tímto i nezbytnost začít léčbu okamžitě. Moje onkoložka již zařídila první aplikaci, která proběhne v prvních dubnových dnech a bude hrazena pojišťovnou. Kolik dávek léku Enhertu bude potřeba a jak dlouho bude léčba trvat nelze nyní říct. Stejně tak nevím, zda pojišťovna bude léčbu hradit po celou dobu, kdy budu lék potřebovat.Rozhodla jsem se však sbírku již ukončit. Cílová částka byla dosažena a já každému z vás dárců z celého srdce ještě jednou děkuji. Tato sbírka v sobě totiž kromě té úžasné částky, která se doposud vybrala, nese ještě daleko větší poselství a tím je nezištná pomoc druhému. Bez vaší podpory by tento boj byl daleko těžší.

Mnozí z vás ví, že kromě současné diagnózy, mě již pár let trápí nervosvalové onemocnění, které způsobuje postupnou ztrátu citu v končetinách a tím mimo jiné i špatnou koordinaci pohybu a znemožňuje jiné, pro zdravého člověka automatické činnosti. Proto bych ráda část peněz z této sbírky použila na pořízení pomůcek, které mi usnadní každodenní život a dají mi nové možnosti. Díky vám si budu moci pořídit v první řadě kvalitní elektrický invalidní vozík! A část peněž zůstane na účtu pro potřeby hrazení mé onko léčby v případě, kdy by pojišťovna rozhodla o přerušení či zastavení hrazení léčby, či by byl potřeba pro mou léčbu nějaký jiný lék.Děkuji vám za naději, kterou jste mi dali i za to, že jste na mě s každou věnovanou částkou mysleli. Moc mi to pomohlo a pomáhá.Z celého srdce děkuji,

Lenka Štochlová

17. 3. 2023 11:24

Poděkování dárcům! <3

Milí dárci a přátelé,

chtěla bych vám všem z celého srdce poděkovat za obrovskou pomoc a podporu. Je neskutečné, že za tak krátkou dobu se vybralo tolik peněz. Vůbec by mě to na začátku sbírky nenapadlo. Vážím si každé koruny,co jste poslali. Je milé vidět, že nikomu z vás není lhostejný osud druhých lidí a že máte srdíčko na správném místě.
Tento týden při onkologické kontrole jsem paní doktorku informovala, že na úctě Donia je už 500 000. Říkala, že to znovu propočítávala s kolegy a tyto korunky by vystačily na necelé 3 dávky. Třeba se nám ještě podaří do konce sbírky něco nasbírat.
V pátek 10. 3. přišlo od pojišťovny vyrozumění, kde se bohužel proplacení mého léku Enhertu zamítá. Ihned jsme se odvolali. Pokud i po odvolání znovu zamítnou úhradu léku, ihned se použijí peníze ze sbírky. Kdyby pojišťovna lék uhradila, finanční prostředky by posloužily na pomůcky a potřeby pro mé zdraví.(elektrický invalidní vozík, nové chodítko,atd).
Děkuji vám všem za velikou pomoc ❤️.
Lenka Štochlová

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  3. 4. 2023 5:34
Milý dárce
1 000 Kč  •  31. 3. 2023 20:10
Dobrosrdečný dárce
2 000 Kč  •  31. 3. 2023 15:33
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  30. 3. 2023 14:49
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  30. 3. 2023 13:07
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  29. 3. 2023 20:13
Pepa R.
2 500 Kč  •  29. 3. 2023 12:45
Leni myslím na tebe!❤️‍🩹Nevzdávej to,bojuj!
Milý dárce
300 Kč  •  25. 3. 2023 18:42
Milý dárce
300 Kč  •  25. 3. 2023 15:11
Laskavý dárce
243 Kč  •  24. 3. 2023 16:48
Dárce, který je pro každou dobrost
400 Kč  •  24. 3. 2023 15:17
DobroDárce
600 Kč  •  24. 3. 2023 7:47
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  23. 3. 2023 22:49
Velkorysý dárce
20 000 Kč  •  22. 3. 2023 21:18
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  21. 3. 2023 19:08
Laskavý dárce
200 Kč  •  21. 3. 2023 18:35
Štědrý dárce
300 Kč  •  21. 3. 2023 9:34
Laskavý dárce
9 500 Kč  •  21. 3. 2023 9:31
Velkorysý dárce
50 Kč  •  20. 3. 2023 22:48
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  20. 3. 2023 21:05
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  20. 3. 2023 20:21
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  20. 3. 2023 7:50
Milý dárce
2 000 Kč  •  20. 3. 2023 7:23
Laskavý dárce
2 000 Kč  •  20. 3. 2023 7:00
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  19. 3. 2023 10:16
Milý dárce
1 000 Kč  •  19. 3. 2023 9:09
Milý dárce
300 Kč  •  18. 3. 2023 21:21
Milý dárce
600 Kč  •  18. 3. 2023 18:26
Štědrý dárce
200 Kč  •  18. 3. 2023 15:43
Laskavý dárce
200 Kč  •  18. 3. 2023 12:49
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  18. 3. 2023 10:53
DobroDárce
1 105 Kč  •  17. 3. 2023 20:01
Laskavý dárce
600 Kč  •  17. 3. 2023 15:54
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  17. 3. 2023 12:29
Štědrý dárce
150 Kč  •  17. 3. 2023 11:35
Velká Kája
222 Kč  •  17. 3. 2023 10:59
Posílám dvojky pro štěstí !!
Laskavý dárce
200 Kč  •  17. 3. 2023 10:54
Šimon,malá Kája,Zbyněk
200 Kč  •  17. 3. 2023 10:02
Drž se!!
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  16. 3. 2023 21:25
Milý dárce
100 Kč  •  16. 3. 2023 20:54
Jitka Maříková
500 Kč  •  16. 3. 2023 17:52
Leni, myslíme na tebe 😉
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  16. 3. 2023 16:46
Miroslav Z.
1 000 Kč  •  16. 3. 2023 14:46
Rád jsem Vám pomohl, držte se.
DobroDárce
1 000 Kč  •  16. 3. 2023 13:50
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  15. 3. 2023 11:18
Dobrosrdečný dárce
5 000 Kč  •  15. 3. 2023 10:16
Milý dárce
600 Kč  •  15. 3. 2023 9:11
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  15. 3. 2023 8:54
Milý dárce
1 000 Kč  •  15. 3. 2023 7:48
Líba Hálová ( Shrbená)
1 000 Kč  •  15. 3. 2023 7:02
❤️
DobroDárce
200 Kč  •  15. 3. 2023 5:30
Dárce, který je pro každou dobrost
200 Kč  •  15. 3. 2023 2:15
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  14. 3. 2023 23:54
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  14. 3. 2023 22:06
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  14. 3. 2023 20:43
Lada P.
600 Kč  •  14. 3. 2023 20:38
Leni držte se.
Milý dárce
300 Kč  •  14. 3. 2023 20:06
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  14. 3. 2023 19:39
Velkorysý dárce
600 Kč  •  14. 3. 2023 19:29
DobroDárce
1 000 Kč  •  14. 3. 2023 19:25
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  14. 3. 2023 19:14
DobroDárce
100 Kč  •  14. 3. 2023 17:59
Velkorysý dárce
600 Kč  •  14. 3. 2023 17:49
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  14. 3. 2023 15:59
Milý dárce
2 000 Kč  •  14. 3. 2023 12:01
DobroDárce
1 000 Kč  •  14. 3. 2023 11:41
Štědrý dárce
300 Kč  •  13. 3. 2023 21:48
Ivana Režová
2 000 Kč  •  13. 3. 2023 21:30
Léňo drž se , Ondrášek posílá 1000 korun že své kasičky ,moc tě pozdravuje❤️❤️❤️
Milý dárce
500 Kč  •  13. 3. 2023 21:10
Aneta
50 Kč  •  13. 3. 2023 20:54
Hodně sil, bojujte! 😊
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  13. 3. 2023 20:13
Velkorysý dárce
100 Kč  •  13. 3. 2023 19:39
Mirka
1 000 Kč  •  13. 3. 2023 17:32
Hodně sil ❤️
DobroDárce
600 Kč  •  13. 3. 2023 16:37
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  13. 3. 2023 15:37
Ondřej Skuhrovec
600 Kč  •  13. 3. 2023 11:39
Leni, jsi bojovník s tím největším srdcem!!!!
Štědrý dárce
500 Kč  •  13. 3. 2023 10:23
Pivovar a restaurace U Fleků,s.r.o.
25 000 Kč  •  13. 3. 2023 9:54
Ať vše dobře dopadne, držíme pěsti. Firma U Fleků
Štědrý dárce
2 000 Kč  •  13. 3. 2023 9:01
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  12. 3. 2023 23:16
Milý dárce
600 Kč  •  12. 3. 2023 22:00
Laskavý dárce
600 Kč  •  12. 3. 2023 21:54
Milý dárce
7 777 Kč  •  12. 3. 2023 20:14
Štědrý dárce
50 Kč  •  12. 3. 2023 20:08
Milý dárce
500 Kč  •  12. 3. 2023 17:55
DobroDárce
300 Kč  •  12. 3. 2023 17:47
Štědrý dárce
600 Kč  •  12. 3. 2023 15:23
Velkorysý dárce
700 Kč  •  12. 3. 2023 14:48
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  12. 3. 2023 14:36
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  12. 3. 2023 11:35
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  12. 3. 2023 10:41
Milý dárce
100 Kč  •  12. 3. 2023 10:37
Velkorysý dárce
300 Kč  •  12. 3. 2023 9:21
Milý dárce
100 Kč  •  12. 3. 2023 7:09
DobroDárce
300 Kč  •  12. 3. 2023 7:06
Štědrý dárce
600 Kč  •  11. 3. 2023 22:43
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  11. 3. 2023 20:34
Laskavý dárce
300 Kč  •  11. 3. 2023 20:32
Velkorysý dárce
300 Kč  •  11. 3. 2023 19:47
LucyeLu
1 000 Kč  •  11. 3. 2023 19:29
Leni, z osobni zkusenosti vim, cim prochazis…preji ti mnoho sil 🧡 🍀
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  11. 3. 2023 19:00
Radek
3 000 Kč  •  11. 3. 2023 18:00
Drž se.
Martis
500 Kč  •  11. 3. 2023 17:52
Laskavý dárce
3 000 Kč  •  11. 3. 2023 16:29
Vojtovi a Vlachovi❤️
Velkorysý dárce
600 Kč  •  11. 3. 2023 16:10
Štědrý dárce
300 Kč  •  11. 3. 2023 16:08
Zuzka
500 Kč  •  11. 3. 2023 16:05
Hodně štěstí.
Štědrý dárce
500 Kč  •  11. 3. 2023 15:58
Velkorysý dárce
400 Kč  •  11. 3. 2023 14:20
DobroDárce
300 Kč  •  11. 3. 2023 14:19
Štědrý dárce
300 Kč  •  11. 3. 2023 13:07
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  11. 3. 2023 12:57
Velkorysý dárce
200 Kč  •  11. 3. 2023 12:31
DobroDárce
600 Kč  •  11. 3. 2023 7:08
Milý dárce
300 Kč  •  11. 3. 2023 5:03
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  10. 3. 2023 23:54
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  10. 3. 2023 22:56
Štědrý dárce
100 Kč  •  10. 3. 2023 22:21
DobroDárce
100 Kč  •  10. 3. 2023 21:50
Dobrosrdečný dárce
500 Kč  •  10. 3. 2023 21:10
Laskavý dárce
100 Kč  •  10. 3. 2023 20:58
Míša
600 Kč  •  10. 3. 2023 20:24
Držte se! ❤
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  10. 3. 2023 19:49
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  10. 3. 2023 19:36
Dárce, který je pro každou dobrost
1 000 Kč  •  10. 3. 2023 19:19
DobroDárce
1 000 Kč  •  10. 3. 2023 18:44
Foragra s.r.o.
10 000 Kč  •  10. 3. 2023 18:34
Věříme, že se vše v dobré obrátí a vy Lenko prožijete krásný život 🥰
Štědrý dárce
300 Kč  •  10. 3. 2023 18:02
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  10. 3. 2023 17:58
Hookie
200 Kč  •  10. 3. 2023 17:18
Mějte se hezky
DobroDárce
300 Kč  •  10. 3. 2023 17:06
Laskavý dárce
300 Kč  •  10. 3. 2023 17:05
Štědrý dárce
500 Kč  •  10. 3. 2023 16:54
DobroDárce
300 Kč  •  10. 3. 2023 16:33
Velkorysý dárce
200 Kč  •  10. 3. 2023 16:28
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 3. 2023 16:16
Velkorysý dárce
300 Kč  •  10. 3. 2023 15:53
DobroDárce
150 Kč  •  10. 3. 2023 15:34
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  10. 3. 2023 15:34
Milý dárce
200 Kč  •  10. 3. 2023 15:29
DobroDárce
1 000 Kč  •  10. 3. 2023 15:28
Milý dárce
300 Kč  •  10. 3. 2023 15:21
Štědrý dárce
600 Kč  •  10. 3. 2023 14:42
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 3. 2023 14:38
Dárce, který je pro každou dobrost
100 Kč  •  10. 3. 2023 14:38
Dárce, který je pro každou dobrost
600 Kč  •  10. 3. 2023 14:27
Laskavý dárce
300 Kč  •  10. 3. 2023 13:35
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  10. 3. 2023 13:32
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 3. 2023 13:22
Dobrosrdečný dárce
20 000 Kč  •  10. 3. 2023 13:08
Velkorysý dárce
100 Kč  •  10. 3. 2023 12:57
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  10. 3. 2023 12:56
Velkorysý dárce
600 Kč  •  10. 3. 2023 12:54
Laskavý dárce
300 Kč  •  10. 3. 2023 12:46
Míša H.
300 Kč  •  10. 3. 2023 12:01
Leni, držte se. Jste mladá silná žena, zvládnete to ♥
Velkorysý dárce
2 000 Kč  •  10. 3. 2023 11:58
Dárce, který je pro každou dobrost
50 Kč  •  10. 3. 2023 11:48
Laskavý dárce
300 Kč  •  10. 3. 2023 11:44
Velkorysý dárce
200 Kč  •  10. 3. 2023 11:26
Štědrý dárce
5 000 Kč  •  10. 3. 2023 11:23
Štědrý dárce
50 000 Kč  •  10. 3. 2023 11:15
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  10. 3. 2023 11:04
Laskavý dárce
200 Kč  •  10. 3. 2023 10:58
Štědrý dárce
100 Kč  •  10. 3. 2023 10:50
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 3. 2023 10:38
Laskavý dárce
100 Kč  •  10. 3. 2023 10:32
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  10. 3. 2023 10:28
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  10. 3. 2023 10:28
Milý dárce
2 500 Kč  •  10. 3. 2023 10:26
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 3. 2023 10:25
Laskavý dárce
200 Kč  •  10. 3. 2023 10:04
Laskavý dárce
200 Kč  •  10. 3. 2023 9:57
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  10. 3. 2023 9:49
Lenka
300 Kč  •  10. 3. 2023 9:35
Držte se a bojujte!
Petra
600 Kč  •  10. 3. 2023 9:20
❤️
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 3. 2023 9:16
DobroDárce
100 Kč  •  10. 3. 2023 9:11
Dárce, který je pro každou dobrost
764 Kč  •  10. 3. 2023 9:11
Štědrý dárce
200 Kč  •  10. 3. 2023 9:10
DobroDárce
300 Kč  •  10. 3. 2023 9:08
Nina S.
200 Kč  •  10. 3. 2023 9:05
❤️
DobroDárce
100 Kč  •  10. 3. 2023 8:56
Laskavý dárce
100 Kč  •  10. 3. 2023 8:56
DobroDárce
300 Kč  •  10. 3. 2023 8:53
Milý dárce
200 Kč  •  10. 3. 2023 8:45
Velkorysý dárce
600 Kč  •  10. 3. 2023 8:43
Milý dárce
200 Kč  •  10. 3. 2023 8:39
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 3. 2023 8:39
DobroDárce
500 Kč  •  10. 3. 2023 8:38
Milý dárce
150 Kč  •  10. 3. 2023 8:31
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  10. 3. 2023 8:28
Radima R.
600 Kč  •  10. 3. 2023 8:25
Hodne stesti 🍀🍀🍀
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  10. 3. 2023 8:10
Laskavý dárce
300 Kč  •  10. 3. 2023 8:09
Velkorysý dárce
100 Kč  •  10. 3. 2023 8:08
Kača J.
300 Kč  •  10. 3. 2023 8:07
Leničko, užijte si krásné jaro <3
Milý dárce
600 Kč  •  10. 3. 2023 7:58
Zbyšek
1 000 Kč  •  10. 3. 2023 7:56
Držte se, z vlastní zkušenosti vím, že jistou pojišťovnu nezajímá zda vám ten či onen lék pomáhá, jde jim jen to aby nemuseli platit. Mnoho sil posílám!
Milý dárce
100 Kč  •  10. 3. 2023 5:37
Hana Innemanová
500 Kč  •  10. 3. 2023 1:40
Přeji hodně štěstí a držím palce.
Vrbec
250 Kč  •  9. 3. 2023 20:55
Přeji vám ať se vše špatné,jen v to dobré obrátí..
Katka
1 000 Kč  •  9. 3. 2023 20:20
Lenko, bojujte ze všech sil! Držím ✊
Dárce
100 Kč  •  8. 3. 2023 17:12
Hodně zdraví 🍀
Dana Kosánová
1 000 Kč  •  8. 3. 2023 6:38
Držím palce
Jana,Bohunka,Iveta
600 Kč  •  7. 3. 2023 11:29
Držíme palce.
Jarka
600 Kč  •  7. 3. 2023 10:24
Myslíme na tebe a věříme že vyhraješ vyhraješ 😘
Martina A.
1 000 Kč  •  7. 3. 2023 8:26
Leni, držíme palce a posíláme mnoho sil❤
Lenka K.
200 Kč  •  6. 3. 2023 22:28
Hodně štěstí 🍀🙏
JK
1 000 Kč  •  6. 3. 2023 18:52
Drz se Lení, zvladnes to ❤️
MJ
10 000 Kč  •  6. 3. 2023 13:17
Láska a radost ať Vás provází
LH
300 Kč  •  6. 3. 2023 13:08
Přeji hodně sil......
Darce
600 Kč  •  6. 3. 2023 4:39
Drzime palce Leni.
Borek a Katka
2 000 Kč  •  5. 3. 2023 20:10
Leni drzime vse co mame 🐾😘
Jarka.P
600 Kč  •  5. 3. 2023 19:41
Leničko, přeju hodně sil, myslím na tebe
Ivana
1 000 Kč  •  5. 3. 2023 17:29
S láskou Lence. Přeji hodně sil nevzdávat se.
Maj.
2 000 Kč  •  5. 3. 2023 16:02
Přeji Vám a Vaší dceři Lence každý další zázračný, společně prožitý den! 💗
Zdenka
600 Kč  •  5. 3. 2023 15:59
Milá Lenko. Moc, moc držím pěsti a věřím, že sbírka pomůže k úplnému uzdravení. Mám za sebou také onkologickou léčbu. Přeji Ti hodně síly a štěstí :-) Zdenka
Terka sestřička
300 Kč  •  5. 3. 2023 15:16
Milá kolegyně, držte se, pokud to lze. Také mě ta mrcha potkala, doma tři malé holčičky. Přeji Vám mnoho sil, protože vím, že se jich někdy nedostává. A posílám alespoň malý příspěvek.
Monika
100 Kč  •  5. 3. 2023 12:59
Přeji hodně sil
Sabina
200 Kč  •  5. 3. 2023 11:50
Posílám sílu.
Renáta M.
1 000 Kč  •  5. 3. 2023 11:21
Jste statečná bojovnice. Přeji Vám vítězství nad nemocí💗
Pavel R.
3 500 Kč  •  5. 3. 2023 10:59
Ahoj Lenko, je mi to líto, proč musí mít komplikace dobří, hodní lidé, jako si Ty. Držím palce a hodně sil. Spolužák, bývalý soused Pavel .0)
Mirka
200 Kč  •  5. 3. 2023 10:58
Lenko drž se a bojuj.Vše dobré.
ANDREA
200 Kč  •  5. 3. 2023 10:56
🍀
Jana J.
1 000 Kč  •  5. 3. 2023 10:39
Leni neznám vás osobně ale přeju každý další nový den. A ať je jich co nejvíce
Monika a Pavel
1 000 Kč  •  5. 3. 2023 8:19
Držíme palce
Veronika p.
300 Kč  •  5. 3. 2023 7:28
Milá Lenko, držím palce a modlím se, aby lék získala. Tvoje spolužačka Veronika v. ❤️😘
*
1 000 Kč  •  4. 3. 2023 20:54
Jsi bojovnice a zvládneš to. Vím to!
Andulka a Martin
2 000 Kč  •  4. 3. 2023 19:48
Hanka K.
1 000 Kč  •  4. 3. 2023 19:48
Držím moc pěsti, ať naděje na ústup nemoci trvá a vyhrajete díky léku i tuhle výzvu ❤️
Andrea
1 000 Kč  •  4. 3. 2023 18:39
Sedím a koukám na fotku Lenky s černou labradorkou. Cítím zvláštní souznění...a ano. Jsem dojatá. Přispívám svojí troškou do celku a věřím v dobrý konec. A
Lucka
600 Kč  •  4. 3. 2023 14:32
Moc na Vas myslím a držím palce❤️
Markéta Jíšová
300 Kč  •  4. 3. 2023 13:19
Držte se Lenko 🙏
Lenka
300 Kč  •  4. 3. 2023 11:55
❤️
Petra
600 Kč  •  4. 3. 2023 11:45
Leni, hodně síly!
Petra L.
300 Kč  •  4. 3. 2023 11:39
Leni, přeji hodně sil a zdraví 🍀
Ivanka
2 000 Kč  •  4. 3. 2023 11:33
Drž se Leničko
Dáša
2 000 Kč  •  4. 3. 2023 11:03
Drž se Leničko ❤️
Hanka
1 000 Kč  •  4. 3. 2023 10:52
❤️🍀
Bára Dvořáková
600 Kč  •  4. 3. 2023 10:09
🍀🍀🍀
Lucka
1 000 Kč  •  4. 3. 2023 10:05
Leníku, drž se❤️
Bára
1 000 Kč  •  4. 3. 2023 9:34
Leni,drž se.
Milý dárce
1 000 Kč  •  4. 3. 2023 9:03
Lenicko drz se. ❤️
Katka
300 Kč  •  4. 3. 2023 7:38
Jste statečná, nevzdávejte to!
Marcela
1 000 Kč  •  4. 3. 2023 7:30
Leni drž se ❤️
Magdalena F.
300 Kč  •  4. 3. 2023 7:29
Preji Bozi blizkost, pozehnani a hodne lasky.
Věra
1 000 Kč  •  4. 3. 2023 7:20
Máme tě moc rádi a drž se, myslíme na tebe, ty to zvládneš, jsi úžasný človíček a moc si to zasloužíš😘 ❤️❤️
Zuzana
300 Kč  •  4. 3. 2023 7:06
Sílu a lásku ♡
Kateřina Krausová
10 000 Kč  •  4. 3. 2023 6:32
S Jardou držíme palce
8)
500 Kč  •  4. 3. 2023 0:42
Držíme moc palce,aby léčba byla úspěšná

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Dokončené Dobrovýzvy

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat